Varicoz DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Varicoz

 • Życie bez opuchniętych nóg i żylaków
 • Naukowo przebadany skład
 • Nie powoduje skutków ubocznych

 

Żylaki oraz opuchnięte nogi to problem wielu kobiet prowadzących i ten bardzo aktywny tryb życia, i ten mniej. Bo od siedzącego trybu życia żylaki również się pojawiają i potrafią bardzo uprzykrzyć życie. Żylaki powstają w wyniku
trwałego poszerzenia żył, które widoczne przez skórę, szpecą nogi, a nieleczone lub lekceważone mogą mieć bardzo nieprzyjemne i poważne konsekwencje. Powstają głównie w wyniku nadmiernego ciśnienia krwi w żyłach, które rozpycha mało sprężyste ściany naczyń żylnych.Opuchnięte kostki nóg, silne swędzenie i pajączki. To pierwsze objawy zwiastujące powstanie choroby układu krążenia. Żylaki bowiem, nie są jedynie defektem kosmetycznym, tworząc nieestetyczny widok. Najczęściej bywają zapowiedzią dużo poważniejszych schorzeń w całym organizmie. I tak na przykład pajączki to rozszerzone żyły na nodze, przypominające miniaturowe żylaki. Kiedy krew trafia do nóg, musi z powrotem dostać się w kierunku serca.Pomagają jej w tym ścianki żył i zastawki żylne. Jeżeli nie są one na tyle wydolne lub są niesprawne,zablokowane wówczas krew cofa się z powrotem do nóg. Może powstać niebezpieczny skrzep. Żyły mieszczą w sobie nadmiar krwi i zaczynają się coraz bardziej rozciągać. Powstaje tzw. nadciśnienie żylne. Zdarza się, że u niektórych osób pajączki występują już w młodym wieku. Nie u wszystkich jednak ta skłonność jest duża. Jednak najczęściej pajączki tworzą się u osób dorosłych. Oczywiście istnieje możliwość, że nie pojawią się wcale, jest to również uwarunkowane genetycznie. U osób obciążonych żyły posiadają mniejszą ilość włókien sprężystych, za to większą włókien kolagenowych. Ponieważ włókna kolagenowe nie są elastyczne, szybko ulegają bezpowrotnemu rozciągnięciu.

Platforma Varicoz

Jeżeli nasza aktywność fizyczna jest kiepska, dużo się siedzi, a mało się rusza, mięśnie są słabe, wówczas zastawki nie działają efektywnie. W żyłach zaczyna zalegać krew i wzrasta ciśnienie żylne. Żyły zaczynają się poszerzać, rozciągać i niestety nie wracają do pierwotnego kształtu. Powstaje bardzo niebezpieczne zapalenie żył. Coraz częściej dokuczają nam opuchnięte bolesne kostki nóg. Żyły stają się coraz bardziej niewydolne, istnieje ryzyko, że taka niewydolna żyła, może nawet pęknąć. Wypełniają się niedotlenioną krwią i zaczynają być widoczne pod skórą. Tworzą niebieską, zgrubioną linię. W wysokim stopniu żylaki tworzą się u palaczy, bo palenie papierosów powoduje szybsze tworzenie się złogów w żyłach. Tak właśnie tworzą się żylaki , sprawiając ból w łydkach czasem nie do wytrzymania.

Nowoczesny suplement diety Varicoz opinie ma bardzo dobre. Został stworzony z myślą właśnie o takich osobach, które mają problemy z nogami, przez tworzenie się żylaków, aby skutecznie i bezpiecznie regenerować uszkodzone naczynka przynosząc ulgę obolałym nogom. Varicoz to przebadany i całkowicie bezpieczny suplement diety, który poprawi działanie żył w nogach i nie tylko. Główne czynniki, które sprzyjają powstawaniu żylaków to: genetyka i płeć, bowiem żylaki częściej występują u kobiet, Z wiekiem staje się to dokuczliwy problem, następnie przechodzi w chorobę. Uwarunkowania genetyczne, są takie, że dziedziczymy skłonność do żylaków, niestety. Również wysokie wzrostem osoby mają częściej żylaki i oczywiście tryb życia siedzący, bez ruchu fizycznego.

Zalety i wady

 • Plusy

  • Varicoz wpływa na elastyczność ścianek naczyń krwionośnych.
  • Suplement ten pomaga w walce z żylakami
  • Varicoz działa przeciwzapalnie i przeciwskrzepowo.
  • Poprawia mikrokrążenie żylne w całych kończynach.
  • Działa kojąco na zmęczone i opuchnięte nogi.
 • Minusy

  • Dość wysoka cena za jedno opakowanie.
  • Przeznaczone dla osób dorosłych, ale nie dla kobiet w ciąży.

Zawartość

Przeprowadzono nad Varicoz test, w wyniku którego stwierdzono, że zawiera składniki wspomagające prawidłowe działanie żył. Preparat pomaga w walce z żylakami i działa przeciwzapalnie, przeciwskrzepowo, czasem nawet przeciwbólowo, w następstwie,poprawiając mikrokrążenie żylne i uelastyczniając naczynia krwionośne. Dodatkowo chroni ich błony przed działaniem wolnych rodników oraz zapobiega powstawaniu pajączków, niweluje uczucie ciężkich, nabrzmiałych i opuchniętych nóg.

