Tipico Doświadczenia 2019

Bukmacher Tipico

 • Regulowane poprzez władze Malty
 • Liczne ostrzeżenia o ryzyku na stronie
 • Dostępne statystyki
 • Możliwe bonusy

 

Bukmacher Tipico

Prezentujemy dziś wynik z naszego testu Tipico. Tipico jest bardzo popularny w Europie już od długiego czasu. Przykładowo w Niemczech w wielu miastach są punkty przyjmowania zakładów należące do Tipico. Ostatnio, bukmacher uzyskał jeszcze większy rozgłos w różnych reklamach telewizyjnych, które pokazują, między innymi słynnego byłego bramkarza Olivera Kahna i Petera Schmeichela. Schmeichel był również znanym bramkarzem, który grał przez długi czas w Anglii, i nadal cieszy się dużym szacunkiem.

Gdzie mieści się Tipico? Tipico Ltd. ma swoją siedzibę na Malcie. Na Malcie tego bukmachera licencjonuje i reguluje Malta Gaming Authority (MAG). Numer licencji to: MGA / CL2 / 180 / 2004. Oferta Tipico składa się z wielu różnych dyscyplin sportowych. Wśród nich m.in. piłka nożna, koszykówka, hokej i kilka dyscyplin sportowych popularnych głównie w Ameryce, takich jak futbol amerykański. Oprócz zakładów, użytkownicy mogą wygrać pieniądze również w kasynie. Tam mogą grać w różne gry, między innymi gry stołowe, automaty oraz pokera. Teraz przyjrzyjmy się platformie transakcyjnej.

 

Plusy i minusy

 • Plusy

  • Regulowane poprzez władze Malty
  • Powszechnie znane z reklam telewizyjnych
  • Wiele zakładów na żywo i zróżnicowana oferta również w kasynie
  • Dostępne statystyki
  • W przypadku piłki nożnej pokazuje jak typują inni
  • Możliwe bonusy
  • Liczne ostrzeżenia o ryzyku na stronie
 • Minusy

  • Brak dźwięku w relacjach
  • Telefon alarmowy nieosiągalny

 

Platforma

Pierwsze co zwraca naszą uwagę to różne zakłady na żywo. Tak więc użytkownicy otrzymują możliwość postawienia zakładu również w czasie trwania gry. Po lewej znajduje się pasek nawigacyjny – wystarczy kilka sekund i kilka kliknięć aby zakłady mogły być zawarte. Można również filtrować tak, że wyświetlane są tylko zakłady piłkarskie, tylko zakłady z żądanej ligi bądź na przykład tylko dostępne w ciągu najbliższych 48 godzin.

tipico platforma

Wskazuje to na łatwość obsługi platformy, którego użyliśmy w tym teście Tipico. Po prawej stronie platformy Tipico są wyświetlane aktualne wyniki które są istotne dla użytkownika. Handel za pośrednictwem różnych urządzeń mobilnych jest również możliwy. Można korzystać z mobilnej strony na systemach Android, BlackBerry, Windows Smartphone oraz iOS. Użytkownicy mogą stawiać zakłady na różnych urządzeniach iOS takich jak iPad i iPhone z aplikacją Tipico. Zakłady mogą być również umieszczane na urządzeniach z systemem Android.

Tutaj użytkownicy mają między innymi możliwość dokonywania zakładów na żywo oraz oglądania wyników na żywo. W naszym teście Tipico platforma transakcyjna działała na różnych systemach. Wszystko przebiegało niezawodnie i nie mieliśmy problemów z opóźnieniami.

Depozyty i premia w Tipico

Dołącz do Típico, jak to działa? Otwarcie konta jest bardzo proste w Tipico. Między innymi, należy wprowadzić dane kontaktowe oraz informacje na temat płatności oraz wybrać opcję depozytu. Ponadto możliwe jest również uzyskanie bonusów od pierwszej wpłaty. Możliwe są wpłaty za pomocą systemu Paypal, a minimalna wpłata w tym przypadku wynosi 10E. Kwota ta nie jest jednakowa dla wszystkich metod depozytu. NETELLER na przykład, wymaga jedynie minimalnego depozytu w wysokości jednego euro.

tipico-depozyt-metody

Nasze doświadczenia z Tipico w odniesieniu do traktowania klienta były bardzo pozytywne. Po pierwsze, na stronie znajdują się liczne ostrzeżenia dotyczące ryzyka, a także system wczesnego ostrzegania, kiedy coś może być niebezpieczne i pieczęć TÜV. To zazwyczaj powoduje dobrą opinie wśród konsumentów i spowodowało, że Tipico wywarło na nas dobre wrażenie. Obsługa klienta może być osiągnięte za pośrednictwem poczty elektronicznej i rozmów poprzez live czat. Co więcej, już obszerne FAQ daje w wielu przypadkach odpowiedź na pytanie. Więc Tipico zapewnia, że czas oczekiwania na odpowiedź został zmniejszony do minimum.

 

Oceny i opinia o Tipico

tipico logoZaprezentowaliśmy nasze różne doświadczenia z Tipico i odpowiedzieliśmy na pytanie, dlaczego warto korzystać z Tipico. Doświadczenia wykazały, że dostawca ma szeroką ofertę zakładów sportowych. Można nawet zawierać zakłady na mecze z futbolu amerykańskiego. Ponadto, istnieje wiele rodzajów zakładów na żywo i zakłady specjalne, takie jak powyżej bądź poniżej ilości bramek. Użytkownicy mogą również grać w różne gry w kasynie. Należą do nich gry na automatach lub w pokera. Nasze pozytywne doświadczenia są związane również z doskonałą obsługę klienta.
Załóż własne konto w kilku prostych krokach