Lottoland Doświadczenia 2019

Lottoland

 • Dopracowana, intuicyjna strona i dobry design
 • FAQ również dostępne w języku polskim
 • Dobra oferta oraz promocje
 • Niska minimalna kwota wpłaty a także wypłaty

 

Dostawca Lottoland

Lottoland zalicza się do ulubionych dostawców loterii w internecie. Ten dostawca ma bardzo szeroką ofertę, wiele licznych metod wpłat i wypłat z atrakcyjnym bonusem dla nowych klientów. Przekonajcie się sami o tej ciekawej ofercie.

Co już na pierwszy rzut oka przemawia za Lottoland to jego liczby klientów. Ta liczba przekracza już w tej chwili ponad 2 miliony zarejestrowanych użytkowników. Tym razem jest to jeden z największych dostawców na rynku. Oprócz tego to także współpracuje z firmą, która dostarcza klientom różnych wskazówek. Firma jest zajestrowana na Giblartarze i tam uzyskała swoją licencję na prowadzenie loterii. To oznacza, że jest to z pewnościa poważna działalność i raczej nie musimy obawiać się oszustwa.

Dzięki temu, że firma zarejestrowana jest na Giblartarze możemy brać udzial także w zagranicznych loteriach jak na przykład EuroMilions. Poza tym są dostępne także klasyczne gry 6 z 49 ale także specjalne losowania Super 6 czy gra 77,

Poza tym można spróbować wygrać także EuroJackpot czy zagrać w spiralę szczęścia. Inne gry jak Cash4Life, Powerball, Keno czy MegaMillions też są możliwe do znalezienia. Z powodu szerekiej oferty nasze doświadczenia z Lottoland okazały sie być bardzo pozytywne.

Lottoland osiągnęło tak dużą liczbę klientów między innymi dlatego, że umożliwiło granie online w losowania lotto z domu ale także poprzez aplikację na smartphonach czyli w zasadzie z dowolnego miejsca na ziemi można zawrzeć zakład. Pod ty mwzględem Lottoland jest wyraźnie lepszy od konkurentów i jest to dobre miejsce by zagrać w lotto przez internet.

Poza tym możnaby odnieść wrażenie, że Lottoland jest państwowym organizatorem loterii. To jednak nie jest ten przypadek. Jest to prywatny dostawca, który znajduje najciekawsze loterie na całym świecie i oferuje je swoim klientów. Jesli wygramy na którejś z loterii nasza wygrana zostanie wypłacona przez Lottoland nie zaś przez normalnego totalizatora Lotto.

Gratis Lottoland

Dzięki temu możemy brać udział w bardzo różnych loteriach na całym świecie a nie tylko tych organizowanych na terenie polski – także w takich gdzie wygrane są wręcz niewyobrażalne. Przykładowo jest możliwe aby wygrać w loterii wielkonocnej organizowanej w Hiszpanii gdzie wygrana wynosi ponad 1,8 miliarda Euro.

Oczywiście choć wydaje się mało realistyczne, że uda nam się wygrać w takiej loterii to Lottoland musi oczywiście być przygotowany na takich przypadek.

Jest to jednak może być możliwe i Lottoland jest na to przygotowane. Firma współpracuje z towarzystwem ubezpieczeniowym by kalkulować odpowiednio ryzyko i odpowiednio zabezpieczyć się przed nim. Ryzyko takiej wygranej byłoby poważnym obciążeniem dla tego przedsiębiorstwa stąd współpraca z przedsiębiorstwem ubezpieczeniowym EMIRAT AG, która gwarantuje wypłatę ewentualnej wygranej.

Czy w przypadku wygranej 1.8 Miliarda Euro wypłacalność tej firmy nawet byłaby dobra to oczywiście pytanie, które należy sobie zadań. Choć EMIRAT AG to bardzo poważna firma współpracująca z wieloma innymi przedsiębiorstwami to wydaje się, że taka wygrana choć musi być w jakiś sposób skalkulowana byłaby poważnym problemem dla przedsiębiorstwa.

Jest to jednak na tyle poważna firma, że można być przekonanym, że wypłata nie powinna mimo wszystko stanowić problemu i Lottoland wydaje się dzięki temu poważnym oraz godnym zaufania dostawcą.

Wady i zalety w skrócie

 • Plusy

  • Regulacje na terenie Unii Europejskiej – Giblartar (Wielka Brytania)
  • Kontakt z obsługą klienta 24/7
  • Wypłaty z krótkim czasem oczekiwania
  • Najlepsze loterie dostępne w ofercie
  • Dodatkowe funkcje do maksymalizowania możliwość wygranej
 • Minusy

  • Brak bonusu dla nowych klientów.

