OptionFair Doświadczenia 2019

Broker OptionFair

 • Do 15% ochrony strat
 • Maksymalna wydajność 85%
 • Profesjonalna platforma handlowa
 • Aplikacja dla Androida i iPhone do mobilnego handlu

 

Broker OptionFair

OptionFair został założony w 2010 roku i szybko stał się jednym z wiodących brokerów opcji binarnych. Podobnie jak w przypadku innych brokerów dla opcji binarnych, OptionFair ma swoją siedzibę na Cyprze. Ponieważ Cypr jest członkiem strefy Euro, podstawową walutą rozliczeniową jest Euro, dzięki czemu można również dokonywać wpłat w tej walucie.

platforma optionfair

Pozytywnie o brokerze OptionFair świadczy fakt, że jest on oficjalnie regulowany przez cypryjskie organy podatkowe Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), a więc tym samym posiada on także oficjalne pozwolenia UE. Niniejsza licencja wyklucza możliwość oszustwa i może być interpretowana jako znak jakości maklera, ponieważ oficjalne regulacje organów finansowych zawsze podkreślają wiarygodność brokera opcji binarnych, jak to ma miejsce w przypadku OptionFair czy także BDSwiss i 24Option.

Plusy i minusy

 • Plusy

  • Darmowe konto demo dostępne bez depozytu
  • Maksymalna wydajność 85%
  • Do 15% ochrony strat
  • Aplikacja dla Androida i iPhone do mobilnego handlu
  • Profesjonalna platforma handlowa
 • Minusy

  • Stosunkowo wysoka minimalna kwota depozytu
  • Ograniczona czasowo możliwość korzystania z konta demo

Platforma handlowa – Oferta

OptionFair robi również dobre wrażenie ze względu na wysoki poziom platformy transakcyjnej. Broker ten korzysta z popularnej platformy transakcyjnej TechFinancials. Ta internetowa platforma handlowa jest również wykorzystywana przez wielu innych brokerów, ponieważ charakteryzuje się niezawodnością oraz posiada liczne ciekawe funkcje. Ze względu, że ta platforma handlowa jest rozwiązaniem w pełni webowym, nie jest konieczne pobieranie, ani instalacja oprogramowania do korzystania z platformy.

handlowy optionfair

Wręcz przeciwnie, platforma może być łatwo dostępna za pośrednictwem przeglądarki internetowej w przypadku posiadania własnego konta na portalu. Ponadto platforma handlowa zachęca swoją prostą konstrukcją i ogromną łatwością z jaką można z niej korzystać. Prosta konstrukcja powoduje, że platforma jest przyjazna użytkownikowi a intuicyjny jest również interfejs. Dane klienta są szyfrowane, podobnie jak wszystkie składane zlecenia co jest dowodem na to, że bezpieczeństwo nie jest problemem u tego brokera co również powoduje, ze nasze doświadczenia z OptionFair są pozytywne.

Depozyt i premia OptionFair

Depozytu można dokonać na różne sposoby, a mianowicie za pomocą karty kredytowej, przelewu bankowego lub e-portfela na przykład Skrill. Ponadto, są również możliwe transfery Western Union i MoneyGram. Najwyższa możliwa suma, która można jednorazowo wpłacić wynosi 1000 Euro.

optionfair depozyt

Można jednak zrobić kilka równoległych transakcji. Wpłaty są bezpłatne, podobnie jak w przypadku większości brokerów. Jedna wypłata miesięcznie jest również bezpłatna, opłata 30 euro będzie pobrana za każdą dodatkową wypłatę w tym samym miesiącu.

Oceny i opinia o OptionFair

logo optionfairDobre doświadczenia z OptionFair są spowodowane tym, że usługi oferowane przez brokera wykraczają poza typowe dla branży standardy. Konto demo pozwala poznać klientowi na początku, co jest szczególnie atrakcyjne, zwłaszcza dla początkujących, ponieważ najpierw ma on możliwość korzystania z platformy tylko przy pomocy wirtualnych środków.

To może pozwolić w późniejszym etapie unikać błędów podczas handlu za prawdziwe pieniądze, które byłyby spowodowane błędnym wykorzystaniem platformy transakcyjnej. Dzięki udostępnieniu aplikacji mobilnej, możliwe stało się korzystanie z platformy handlowej w każdym miejscu na świecie. Aplikacja działa na Androidzie i iPhone. Platforma handlowa jest bardzo łatwa w obsłudze, co wynika przede wszystkim z dobrze opracowanego interfejsu.

Pozytywne doświadczenia z OptionFair są spowodowane również  szybkimi wypłatami. OptionFair oferuje pełny pakiet dla handlu opcjami binarnyni, który obejmuje doskonałą platformę handlową, wiele opcji obrotu oraz wszystkie standardowe aktywa. Z programu treningowego mogą skorzystać początkujący, ale także doświadczeni traderzy, a tym samym mogą oni zwiększyć swoją szanse na sukces w handlu opcjami binarnymi.

Szczególnie godne uwagi jest konto demo, z którego można korzystać przez pięć dni bez konieczności dokonania wpłaty. Konto demo jest szczególnie atrakcyjne dla początkujących, ponieważ pozwola w wystarczającym stopniu zapoznać się z funkcjonowaniem platformy transakcyjnej. Sprawna obsługa klienta, również powoduje, że ogólne wrażenie jakie pozostawia po sobie ten broker jest bardzo pozytywne.

Do strony brokera