LashVolution DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca LashVolution

 • Łatwe stosowanie, nie więcej niż 10 sekund dziennie
 • Produkt bezpieczny dla zdrowia
 • Gwarancja doskonałych efektów

 

LashVolution odżywka do rzęs to innowacyjny produkt na polskim rynku, dzięki któremu każda kobieta poczuje się piękna i atrakcyjna. Niestety większość pań nie jest zadowolona ze swojego wyglądu i chciałaby w mniejszym lub większym stopniu go poprawić. Czasami chodzi o całkowitą zmianę a czasami o detal, jak na przykład… rzęsy. Dla wszystkich kobiet, których rzęsy są krótkie i cienkie oraz wypadają w nadmiernej ilości, a także dla tych chcących, by wyglądały jeszcze piękniej, producent LashVolution przygotował świetną alternatywę względem drogich tuszów nieustannie reklamowanych w prasie i telewizji. Jest to serum do rzęs stworzone specjalnie z myślą o kobietach pragnących wydłużyć swoje rzęsy. W przypadku stosowania LashVolution opinie aż 90% użytkowniczek wskazują, że zauważyły wyraźne wydłużenie swoich rzęs.

Platforma LashVolution

Wady i zalety

 • Plusy

  • Rzęsy dłuższe o 80% i gęstsze nawet o 87% po przejściu pełnej kuracji
  • Pierwsze efekty widoczne już po 14 dniach stosowania odżywki
  • Bezpieczny dla zdrowia skład oparty wyłącznie o przebadane naturalne produkty
  • Bardzo łatwa i szybka aplikacja – wystarczy 10 sekund dziennie by zastosować produkt
  • Nie posiada żadnych negatywnych skutków ubocznych
 • Minusy

  • Produkt nie jest zalecany do stosowania w czasie ciąży, gdyż nie był badany na ciężarnych kobietach
  • Stosunkowo długi czas pełnej kuracji, który wynosi 4-5 miesięcy

Zawartość

Każdego użytkownika interesuje zawartość produktu, który stosuje. W przypadku LashVolution test wykazał, że jest to w pełni bezpieczna odżywka wspomagająca naturalny wzrost rzęs. Jej składniki w postaci peptydów i substancji aktywnych oraz ekstraktów z pokrzywy, zielonej herbaty i rumianku sprawiają, że środek jest całkowicie bezpieczny dla organizmu i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. W czasie kuracji nie trzeba obawiać się pojawienia opuchlizny, nagłego zaczerwienienia, jakichkolwiek podrażnień czy przekrwionych powiek.

Właściwie przeprowadzone badania naukowe stanowią odpowiednią gwarancję bezpiecznego stosowania produktu bogatego w peptydy i substancje aktywne, które w bezpieczny sposób stymulują rozwój rzęs. Pozostałe składniki, jak niacyna i ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej, które często stosowane są w specyfikach zapobiegających wypadaniu włosów, zapewniają właściwe i długotrwałe efekty. Wyciąg z zielonej herbaty odpowiedzialny jest za prawidłowe nawilżenie skóry i zapobieganie występowaniu podrażnień.

Zaś dobrze znany ze swojego prozdrowotnego działania rumianek pozwoli na szybką regenerację oraz efekt bakteriostatyczności. Raz jeszcze podkreślmy, że w czasie badań prowadzonych nad LashVolution doświadczenia wykazały niezbicie, iż jest to produkt w pełni bezpieczny i przyjazny dla użytkującej go osoby. Między innymi dlatego środek ten bardzo chętnie polecany jest przez doświadczonych kosmetologów.

Skuteczność stosowania LashVolution można zauważyć już po 14 dniach. Optymalne rezultaty, czyli wyraźnie pogrubione rzęsy o większej długości i zdecydowanie mocniejsze pojawiają się po 4 miesiącach stosowania. Po uzyskaniu tego efektu należy jeszcze stosować LashVolution 1 lub 2 razy w tygodniu w celu podtrzymania korzystnego wyglądu.

Jedno opakowanie zawierające 3 ml produktu wystarcza na pełną kurację, czyli okres 4 do 5 miesięcy. Kolejne opakowanie należy zakupić w celu dalszego stosowania, by podtrzymać uzyskane efekty. Nie trzeba się również obawiać przeterminowania środka, gdyż po otwarciu zachowuje on swoją ważność przez 6 miesięcy. Tak jak w przypadku każdego produktu, tak i w odniesieniu do LashVolution cena ma duże znaczenia. Koszt zakupu jednego opakowania, które wystarcza na przeprowadzenie całej ok. 4-miesięcznej kuracji, to 79 złotych a efekt to wyraźnie dłuższe i pogrubione rzesy, które przyciągną spojrzenia mężczyzn i zazdrość ze strony kobiet.