Platforma oferenta

Platforma została bardzo przejrzyście zaprojektowana tak, że nie ma żadnych problemów by znaleźć grę której poszukujemy. Choć istotnie platforma ta jest całkiem obszerna. Obok znany Eurojackpotów i klasycznych gier 6 z 49 można także zagrać w inne gry typu EuroMilion. Oferty dopełniają amerykański warian MegaMilions oraz Powerball razem z hiszpańską loterią wielkanocną.

Nie tylko różne gry przekonują, że warto zagrać u tego dostawcy. Na temat każdej z tych gier możemy znaleźć bardzo szeroki zakres informacji, które dokładnie opisują każdą z gier. Mozna także znaleźć nowości oraz aktualności dotyczące różnych loterii oraz zbliżających się losowań oraz kumulacji.

Przez to, że lottoland ma tak dobre doświadczenia i dostawca ten już teraz posiada tak wielu klientów platforma ciągle się rozwija i może nam udostępniać ciągle nowe dodatkowe funkcje.

Platforma Lottoland

Dzięki tak zwanemu Win-o-meter można na podstawie swoich typów oraz czasu ważności kuponu ocenić jakie jest prawdopodobieństwo wygranej. Kto wypełni 6 pół w loterii Eurojackpot ma na przykład według tego kalkulatora szanse na wygraną około 25,7 procenta.

Ciekawą funkcją dodatkową jest także ochrona liczb. Oznacza to, że dostawca gwarantuje, że nie sprzeda nikomu innemu kuponu z taką samą kombinacją dzięki temu wiemy, że w razie wygranej dostaniemy 100% wygranej pierwszej klasy w innym przypadku może zdarzyć się, że wygraną zgarnie ktoś razem z nami na pół.

W przypadku ochrony liczb gwarantowana jest wypłata całej sumy. Jest to możliwe dzięki temu, że jest to loteria organizowana przez prywatnego dostawce – w takim przypadku należy jednak dopłacić dodatkowe 50 centów więcej za każdy los.

Lottoland wpłaty oraz bonus

Także gdy chcemy otworzyć konto mamy całkiem dobre doświadczenia z Lottoland. Całość trwała bardzo krótko i tak samo szybko jak konto założyliśmy mogliśmy je także usunąć. Wszystko udało się zorganizować w ciągu zaledwie kilku minut bez żadnych skomplikowanych dodatków, formularzy czy dokumentów. Oczywiscie przy rejestracji należy podać odpowiednie dane osobowe.

Oczywiście należy podać różne swoje dane osobowe. Po rejestracji można wpłacić pieniądze umożliwiając dostawcy samodzielne ich sciągniecie z konta, przelewem, kartami płatniczymi czy zwykłym przelewem. Oczywiście do wyboru są także e – portfele czy inne metody płatności takie jak Paysafecard czy Paypal.

Depozyt Metody Lottoland

Nie ma żadnych bezpośrednich bonusów ale można otrzymać od Lottoland bon, który możemy zrealizować nie tylko jako nowy klient ale także jako już istniejący klient i obstawiać na stronie za darmo. Są też oferty promocyjne w ramach, których możemy skorzystać z oferty gdzie kupujemy 3 losy w cenie 4 czy inne podobne promocje.

Ocena i opinia o Lottoland

Logo LottolandLottoland wyróżnia się prostymi zasadami oraz łatwością z jaką można składać swoje zakłady. W ciągu paru minut możemy zawierać zakłady i dzięki temu Lottoland uzyskuje pozytywne opinie. Można grać nie tylko w bardzo popularne loterie ale także w mniej znane loterie które są międzynarodowe.

Poza tym dosyć szeroko opisany i zbadany w tym przypadku jest temat bezpieczeństwa – wszystkie wypłaty oraz transakcje przetwarzane są przez tego dostawcę szybko i sprawnie.

Warto dodać tu także, że Lottoland jest kontrolowany przez brytyjski urząd do gier losowych co wyklucza możliwość oszustwa. W przypadku wysokich wygranych dodatkową gwarancją wypłaty jest ubezpieczenie w firmie EMIRAT AG, która wystepuje w tym przypadku w roli ubezpieczyciela – współpracuje także z różnymi innymi renomowanymi niemieckimi firmami więc możemy być pewni, ze nawet wysokie wygrane zostaną wypłacone.

Ogólnie rzecz biorąc wystawiamy w naszym teście Lotto bardzo pozytywną opinię temu dostawcy, przekonał nas cały swoim pakietem usług. Nie znaleźliśmy tak naprawdę żadnych poważnych zarzutów czy wad tego dostawcy – wydaje się to naprawdę dobry wybór dla wszystkich którzy chcą czerpać przyjemność z gry na loteriach prywatnych a jednocześnie mieć szanse na wygraną większą niż u konkurencji.