StockPair Doświadczenia 2019

Broker StockPair

 • Oficjalnie regulowany przez CySEC
 • Innowacyjna platforma handlowa
 • Ogromny wybór par akcji do handlu
 • Możliwość handlu parami z różnych klas aktywów

 

Broker StockPair

StockPair jest innowacyjnym brokerem opcji binarnych, szczególnie dla tzw. handlu parach, w której akcje mogą być przedmiotem obrotu poprzez bezpośrednią wymianę. Broker StockPair został założony w 2010 roku. Broker swoją siedzibę ma na Cyprze, gdzie jest oficjalnie regulowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission – cypryjski organ podatkowy. Poprzez fakt, że Cypr jest częścią UE, StockPair jest więc również posiadaczem licencji UE na handel opcjami binarnymi. Od 2014 roku StockPair jest nadzorowany przez cypryjskie władze podatkowe ”

platforma stockpair

Cyprus Securities and Exchange Commission” – CySEC  podobnie jak ma to miejsce w przypadku na przykład w przypadku OptionFair lub 24Option. StockPair stał się dla wielu ulubionym brokerem, który znacznie różni się od konkurencji przede wszystkim przez handel w parach i zintegrowaniem platformy handlowej z oprogramowaniem do analizy.

Plusy i minusy

 • Plusy

  • Możliwość handlu parami z różnych klas aktywów
  • Program do analizy technicznej i tworzenia sygnałów transakcyjnych
  • Ogromny wybór par akcji do handlu
  • Oficjalnie regulowany przez CySEC
  • Innowacyjna platforma handlowa
 • Minusy

  • Obsługa klienta nie jest w języku polskim
  • Nie ma możliwości założenia konta demo

 

Platforma handlowa – Oferta

Internetowa platforma handlowa może być również używana na wszystkich popularnych urządzeniach mobilnych, dzięki czemu nie trzeba być podłączonym do lokalnego komputera, gdyż za pomocą aplikacji na smartfona można handlować opcjami binarnymi. Możliwe jest na przykład tworzenie zleceń podczas przejazdu taksówką czy handlować w oczekiwaniu na realizację zamówienia w restauracji, więc powoduje to, że nasza opinia o tym brokerze jest pozytywna.

handlowy stockpair

Platforma handlu jest również specjalnie przygotowana do handlu parami, czego nie znajdziemy w tej branży u innych brokerów. Istnieje możliwość bezpośredniej wymiany walut i akcji, jak również indeksów i towarów. Można więc handlować na podstawie relatywnej siły aktywów niezależnie od rozwoju rynku i uzyskiwać zysk w stosunku do wartości bazowej. Mimo tego możliwe są również inne rodzaje handlu takie jak standardowe “Put / Call”. Istnieją również dodatkowe funkcje, takie jak opcja EarlyClosure, za pomocą której możliwe jest sprzedanie opcji przed końcem jej trwania. Nie należy zapominać o oprogramowaniu do analiz, które umożliwia handlowcom opieranie się na sygnałach handlowych, które mają wpływ przy podejmowaniu decyzji w przypadku niektórych transakcji i czasu ich realizacji. Czas transakcji może wynosić w zależności od wyboru 15 minut, 30 minut, 60 minut, 24 godzin, ale może także trwać tydzień, miesiąc lub nawet 150 dni.

 

Depozyt i premia w StockPair.

Otwarcie konta w StockPair jest bardzo łatwe a także nie trwa długo. Z powodu niskiego minimalnego depozytu 200 euro, oraz minimalnej kwoty transakcji wynoszącej 20 euro można wykonać nawet 10 transakcji już po pierwszym minimalnym depozycie. Na nowych klientów czeka po otwarciu konta atrakcyjny bonus powitalny, który należy zamówić korzystając z czatu na żywo. Bonus wynosi 50%, ale może zostać wypłacony dopiero po depozycie w wysokości 500 euro podobnie jak to często bywa również u innych brokerów. Kto zdecyduje się korzystać ze StockPair na dłuższą metę i tak powinien skorzystać z tej atrakcyjnej premii.

 

Ocena i opinia o StockPair

logo stockpairNasza opinia o StockPair jest pozytywna ze względu na innowacyjność całego pakietu. W ofercie są nie tylko dostępne popularne typy handlowe, ale także unikalny handel parami, co pozwala traderom na handel wymienny dwoma różnymi instrumentami bazowymi z dwóch różnych klas aktywów. Platforma handlowa jest również zintegrowana z programem, który odpowiada za interpretację sygnałów transakcyjnych oraz ich analizę. To dość mocno odróznia StockPair od konkurencji.

Chociaż konto demo jest niedostępne, a obsługa klienta nie jest dostępna w języku polskim, w innych językach w tym w języku angielskim można uzyskać, profesjonalną poradę na temat ogólnych zagadnień, jak również indywidualnych problemów.

Cel ten można osiągnąć poprzez kontakt z Działem Obsługi Klienta przez telefon, e-mail i czat na żywo. Można także korzystać z ekspertyzy na stronie internetowej dotyczącej  obecnej sytuacji na rynku. Warunki finansowe również są dość korzystne przy minimalnym depozycie 200 Euro oraz minimalnej kwocie transakcji wynoszącej 20 Euro można wykonać aż 10 transakcji.

Przejdź do strony brokera