Somatodrol DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Somatodrol

 • Znacząca przyspiesza wzrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej
 • Ułatwia wypracowanie wymarzonej sylwetki już w 12 tygodni
 • W przeciwieństwie do sterydów anabolicznych Somatodrol jest w pełni bezpieczny

 

Od pewnego czasu można zauważyć wzrost zainteresowania Polaków aktywnymi sposobami spędzania czasu. Na czoło wysuwają się wszystkie dyscypliny związane z „byciem fit”. Siłownia już dawno przestała być miejscem, z którego korzystają wyłącznie nieskażone inteligencją indywidua o podejrzanym pochodzeniu i motywacji. Obecnie kluby fitness regularnie zapełniają się swoimi użytkownikami nie tylko w najbardziej obleganych miesiącach.Platforma Somatodrol

Zapanowała swoista moda na dobrą sylwetkę, z którą pojawiła się także era suplementów diety mających zagwarantować i przyspieszyć przemianę z brzydkiego kaczątka w prawdziwą boginię czy niezrównanego herosa. Jednym z takich środków specjalnego przeznaczenia jest Somatodrol, którego zadaniem jest wspomaganie przyrostu tkanki mięśniowej. Od razu zaznaczyć należy, iż nie jest to żaden ze sterydów anabolicznych, których stosowanie w naszym kraju jest od dawna zabronione. Jaki rzeczywisty wpływ na funkcjonowanie ludzkiego organizmu ma Somatodrol opinie przedstawia niniejszy artykuł.

Wady i zalety

 • Plusy

  • W pełni przebadany skład oparty na naturalnych produktach
  • Skuteczność potwierdzona licznymi opiniami zadowolonych klientów
  • Polecany przez znanych odnoszących sukcesy kulturystów
  • Nie posiada skutków ubocznych
  • Przyspiesza rozwój tkanki mięśniowej i ułatwia regenerację
 • Minusy

  • Brak konstruktywnych opinii krytycznych
  • Nie wszystkie federacje zgadzają się na stosowanie preparatu

Zawartość

Suplement diety Somatodrol zapewnia szybki przyrost tkanki mięśniowej. Jest to na ogół główny cel osób ćwiczących na siłowni. Duża masa mięśniowa niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim zapewni wzbudzający podziw wygląd – przecież już starożytni lubowali się w pięknych męskich sylwetkach, czego dowód po dziś dzień stanowią liczne posągi i malowidła. Wypracowane duże mięśnie zapewniają także ponadprzeciętną siłę, dzięki której łatwo można zaimponować kolegom a także przedstawicielkom płci pięknej w różnych sytuacjach.

Co więcej, masa mięśniowa to żywa tkanka, którą trzeba odpowiednio odżywiać, by zachowywała swój rozmiar. Wykorzystując ten mechanizm można łatwo pozbyć się niechcianego uporczywie zalegającego tłuszczu. Duże mięśnie potrzebują dużo kalorii przez co chętnie korzystają z energii zmagazynowanej w tkance tłuszczowej. Oprócz wpływu na rozwój potężnej muskulatury Somatodrol przyspiesza również regenerację organizmu po wysiłku fizycznym a także dostarcza dodatkowej energii niezbędnej do dalszego treningu. Przeprowadzony na Samotodrol test pokazał, iż stosowanie tego preparatu zapewnia wzrost testosteronu o około 30%, co stanowi niewątpliwą wartość dla każdego trenującego.

Jest to bowiem najważniejszy hormon w ciele mężczyzny odpowiedzialny między innymi za rozwój tkanki mięśniowej oraz siły. Im wyższy poziom testosteronu u mężczyzny, tym łatwiej mu budować imponującą muskulaturę i spalać zbędny tłuszcz. Samotodrol podwyższa również poziom hormonu wzrostu u zażywającego nawet o 26% a jest to drugi z najważniejszych męskich hormonów, bez którego nie sposób stać się silny. Wpływ suplementu na poziom hormonów ma również przełożenie na wzmożenie popędu seksualnego o stosującego preparat osobnika.

W skład preparatu wchodzi przede wszystkim l-arginina. Jest to dobrze znany i przebadany aminokwas, który odpowiada między innymi za produkcję hormonu wzrostu. Oprócz tego ma olbrzymi wpływ na funkcjonowanie układu krążenia: lepsze ukrwienie zapewnia większą dostępność tlenu i środków odżywczych co przekłada się na lepsze funkcjonowanie organizmu. Jest to szczególnie ważne po treningu, kiedy to włókna mięśniowe posiadają wiele mikro urazów nadbudowa których prowadzi do wzrostu tkanki mięśniowej.

Kolejnym ważnym składnikiem jest ZMA, czyli specjalnie opracowana formuła minerałów anabolicznych, w skład których wchodzi magnez (odpowiedzialny m.in. za jakość przekazywanych impulsów międzykomórkowych), cynk (mający wpływ na wytwarzanie testosteronu) oraz witamina B6 (odpowiedzialna za właściwie przyswajanie wymienionych pierwiastków).

L- ornityna to kolejny składnik receptury Samotodrolu – jest to aminokwas zwiększający wykorzystanie L-argininy w syntezie tlenku azotu. Jeśli chodzi o Samotodrol doświadczenie użytkowników pokazuje, że połączenie wyżej wymienionych składników w jednym preparacie zapewnia naturalne pobudzenie organizmu i lepsze wykorzystanie jego możliwości poprzez wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej i spalenie zbędnego tkanki tłuszczowej.

