Nicorix DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Nicorix

 • Receptura oparta wyłącznie na naturalnych składnikach
 • Nie zawiera nikotyny
 • Blokuje działanie receptorów nikotynowych

 

Palenie papierosów już dawno wyszło z mody. Stało się to między innymi za sprawą licznych badań naukowych potwierdzających negatywny wpływ tego nałogu na ludzkie zdrowie. Palacze papierosów narażeni są na szereg różnych chorób mających swoje źródło w papierosowymi dymie, spośród których wiele może zakończyć się bolesną śmiercią. Jednakże każdy, kto wpadł w szpony nałogu, zdaje sobie sprawę, jak trudno jest wydobyć się z tego uzależnienia.Platforma Nicorix

Palacz niby zdaje sobie sprawę z nieuchronnych konsekwencji, które na niego czekają, lecz mimo to chęć sięgnięcia po papierosa zawsze okazuje się silniejsza. Co robić, gdy nałóg bierze górę nad zdrowym rozsądkiem i dobrymi chęciami? Z pomocą przychodzą producenci różnych środków wspomagających rzucenie palenia. Jednym z takich preparatów jest Nicorix opinie o nim od jakiegoś czasu regularnie pojawiają się na różnych stronach i forach internetowych. Warto więc sprawdzić jego faktyczną przydatność w tak trudnych chwilach.

Wady i zalety

 • Plusy

  • Całkowicie naturalny skład wolny od nikotyny i jej substytutów
  • Nicorix blokuje działanie receptorów nikotynowych już od pierwszego spożycia
  • Brak jakichkolwiek negatywnych skutków ubocznych
  • Dodaje energii i oczyszcza organizm
  • Atrakcyjne promocje ułatwiające zakup
 • Minusy

  • Czas trwania terapii
  • Drugi

Zawartość

Nicorix to środek wspomagający rzucenie palenia znany na całym świecie. Jego skład stanowią trzy główne produkty pochodzenia roślinnego: ekstrakt z korzenia kudzu, ekstrakt z guarany oraz ekstrakt z zielonej herbaty. Pierwszy składnik odpowiedzialny jest za blokowanie receptorów nikotynowych, przez co poniekąd oszukuje ludzki organizm i sprawia, że ten nie odczuwa ochoty na nikotynę. Drugi składnik, czyli zielona herbata, od wieków słynie ze swoich niezwykłych możliwości oczyszczania organizmu z nagromadzonych toksyn, dzięki czemu usprawnia jego działanie, poprawia wygląd i samopoczucie.

Trzeci składnik, czyli wyciąg z guarany zwiększa tempo przemiany materii. Dzieje się tak przede wszystkim, gdyż roślina ta zawiera o wiele więcej kofeiny niż kawa. Od wieków spożywana jest w Ameryce Południowej a od niedawna staje się coraz bardziej popularna również na całym świecie. Podkręcenie tempa przemiany materii jest niezwykle istotne, gdyż wiele osób obawia się, że po rzuceniu palenia natychmiast przybierze na wadze. Producent Nicorix zadbał należycie o swoich klientów także i w tym aspekcie.

Taka formuła skutecznie blokuje działanie receptorów nikotynowych, dzięki czemu ochota na sięgnięcie po papierosa staje się możliwa do powstrzymania, a jednocześnie nie traci się energii i nie przybiera na wadze. W składzie tabletek Nicorix próżno szukać nikotyny, której negatywny wpływ na ludzkie zdrowie został bezsprzecznie dowiedziony i szeroko udokumentowany. Kuracja zatem nie niesie ryzyka dodatkowego pogarszania stanu zdrowia.

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Przyjmując środek należy zachować standardowe środki ostrożności, takie jak nie zażywanie dawki większej niż zalecana przez lekarza lub producenta, właściwe przechowywanie produktu oraz sprawdzenie jego daty ważności do spożycia. Poza tym nie ma żadnych innych przeciwwskazań czy dodatkowych środków ostrożności. W przypadku Nicorix test pokazał, że naturalny skład produktu sprawia, że jego spożywanie jest bezpieczne i nie niesie ze sobą żadnego ryzyka wystąpienia negatywnych skutków ubocznych.

