Pożyczka Plus DOŚWIADCZENIA

Dostawca Pożyczka Plus

 • Atrakcyjna i przystępna oferta
 • Minimum formalności ( bez poręczycieli)
 • Cały proces odbywa się przez Internet
 • Opłata rejestracyjna wynosi tylko 1 grosz

 

Każdy wie, że nie można wszystkiego w życiu przewidzieć. Bardzo często bywa tak, że jeden moment może wywrócić życie człowieka o 180 stopni. Niespodziewane wydatki, choroba, pogrzeb czy nieprzewidziany wyjazd zagraniczny to tylko niektóre sytuacje, w których potrzebna jest gotówka niemal od zaraz. Uzyskanie pożyczki lub kredytu w banku to procedura, która trwa bardzo długo a ubiegający się o dodatkowe pieniądze Klient jest bardzo szczegółowo i wnikliwie sprawdzany we wszystkich instytucjach, które prowadzą listy dłużników.

Platform Pożyczka Plus

Wymagane w wielu przypadkach wtedy jest zaświadczenie od pracodawcy o zatrudnieniu czy o wysokości miesięcznych dochodów. Załatwienie tak wielu formalności sprawia, że wydanie pozytywnej opinii o zdolności kredytowej Klienta oraz rozpatrzenie składanego przez niego wniosku jest procedurą bardzo czasochłonną a są takie sytuacje w życiu, że potrzebujemy gotówki od zaraz.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wielu Pożyczkobiorców powstała firma Pożyczka Plus. Jest ona częścią międzynarodowej instytucji finansowej Aventus Group Sp. z o. o i działa od 2012 roku. Grupa świadczy usługi także w takich krajach jak: Litwa, Gruzja, Ukraina czy Czechy.

Wady i zalety

 • Plusy

  • Wszystkie formalności są załatwiane za pośrednictwem Internetu
  • Wysoka maksymalna kwota pożyczki
  • Firma wyróżniona licznymi certyfikatami
  • Minimum formalności i szybkie wnioskowanie
  • Aktywacja konta w serwisie kosztuje tylko 1 grosz
 • Minusy

  • Możliwość zaciągnięcia tylko jednej pożyczki (kolejna po spłacie)
  • Minimalny wiek wnioskodawcy to 21 lat

Za i przeciw

Firma Pożyczka Plus świadczy swoje usługi drogą elektroniczną. To znaczy, że Wnioskodawca może wszystkie niezbędne formalności załatwić bez wychodzenia z domu o dowolnej i wygodnej dla niego porze dnia i nocy przez 7 dni w tygodniu. Takie rozwiązanie pozwoli nie tylko na uniknięcie dodatkowych kosztów, ale także nie trzeba tracić czasu w korkach czy w staniu w kolejce.

Jest to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie, które znacznie skraca zarówno sam proces składania wniosku o pożyczkę, procedurę weryfikacji danych Klienta, badanie jego zdolności kredytowej jak i przyspiesza otrzymanie gotówki na konto bankowe. Kolejnym atutem firmy Pożyczka Plus jest wysoka kwota, którą można maksymalnie otrzymać.

Wynosi ona do 5 tys. złotych. Suma, jaką otrzyma Wnioskodawca podczas składania wniosku o pierwszą pożyczkę to aż tysiąc złotych – tak duża kwota to ewenement i wielki atut Pożyczki Plus, który pozytywnie wyróżnia ją spośród licznej konkurencji świadczącej usługi na rynku usług finansowych. Instytucja Pożyczka Plus otrzymała liczne certyfikaty i wyróżnienia przyznawane nie tylko przez członków środowiska bankowego, ale także przez zadowolonych Klientów.

Oto niektóre z nich: „Instytucja Pożyczkowa Roku 2016”, „Firma Wiarygodna Finansowo”, czy „Odpowiedzialny Pożyczkodawca”. Na szczególną uwagę zasługuje certyfikat uzyskany przez firmę w 2012 roku – „ Rzetelna Firma”. Jest on przyznawany pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. Firma, aby zapewnić komfort i wygodę wszystkim swoim Klientom, zmniejszyła do minimum ilość formalności do załatwienia.

