Zaliczka.pl DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Zaliczka.pl

 • Pożyczka 2 000 złotych również dla nowych klientów
 • Profesjonalna obsługa klientów
 • Szybkie decyzje i sprawne wypłacanie wniosków

 

Zaliczka.pl to stosunkowo nowa firma na polskim rynku usług finansowych, która zajmuje się udzielaniem tak zwanych chwilówek na 15 lub 30 dni. Klient może ubiegać się o kwotę od 100 do 2 000 złotych w serwisie internetowym, który dostępny jest przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Sam proces otrzymywania pożyczki jest prosty, szybki i przejrzysty. Klient może mieć absolutną pewność, że jego dane w czasie aplikowania są należycie zabezpieczone i przechowywane.

Platforma Zaliczka-plKażda osoba korzystająca z usług serwisu Zaliczka.pl ma gwarancję pełnej dyskrecji i bezpieczeństwa. Co więcej, firma szczyci się swoim pro konsumenckim nastawieniem zgodnym z filozofią odpowiedzialnego pożyczania, które polega na tym, iż pożyczki udzielane są jedynie tym osobom, które według firmy będą w stanie sprostać zobowiązaniu.

PLUSY I MINUSY

 • Plusy

  • Możliwość starania się o pożyczkę 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu
  • Wysoka kwota pierwszej pożyczki
  • Składanie wniosków przez SMS w przypadku stałych klientów
  • Profesjonalna i życzliwa obsługa klienta
 • Minusy

  • Brak darmowej pierwszej pożyczki
  • Wysoka dolna granica wieku, która wynosi 21 lat

PRO AND CONTRA

Jeśli chodzi o serwis Zaliczka.pl opinie klientów potwierdzają, że proces aplikowania o pożyczkę jest prosty, szybki i przejrzysty. Dzięki temu nawet osoby, które po raz pierwszy korzystają z usług firmy, nie mają problemów, by właściwie poruszać się po stronie. Co więcej, możliwość ubiegania się o pożyczkę jest stale dostępna – przez 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu klient może skorzystać z tej opcji.

Wypełnienie formularza zajmuje najwyżej 5 minut a samo złożenie wniosku jest bezpłatne i niezobowiązujące. Wystarczy skorzystać z prostego kalkulatora na stronie Zaliczka.pl i za pomocą suwaków wybrać żądaną kwotę oraz okres spłaty. Od razu zostanie również przedstawiona symulacja kosztów. Po kliknięciu opcji „weź pożyczkę” należy podać swoje dane i zaakceptować regulamin. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów z korzystaniem z serwisu Zaliczka.pl kontakt z działem obsługi klienta jest możliwy za pomocą telefonu lub wiadomości e-mail.

Serwis Zaliczka.pl działa w zgodzie z polityką odpowiedzialnych pożyczek, czego wyrazem jest podawanie z góry wszystkich kosztów związanych z korzystaniem z usług tej firmy. Każdy klient przed zawarciem umowy wie, ile będzie musiał oddać i jakie koszty składają się na całą kwotę. Oprócz tego w serwisie dostępne są wzory umów oraz regulamin, dzięki czemu klient ma szczegółowy wgląd we wszystkie zasady związane z korzystanie z usług tego pożyczkodawcy.

Niewątpliwym minusem serwisu Zaliczka.pl jest brak pierwszej darmowej pożyczki. Jest to bez wątpienia ulubiona promocja wśród klientów, w ramach której mogą oni skorzystać pierwszy raz z usług danej firmy pożyczkowej nie ponosząc dodatkowych kosztów. Zaliczka.pl nie zdecydowała się na takie rozwiązanie. Głównym magnesem na klientów ma być dość wysoka kwota pierwszej pożyczki, która może wynieść nawet 2 000 złotych na okres 30 dni.

Dodać trzeba, że pierwsze darmowe pożyczki stosowane przez inne firmy opiewają zazwyczaj na bardzo niskie kwoty.
Kolejnym minusem, o którym trzeba wspomnieć, to limit wiekowy dla klientów Zaliczka.pl logowanie i korzystanie z serwisu jest dostępne dla osób powyżej 21 roku życia. Cóż, wiele firm stosuje podobne praktyki, choć nie brakuje również ofert dla młodszych osób.

