Takto Finanse DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Takto Finanse

 • Pożyczka nawet do 10 000 zł.
 • Maksymalny termin spłaty wynosi 36 miesięcy.
 • Kurier dostarcza umowę do domu.
 • Możesz wziąć kilka pożyczek jednocześnie.

 

Takto Finanse to firma należąca do Grupy ULITMO, która zajmuje się windykacją i obrotem nieruchomości. Takto Finanse początkowo robiła to samo. Z czasem jednak rozszerzyła swoją działalność o inne aspekty. Dziś udziela pożyczek oraz chwilówek online. Na polskim rynku serwis działa od 2012 roku. Firma oferuje pożyczkę aż do 10 000 zł z maksymalnym okresem spłaty do 36 miesięcy. Aby wziąć pożyczkę, nie musisz posiadać umowy o pracę. Wystarczy, że zadeklarujesz swój dochód.Platform Takto Finanse

W Takto Finanse ufa się klientom, a ocena zdolności kredytowej jest niezwykle elastyczna. Firma współpracuje również  z wieloma firmami obecnymi na rynku polskim, aby móc zaoferować swoim klientom jak najkorzystniejsze usługi. Pożyczka, oprócz tego, jest całkowicie bezpieczna, a wszelkie formalności klienci mogą załatwić telefonicznie lub online bez wychodzenia z domu. Firma została również doceniona certyfikatem Odpowiedzialny Pożyczkodawca.

Wady i zalety

 • Plusy

  • Pożyczka do 10 000 zł;
  • Klient może posiadać kilka pożyczek jednocześnie;
  • Długi okres spłaty;
  • Akceptacja deklarowanego źródła dochodu;
  • Kurier dostarczający umowę do domu.
 • Minusy

  • Zarobki min. 500 zł netto;
  • Klient, aby wziąć pożyczkę w serwisie, nie może posiadać zajęć komorniczych oraz widnieć w rejestrach dłużników.

Za i przeciw

Takto Finanse oferuje jedną z najwyższych kwot pożyczek na całym rynku pozabankowym. Klient może pożyczyć nawet do 10 000 zł. Dodatkowo nie musi ograniczać się do jednej pożyczki. Potrzebujesz większej ilości gotówki i chcesz pożyczyć większą kwotę? Bez problemu możesz wziąć kolejną pożyczkę przed spłatą pierwszej. Co więcej, okres spłaty każdej pożyczki określasz sam. Jest on niezwykle długi, ponieważ wynosi od 6 do 36 miesięcy. Dzięki temu sam zdecydujesz, czy wolisz oddać gotówkę w kilku większych ratach, czy w kilkunastu mniejszych.

Jeśli nie posiadasz umowy o pracę, to nadal możesz wnioskować o pożyczkę w Takto Finanse. Wystarczy, że zadeklarujesz swoje źródło dochodu. Tutaj jednak pojawia się pierwszy minus, a mianowicie, aby móc skorzystać z usług firmy, klient musi zarabiać min. 500 zł netto miesięcznie. Mimo tego nie jest to jednak zbyt wygórowana kwota. Wobec tego, niemal każdy, nawet osoby, które nie pracują na umowę o pracę, mogą pozwolić sobie na pożyczkę w Takto Finanse.

Nie ufasz załatwianiu formalności przez Internet lub wolisz zobaczyć drukowaną umowę? A może nie masz dostępu do komputera, bądź masz problem z dopełnieniem formalności online? Dla Takto Finanse nie stanowi to najmniejszego problemu. Możesz zamówić kuriera, który dostarczy Ci umowę do domu. Ty będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby się z nią zapoznać i odesłać ją z powrotem.

Jest to wręcz idealne rozwiązanie dla osób starszych, które nie zawsze mają dostęp do Internetu lub po prostu nie wiedzą jak załatwić formalności online. Kolejnym z plusów jest fakt, że gotówkę, którą pożycza Ci firma, możesz odebrać w dowolnie wybranym urzędzie pocztowym. Jeśli nie posiadasz konta bankowego lub nie lubisz wirtualnych kwot możesz odebrać pożyczkę w gotówce.