Zażywanie suplementu diety Somatodrol nie wiąże się z żadnymi negatywnymi skutkami ubocznymi. W przeciwieństwem do zażywania sterydów anabolicznych, co związane jest z wielkim ryzykiem utraty zdrowia czy nawet życia, suplement ten jest w pełni bezpieczny dla ludzkiego organizmu. Jedynym efektem używania Somatodrol jest wzrost tkanki mięśniowej, ale po to właśnie stosuje się ten produkt.

Somatodrol należy zażywać regularnie najlepiej dwa razy dziennie na czczo po 2 tabletki. Zastosowanie pełnej kuracji przez 3 miesiące pozwoli najlepiej wykorzystać możliwości suplementu w budowaniu masy mięśniowej w postaci osiągnięcia najbardziej spektakularnych wyników. Przy czym kurację należy rozumieć jako stosowanie środka wraz z odpowiednim dla swojego stopnia wytrenowania treningiem oraz właściwą dietą.

Wyniki wg producenta

Aby wiarygodnie przetestować skuteczność Somatodrolu, należałoby przetestować jego działanie na sobie. Nie każdy jednak chce ryzykować utratę pieniędzy na coś, co nie działa. W tej sytuacji najlepiej wypośrodkować oceny innych, którzy stosowali ten produkt. Opinii na szczęście nie brakuje i w Internecie bardzo łatwo można je odnaleźć. Jeżeli kierując się zdrowym rozsądkiem odrzucimy skrajnie negatywne opinie negujące skuteczność tego produktu z jednej strony a także będąc obiektywnym zrezygnujemy ze zbyt pochlebnych ocen trącących reklamą, uzyskamy prawdopodobny obraz stosowania Somatodrolu i jego wpływu na liczną grupę użytkowników.

Producent zapewnia, że osoby testujące produkt przed wprowadzeniem go na rynek, które stosowały go i regularnie trenowały przez 3 miesiące, zdobywały nawet od 8 do 14kg masy mięśniowej. Pamiętać jednak należy, że na poziom osiąganych wyników wpływ ma wiele różnych czynników. Przede wszystkim jest to wiek, geny, stopień wytrenowania, regeneracja, program treningowy i wiele innych.

Zatem nie każdy będzie potrafił wykorzystać w pełni możliwości produktu i efekt stosowania może być różny u innych osób. Jednakże przyjąć obiektywnie należy, że wpływ środka na przyrost tkanki mięśniowej jest bezsporny i nie wiąże się z żadnym dodatkowym ryzykiem. Co więcej, na stronie producenta znajduje się krótka ankieta, dzięki której można stwierdzić, czy dana osoba kwalifikuje się do zażywania tego suplementu, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo.

Jeśli chodzi o Somatodrol cena nie jest zbyt wygórowana. Na stronie producenta opakowanie zawierające 60 tabletek kosztuje 89,90 złotych. Stosując produkt zgodnie z zaleceniami 1 opakowanie wystarczy na miesiąc a kupując zapas na pełną kurację, czyli trzy opakowania można liczyć na o wiele bardziej atrakcyjne warunki. Standardowo producent zaleca kupno przez własną stronę internetową oraz przez sieć swoich dystrybutorów, których pełną listę podaje na swojej stronie internetowej.

Ambasadorami marki są znani zawodnicy kulturystyki, fitness czy MMA. Należy jednak unikać wszelkich wątpliwych okazji pojawiających się na różnych portalach aukcyjnych, gdyż może okazać się, że oferowane tam produkty w niższych cenach są tak naprawdę jedynie dobrze wyglądającymi podróbkami. Przy okazji można wspomnieć, że producent Somatodrolu nie szczędzi na marketingu i dał się poznać między innymi jak sponsor coraz popularniejszej federacji KSW.

Dodatkowo producent jest przekonany o skuteczności oferowanego produktu do tego stopnia, iż gwarantuje jego skuteczność lub zwrot kosztów zakupu w przypadku braku osiągnięcia oczekiwanych efektów. Warunkami gwarancji objęta jest trzymiesięczna kuracja Somatodrolem. Tak jak przy stosowaniu innych środków, tak i w przypadku suplementu Somatodrol wyniki przychodzą przy regularnym stosowaniu zgodnie z zaleceniami producenta oraz właściwym treningiem.

Podsumowanie

PL Somatodrol Logo 3Suplement diety somatodrol to z pewnością coś co przydać się może każdemu człowiekowi, który marzy o swojej pięknej sylwetce. Jest to specyfik, który zgodnie z zapewnieniami producenta znacznie ułatwi nam uzyskanie odpowiedniej sylwetki i to nawet w ciągu 12 tygodnii. Według producenta stosowanie specyfiku nie powinno powodować żadnych efektów ubocznych.

Nie możemy tego stwierdzić tak jednoznacznie jednak z pewnością ewentualne negatywne skutki stosowania tego specyfiku są znacznie łagodniejsze niż w przypadku stosowania środków na bazie sterydów anabolicznych, czego z pewnością nie polecamy ze względu na podwyższoną szkodliwość zwłaszcza przy nieumiętnym korzystaniu z tego typu substacji chemicznych.