PLUS500 DOŚWIADCZENIA 2019

Broker Plus500

 • Niski, minimalny depozyt w wysokości zaledwie 100€
 • Ponad 1000 zbywalnych instrumentów bazowych
 • Licencjonowane i uregulowane
 • Darmowe konto demo

BROKER PLUS500

W Europie, Plus500 w bardzo krótkim czasie zdobył sobie pozycję popularnego i wiodącego pośrednika w handlu CFD. Wiele różnych aktywów, którymi można handlować i atrakcyjne warunki, pozwalają klientom Plus500 na uzyskiwanie pozytywnych doświadczeń. Szczególnie na przykład na rynku niemieckim broker Plus500 stał się bardzo popularny. Nie tylko niska minimalna kwota depozytu i darmowe konto demo przemawiają na korzyść tego brokera. Plus500 Cy Ltd ma swoją oficjalną siedzibą na Cyprze (UE), firma natomiast powstała w roku 2008 (Twój kapitał jest zagrożone).

platforma plus500

Plus500 CY LTD jest autoryzowany oraz regulowany przez “Cyprus Securities and Exchange Commission” (CySEC), a więc posiada oficjalną licencję na handel. Innym czynnikiem, który uzasadnia zaufanie do dostawcy Pluss 500 jest to, że wszystkie depozyty są ubezpieczone a broker udziela gwarancji depozytów do kwoty 20.000 euro.

 Twój kapitał jest zagrożony 

PLUSY I MINUSY

 • Plusy

  • Licencjonowane i uregulowane
  • Niski, minimalny depozyt w wysokości zaledwie 100 euro
  • Ponad 1000 zbywalnych instrumentów bazowych
  • Bezpłatne, nieograniczone w czasie konto demo do wirtualnego handlu
  • Szczególnie dobrze skonstruowane oprogramowanie dla platformy transakcyjnej jako aplikacja dla Windows w wersji do pobrania lub dostępu internetowego w oknie przeglądarki
 • Minusy

  • Brak ochrony straty

PLATFORMA HANDLOWA – OFERTA

Pozytywne doświadczenia są często związane z platformą transakcyjną. Jak już wspomniano, jest dostępna aplikacja na smartphone i do pobrania na systemy Windows, ale można korzystać z usług również za pośrednictwem przeglądarki internetowej na swoim koncie za pomocą oprogramowania internetowego. Aplikacja Plus500 jest również w AppStore posiada ona najwyższa ocenę spośród wszystkich aplikacji handlowych CFD. Ponadto, interfejs platformy transakcyjnej jest przyjazny dla użytkownika, ponieważ wszystko zostało dobrze zaprojektowane, a więc jest łatwe w obsłudze.

Plus500 wprowadził również stale ceny kupna i sprzedaży, a pozycje netto są zabezpieczane, co ma doprowadzić do obniżenia ryzyka konfliktu interesów. Handel podstawowymi towarami, CFD na indeksy, ale również handel walutami są za darmo w Plus500.

DEPOZYT W Plus500

Do otwarcia konta Plus500 oraz zapoznania się z całą umową potrzebne jest mniej niż pięć minut. Gdy masz adres e-mail i hasło, które należy samodzielnie ustawić, już masz dostęp do platformy online.

Jednak przed dokonaniem pierwszego minimalnego depozytu w wysokości zaledwie 100 euro, należy wypełnić formularz, w którym należy odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych dotychczasowych doświadczeń na rynku CFD a także środków, które chcemy inwestować i naszych oczekiwań.

 Twój kapitał jest zagrożony 

OCENA I OPINIA O PLUS500

plus500 logoOgólnie rzecz biorąc, doświadczenia z Plus500 są pozytywne. Ponadto minimalna kwota depozytu wynosi zaledwie 100 euro, to niewiele aby zacząć handel za prawdziwe pieniądze. Ale nie tylko dla początkujących, ale także dla doświadczonych i zaawansowanych handlowców platforma Plus500 jest odpowiednia.

Otwarcie konta i pobranie aplikacji Plus500 jest bardzo proste i może zostać zakończone w ciągu pięciu minut. Metody depozytów są różnorodne. Oprócz przelewu lub płatności kartą kredytową jest także opcja wpłaty za pomocą różnych elektronicznych portfeli.

Ponadto Plus500 zachwyca szerokim zakresem oferty, który wykracza daleko poza CFD. Można śledzić wszystkie istotne aktywa, które są przedmiotem obrotu i ich aktualne rynkowe wyceny. Pozytywnie odbieramy Plus500 również ze względu na uzyskanie przez tego dostawcę regulacji CFD dzięki której z dużym prawdopodobieństwem możemy wykluczyć oszustwo na stronie tego brokera.