Jednym z kolejnych minusów jest niewątpliwie fakt, że klienci, aby skorzystać z pożyczek firmy, nie mogą posiadać żadnych zajęć komorniczych. Dodatkowo jeśli widniejszej w jakimkolwiek rejestrze dłużników możesz mieć problem z uzyskaniem pożyczki. Dzieje się tak ze względu na bardzo skrupulatny proces oceny zdolności kredytowej. Serwis sprawdza m.in. bazy tj. Biuro Informacji Gospodarczej, Krajowy Rejestr Dłużników oraz w bankowej bazie Biura Informacji Kredytowej.

Informacje o firmie

Z Takto finanse możesz się skontaktować na kilka łatwych sposobów. Pierwszym z nich jest infolinia. Firma, aby Twój czas oczekiwania na połączenie był wystarczająco krótki, oferuje aż dwie infolinie. Jedna z nich, to ta dla nowych klientów. Dostępna jest ona pod numerem telefonu 801 006 206 lub 22 456 3000 i czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 21.

Z kolei ta dla spłacających dostępna jest pod numerem telefonu 71 358 16 18 i czynna również od poniedziałku do piątku w tych samych godzinach.  Możesz również wysłać e-mail na adres info@taktofinanse.pl. Jeżeli nie masz środków na koncie wystarczy, że w formularzu dostępnym na stronie internetowej podasz swój numer telefonu. Firma oddzwoni do Ciebie, a konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania. Takto Finanse posiada siedzibę we Wrocławiu przy ul. Braniborskiej 58-68.

Wymagania przy pożyczce

Abyś mógł skorzystać z usług Takto Finanse, przede wszystkim będziesz musiał posiadać kopię swojego dowodu osobistego oraz dokument potwierdzający dochód. Lista dokumentów, które musisz przedstawić firmie zależna jest od Twoich indywidualnych dochodów. Doradca podczas rozmowy telefonicznej powie Ci dokładnie, jakie dokumenty będą Ci potrzebne.

Zanim dopełnisz formalności związanych z pożyczką, musisz dokonać autoryzacji. W tym celu klienci muszą wpłacić 1 gr na numer konta podany na stronie internetowej serwisu. Aby skorzystać z pożyczki, musisz również być między 18 a 75 rokiem życia. Tak jak wspominałam już wcześniej, pożyczki nie mogą wziąć osoby, które posiadają zajęcia komornicze, są wpisane do jakiegokolwiek rejestru dłużników, bądź ich dochód jest mniejszy niż 500 zł netto.

Oferta

Jeśli jesteś między 18 a 75 rokiem życia i posiadasz dochód nie niższy niż 500 zł netto możesz skorzystać z pożyczki w Takto finanse. Serwis oferuje Ci pożyczkę od 500 do 10 000 zł, które możesz spłacić od 6 do 36 rat. Dodatkowo wystarczy Ci jedynie dowód osobisty i dokument potwierdzający zarobki. Sam decydujesz ile chcesz pożyczyć i jak szybko spłacić pożyczkę, a wszystko robisz bez wychodzenia z domu.

Dokumenty możesz wypełnić online lub kurier przyniesie Ci je do domu! Aby skorzystać z Takto Finanse wystarczy 6 prostych kroków. Po pierwsze, skontaktuj się z firmą. Po drugie, serwis odezwie się do Ciebie z wstępną decyzją. Po trzecie, wybierz sposób w jaki prześlesz dokumenty. Po czwarte, rozpatrzenie wniosku. Po piąte, otrzymasz od Takto Finanse gotówkę. Po szóste, serwis odeśle do Ciebie podpisaną umowę.

Struktura cenowa

Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla pożyczki w Takto Finanse wynosi 271,54%. Przyjmijmy, że pan Kowalski pożycza w serwisie 3 500 zł i chce to rozłożyć na 24 raty. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania przy takiej kwocie wynosi 119,26%. Jak będzie przedstawiała się wysokość miesięcznej raty? Będzie ona wynosić jedynie 299 zł. Prowizja w takim przykładzie wynosi 2 100 zł, opłata za udzielenie pożyczki 875 zł, a kwota odsetek to 696 zł.

