Lotto online porównanie największych dostawców

Nie od wczoraj silny jest pociąg ludzi do gier w lotto. Już od dawna gorączkuja się tym ludzie w całej Polsce szczególnie przy dużych kumulacja oraz cieszą się tygodniami z wysokich puli na wygrane. Dziś nie ma więcej potrzeby aby wybierać się do kiosku i kuponować losy na lotto losowania – wszystko można zorganizować przez internet.

W oszustwo.net szczególnie pozytywnie przekonaliśmy się jeśli chodzi o The Lotter.

Przez to, że wybór dostawców na rynku stał się coraz większy i można coraz więcej losowań lotto zakupić przez internet wybór jest dla przecietnęgo użytkownika dużo trudniejszy by znaleźć coś co odpowiada jego potrzebom.

Naijlepszy dostawca loterii

Dostawca
OcenaDepozytRozporządzenie
Informacji
PL The Lotter Logo 39.8/100 €

Pełna

W naszym teście lotto chcemy odpowiedzieć na pytanie jakie cechy posiadają poszczególni dostawcy losowań lotto, które pomogą nam wybrać dostawce tak by nie wybrać czasem dostawcy, które jest niepoważny.

Tutaj ważne jest dla nas z pewnością bezpieczeństwo danych klienta oraz przelewów pienięźnych. Zwracamy też uwagę na licencję jakie mają dostawcy lotto od poszczególnych urzędów. Poza tym dajemy również wskazówki dotyczące metod wpłat i wypłat, które przy przy wyborze dostawcy losowań lotto też są bardzo istotne i mogą ułatwić nam wybór dostawcy.

Oczywiście nie można też zapomnieć o ofercie gier gdy chcemy zwracać na charakterystyki poszczególnych dostawców. Liczy się także to w jaki sposób możemy uzyskać wsparcie gdy mamy jakiś problem z obsługą. Tutaj wspierać nas powinien kompetentny serwis dla klientów. Całe szczęście losowania online lotto są już legalne i jest wystarczająco wielu graczy, którzy mają z tym już swoje doświadczenia.

Ważne jest też to jak możemy grać by zwiększyć szanse na wygrą. Jasne jest to, że nie można zrobić tego łatwo i tak naprawdę prawdopobieństwo nie zmienia się jednak zbyt łatwo mimo tego możemy zwiększyć szansę na wygraną przez zastosowanie pewnych prostych strategii.

W pierwszej kolejności zwracamy także oczywiście uwagę na to czy dostawca jest godny zaufania. Tutaj warto zwrócić uwagę na przykład na to czy dostawca lotto ma swoją siedzibę na terenie Polski – dzięki temu dochodzenie ewentualnych rozczeń może być dzięki temu łatwiejsze niż w przypadku gdy siedziba byłaby poza terenem naszego kraju.

Regulowany

Mimo wszystko nie należy się jednak też specjalnie przejmować gdy siedziba takiego przedsiębiorstwa leży poza granicami naszego kraju – wiele jest tego typu przedsiębiorstw, które leżą na terenie Unii Europejskiej i to  także nie powinno specjalnie skomplikowane dochodzenie ewentualnych rozczeń gdy coś było nie w porządku z danym dostawcom.

Powinno się także zwrócić uwagę czy dostawca ma licencję na prowadzenie gier typu lotto na terenie Polski. Zwykle jednak obowiązuje prawo, że na terenie Polski monopol na prowadzenie licencji ma państwo. Natomiast może też dozwolone są niektóre prywatne loterie.

Oczywiście jak wspomnieliśmy siedziby przedsiębiorstw, które organizują te loterie są często na terenie Unii Europejskiej także być może zgodnie z prawem europejskim powinny one mieć prawo także do świadczenia usług na terenie Polski – to jednak jest w dalszym ciągu swego rodzaju kwestią sporną i trzeba być świadomym, że nie zawsze te firmy wbrew temu co same twierdzą posiadają faktyczną licencję na świadczenie usług tego typu na terenie Polski.

Często na przykład tego typu przedsiębiostwa rejestrowane są na Malcie bo tam płacić należy jedynie 5 procent podatku od tego typu działalności.

Tego typu przedsiębiorstwa online mają dość skomplikowane zasady jeśli chodzi o dostawanie licencji – dobrą opinie mają tu na przykład przedsiębiorstwa na Malcie, które całkiem rygorystycznie muszą wypełniać wiele postanowieć dlatego licencja na terenie Malty jest zwykle znakiem, że jest to firma, która jest warta zaufania i by otrzymać licencję musiała wypełnić wiele warunków. Firma musi chronić użytkowników między innymi przed uzależnieniem hazardowym a także zapewniać, że nie dojdzie tu do żadnego oszustwa.

Oprócz licencji dobrego dostawce losowań lotto rozpoznamy również po tym, że jego strona chroniona jest odpowiednim certyfikatem. Dzięki temu możemy być pewni, że nasze informacje będą przechowywane poufnie i nie będą udostępniane osobom trzecim tylko są odpowiednio szyfrowane.

Także dane dotyczące salda kont klientów oraz wszelkich transakcji powinny być szyfrowane za pomocą tak zwanego szyfrowania SSL. To bardzo ważne by nasze transakcje były bezpieczne a także by nie dochodziło do żadnych podejrzanych spraw w przypadku gdy dostawca losowań lotto chciałbym nas w jakiś sposób oszukać.