Wyniki wg producenta

U osób, które zdecydowały się na kurację suplementem Nicorix doświadczenia pokazują, że najlepsze efekty przynosi stosowanie produktu przez 1 – 2 miesiące w zależności od tego, jak silne jest uzależnienie, ściśle według zaleceń lekarza lub producenta (szczegółowe informacje znajdują się na ulotce wewnątrz opakowania). Zazwyczaj zaleca się branie 2 tabletek dziennie, ale nie jednocześnie, lepiej wziąć jedną rano i jedną po południu. Jedno opakowanie zawiera 60 tabletek, czyli wystarczy na cały miesiąc stosowania. Jeśli chodzi o Nicorix cena uzależniona jest od tego, jak mocne uzależnienie występuje u danej osoby i jak długa będzie musiała być kuracja. Producent przygotował trzy warianty:

Pierwsza opcja dedykowana jest dla osób, które palą niedużo i/lub krótko. Opakowanie zawierające 60 sztuk tabletek kosztuje 109 złotych i przy właściwym stosowaniu wystarczy na 1 miesiąc kuracji. Drugi wariant przeznaczony jest do stosowania w trzymiesięcznej terapii, gdyż w skład wchodzą 3 opakowania po 60 kapsułek każde, lecz klient płaci wyłącznie za dwa opakowania, a trzecie w promocji otrzymuje zupełnie gratis! Koszt to 219 złotych. Trzecia propozycja skierowana jest dla wszystkich palących, których wyjście z nałogu niestety trwać będzie dłużej. Jednak i tu producent przygotował bardzo atrakcyjną promocję – zamawiając 6 opakowań Nicorix, klient płaci zaledwie za 3 a pozostałe 3 otrzymuje gratis.

Koszt trzech opakowań to 327 złotych. Zaznaczyć należy, że niezależnie na którą opcję zdecyduje się klient, nie ponosi on żadnych kosztów związanych z przesyłką. Co więcej, producent jest jtak pewny skuteczności oferowanego specyfiku, że w ramach specjalnej promocji daje gwarancję na swój preparat: jeżeli po przejściu 90 dniowej kuracji klient nie będzie zadowolony z osiągniętych rezultatów, może oddać każde nieotwarte pudełka, a otrzyma zwrot kosztów. Trzeba zatem obiektywnie przyznać, że są to dość atrakcyjne propozycje, zważywszy jakie osiągają osoby stosujące Nicorix wyniki.

Warto uświadomić sobie, że odwlekając konieczność wydostania się ze szponów nikotynowego nałogu, z dnia na dzień staje się to coraz bardziej trudne. Tymczasem korzyści z rzucenia palenia zauważalne są niemal od razu. Już po 24 godzinach od ostatniego papierosa ciśnienie krwi, tętno oraz temperatura ciała stabilizują się i wracają do odpowiedniego poziomu. Znika też przykry zapach z ust oraz ubrania. Po zaledwie trzech dniach bez papierosa regenerują się zakończenia nerwowe.

Wraca prawidłowy smak oraz powonienie. Oddychanie z dnia na dzień staje się łatwiejsze. Po siedmiu dniach znika tzw. kaszel palacza, co oznacza, że zaczynają się regenerować płuca i oskrzela. Co więcej, nie paląc przez zaledwie tydzień można zaoszczędzić nawet 100 złotych, czyli tyle, ile kosztuje jedno opakowanie Nicorix. A to dopiero początek zdrowszego i bogatszego życia. Poprawia się apetyt a wraz z nim organizm zyskuje więcej energii i chęci do działania. Po miesiącu poprawia się krążenie krwi a po 3-6 miesięcy wydolność płuc może wzrosnąć nawet o 30%.

Po roku bez papierosa ryzyko chorób wieńcowych zmniejsza się o około 50%. A oszczędzając pieniądze wydawane do tej pory na papierosy, zbiera się już całkiem przyzwoita kwota. Po dziesięciu latach bez papierosa można zaoszczędzić nawet 50 tysięcy złotych! Korzyści zdrowotne, ekonomiczne i społeczne są więc ogromne – dlatego każdy wysiłek wart jest, by osiągnąć ten wspaniały cel, jakim jest życie wolne od nikotynowego nałogu a Nicorix może w tym bardzo dopomóc.

Podsumowanie

PL Nicorix Logo 3Rzucenie palenia to marzenie wielu osób na całym świecie. Niestety grono osób, którym się to uda jest niewielkie zwłaszcza w odniesieniu do liczby zgonów pośrednio lub bezpośrednio powodowanych przez palenie papierosów. Oprócz skutków zdrowotnych palenie kosztuje osoby palące i ich rodziny coraz więcej. Dlatego bez wątpienia warto podjąć próbę wygrania walki z tym uzależnieniem.

Pomocny okazać może się preparat Nicorix, którego specjalnie opracowana formuła oparta wyłącznie o naturalne środki pochodzenia roślinnego i nie zawierająca nikotyny, zbiera bardzo dużo pochlebnych opinii w krajach na całym świecie. Relatywnie niski koszt terapii sprawia, że jest ona przystępna dla każdego. Pamiętajmy o tym, że warto palenie rzucić nie tylko dlatego, że przede wszystkim bardzo szkodzi zdrowiu, powoduje raka, problemy w życiu seksualnym ale także olbrzymie wydatki finansowe z pewnością lepiej jest więc zainwestować w terapię – która być może przyniesie pożądane rezultaty.