Instytucja finansowa Pożyczka Plus nie wymaga od swoich Pożyczkobiorców żadnych zabezpieczeń majątkowych czy poręczeń. Takie rozwiązanie znacząco skraca czas od złożenia wniosku do otrzymania gotówki. Procedura rejestracji na stronie internetowej pożyczkodawcy jest dokładnie objaśniona i zajmuje tylko kilka minut.

Aby aktywować konto każdy nowy Klient musi wpłacić na wskazany numer konta opłatę aktywacyjną w wysokości jednego grosza (w innych tego typu placówkach wynosi ona nawet 1 złotych). Wpłata ta służy głównie do celów weryfikacyjnych danych podanych przez Wnioskodawcę podczas rejestracji oraz jest jedną z wielu procedur obowiązujących w placówce. Pozwala ona na uniknięcie pomyłki oraz chroni Klientów przed oszustwami i wyłudzeniami.

Należy zaznaczyć, że Pożyczkobiorca nie może zaciągnąć w tym samym czasie więcej niż jednej pożyczki. Ma to na celu przede wszystkim ochronę interesów Wnioskodawcy, a także chroni go przed wpadnięciem w tzw. „pętle zadłużenia”. Aby potencjalny Klient mógł wnioskować o udzielenie pożyczki musi mieć ukończone 21 lat – to dosyć wysoka granica, ponieważ w wielu podobnych instytucjach Pożyczkobiorca musi być jedynie osobą pełnoletnią, czyli mieć skończone 18 lat.

Informacje o firmie

Firma Pożyczka Plus należy do Aventus Group. Posiada ona osobowość prawną – jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Jej siedziba w Polsce znajduje się w Białymstoku na ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2B. Pożyczka Plus jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000355948. Został jej nadany następujący Numer Identyfikacji Podatkowej 9662029390 oraz REGON 200358089. Jest to instytucja finansowa o międzynarodowym charakterze a jej siedziby znajdują się także w takich krajach jak: Łotwa, Ukraina, Gruzja czy Czechy.

Wymagania przy pożyczce

Aby wnioskodawca mógł otrzymać pożyczkę, powinien spełniać kilka warunków. Przede wszystkim musi być w odpowiednim wieku (przedział wynosi od 21 do 73 lat). Kolejna kwestia związana jest z posiadanym obywatelstwem. O pożyczkę może ubiegać się jedynie obywatel Polski. Aby Klient mógł otrzymać pożyczkę musi posiadać stałe zatrudnienie i stabilne źródło dochodów.

Firma Pożyczka Plus ze względu na swoich pożyczkobiorców, nie przyznaje pieniędzy, jeżeli wie, że wnioskodawca nie będzie w stanie jej spłacić. W ten sposób Pożyczkobiorcy są chronieni przed wpadnięciem w pętle zadłużenia. Klient tej firmy finansowej nie może być wpisany do rejestrów długów, zwłaszcza kiedy widnieje tam z powodu nieterminowych spłat wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz musi posiadać osobisty rachunek bankowy.

Oferta

Oferta firmy pożyczkowej Pożyczka Plus jest bardzo atrakcyjna i przystępna nie tylko dla nowych Klientów, ale także dla tych, którzy korzystali już z usług przez nią świadczonych i spłacali wszystkie raty w terminie. Specjalnie dla nich została wprowadzona promocja „Pierwsza pożyczka za 10 złotych”. Oznacza to, że Klient, korzystając ze strony internetowej Pożyczkodawcy wybiera kwotę i dzień spłaty zobowiązania.

Później tylko wypełnia wszystkie niezbędne wnioski drogą elektroniczną – nie musi on stawiać się w siedzibie firmy, a po pozytywnej weryfikacji i ocenie zdolności kredytowej od razu otrzymuje sumę, o którą wnioskował, na swoje konto bankowe. Podczas spłaty musi on oddać tyle, ile pożyczył plus tylko 10 złotych kosztów wynikających z udzielenia pożyczki.

