LVBET Doświadczenia 2019

Bukmacher LVBET

 • Profesjonalny serwis internetowy
 • Bonus powitalny 100% do 100 złotych
 • Wysokie kursy na zdarzenia sportowe
 • Możliwość obstawiania zdarzeń w e-sporcie
 • Szeroka oferta zakładów “na żywo”

 

Bukmacher LVBET

LVBET to bukmacher, który legalnie prowadzi swoją działalność na terenie naszego kraju, oferując możliwość obstawiania zdarzeń sportowych zarówno w punktach naziemnych, jak i w internecie. Co ciekawe a jednocześnie raczej niespotykane obecnie, zakłady bukmacherskie LV BET próbowały zaistnieć na rynku nie oferując żadnych promocji, czy to dla stałych klientów, czy też w celu pozyskania nowych użytkowników.

Nic więc dziwnego, że w przypadku LV BET opinie pojawiły się dość sceptyczne. Między innymi dlatego ta strategia została szybko zweryfikowana i w tej chwili klienci mogą liczyć już na akcje promocyjne, dzięki którym mają możliwość uzyskania większej puli wygranych lub korzystniejszych warunków zakładów.

Wady i zalety w skrócie

 • Plusy

  • Responsywna strona internetowa
  • Szeroka oferta zakładów
  • Wysokie kursy
  • Szeroka gama dostępnych opcji płatności
  • Wysoki bonus powitalny
 • Minusy

  • Dość wąska oferta zakładów live
  • Obowiązek płacenia podatku od wygranej

Platforma

Póki co LVBet zakłady bukmacherskie posiada swoje punkty zakładów we Warszawie, Krakowie, Płocku, Radomiu i Tomaszowie Mazowieckim, a głównym miejscem prowadzenia działalności pozostaje serwis internetowy. Nie jest to niestety standard, że strony internetowe bukmacherów funkcjonują i wyglądają na przyzwoitym poziomie, jednak w przypadku LV BET opinie w tej kwestii są pozytywne. Mimo że trudno doszukać się jakichś innowacyjnych i przełomowych rozwiązań, to funkcjonalności standardowe wykonane są na wysokim poziomie i nie nasuwają żadnych trudności w ich użytkowaniu. Co więcej, strona oparta na szablonie responsywnym idealnie zachowuje się na urządzeniach mobilnych.

Założenie konta w serwisie nie różni się niczym od tego typu praktyk w innych serwisach internetowych zwłaszcza w porównaniu do innych polskich bukmacherów. Wymagane jest podanie podstawowych danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, adres mailowy, adres zamieszkania oraz data urodzenia, telefon, pesel, seria i numer dowodu osobistego etc. Do przeprowadzenia weryfikacji niezbędne jest przesłanie skanu dowodu osobistego. Wynika to również z wymogów, jakie przed legalnie działającymi bukmacherami stawia Ministerstwo Finansów.

Posiadanie legalnej licencji przekłada się na gwarancję, że użytkownik nie będzie mieć problemów z Urzędem Skarbowym czy Izbą Celną a także iż, firma zobowiązana jest do należytego traktowania i przechowywania danych osobowych. Wracając do rejestracji, po wysłaniu wypełnionego formularza pozostaje czekać na wynik weryfikacji. Czas oczekiwania w przypadku rejestracji w ciągu dnia, a zatem czasu pracy działu obsługi klienta, to kilka minut.

Aby uzyskać bonus powitalny w LV BET kod promocyjny nie jest konieczny. Bonus w wysokości 100% do kwoty maksymalnie 100zł przyznawany jest automatycznie po wpłacie pierwszego depozytu i natychmiast dostępny wraz z kwotą depozytu do typowania. W LVBET bonus można wypłacić, gdy obróci się go czterokrotnie po kursie minimum 1.75. Na wypełnienie obrotu gracz otrzymuje 30 dni.

Kontakt z pracownikami serwisu możliwy jest na kilka sposobów. Pierwszy to livechat, dzięki któremu chyba najszybciej można porozmawiać z przedstawicielem obsługi klienta i wyjaśnić wszystkie wątpliwości, które mogą nasuwać się w czasie korzystania z serwisu. W LVBet praca działu obsługi klienta trwa od godziny 9 do 22 przez siedem dni w tygodniu. Oprócz możliwości kontaktu przez livechata serwis daje możliwość kontaktu przez formularz w zakładce „pomoc”.

