Opteck Doświadczenia 2019

Broker Opteck

 • Płatności są realizowane w ciągu 24 godzin
 • Niski depozyt minimalny – tylko 100 Euro
 • Handel mobilny
 • Darmowe konto demo

 

Broker Opteck

Opteck został założony w 2011 roku przez firmę BNet Online Ltd znajdującą się w Wielkiej Brytanii. W ostatnich latach ich platforma stała się dość popularna. Firma ma siedzibę w Londynie, stamtąd jest zarządzana  zgodnie z prawem Wielkiej Brytanii.

Platforma  skupia się na oferowaniu traderom, bez względu na poziom doświadczenia, możliwości dokonywania transakcji na czterech głównych rynkach finansowych, które obejmują: towary, waluty, akcje i indeksy. Przegląd ten obejmuje unikalne i innowacyjne funkcje, które platforma ma do zaoferowania.

 • Plusy

  • Dostępność wielu opcji handlowych
  • Bezpieczeństwo na podstawie rozporządzenia CySEC
  • Rachunek handlowy dostępny już od 250 euro
  • Platforma handlowa przetestowana przez ekspertów internetowych
  • Bonus powitalny w wysokości do 2500 euro

Platforma handlowa

Oferta Głównym celem Opteck jest zwiększenie aktywności finansowej swoich klientów. Robią to poprzez oferowanie szeregu przydatnych zasobów czy też narzędzi. Te pomogą traderom zarobić możliwie jak najwięcej pieniędzy na rynku opcji binarnych. Poniżej znajduje się krótki opis używanych przez nich narzędzi i zasobów dostępnych za pośrednictwem platformy:Ich strona internetowa to platforma działająca „w chmurze”, co oznacza, że kupcy mogą handlować z dowolnego miejsca na świecie, pod warunkiem, że mają połączenie z Internetem. Dla użytkowników smartphonów istnieje możliwość korzystania z platformy poprzez aplikacje mobilną.

platforma Opteck

Dzięki stronie internetowej, klienci mają do dyspozycji  szeroką gamę środków, w tym filmów i przewodników pozwalających stać się silnym graczem na rynku. Mają nawet seminaria oraz menedżera konta osobistego, który  odpowie na pytania klienta i zaoferuje doradztwo finansowe w przypadku nadchodzących inwestycji.  Zazwyczaj wśród tych wszystkich funkcji i bonusów, firmy brokerskie zapominają o interfejsie użytkownika i pozostawiają go jako wyrafinowaną i złożoną platformę, która może być trudna do zrozumienia i korzystania z niej.  Opteck jednak ma prosty interfejs, który jest bardzo łatwy w obsłudze, dzięki czemu jest dobrym rozwiązaniem dla początkujących i średnio zaawansowanych handlowców.

Typy handlowe

Jak większość brokerów, Opteck oferuje wybór czterech różnych typów transakcji , są to:

Wysoki / niskiJest najczęstszą i najprostszą opcją handlową w branży. Należy tutaj po prostu zdecydować, czy cena rynkowa pójdzie w górę czy w dół, do czasu wygaśnięcia. Następnie należy wybrać opcję ” Opcja kupna”, jeśli wierzy się, że wartość akcji będzie wyższa niż cena wykonania w momencie wygaśnięcia umowy. Albo wybrać “Opcja sprzedaży “, jeżeli przewiduje się, że wartość składnika aktywów będzie niższa niż cena wykonania w momencie wygaśnięcia umowy.

Opcja zakresuTen rodzaj handlu ma zarówno dolną i górną cenę docelową , która tworzy tak zwany zakres graniczny. Z „Opcją kupna” cena rynkowa musi zostać  wyższa niż cena wykonania i poniżej górnej granicy na koniec okresu ważności.  Natomiast z „opcją sprzedaży” wartość składnika aktywów musi być niższa niż cena wykonania  i wyższa niż dolnej granicy do czasu wygaśnięcia.

Option One TouchTen wariant pozwala przedsiębiorcy po prostu zdecydować, czy cena rynkowa składnika aktywów osiągnie określoną wartość, zanim wygaśnie. Trader wybiera ” Opcję Kupna ” jeśli uważa, że cena rynkowa wzrośnie powyżej wyznaczonej zielonej linii . Jeśli nie, przedsiębiorca może wybrać “opcja sprzedaży”, jeżeli przewiduje, że wartość rynkowa spadnie poniżej czerwonej linii.