Poprawia ogólne samopoczucie nóg, stają się lżejsze i mniej bolesne. Działanie suplementu oparte jest w pełni o naturalne składniki, przez co produkt nie wchodzi w interakcję z żadnymi lekami i może być stosowany przez każdego, niezależnie od wieku. Produkt nie tylko regeneruje uszkodzone naczynka, ale przede wszystkim poprawia krążenie w nogach ograniczając ryzyko pojawienia się żylaków w przyszłości. A to jest niesamowicie ważny plus tego produktu, bo nie trzeba w niego wiele inwestować.

I tak, diosmina korzystnie wpływa na elastyczność, wytrzymałość ścian żył i pomaga w walce z żylakami. Wyciąg z kasztanowca i zawarta w nim escyna zapobiega powstawaniu żylaków i działa przeciwzapalnie. Był on znany już naszym babciom i prababciom. Wyciąg z kasztanowca zapobiega zastojom żylnym i obrzękom, przyspieszając wchłanianie krwiaków oraz zmniejszają skłonność do ich powstawania.

W ostatnich latach wzrasta zainteresowanie substancjami naturalnymi i ich zastosowaniem w technologii kosmetyków. Popularnym surowcem jest ekstrakt z winorośli właściwej (Vitis vinifera), znajdujący się w składzie Varicoz. Ekstrakt z liści winorośli pomaga utrzymać prawidłowy przepływ krwi w żyłach i jej prawidłowe ciśnienie. Witamina C jest niezastąpiona , można ją znaleźć w wielu owocach i warzywach,przyczynia się do utrzymania prawidłowej budowy i funkcji naczyń krwionośnych.

Chroni ich błony przed działaniem wolnych rodników. Rutyna wspomaga funkcjonowanie śródbłonka. Witamina K jest substancją chemiczną nazywaną także fitomenadionem, menadionen i menadiolem. Pełni wiele istotnych funkcji w organizmie, a do najważniejszych należą udział w homeostazie wapnia i wpływ na krzepliwość krwi. Można ją znaleźć w wielu owocach i warzywach, a także w produktach pochodzenia zwierzęcego. odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie procesu krzepnięcia. Jeśli chodzi o dawkowanie to zaleca się stosować 1 kapsułkę dziennie, popijając wodą.

Opakowanie zawiera 60 kapsułek. Aktywne składniki to diosmina 300 mg, w tym hesparydyny 30 mg, Wyciąg z nasion kasztanowca zwyczajnego (Aesculus hippocastanum L.) 125 mg, w tym escyny 37,5 mg, Wyciąg z liści winorośli właściwej (Vitis vinifera L) 70 mg, Witamina C 20 mg, Rutyna 10 mg, Witamina K 25 µg.
Skład jakościowy: Witamina K; Witamina C; wyciąg z winorośli właściwej; wyciąg z nasion kasztanowca zwyczajnego; diosmina; rutyna.

Wyniki wg producenta

Jeśli chodzi o Varicoz doświadczenia pokazują, jak dobrze działa, i jak pomaga w walce z bólem spowodowanym przez żylaki. Dzięki niemu można zyskać piękne nogi bez lasera, zwalczyć pajączki, opuchnięte nogi oraz żylaki, utrzymać prawidłową budowę i funkcje naczyń krwionośnych, pozbyć się wypukłych, krętych i nieestetycznych żył. Proponowana cena przez producenta Varicoz cena z Programem Maksymalnym Efekt w cenie 477 złotych za 6 opakowań.

Czas trawania kuracji 369 dni. Pakiet Ekonomiczny w cenie 318zł, 180 tabletek na 180 dni. Pakiet Startowy w cenie 159 zł, na 60 dni,60 tabletek. Wysyłka darmowa. Stwierdzono , że na przewlekłą chorobę żył cierpi, aż 40% kobiet i 20% mężczyzn. To bardzo zły wynik. Świadczy to o tym, że prawie połowa społeczeństwa cierpi na dolegliwości z układem krążenia.

To cywilizacyjny problem, który objawia się najczęściej wieczornym bólem nóg, uczuciem zmęczonych nóg, opuchlizną nóg. Pierwszym sygnałem postępującej choroby są wcześniej opisane pajączki, które pojawiają się na nogach, w rożnych miejscach. Pierwsze objawy niedrożności żylnej to fakt, że nogi stają się bardzo ciężkie, potem bolą, następnie zaczynają się skurcze, a w efekcie tworzą się pajączki.

Niestety to przewlekła niewydolność żylna spowodowana zastojem krwi w żyłach, która cofa się z powodu źle funkcjonujących zastawek. Głównie palacze mają z tym duży problem, który z wiekiem nasila się bardzo. Jest to bardzo niebezpieczne, bowiem może to grozić nawet udarem mózgu czy zawałem serca.

Podsumowanie

PL Varicoz Logo 3Varicoz to naturalny suplement diety, który zawiera składniki wspomagające prawidłowe działanie żył. Jest w 100% bezpieczny i tak samo skuteczny. Produkt Varicoz wyniki naukowe ma bardzo dobre i nie powoduje skutków ubocznych. Powoduje znaczą poprawę zdrowia i przede wszystkim poprawę stanu zdrowia nóg. Żylaki oraz opuchnięte nogi to problem wielu kobiet prowadzących nawet bardzo aktywny tryb życia. Te z mniej aktywnym trybem życia są bardziej narażone na tą dolegliwość, niestety. Ten nowoczesny suplement diety Varicoz, został stworzony z myślą właśnie o takich osobach, aby skutecznie i bezpiecznie regenerować uszkodzone naczynka przynosząc ulgę obolałym nogom.