Platforma Lvbet

Można znaleźć tam zbiór tematów i wątków oraz pole do wypełnienia opisem swojego indywidualnego problemu. LV BET starannie przygotował także dział FAQ, czyli najczęściej zadawanych pytań, w którym można znaleźć odpowiedzi na często pojawiające się pytania bez konieczności wysyłania wiadomości. Jeśli jednak żadna z tych opcji nie jest satysfakcjonująca dla użytkownika, może on skontaktować się z pracownikami obsługi serwisu pisząc bezpośrednio na mail kontaktowy.

Na stronach serwisu można znaleźć również wszystkie wymagane informacje formalne z regulaminem włącznie. Oprócz tego bukmacher zamieścił także artykuł realizujący główne założenia odpowiedzialnej gry i podejścia do zakładów bukmacherskich. Udostępnił także test, na podstawie którego można oszacować ewentualny stopień uzależnienia od hazardu. Zamieszczono również odnośniki do witryn, w których szczegółowo poruszane jest to zagadnienie oraz wsparcie dla osób, które tego potrzebują.

Jednak największa część serwisu poświęcona jest tym, co miłośników zakładów bukmacherskich interesuje najbardziej, czyli kursom na poszczególne zdarzenia sportowe. Wprawdzie oferta LV BET nie jest tak szeroka, jak w przypadku zachodniej konkurencji, lecz z pewnością wybór do małych nie należy. Co ciekawe, oprócz tradycyjnie typowanych dyscyplin istnieje również możliwość typowania e-sportów, takich jak League of Legend, DOTA czy Counter Strike’a. W opinii wielu osób to właśnie e-sport stanowi przyszłość zakładów bukmacherskich online.

Jest to niewątpliwe zwrócenie się ku młodszym użytkownikom serwisu. Dla tych, którzy preferują bardziej tradycyjne podejście przeznaczono dość szeroki wybór zakładów na zdarzenia związane z krajową i zagraniczną piłką nożną, koszykówką, hokejem, tenisem i wiele innych dyscyplin sportowych, także tych mniej popularnych, jak chociażby szachy. Nie mogło zabraknąć również cieszących się w naszym kraju wielką popularnością skoków narciarskich a także MMA zarówno w najlepszej na świecie formule UFC, jak i rodzimym KSW.

Można również obstawiać dość nietypowe wydarzenia z innych dziedzin życia, jak np. komu zostanie powierzona rola Wiedźmina w nowo powstającym serialu a także wyniki wyborów, np. nadchodzących wyborów parlamentarnych w Wielkiej Brytanii. LVBet oferuje również zakłady na żywo, czyli bieżące obstawianie rozstrzygnięć danego wydarzenia w trakcie jego trwania. Jest to bardzo atrakcyjna forma zakładów, gdyż sytuacja często bardzo dynamicznie się zmienia, co sprawia szybkie skoki kursów. Poza tym nie trzeba danego zdarzenie obstawiać z wyprzedzeniem.

Oprócz atrakcyjnej graficznie i funkcjonalnie strony internetowej LVBet przygotował również aplikacje mobilne dostępne na systemy Android oraz IOS. Można pobrać je bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera lub sklepów Google Play czy AppStore. LVBET aplikacja cieszą się w większości pozytywnymi opiniami użytkowników, co pozwala przypuszczać, że prawidłowo wywiązują się ze swoich zadań.

Depozyty i premia

Oprócz wspomnianego już bonusu powitalnego klienci LV BET mogą liczyć na kilka innych promocji. Dlatego w czasie rejestracji w LV BET kod promocji należy uzupełnić, by otrzymywać wszelkie informacje na temat bieżących akcji promocyjnych. Stałym zabiegiem promocyjny jest zbieranie punktów lojalnościowych. Za każde postawione 25 złotych klient otrzymuje 1 punkt lojalnościowy, który będzie mógł wymienić na pieniądze. Za każde zgromadzone 100 gracz otrzyma 5 złotych.

Kolejną aktualną promocja w LV bet jest „bezpieczny kupon 5+”. Jest to promocja typu cashback dotycząca zakładów akumulowanych. W akcji biorą udział kupony za minimum 20 złotych, na których znajduje się przynajmniej 5 zakładów na zdarzenia sportowe z kursem łącznym nie mniejszym niż 3. Tylko jedno zdarzenie może okazać się nietrafione.

