Pro Long System DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Pro Long System

 • Bezpieczny i wygodny w użytkowaniu
 • Trwałe i szybko zauważalne rezultaty
 • Skuteczność tej metody potwierdziły badania kliniczne
 • Setki zadowolonych użytkowników na całym świecie

 

Każdy z nas potrzebuje bliskości drugiego człowieka. Ze swojej natury jesteśmy istotami społecznymi – nie potrafimy żyć w samotności. Kwintesencją związku jest udane życie seksualne. Sprzyja ono nie tylko spajaniu relacji, ale też ma pozytywny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne. Wielu panów pragnie dominować w łóżku i zrobić wszystko, aby jego ukochana poczuła się wyjątkowo. Niestety, wielu mężczyzn odczuwa kompleksy z powodu małego przyrodzenia. Na jego długość zwracają także uwagę niektóre kobiety.Platforma Prolong System

Nie mogą oni czerpać całkowitej przyjemności ze zbliżenia intymnego, nie odczuwają satysfakcji ze stosunku a w skrajnych przypadkach unikają lub nawet całkowicie rezygnują z pożycia seksualnego. Potrzeby związane z seksualnością są integralną częścią życia każdego człowieka i nie można ich tłumić ani bagatelizować, ponieważ takie zachowanie na dłuższą metę może nieść za sobą wiele negatywnych skutków. Przede wszystkim prowadzi do znacznego obniżenia samooceny mężczyzny, jego wiary w siebie i swoje możliwości.

Przekłada się to nie tylko na jakość zawieranych relacji, ale także ma wpływ na zaangażowanie i satysfakcje z wykonywanej pracy zawodowej oraz innych obowiązków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wielu panów producent wprowadził na rynek unikalny produkt Pro Long System opinie jego licznych, zadowolonych użytkowników potwierdzają, że jest to najbardziej skuteczny sposób na bezinwazyjne powiększenie rozmiarów męskiego członka.

Wady i zalety

 • Plusy

  • Skuteczność potwierdzona badaniami
  • Pierwsze efekty zauważalne są już po 3 tygodniach stosowania
  • Całkowite bezpieczeństwo i wygoda użytkowania
  • Ekstender koryguje zakrzywienia członka
  • Istnieje możliwość wysyłki za granice
 • Minusy

  • Osiągnięte rezultaty zależą od wielu czynników (np. rozciągliwości skóry)
  • Długi okres trwania kuracji

Zawartość opakowania

Ekstendery cieszą się coraz większą popularnością. Na szczególną uwagę wszystkich panów zasługuje produkt Pro Long System test wykazał, że długość penisa przy regularnym i odpowiednim stosowaniu może się zwiększyć nawet do 7,5cm. Warto zaznaczyć, że z tego urządzenia mogą korzystać także ci mężczyźni, którzy pragną zmniejszyć krzywiznę swojego członka.

Specjalna, ergonomiczna budowa ekspendera sprawia, że użytkowanie Pro Long System jest całkowicie bezpieczne i nie niesie za sobą żadnych efektów ubocznych. Dla producenta bardzo ważną rolę odgrywała nie tylko skuteczność, ale także wysoki poziom bezpieczeństwa. To były główne cele, które przyświecały stworzeniu produktu Pro Long System doświadczenia specjalistów z różnych dziedzin zaowocowały stworzeniem unikalnego produktu.

Warto zaznaczyć, że Pro Long System nie tylko przyczyni się do wydłużenia męskiego członka, ale także zwiększy jego szerokość, grubość i rozciągliwość. Efekty uzyskane podczas trwania kuracji są trwałe i szybko zauważalne. Urządzenie posiada precyzyjną regulację, dzięki czemu spełni ono oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje dyskretnie zapakowany w stylowe pudełko produkt Pro Long System wraz z instrukcją obsługi.

Skuteczność tego ekstendera doceniło już ponad 100 000 mężczyzn na całym świecie. Wszyscy użytkownicy byli zadowoleni nie tylko z osiągniętych rezultatów, ale także wygody użytkowania produktu. Jest to najbardziej skuteczny i bezpieczny sposób na wydłużenie penisa, potwierdziły to badania przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych w latach 2000-2009.

Miały one na celu porównanie różnych metod wydłużania prącia. Okazało się, że ten sposób jest najlepszy, a co najważniejsze nie niesie za sobą żadnych uporczywych i niebezpiecznych dla zdrowia a nawet życia skutków ubocznych. Użytkownicy Pro Long System nie narażają się również na komplikacje, które w wielu przypadkach pojawiają się po wykonaniu zabiegów chirurgicznych.

Uzyskane w ten sposób rezultaty są dużo bardziej widoczne niż w przypadku kuracji farmakologicznej (tabletki, kremy, wcierki) i ćwiczeń fizycznych. Badania te zostały przeprowadzone przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych naukowców i lekarzy a ich wyniki opublikowano na łamach czasopisma British Journal of Urology International . Każdy mężczyzna dzięki Pro Long System może odzyskać pewność siebie i na nowo czerpać radość ze swojego życia seksualnego.

Kolejną zaletą stosowania tego ekstendera jest to, że każdy mężczyzna może stosować go bez obawy o swoją prywatność w domowym zaciszu. Wszystkie zamówienia realizowane są z niezwykłą starannością, a pracownicy firmy zabezpieczają dane osobowe swoich klientów od samego początku zapewniając im jednocześnie najwyższy poziom świadczenia usług oraz całkowitą poufność.