Oznacza to, że całkowity koszt takiej pożyczki wynosi 3 671 zł, a klient ma do zapłaty 7 171 zł. Zaprezentujmy inny przykład. Przyjmijmy, że klient pożycza 7 500 zł i chce tą kwotę rozłożyć na 30 rat. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania przy takim założeniu wynosi 110,04%. Z kolei miesięczna rata przy takiej kwocie wynosić będzie 567 zł. Całkowita kwota do zapłaty to natomiast 17 015 zł. Co się składa na tę kwotę? Opłata prowizyjna w wysokości 5 625 zł, opłata za udzielenie pożyczki 1 875 zł oraz odsetki w wysokości 2 015 zł.

Wsparcie klienta

Takto Finanse dba o to, abyś dostał jak najlepszą i rzetelną ofertę. Dla twojej wygody nie znajdziesz żadnych ukrytych opłat oraz treści pisanych drobnym druczkiem. Wszystko jest jasne i klarowne. Firma dba o to, aby to Tobie było jak najwygodniej. Dlatego też masz 14 dni na odstąpienie od umowy oraz kurier może dowieźć do Ciebie umowę. Firma ceni również czas swoich klientów dlatego wszelkie formalności są tak proste, że z pewnością załatwisz je już w niecałą godzinę.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania infolinia jest czynna w każdy dzień roboczy. Dodatkowo konsultanci Takto Finanse są odpowiednio przeszkoleni, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Większość klientów poleciłoby serwis swoim bliskim. Jak to się dzieje, że Takto Finanse opinie ma tak dobre? To przede wszystkim kwestia zaufania, jakim firma darzy swoich klientów oraz, co jest nie mniej istotne, profesjonalne podejście do udzielania pożyczek.

Podsumowanie

PL Takto Finanse Logo 3Takto Finanse jest firmą udzielającą pożyczek online. Jej celem od samego początku istnienia było stworzenie produktu, który łączyłby w sobie następujące, najlepsze cechy: wysoką kwotę, długi okres spłaty oraz elastyczną ocenę zdolności kredytowej. Serwis działa na polskim rynku od 2012 roku. Aby oferować jak najkorzystniejsze oferty współpracuje z wieloma polskimi firmami.

W kontaktach z klientami firma stawia na zaufanie, bezpieczeństwo oraz profesjonalizm. Kto może pożyczać w serwisie? Wszystkie osoby, które są między 18, a 75 rokiem życia, a ich dochody nie są niższe niż 500 zł netto. Co będzie Ci potrzebne do wzięcia pożyczki? Przede wszystkim kopia dowodu osobistego oraz Twoja umowa. Serwis nie wymaga jednak zatrudnienia na umowę o pracę. Ile mogę pożyczyć? Kwota minimalna to 500 zł, a maksymalna wynosi nawet 10 000 zł.

W jakim czasie muszę spłacić pożyczkę? Firma rozkłada pożyczkę na wygodne raty. Ich najmniejsza liczba wynosi 6, a największa 36. Co więcej, klienci sami ustalają w jakim terminie wolą spłacić pożyczone pieniądze, firma niczego nikomu nie narzuca. Do plusów firmy niewątpliwie należy również fakt, że pożyczkę możesz wziąć bez wychodzenia z domu. Dodatkowo jeśli tego potrzebujesz kurier może przywieźć umowę prosto do Twojego domu. Nie nastawiaj się na żadne ukryte koszta pisane drobnym druczkiem.

Wszystko jest jasne i przejrzyste, a Ty już na etapie składnia wsniosku o pożyczkę, wiesz ile spłacasz. Serwis oferuje również wzięcie kolejnej pożyczki przed skończeniem spłaty poprzedniej. Jeśli klienci posiadają jakieś pytania, to z firmą można skontaktować się poprzez infolinię lub e-mail. Podsumowując, firma oferuje bardzo ciekawe i tanie pożyczki. Niemal każdy może dostać gotówkę z Takto Finanse, ponieważ wymagania nie są duże. Oprócz tego, firma charakteryzuje się dużą wyrozumiałością dla swoich klientów i każdego z nich traktuje poważnie.