Zwrot wynosi do 50 złotych i obowiązuje tylko dla kuponów na zdarzenia zamykające się w ciągu jednego tygodnia liczonego od poniedziałku do niedzieli. Co więcej, w promocji biorą udział wyłącznie środki gracza, co oznacza, że jakiekolwiek środki promocyjne są wykluczone. Przyznany bonus musi zostać obrócony przynajmniej 3 razy, a za każdym razem kurs nie może być niższy niż 1.75.

Depozyt Metody Lvbet

Na dodatkowe bonusy w LV BET mogą liczyć również kibice drużyn sponsorowanych przez tę firmę, którzy posiadają karnet na mecze swojego zespołu. Mowa tu o fanach Arki Gdynia, Wisły Kraków (firma jest głównym sponsorem), Widzewa Łódź, Wisły Płock i Lechii Tomaszów Mazowiecki, którzy mogą liczyć na bonus w wysokości 50 złotych. Co ważne, bonus ten łączy się z bonusem powitalnym. Najważniejsze jednak dla karnetowców wymienionych klubów jest to, że wcale nie muszą mieć depozytu, by skorzystać z bonusu za karnet. Wystarczy, że zarejestrują się w serwisie i przeslą zdjęcie karnetu. Warunkiem wypłaty będzie tylko obrót całości przynajmniej 4 razy po kursie minimalnym 1.75.

Wspomnieć także należy, że jak każdy legalnie działający bukmacher, tak i LV BET nakłada 12% podatku na kupon. W praktyce oznacza to, iż jeżeli klient na dane zdarzenie sportowe chce postawić 100 złotych, po odliczeniu podatku kwota zakładu wynosi 88 złotych i to ona stanowi podstawę wyliczenia wygranej. Dodatkowo, każda wygrana powyżej 2280 złotych objęta jest kolejnym podatkiem w wysokości 10%. Przy czym podatki odliczane są z góry i nie ma możliwości uniknięcia ich zapłaty.

Ocena i opinia

PL Lvbet Logo 3LVBET jest firmą na polskim rynku świeżą, jednak dzięki przemyślanym działaniom potrafiła zdobyć już szereg pozytywnych opinii i rzeszę zadowolonych użytkowników. Bukmacher posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów, co gwarantuje bezpieczeństwo korzystania z jego usług. Mimo prowadzenia kilkunastu naziemnych punktów przyjmowania zakładów, to internet stanowi centrum działań firmy. Przyjazna, estetyczna i funkcjonalna strona internetowa w całości w języku polskim idealnie spełnia swoje zadanie czytelnego przedstawienia i łatwości skorzystania z oferty.

Sama oferta, mimo że nie jest tak szeroka, jak w przypadku zagranicznej konkurencji, to jednak zapewnia duży wybór i kusi możliwością obstawiania dość niszowych zdarzeń chociażby ze świata e-sportu. Jest to jeden z powodów, przez który LVBET często wymieniany jest jako bukmacher idealny dla młodych początkujących graczy. Same kursy na zdarzenia sportowe nie mogą konkurować z propozycjami nielegalnych bukmacherów, jednakże na tle rodzimej konkurencji przedstawiają się co najmniej przyzwoicie i z pewnością warto się z nimi zaznajomić. Tym bardziej, że firma oferuje dość szeroką i ciekawą ofertę zakładów na żywo.

Oprócz serwisu internetowego dostępna jest również aplikacja LV BET mobile, dzięki której prościej i szybciej można korzystać z oferty tego bukmachera na smartfonach i tabletach. Mimo że strona internetowa oparta na szablonie responsywnym działa bez zarzutu, to jest to niewątpliwy atut i ukłon w stronę graczy korzystających właśnie z takich urządzeń.

Widać więc, że firma dokłada wszelkich starań, by zaspokoić oczekiwania wszystkich swoich użytkowników i podążać za obowiązującymi trendami. Dlatego też z czystym sumieniem można polecić LC BET jako przyjaznego i atrakcyjnego bukmachera, który zarówno poprzez ciekawą i zróżnicowaną ofertę, dobry poziom obsługi klienta, jak i wysoką jakością rozwiązań technicznych dba o komfort i bezpieczeństwo swoich użytkowników.