Zwróćcie uwagę na metody wpłat i wypłat

Jeśli szukacie renomowanego dostawcy loterii online musicie oprócz miejsca, w którym znajduje się siedziba, kwestii licencyjnych zwrócić uwagę także na możliwości wypłat. Musicie być pewni, że wasze dane są dobrze zabezpieczone a także, ze licencja na prowadzenie loterii obejmuje informacje na temat tego jakie dane firma powinna dawać nam możliwości wpłat oraz wypłat środków.

Najczęściej do dyspozycji mamy metody takie jak wpłaty za pomoca kart kredytowych, przelewy bankowe, E-porftele a część dostawców loterii lotto daje nam możliwość korzystania także na przykład z Paypal-a. Jeśli chcecie sobie ułatwić sprawę – zwróćcie po prostu uwagę na to czy preferowana przez Was metoda jest akceptowana u danego dostawcy zarówno jako metoda wpłaty ja ki metoda wypłaty. Czasem zdarza się, że niektórymi metodami można tylko wpłacać środki – nie można natomiast ich już wypłacać.

Poza tym trzeba też spojrzeć by dostawca usług lotto pobieral jak najmniejsze – lub oczywiście w najlepszym wypadku by nie byłoby pobierane żadne opłaty za dokonywane operacje finansowe. U niektórych dostawców dostępna jest tylko jedna wypłata miesięcznie bezpłatnie – u innych można wypłacać pieniądze również częściej. W naszym teście dostawców zakładów online na oszustwo.net sprawdzamy jak wiele jest dostępnych możliwych tego typu transakcji gdyż w naszej opinii jest to ważny wskaźnik jakości całej świadczonej przez losowania lotto online usługi.

U niektórych dostawców przy wpłacie w grę wchodzą również różnego rodzaju bonusu. Te mogą być zarówno w postaci darmowych wskazówek jak również po prostu w postaci środków, które zostaną dopisane do konto. Pamiętajmy jednak koniecznie o tym by w przypadku bonusów zwrócić uwagę na to jakie są warunki wypłaty, wpłaconych przez nas środków gdy chcemy skorzystać z oferty bonusowej. Często przed dokonaniem wypłaty w takim przypadku musimy dokonać wielokrotnego wyboru co utrudnia skorzystanie z oferty.

Jednym z dowód na to, że serwis świadczący uslugi lotto jest profesjonalny jest to w jaki sposób możemy skontaktować się z serwisem online. W przypadku dobrych serwisów powinniśmy mieć możliwość skontaktowania się na wiele różnych sposobów. Z zasady do wyboru mamy formularze na stronie, kontakt mailowy, kontakt telefoniczny a także różnego rodzaju live – czaty. Tutaj zasada jest w gruncie rzeczy prosta – im więcej możliwości mamy do wyboru tym lepiej. Jeszcze lepiej jest oczywiście gdy oferowana infolinia jest bezpłatna a na każdym kanale możemy liczyć na sprawną i szybką pomoc obsługi klienta.

W jaką grę lotto gracie najchętnie to już oczywiście musicie wiedzieć Wy sami. Mimo wszystko warto zobaczyć jak wygląda granie na tej stronie w Waszą ulubioną grę ale także może uda Was się znaleźć jeszcze jakąś inną grę lotto która Was zainteresuje. Są możliwe oczywiście podstawowe gry lotto 6 z 49 liczb natomiast są dostępne inne czasem bardziej skomplikowane ale nie mniej interesujące możliwości zawierania zakładów.

Jeśli jesteście zainteresowani losowaniami, które odbywają się regularnie – warto skorzystać z opcji – ulubione losowania i dodać tam dostawców, z których gier najchętniej korzystacie. Oczywiście im większy dacie sobie wybór tym większa zabawa.

Wszystkie wasze ulubione gry są dostępne? Wasz dostawca ma siedzibę w Europie i oficjalną licencję na prowadzenie loterii. Są dostępne także Twoje ulubione metody wpłat i wypłat a kwoty wpłat minimalnych a także warunki bonusów są atrakcyjne i zadawające. Serwis dla klientów wydaje się także być w porządku – w takim razie znalazłeś odpowiedniego dostawcę losowań lotto.

Ten dostawca otrzymał w naszym teście ocenę „bardzo dobry“

Na sam koniec chcemy Wam dać jeszcze jedną strone dla zwiększenia szans waszego zwycięstwa. Możecie oczywiście zwiększych swoje szanse zwycięstwa choć oczywiście pamiętajmy, że bez względu na strategie rachunek prawdopodobieństwa ma tu zawsze decydujące znaczenie-  pamiętajcie, ze typowanie waszych ulubionych czy najczęście wypadających liczb nie ma tak naprawdę żadnego nie ma znacznie – można natomiast brać udział w grupach zakładowych by zwiększyć szanse zwycięstwa ale jednocześnie trzeba pamiętać, że wtedy musimy dzielić się wygraną z innymi.

Poza tym aby nie musieć dzielić się wygraną z innymi graczami w przypadku wygrania warto pamiętać by nie wybierać takich popularnych liczb jak 3 lub 7 ale także 25 czy 19 które często są datami urodzin a także nie wybierajmy danych z lewego oraz prawego skrajnego przedziału.