The Lotter Doświadczenia 2019

The Lotter

 • Najdłużej działający serwis oferujący zakłady lotto online
 • Blisko 50 loterii z całego świata
 • Potwierdzone wypłaty wielomilionowych wygranych
 • Wiele atrakcyjnych promocji i wysokich bonusów

 

Dostawca The Lotter

Założona w 2002 roku platforma internetowa The Lotter, to pierwszy na świecie serwis, dzięki któremu gracze mogą zakupić kupony lotto w dowolnej loterii z dowolnego miejsca na ziemi. Przez 15 lat działalności uczynił zwycięzcami ponad milion swoich użytkowników. Niewątpliwie taka liczba przemawia do wyobraźni, ale czy The Lotter opinie kolekcjonuje wyłącznie pozytywne?

W świecie graczy lotto właściciel serwisu cieszy się dużym zaufaniem. Wiarygodność wynika przede wszystkim z wypłaty wysokich wygranych, a w mediach od czasu do czasu słychać o wysokich wypłatach realizowanych przez serwis, jak chociażby ta z 2015 roku, kiedy to pewien szczęśliwiec z Iraku wygrał 6,4 milionów dolarów.
Do niewątpliwej popularności serwisu przyczynia się również bardzo szeroki wybór loterii z krajów z całego świata. Dzięki temu, niezależnie, gdzie na świecie aktualnie przebywa dany użytkownik, może on poprzez The Lotter zakupić kupon na loterii w innym dowolnym miejscu na świecie i otrzymać wygraną bez żadnej prowizji.

Platforma bowiem pobiera opłatę manipulacyjną w momencie kupna kuponu i jest to jedyna opłata, jaką ponosi gracz. Jak wiadomo, wygrane mogą być różne w różnych krajach i różnych loteriach. Najprościej grać we własnym państwie, bo wtedy problemów w zasadzie nie ma. Jednakże, jeśli dana osoba chce skorzystać z kumulacji w loterii w innym kraju, często bardzo odległym, to dzięki The Lotter jest to możliwe. Rejestracja w serwisie, czyli założenie w pełni darmowego konta, umożliwia grę w dowolnym zakładzie na całym świecie.

Wystarczy dokonać transakcji z założonego właśnie konta a lokalny przedstawiciel The Lotter w danym kraju zakupi bilet w imieniu gracza, zeskanuje go i umieści elektroniczną kopię na koncie na stronie internetowej. Każdy zeskanowany kupon posiada serię, datę, czas i miejsce zakupu, tak jak jest to na oryginale. Oryginalny kupon jest przechowywany w bezpiecznym miejscu w miejscowej siedzibie firmy pośredniczącej. Po zakończeniu gry, użytkownik serwisu informowany jest o wyniku losowania za pomocą wiadomości mailowej lub sms.

Jeżeli graczowi się poszczęściło i został zwycięzcą danej loterii, cała wygrana przekazywana jest na jego konto na platformie The Lotter. Jak już wspomniano nie ma tu mowy o żadnej prowizji czy naliczaniu jakichkolwiek dodatkowych opłat. Co więcej, jeśli organizator danej loterii wymaga, by zwycięzca osobiście odebrał wygraną, i jest to warunek, od którego nie można odstąpić pod groźbą utraty wygranej puli, to wtedy serwis The Lotter zarzeka się, iż z własnych środków pokryje koszty biletu samolotowego dla zwycięzcy a także dołoży wszelkich starań, by udało się właściwie zorganizować wszystkie kwestie i formalności związane z odbiorem wygranej.

Serwis zastrzega również, iż jeśli z jakichkolwiek dowolnych względów nowy gracz nie będzie zadowolony z jakości usług świadczonych w The Lotter, to otrzyma pełny zwrot pierwszego zakładu zawartego za pośrednictwem tejże strony. W serwisie można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat gier za pośrednictwem The Lotter a także listę zwycięzców. Właściciele platformy twierdzą, iż do tej pory dzięki ich działalności, użytkownicy uzyskali ponad 50 milionów dolarów w nagrodach pochodzących z loterii na całym świecie.