WYMAGANIA

Aby skorzystać z oferty serwisu Zaliczka.pl należy posiadać obywatelstwo polskie i legitymować się ważnym dowodem osobistym. Oprócz tego, jak już wcześniej wspomniano, należy mieć ukończone 21 lat. Co ważne, klient ubiegający się o pożyczkę musi posiadać stały adres zamieszkania oraz stałe dochody z tytułu umowę o pracę, renty, emerytury, własnej działalności gospodarczej etc.

Warto również wspomnieć, że w trakcie procesu weryfikacyjnego klienci sprawdzani są w rejestrach BIG ERIF, co sprawia, że wszystkie osoby mające nieuregulowane zobowiązania w innych instytucjach, nie mają szans na otrzymanie pożyczki. Jest to jeden z elementów polityki odpowiedzialnych pożyczek, w ramach której klient nie może pożyczać pieniędzy na spłatę innych zobowiązań, gdyż wiąże się to z ryzykiem wpadnięcia w pętlę pożyczkową.

OFERTA

Aby skorzystać z oferty serwisu Zaliczka.pl należy najpierw złożyć wniosek, którego wypełnienie zajmuje dosłownie kilka minut. Standardowo należy podać kwotę, jaką chcemy pożyczyć, a także czas na spłatę zobowiązania. Następnie uzupełniamy formularz z danymi osobowymi oraz aktywujemy konto w serwisie. W trakcie procesu weryfikacyjnego niezbędne jest również potwierdzenie swoich danych osobowych za pomocą przelewu w wysokości 1 złoty.

Taka praktyka jest często stosowana przez pożyczkodawców. O decyzji klienci informowani są za pomocą SMS i drogą mailową. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku pieniądze przekazywane są na konto bezzwłocznie. Warto również podkreślić, że osoba ubiegająca się o pożyczkę w Zaliczka.pl nie musi podawać celu, na który potrzebuje pieniądze.

STRUKTURA CENOWA

Jak już wspomniano, wszystkie koszty związane z pożyczką w serwisie Zaliczka.pl podawane są z góry i klient każdorazowo wie, ile wynosi jego zobowiązanie. Aby lepiej zilustrować wysokość zobowiązania firma podaje reprezentatywny przykład, zgodnie z którym w przypadku ubiegania się o kwotę 1 000 złotych na okres 30 dni, klient musi zapłacić prowizję przygotowawczą w wysokości 250 złotych oraz prowizję administracyjną w wysokości 24,65 złotych. Roczna zmienna stopa oprocentowania wynosi 10% a odsetki kapitałowe 8,21 zł, RRSO 1971%, całość do zapłaty dla klienta wynosi 1282,86 złotych. Jest to przykład na dzień 12 lipca 2017.

WSPARCIE KLIENTA

Oferta Zaliczka.pl dostępna jest dla wszystkich klientów za pośrednictwem serwisu internetowego przez siedem dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Każdy może o dowolnej porze wejść na stronę www i złożyć wniosek, co nie trwa dłużej niż kilka minut. Firma pracuje jednak w określonych godzinach tj. od poniedziałku do piątku od 8.30 do 19 oraz w sobotę od 10.30 do 16 i w tych godzinach można spodziewać się decyzji odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku.

Na potrzeby klientów została oddana linia telefoniczna, gdzie można uzyskać wszelkie informacje na temat działania firmy i oferowanych przez nią usług. Kontakt z firmą odbywa się również drogą mailową. Warto także wspomnieć, że starannie przygotowany profesjonalny serwis internetowy znakomicie spełnia swą funkcję informacyjną i bez problemu można znaleźć w nim wszystkie kluczowe wiadomości niezbędne do skorzystania z usług firmy.

PODSUMOWANIE

Logo 3 Zaliczka-pl PLSerwis Zaliczka.pl to profesjonalny podmiot świadczący usługi finansowe. Każdy klient o dowolnej porze może ubiegać się o pożyczkę w wysokości od 100 do 2 000 złotych nie wychodząc z domu. Składanie wniosku jest proste i szybkie a decyzje przekazywane są bez zbędnych opóźnień. Również pieniądze wypłacane są od razu na konto wnioskującego.

Proklienckie nastawienie i konsekwentnie realizowana polityka odpowiedzialnego pożyczania sprawiają, że Zaliczka.pl jawi się jako solidny partner finansowy, który w razie potrzeby szybko i sprawnie zapewni przypływ gotówki.