Xtrasize DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Xtrasize

 • Całkowicie naturalny skład oparty o produkty pochodzenia roślinnego
 • Atrakcyjne oferty zakupu w pakietach
 • Brak negatywnych środków ubocznych nawet przy długotrwałym stosowaniu

 

Ponoć rozmiar nie ma znaczenia. Tak przynajmniej twierdzi zdecydowana większość kobiet. Jednakże dla każdego mężczyzny ważne jest, by jego penis był zawsze sprawny i gotowy na każde wyzwanie a przy tym prezentował się na tyle okazale, na ile to możliwe. Już od starożytności znane były techniki i środki wpływające na rozmiar, obwód i ukrwienie męskiego członka. Techniki te i tajemne receptury przekazywano sobie w wielkiej tajemnicy, gdyż posiadanie tej elitarnej wiedzy dawało olbrzymie możliwości wpływania na kobiety a przez to budowania swojej pozycji w społeczeństwie.Platforma Xtrasize

Dziś temat ten jest nadal aktualny. Nie tylko mężczyźni skąpo obdarzeni przez naturę nie czują się tak komfortowo obcując płciowo z kobietą, jakby mogli się czuć, gdyby byli dumnie z wielkości swojego przyrodzenia. W związku z tym pojawia się w sprzedaży coraz więcej specyfików, które mają zapewnić ponadprzeciętny rozmiar, mający zaspokoić najbardziej wyrafinowane kobiece oczekiwania. Jednym takich środków specjalnego przeznaczenia jest Xtrasize, opinie o którym prezentuje niniejszy artykuł.

Wady i zalety

 • Plusy

  • Skład preparatu oparty wyłącznie na naturalnych produktach pochodzenia roślinnego
  • Powszechnie znany pozytywny wpływ składników na zdrowie i energię seksualną
  • Brak jakichkolwiek negatywnych skutków ubocznych
  • Możliwość wydłużenia członka o 2 centymetry już po pierwszej kuracji
  • Brak konieczności robienia przerw w czasie stosowania
 • Minusy

  • Cena nie należy do najniższych
  • Nie brakuje mało pochlebnych opinii

Zawartość

Xtrasize to suplement diety, którego regularne stosowanie, jak zapewnia producent, ma spowodować wzrost penisa nawet o 7,5cm. Środek przeznaczony jest dla wszystkich mężczyzn, którzy z jakichś swoich indywidualnych powodów czy potrzeb chcą, aby ich członek stał się dłuższy i grubszy.

Skład specyfiku jest oparty wyłącznie o naturalne produkty pochodzenia roślinnego. Trzy najważniejsze składniki to Tribulus Tererstris, Maca i Saw Palmetto. Pierwsza z nich uznawana jest za bardzo silny afrodyzjak, którego stosowanie skutecznie znacząco zwiększa ilość produkowanego przez organizm testosteronu. Ponadto Tribulus Tererstris ma realny wpływ na uwalnianie tlenku azotu z zakończeń nerwowych zlokalizowanych w pobliżu ciał jamistych, z których zbudowany jest męski członek, dzięki czemu znacząco wzmacniają wzwód.

Drugi składni– Maca – to w pełni naturalny lek, który przyczynia się do zachowania równowagi w ludzkim organizmie, gdyż właściwie reguluje poziom enzymów i hormonów, co przekłada się również na sprawność seksualną, czyli na większy popęd płciowy a także dłuższe i silniejsze erekcje. Trzeci z najważniejszych produktów – Saw Palmetto – jest to roślina powszechnie znana z dużego wpływu na pobudzanie libido u mężczyzn, zwiększania poziomu ich energii seksualnej a także stosuje się ją w dolegliwościach związanych z lekkim przerostem prostaty.

Uzupełnienie składu specyfiku stanowi między innymi l-arginina, która ma wpływ na syntezę tlenku azotu, przez co poprawia funkcjonowanie układu krążenia a także reguluje uwalnianie hormonów w tym hormonu wzrostu. Dodatkowo w tabletce Xtrasize znaleźć można także Pumpkin Seed, Panax Ginseng, Sarsaparallię, Stinging Nettle czy Licorice Root. Wszystkie te składniki są w pełni naturalne.

Taki skład ma zapewnić stosującym ten środek mężczyznom wzrost możliwości seksualnych oraz powiększenie rozmiarów penisa, co zapewnia producent Xtrasize test tej deklaracji jest jednak konieczny każdorazowo przez samego zainteresowanego, gdyż każdy organizm jest inny a zdrowy rozsądek podpowiada ostrożnie podchodzić do wszelkich nieobiektywnych treści reklamowych. Mimo to w Internecie nie brakuje opinii na temat stosowania tego suplementu diety, które potwierdzają jego skuteczność.

Wracając do składu Xtrasize, to ma zapewnić on mężczyznom lepsze krążenie krwi w organizmie a zwłaszcza lepszy jej przepływ w ciałach jamistych, z których zbudowany jest penis a także zwiększenie ich chłonności. Dzięki temu komórki zaczynają pęcznieć przez co zwiększają swoją objętość. Dlatego wyraźnie zwiększa się długość i grubość penisa a także wzmocnieniu ulega sama erekcja.