Opcja na żądanieTa funkcja jest często nazywana „opcją 60 sekund” przez większość innych binarnych platform transakcyjnych . Pozwala przedsiębiorcom osiągnąć szybkie i korzystne zwroty z transakcji z czasów wygaśnięcia, które mogą trwać od 1 minuty do 1 godziny. Jest to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy nie lubią czekać wiele godzin, by dowiedzieć się czy ich transakcje są rentowne, oraz tych którzy lubią handlować w dynamicznym środowisku .

Aktywa:Wszystkie rodzaje handlu wymienione powyżej mogą być stosowane podczas transakcji wykorzystujących długą listę aktywów Opteck. W sumie Opteck oferuje 70 aktywów z różnych gałęzi:

Surowce :Kukurydza, kawa, ropa naftowa, srebro i złoto .

Waluty:
EURUSD, NZDUSD, USDZAR, EURTRY, USDTRY, GBPCAD, GBPCHF, GBPJPY, GBPUSD, USDJPY, EURGBP, USDCAD, AUDUSD oraz EURCHF.

Indeksy:
Nasdaq, DAX, DJ30 (Dow Jones), CAC40, Hang Seng, Nikkei 225, S&P500, SASSEIDX, KWSEIDX, QE, DFMGI, ASX200, VIX, TA-25.

Akcje:
Adidas, Amazon, Apple, Alcatel Lucent, AT&T, Bank Pekao SA, Barclays, BP, Carrefour, Coca Cola, Carrefour, Cisco, Dell, Deutsch Bank AG, EBay, Facebook, FIAT, Gazprom, Google, HSBC Holdings, Intel Corp, Polska Miedź SA, TOTAL, Volkswagen AG, telecom Italia Ord.

DEPOZYT I PREMIA W Opteck

Opteck obsługuje następujące metody wpłat i wypłat :

depozyt Opteck

Karty kredytowe:

Wpłaty dokonywane za pomocą kart kredytowych są natychmiastowe . Akceptowane są karty VISA , MasterCard, Diner Club , JCB i American Express

Przelewy bankowe:

Transakcje zazwyczaj trwają 3 dni robocze. Przelewy bankowe są dostępne na całym świecie.

E- płatności:

Moneybookers i Webmoney są płatnościami online zapewniającymi transakcje natychmiastowe.

 CashU :

Stosowany głównie w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. Tutaj przedsiębiorcy mogą korzystać z CashU bezpośrednio ze strony internetowej CashU lub za pomocą karty prepaid CashU by dokonać szybkich wpłat i wypłat . Transakcje są realizowane w ciągu jednego dnia roboczego.

Wszystkie te sposoby mogą być stosowane w celu osiągnięcia premii.

Wsparcie i typy konta

Istnieją trzy różne typy kont Opteck, z których mogą korzystać traderzy. Wszystkie typy kont oferują wersję demo konta. Konto demo jest stworzone dla traderów do prób uruchomienia platformy i zapoznania się z handlowaniem opcjami binarnymi w przypadku gdy klient nie miał wcześniej z nimi do czynienia.

Rodzaje kont są następujące ( od najniższej do najwyższej minimalnej wpłaty):

“Konto brązowe”

$500-999 pierwsza wpłata

$5,000 Darmowe konto demo

35% bonus z tytułu przystąpienia

+ E-book: Wprowadzenie do świata opcji binarnych

„Konto srebrne”

$1,000-4999 pierwsza wpłata

$10,000 Darmowe konto demo

45% Bonus powitalny

Osobisty Manager Konta

Darmowe sygnały handlowe

„Złote Konto”

$5,000-9999 pierwsza wpłata

+ 1% na początku standardowych wypłat

$15,000 Darmowe konto demo

65%  bonus powitalny

Senior Personal Account Manager

Free trading signals

“Platynowe Konto”

$10,000-24999 pierwsza wpłata

+ 1% na początku standardowych wypłat

$25,000 na koncie demo

85% bonus

OCENY I OPINIA O Opteck 

logo opteckOpteck jest jednym z lepszych brokerów opcji binarnych dostępnych na rynku pomimo swojej ograniczonej listy aktywów. Oferują one kilka unikalnych i atrakcyjnych możliwości i starają się pomóc na wszystkich poziomach doświadczenia za pośrednictwem jednej platformy. Dodatkowo przyznają handlowcom duże premie po otwarciu konta, jak również umożliwiają handlowcom dostęp do rachunków demo.
Z ich minimalnym depozytem w wysokości $ 200 i minimalnej transakcji $ 25 można odnieść wiele korzyści. Pomoc oferowana jest także w dziesięciu głównych językach, co jest niezbędne do utrzymania międzynarodowego grona użytkowników.