Producent tego urządzenia od lat cieszy się zaufaniem klientów, którzy stosują Pro Long System cena tego produktu jest bardzo przystępna i atrakcyjna. Ze względu na bezpieczeństwo i wygodę zamawiających dystrybutor nigdy nie wysyła zamówionych urządzań za pośrednictwem Poczty Polskiej. Przesyłki dostarczane są pod adres wskazany w formularzu pod same drzwi przez wypróbowaną firmę kurierską.

Składając zamówienie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej producenta, kupujący zyskuje nie tylko 100%  gwarancji na to, że otrzyma oryginalny i bezpieczny w użytkowaniu Pro Long System, ale także nie ponosi dodatkowych kosztów z tytułu zapakowania i wysłania paczki. Klienci mogą zamówić także ten bardzo skuteczny ekstender w pakietach z żelem i męskim masturbatorem. Taki zestaw pozwala na maksymalną oszczędność środków finansowych oraz błyskawiczne odzyskanie przyjemności i satysfakcji z prowadzonego życia intymnego.

Wyniki według producenta

Ogromną zaletą produktu jest jego skuteczność, właśnie za to cenią wszyscy użytkownicy Pro Long System wyniki badań klinicznych wykazały, że ekstendator to niezwykle skuteczny sposób na wydłużenie członka i zwiększenie jego objętości oraz szerokości. Kuracja Pro Long System przynosi szybkie i trwałe rezultaty co potwierdziły badania opublikowane na łamach magazynu British Journal of Urology International.

W testach porównywano kilka metod służących do wydłużenia męskiego członka. Okazało się, że ekstendator znacząco wyprzedza wszystkie inne sposoby takie jak ćwiczenia fizyczne, kremy, suplementy diety czy nawet zabieg chirurgiczny. Kuracja Pro Long System jest całkowicie bezpieczna, jeżeli urządzenie jest używane zgodnie z instrukcją obsługi. Należy podkreślić, że zarówno prototyp, jak i każda ulepszona wersja produktu była tworzona przy współpracy z licznymi specjalistami z różnych dziedzin.

Najważniejszą funkcję pełnili jednak lekarze urolodzy, którzy dołożyli wszelkich starań aby użytkowanie Pro Long System było całkowicie bezpieczne dla mężczyzn. Ważne jest także to, że ekstendator jest wygodny w stosowaniu, dlatego nie powoduje dyskomfortu. Osiągnięte rezultaty zależą od wielu czynników takich jak m.in. rozciągliwość skóry, częstotliwość użytkowania oraz indywidualne predyspozycje. Wydłużenie penisa waha się od 2,5 do 7,5cm.

Pro Long System nie tylko zwiększa rozmiary penisa, ale także może korygować lub nawet wyeliminować wszystkie jego zakrzywienia. Stosowanie ekstendatora pozytywnie wpływa również na intensywność i jakość męskiej erekcji. Skuteczność tej metody potwierdzają tysiące zadowolonych panów, którzy odzyskali pewność siebie i swoje możliwości. Dla wielu przedstawicieli silnej płci niezadowalająca długość prącia jest jednym z czynników ograniczenia lub nawet całkowitej rezygnacji z życia intymnego.

Dzięki temu urządzeniu ta sytuacja może zmienić się diametralnie na korzyść. Kolejnym atutem Pro Long System jest to, że żeby dokonać zakupu urządzenia nie trzeba mieć żadnej recepty ani od lekarza pierwszego kontaktu ani specjalisty, lecz jednocześnie przed rozpoczęciem użytkowania należy się z nim skonsultować.  Zamawiający nie ponoszą dodatkowych kosztów z tytułu zapakowania i wysyłki zamówienia.

Producent  dołożył wszelkich starań, żeby zapewnić wysoki poziom poufności. Każde urządzenie Pro Long System jest dyskretnie zapakowane i wysyłane za pośrednictwem zaufanej firmy kurierskiej, dzięki czemu zamówienie bezpośrednio trafi w ręce zamawiającego klienta. Produkt na oficjalnej stronie internetowej dystrybutora  można zakupić w  różnych zestawach w przystępnej cenie.

W razie potrzeby możliwa jest także wysyłka produktu za granicę kraju. Rezultaty są trwałe i pojawiają się bardzo szybko. Po stosowaniu urządzenia należy umyć je wodą z mydłem i dokładnie wytrzeć. Producent gwarantuje wszystkim użytkownikom satysfakcję z efektu.

Podsumowanie

PL Prolong System Logo 3Niewystarczająca długość penisa lub jego skrzywienie jest przyczyną kompleksów u wielu mężczyzn. Wielu z nich z tego powodu ogranicza lub nawet rezygnuje ze swojego życia seksualnego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznej grupy  panów został wprowadzony skuteczny a co najważniejsze bezpieczny sposób wydłużenia prącia. Rezultaty kuracji są zróżnicowane i zależą od wielu czynników jednakże są one trwałe i wymierne i wynoszą od 2,5 do nawet 7,5 centymetra. Stosowanie Pro Long System jest także wygodne oraz nie powoduje skutków ubocznych. Potwierdzają to tysiące zadowolonych mężczyzn.