Producent zaleca stosowanie jednej tabletki dziennie po spożyciu pierwszego śniadania przez okres przynajmniej 2 miesięcy (na tyle wystarcza jedno opakowanie, gdyż znajduje się w nim 60 tabletek). Taka kuracja ma skutkować zwiększeniem penisa o 2 centymetry. Co więcej, taka kuracja nie niesie ze sobą żadnych niepożądanych negatywnych skutków ubocznych, co zapewnia wyżej przedstawiony w pełni naturalny skład specyfiku.

Wyniki wg producenta

Według zaleceń producenta suplementu diety Xtrasize ma wyraźnie pozytywny wpływ na jakość męskiego życia seksualnego poprzez poprawienie jakości i długości trwania erekcji oraz zwiększeniu rozmiarów penisa, co należy rozumieć jako wydłużenie oraz pogrubienie go. Regularne stosowanie środka Xtrasize codziennie przez dwa miesiące ma skutkować wydłużeniem członka o 2 centymetry. Skład specyfiku oparty jest wyłącznie o naturalne składniki pochodzenia roślinnego, dlatego w stosowaniu Xtrasize doświadczenia negatywne nie powinny mieć miejsca. Zaleca się postępować dokładnie według instrukcji dostarczonych przez producenta.

Aby mieć pewność, że Xtrasize jest produktem oryginalnym o przebadanym składzie i sprawdzonym wpływie na funkcjonowanie ludzkiego organizmu należy zaopatrywać się w środek wyłącznie w sprawdzonych punktach dystrybucji. W przypadku tego specyfiku najlepiej korzystać ze strony producenta. Stanowczo zaś wykluczyć trzeba koniecznie wszystkie inne strony internetowe niepewnego pochodzenia włącznie ze specyfikami sprzedawanymi na największej polskiej internetowej platformie aukcyjnej, gdyż producent nie ponosi żadnej odpowiedzialności za preparaty nieoryginalne z pozoru przypominające jedynie Xtrasize a będące jedynie jego imitacją.

W odróżnieniu oryginału Xtrasize cena będzie na pewno bardzo pomocna. Niestety nie należy ona do najniższych. Opakowanie zawierające 60 tabletek, przeznaczone na dwumiesięczną kurację, kosztuje 159 złotych. O wiele bardziej opłaca się kupować ten suplement diety w pakiecie, gdyż koszt dwóch opakowań wynosi 309 złotych a trzech 409 złotych, co daje oszczędności w wysokości odpowiednio 9 zł i 68 zł. Warto więc zawczasu zaplanować dłuższą kurację lub porozumieć się ze znajomymi, którzy również chcieliby doświadczyć korzystnego wpływu Xtrasize na własne życie seksualne, gdyż można dzięki temu zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Producent środka specjalnego przeznaczenia Xtrasize podkreśla również, iż wynik prowadzonej kuracji zależy w dużej mierze od długości jej trwania. Jedno opakowanie przeznaczone jest do stosowania w dwumiesięcznej terapii, która przeprowadzona prawidłowo ma skutkować powiększeniem penisa o 2 cm. Jednakże środek można stosować dłużej i nie trzeba ograniczać się do pierwszego sukcesu. Dalsza kuracja bowiem ma doprowadzić do zwiększenie członka nawet o 7,5 centymetra, co jest wynikiem wręcz nieprawdopodobnym.

Poza zwiększeniem rozmiaru penisa, regularne stosowanie środka Xtrasize ma podnosić libido u mężczyzn, czyli zwiększać ich seksualny popęd. Podniesienie poziomu energii seksualnej objawia się także silniejszymi i dłużej trwającymi erekcjami. Producent twierdzi także, że stosowanie jego środka pozytywnie wpływa również na kontrolowanie wytrysków nasienia, dzięki czemu satysfakcja ze stosunku seksualnego jest dłuższa i zapewnia głębsze doznania.

Na koniec wypada zauważyć, że nie tylko producent Xtrasize wyniki podaje pozytywne. W Internecie nie brakuje ciekawych ocen tego specyfiku, które można uznać za w pełni obiektywne. O ile opinie przytaczane przez producenta na jego stronie internetowej mają za zadanie nakłonienie jak największej ilości osób do kupna Xtrasize, tak komentarze na forach internetowych, gdzie ludzie dzielą się opiniami zupełnie za darmo, stanowią niewątpliwie cenniejsze źródło informacji.

Podsumowanie

PL Xtrasize Logo 3Podsumowując produkt xtrasize to produkt niezwykle wiarygodny, który jest warty wypróbowania przez osoby mające problemy czy też kompleksy w tym względzie. Nie ma wątpliwośći, że zaletą tego produktu jest fakt, że jest on w pełni pochodzenia roślinnego. Daje to duże poczucie bezpieczeństwa oraz sprawia, że nawet długie stosowanie nie powinno prowadzić do powstawania skutków ubocznych.

Według producenta a także wielu informacji, które można znaleźć w sieci specyfik realnie poprawia siłę oraz długość erekcji przez co nasza satysfakcja z życia seksualnego z pewnością znacząco się podnosi. Dodatkowym czynnikiem sprawiającym, że warto zdecydować się na ten właśnie produkt jest atrakcyjna cena, którą może uzyskać szczególnie gdy zdecydujemy się na zakupienie tego produktu w większych pakietach.