Wady i zalety w skrócie

 • Plusy

  • Wiarygodność – potwierdzone wypłaty bardzo wysokich wygranych
  • Szeroka oferta loterii z krajów z całego świata
  • Serwis w całości przetłumaczony na język polski
  • Możliwość wzięcia udziału w grze z dowolnego miejsca na świecie
   o Pomoc we wszystkich formalnościach związanych z odbiorem wygranej
 • Minusy

  • Brak możliwości prowadzenia gry w złotówkach
  • Mały wybór dostępnych płatności

Platforma

Aby zacząć grać w loterie z całego świata za pośrednictwem The Lotter, wpierw należy zarejestrować swoje konto w serwisie. Na tym etapie nie potrzeba nic więcej, niż tylko aktualny adres mailowy, na który przyjdzie wiadomość potwierdzająca rejestrację wraz z linkiem aktywacyjnym. Standardowo należy kliknąć w odnośnik lub skopiować go i wkleić do przeglądarki, by procedura zakończyła się pozytywnie.

Następnie gracz logując się w swoim koncie wybiera ulubioną loterię i może zacząć korzystać z zakładów na całym świecie w zasadzie bez ograniczeń. Jednakże właściciele The Lotter zastrzegają sobie, by gracz za każdym razem dokonywał zakupu przynajmniej 2-6 linii w celu zapewnienia „rozsądnej” ceny dla świadczonego zakresu usług.

Sama platforma w całości przetłumaczona na język polski nie powinna sprawiać żadnego problemu użytkownikom, nawet tym, których umiejętności korzystania z internetu nie są zbyt wysokie. Formularze są proste i zrozumiałe, a sama strona prosta i czytelna, dzięki czemu bardzo dobrze wywiązuje się ze swojego zadania, czyli ułatwiania gry. Gracz ma do wyboru cztery waluty prowadzenia zakładów: euro, dolar amerykański, funt brytyjski oraz rubel.
Oprócz gry na stronie internetowej, jest również dostępna The Lotter app – czyli aplikacja dedykowana na urządzenia mobilne, czyli smartfony i tablety.

Aplikację można pobrać zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i na Iphona i Ipada. Jest ona w pełni darmowa a jej instalacja nie różni się niczym od standardowej instalacji aplikacji na wspomnianych systemach. Sama aplikacja jest tak jak strona prosta i intuicyjna, więc nie powinna sprawiać żadnych problemów nawet początkującym użytkownikom.

Platforma The Lotter

Sama gra, zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak również aplikacji mobilnej, została tak skonstruowana, by gracz nie musiał zastanawiać się nad regułami a w jego gestii pozostaje tylko wytypowanie szczęśliwych numerów spośród dostępnych na stronie. Krótko mówiąc, użytkownik wybiera tylko numery a właściwe dokonanie zakładu w danej loterii leży już po stronie pracowników serwisu. Jednakże w każdej chwili użytkownik może przejść na stronę informacyjną loterii, którą jest zainteresowany, i na własną rękę dowiedzieć się wszystkich szczegółów mających dla niego największe znaczenie. Serwis zadbał, by każda dostępna na platformie loteria, posiadała taką stronę, dzięki czemu gracz ma stały dostęp do informacji.

Gracz ma trzy możliwości typowania swoich szczęśliwych numerów. Są to: samodzielny wybór liczby poprzez ręczne jej zaznaczenie, wybranie możliwości „chybił trafił” (wtedy liczby automatycznie zaznaczane są przez system) oraz skorzystanie z opcji „moje szczęśliwe numery”. Ten wariant polega na tym, że gracz może wybrać swoje ulubione liczby i zapisać je na swoim koncie, także w odniesieniu do różnych loterii, czyli szczęśliwe numery w każdej loterii mogą być inne.

Szczęśliwe numery można także dowolnie zmieniać, dzięki czemu funkcja ta jest stale użyteczna.
Każdy użytkownik ma możliwość gry w danym zakładzie lub przez tzw. pakiety, dzięki którym można brać udział w wielu losowaniach. Każdy pakiet jest tworzony indywidualnie i pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości czasu i środków finansowych, gdyż zamiast zakupu pojedynczego kuponu, gracz inwestuje w pakiet oferujący oszczędności nawet do 10% oraz nawet 25% w losowaniach wielokrotnych.