Warto zaznaczyć także, że firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom jej wierzycielom, którzy mieli z różnych względów problem z terminowym oddaniem należności i wprowadziła zasadę, która mówi o tym, że termin każdego pierwszego zaciągniętego zobowiązanie może zostać wydłużony o dokładnie tyle dni, na ile Klient dostał swoją pożyczkę. Jeżeli Klient nie ma żadnych zaległości ani długów wobec firmy, może w każdej chwili wnioskować o kolejne dofinansowanie.

Za każdym razem, kwota, którą będzie mógł jednorazowo otrzymać będzie wzrastała do maksymalnego pułapu wynoszącego aż 5 tysięcy złotych. Firma Pożyczka Plus przygotowała także dodatkowe korzyści dla swoich stałych i lojalnych Klientów, którzy regulują wszystkie należności terminowo. Otrzymują oni nie tylko specjalne kody rabatowe, które pozwalają im na obniżenie kosztów wynikających z zaciągnięcia kolejnego zobowiązania, ale także mają możliwość wydłużenia okresu spłaty pożyczki do nawet 45 dni.

Mogą oni także skorzystać z opcji refinansowania pożyczki. Warto także podkreślić, że każde zobowiązanie można spłacić w dowolnym momencie bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Są to to tylko niektóre atuty wynikające ze skorzystania z usług instytucji pożyczkowej Pożyczka Plus Opinie jej licznych Klientów potwierdzają przystępność i atrakcyjność oferty.

Struktura cenowa

Struktura cenowa pożyczki zostanie przedstawiona na przykładach reprezentatywnych. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 12,87%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 tys. zł, całkowita kwota do spłaty 1010 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) stałe oprocentowanie wynosi 0%, całkowity koszt 10 zł, czas obowiązywania umowy to 30 dni.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki nieobjętej promocją: RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) wynosi 1958,47%., przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 10% (art. 359 § 21 KC – odsetki kapitałowe), całkowity koszt to 282,22 zł, w tym Prowizja 274 zł, odsetki kapitałowe 8,22 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.
Należy pamiętać o tym, że żeby pożyczka została udzielona pożyczkobiorca musi pozytywnie przejść przez proces zdolności kredytowej.

Wsparcie klienta

Firma Pożyczka Plus dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej świadczyć wszystkie usługi, a także pomaga wszystkim swoim Klientom oraz odpowiada na ich wszystkie pytania. Pożyczkobiorcy mogą skontaktować się z doradcami za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej. Firma umożliwiła także wymianę korespondencji e-mail z biurem obsługi Klienta. Dla Wnioskodawców została także uruchomiona specjalna infolinia informacyjna (czynna przez 7 dni w tygodniu) a także czat z konsultantem, który może udzielić wszelkich informacji na temat oferty instytucji Pożyczka Plus, a także pomoże w wypełnieniu wniosku.

Podsumowanie

PL Pożyczka Plus Logo 3Firma pożyczkowa Pożyczka Plus jest jedną z wiodących instytucji tego typu na polskim rynku usług finansowych. Jej uczciwość wobec Klientów a także przystępne i atrakcyjne warunki sprawiły, że ta firma otrzymała szereg certyfikatów i wyróżnień potwierdzających jej atuty. Warto podkreślić, że cały proces związany zarówno ze składaniem wniosku jak i jego rozpatrzeniem, a także otrzymanie gotówki odbywa się za pośrednictwem Internetu.

Takie rozwiązanie oraz zminimalizowanie ilości formalności sprawiły, że udzielenie pożyczki i wpłata pieniędzy na Konto Klienta odbywa się bardzo szybko, a przelewy dokonywane są przez 7 dni w tygodniu. Firma kieruje się niezwykłą uczciwością wobec swoich pożyczkobiorców i nigdy nie udziela im pożyczek, jeżeli nie są oni w stanie ich spłacić.

W ten sposób Pożyczka Plus chroni swoich Klientów przed pętlą zadłużenia i jej konsekwencjami. Instytucja ta nie tylko dba o nowo pozyskanych Klientów, ale także ceni stałych i lojalnych pożyczkobiorców. Dla wszystkich Wnioskodawców Pożyczka Plus ma atrakcyjną i przystępną ofertę, a także daje możliwość przedłużenia terminu spłaty, refinansowania zobowiązania oraz wcześniejszej spłaty pożyczki w dowolnym momencie.