Koszt dwóch opakowań, które lepiej nabyć, by mieć wystarczającą ilość LashVolution do podtrzymania rezultatów wypracowanych w czasie pierwszej kuracji, to 158 złotych. Przy czym zaznaczyć trzeba, że koszt przesyłki pokrywa sprzedający. Producent zapewnia kilka metod płatności. W zależności od osobistych preferencji klient może zapłacić poprzez szybkie przelewy internetowe, za pomocą serwisu PayPal lub za pobraniem, czyli bezpośrednio kurierowi w czasie odbioru przesyłki. Zamówienia realizowane są w ciągu dwóch dni roboczych.

Aby mieć pewność, że produkt jest oryginalny zgodny z przeprowadzonymi badaniami i w pełni bezpieczny dla zdrowia, należy zaopatrywać się w niego wyłącznie na stronie producenta. Niestety na rynku nie brakuje wielu preparatów o niepewnym pochodzeniu i wątpliwej jakości składzie, które wykorzystując podobieństwa nazwy i opakowań, podszywają się pod oryginalny produkt. Zaleca się więc pełną ostrożność w tym zakresie zwłaszcza w stosunku do różnych „okazji”, pojawiających się często na różnych internetowych platformach aukcyjnych.

Wyniki wg producenta

Aby osiągnąć reklamowane przez producenta LashVolution wyniki, produkt należ stosować dokładnie wg zaleceń. Nie ma jednak powodów do niepokoju, gdyż stosowanie tego specyfiku jest bardzo proste, szybkie i nie wymaga żadnych poświęceń czy wyrzeczeń. Aplikacja odżywki trwa zaledwie 10 sekund. Co więcej, LashVolution można nakładać nawet rzęsy pofarbowane henną w czasie, gdy używa się codziennego makijażu. Posiadanie sztucznie zagęszczonych czy przedłużonych rzęsów również nie stanowi przeciwskazań do stosowania tego środka.

Nawet, gdy kobieta posiada makijaż permanentny lub straciła rzęsy w wyniku stosowania nieodpowiednich preparatów może zacząć używać LashVolution. Sama aplikacja, która jest niezwykle łatwa i szybka, polega na tym, by bezpośrednio przed snem delikatnym ruchem pędzelka nałożyć odżywkę na skórę powiek bezpośrednio przy górnej warstwie rzęs. Od razu trzeba zaznaczyć, że nie ma tu znaczenia, czy dana osoba stosująca preparat śpi w nocy, czy w dzień (w przypadku pracy w godzinach nocnych).

Jeżeli z jakiegoś powodu użytkownik nie zastosuje preparatu danego dnia, nie powinien nadrabiać tego poprzez nakładanie preparatu na kolejny dzień. Odżywka powinna być nakładana przed snem, by mogła działać w czasie, gdy organizm śpi i się regeneruje. Tylko regularne stosowanie preparatu zgodnie z wytycznymi zapewnia osiągnięcie optymalnych rezultatów. Natomiast nakładanie odżywki nieregularnie lub częściej niż raz dziennie nie tylko nie przyspieszy efektów, ale wręcz przeciwnie – może być przyczyną spowolnienia reakcji lub jej braku.

W przypadku, gdy odżywka dostanie się do oka, należy je dokładnie przepłukać dużą ilością letniej wody. Działanie specyfiku nie kłóci się z innymi kosmetykami, dlatego w czasie kuracji nie trzeba rezygnować z nakładania makijażu. Co więcej, rzęsy można też farbować henną, która spotęguje efekt długich, gęstych i odżywionych rzęs oraz ładnie je przyciemni.

Takie stosowanie produktu zapewnia optymalny efekt, czyli rzęsy dłuższe o 87% i gęstsze o 80% po przejściu pełnej 4-miesięcznej kuracji. Pierwsze efekty pojawiają się jednak zazwyczaj już po dwóch tygodniach stosowania.
Po osiągnięciu najlepszego efektu, czyli dłuższych, gęstszych, mocniejszych i lepiej wyglądających rzęs zaleca się dalsze stosowanie odżywki w celu podtrzymania korzystnego rezultatu, jednak już nie tak często – wystarczy aplikacja raz lub dwa razy na tydzień.

Podsumowanie

PL LashVolution Logo 3Reasumując LashVolution to odżywka do rzęs, która na rynku specjalistycznych preparatów wyróżnia się nie tylko potwierdzoną skutecznością i bezpieczeństwem dla zdrowia, lecz także atrakcyjną ceną. Te niewątpliwe zalety sprawiają, że produkt cieszy się coraz większą popularnością ze strony kobiet, dla których ważne jest, by wyglądać i czuć się pewnie każdego dnia. Innowacyjna receptura LashVolution zawierająca peptydy i substancje aktywne zapewnia skuteczne działanie preparatu i rewelacyjne efekty, które zaczynają pojawiać się już po 14 dniach stosowania.

Ta skuteczność została potwierdzona nie tylko klinicznie (badania prowadzone były pod ścisłym nadzorem dermatologów i okulistów), ale również przez doświadczenia wielu użytkowniczek., które w większości stwierdzają, iż LashVolution poprawił kondycję, strukturę i ogólny wygląd ich rzęs. Dzięki regularnemu stosowaniu tego serum ich rzęsy stały się dłuższe, grubsze, mocniejsze i bardziej gęste. Trudno o lepsze rekomendacje.