W loteriach można obstawiać swoje kupony do 3 godzin przed rozpoczęciem losowania. Ten czas stanowi bufor, by lokalne biuro zdążyło zrealizować zakład zgodnie z dyspozycją. Serwis oferuje różne możliwości dokonywania wpłat od kart kredytowych przez różne serwisy i portfele internetowe. Użytkownik ma możliwość skorzystania z takich rozwiązań jak Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, Webmoney i wiele więcej.

Natomiast w przypadku wypłat, transakcję można zrealizować jedynie za pomocą Visa, MasterCard, Diners Club, Discover, Skril, Neteller i Bank Transfer. The Lotter zastrzega sobie również prawo do możliwości uzależnienia wypłaty od tego, czy dany użytkownik pozytywnie przejdzie proces weryfikacji danych osobowych. Wynika to z prowadzonej przez serwis polityki bezpieczeństwa i minimalizacji ryzyka.

Depozyty i premia

Aby otrzymywać bonusy promocyjne, przede wszystkim należy korzystać z „powiadomień” w serwisie. Z pewnością warto, bo the Lotter oferuje wiele ciekawych akcji promocyjnych dla swoich użytkowników. W The Lotter bonus za polecenie znajomego jest podstawową promocją dla każdego gracza, zgodnie z którą jeśli dana osoba poleci znajomego a ten zarejestruje konto, to polecający otrzyma 10 dolarów a polecany 5 dolarów na grę.

Depozyt Metody The LotterBonusowe pieniądze mogą zostać wykorzystane na udział w jednej z ponad 40 loterii oferowanych w serwisie, ale nie mogą być wypłacone. Samo polecanie znajomych jest banalnie proste. Wystarczy zalogować się na swoim koncie a następnie w sekcji „poleć znajomego” podać właściwy adres mailowy. Kiedy znajomy zarejestruje się w serwisie i dokona pierwszego zakładu , pieniądze zostaną przelane w ciągu 24 godzin.

W The Lotter gracze mogą liczyć również na wiele innych promocji, jak na przykład 20% zwrot kosztów w loterii Kalifornia Fantasy 5, 10% zniżki na kupony jednorazowe w Kanada Lotto 649, 25% zniżki w pakietach wielokrotnego losowania. Nie sposób nie wspomnieć tutaj o Klubie VIP. Jego użytkownicy bowiem za każdego wydanego dolara otrzymują jeden punkt VIP w VIP Klubie. Punkty zaś przekładają się na najbardziej atrakcyjne zniżki i promocje a także specjalne traktowanie przez dział obsługi klienta, co należy rozumieć jako priorytetowe rozwiązywanie wszelkich zgłoszeń przez siedem dni w tygodniu przez całą dobę.

Uczestnicy klubu VIP otrzymują najlepsze dostępne oferty na wiodących światowych serwisach lotto. Dzięki członkostwu w tej grupie każdy gracz ma możliwość zaoszczędzenia nawet 20% na wszystkich kuponach oraz z uwzględnieniem zniżek za subskrypcję i pakietu wielokrotnych losowań. Członkostwo w klubie VIP przyznawane jest na podstawie kwoty wydanej przez danego użytkownika w miesiącu, co oznacza, że aby utrzymać swój status gracz musi wydać na zakup kuponów odpowiednią ilość pieniędzy.

Ocena i opinia

PL The Lotter Logo 3The Lotter jest najstarszą platformą oferującą grę w ponad 40 zakładach lotto z różnych krajów z dowolnego miejsca na świecie. Przez ponad 15 lat funkcjonowania na rynku zyskał liczną rzeszę klientów, spośród których wielu zostało milionerami. Wiarygodność serwisu potwierdzają wypłaty wysokich wygranych, o czym można usłyszeć czasem nawet w najbardziej liczących się mediach.

Serwis jest starannie przygotowany i bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu gra nie powinna stanowić problemu nawet użytkownikom o podstawowej znajomości internetu. Podobnie aplikacja mobilna, dzięki której można grać za pomocą urządzeń typu tablet czy smartfon. Szeroka oferta oraz łatwość gry sprawiają, że The Lotter jest najpopularniejszą tego typu platformą na świecie.