KredytZen DOŚWIADCZENIA

Dostawca KredytZen

 • Pierwsza pożyczka do 500 złotych za darmo
 • Ponad 90% wniosków zostaje pozytywnie rozpatrzonych
 • Wysoki wskaźnik zadowolenia klientów
 • Szybka decyzja oraz minimum formalności

 

Poza bankowe instytucje finansowe powstały w odpowiedzi na oczekiwania licznych Klientów, którzy z różnych względów nie mogą lub nie chcą zaciągnąć pożyczki w tradycyjnych bankach. Powodów takiej sytuacji jest wiele. Począwszy od długiej i skomplikowanej procedury, na braku pozytywnej historii kredytowej kończąc. Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek dużo szybciej (najczęściej tego samego dnia, po upływie kilkunastu minut do kilku godzin) i jednocześnie ilość formalności niezbędnych do uzyskania gotówki jest dużo mniejsza.

Platform KredytZen

Decyzja wydawana na podstawie wniosku składanego przez Klienta podejmowana jest bardzo szybko, co znacząco skraca oczekiwanie Klienta na wnioskowaną sumę. Firm świadczących usługi na polskim rynku usług pożyczkowych jest wiele. Nie dziwi więc fakt, że pożyczkobiorcy bardzo często nie wiedzą, na jaką ofertę się zdecydować. Wśród licznej konkurencji pozytywnie wyróżnia się firma KredytZen.

Wady i zalety

 • Plusy

  • Cały proces odbywa się bez wychodzenia z domu
  • Pierwsza pożyczka do 500 złotych jest za darmo
  • Minimum formalności oraz bez poręczycieli
  • Szybki proces weryfikacji wniosku
  • Błyskawiczna wpłata gotówki na konto
 • Minusy

  • Konieczność posiadania pozytywnej historii kredytowej
  • Wpis w rejestrze dłużników przekreśla szansę na otrzymanie pożyczki

Za i przeciw

Głównym atutem tego Pożyczkodawcy jest to, że zarówno złożenie wniosku i jego weryfikacja przez pracowników firmy, rejestracja w serwisie, decyzja oraz wypłata gotówki na rachunek osobisty Klienta odbywa się drogą elektroniczną a to znaczy, że wnioskodawca nie musi osobiście stawiać się w siedzibie firmy, żeby załatwić wszystkie wymagane formalności niezbędne do przyjęcia wniosku. Wprowadzenie takiego rozwiązania jest bardzo wygodne dla Pożyczkobiorców, ponieważ mogą oni załatwić wszystko we własnym domu.

Jest to szczególne udogodnienie dla osób pracujących w systemie zmianowym lub na kilku etatach w różnych częściach kraju, rodziców samotnie wychowujących dzieci a także ludzi przewlekle chorych i niepełnosprawnych o ograniczonej możliwości samodzielnego poruszania się. Następna zaleta szczególnie zainteresuje nowych Klientów firmy pożyczkowej KredytZen, ponieważ podczas składania wniosku o dofinansowanie mogą oni zaciągnąć zobowiązanie na kwotę od 200 do maksymalnie 500 złotych i nie poniosą żadnych dodatkowych ani ukrytych kosztów z tytułu wzięcia pożyczki a to oznacza, że spłacić muszą dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyli i ani złotówki więcej.

Niewątpliwie jest to bardzo kusząca propozycja, która sprawia, że szeroka gama usług finansowych świadczonych tysiącom Klientów, przez firmę KredytZen jest jeszcze bardziej atrakcyjna i przystępna w oczach Wnioskodawców. Kolejnym atutem, dzięki któremu firma pożyczkowa KredytZen pozytywnie wyróżnia się wśród licznej konkurencji, jest to, że ograniczyła ona do minimum liczbę formalności, których załatwienie jest niezbędne, aby wniosek Klienta o dofinansowanie został przyjęty do weryfikacji przez pracowników firmy.

Pożyczkodawca nie wymaga od swoich Wnioskodawców dostarczenia licznej dokumentacji a jedynie wykazania wysokości miesięcznie osiąganego dochodu brutto. Niewymagana jest obecność żadnych poręczycieli czy osób trzecich, które gwarantowałyby terminowe spłacenie pożyczki przez Wnioskodawcę. Wprowadzenie takiego rozwiązania sprawia, że moment od komplementacji wniosku do jego złożenia i weryfikacji znacząco się skraca, dzięki czemu Klient nie musi długo oczekiwać na decyzję firmy pożyczkowej KredytZen i wpłacenie gotówki na jego konto.

Sam proces weryfikacji wszystkich danych wprowadzonych przez Pożyczkobiorcę odbywa się bardzo szybko. W przypadku nowych Klientów proces ten następuje po rozmowie telefonicznej z przedstawicielem firmy. Ostateczna decyzja jest przekazywana do wiadomości Klienta po upłynięciu kwadransa od złożenia wniosku (jeżeli wpłynął on w godzinach pracy tej instytucji finansowej). Jeżeli wniosek został pozytywnie zaakceptowany na konto Pożyczkobiorcy niezwłocznie zostanie wysłana wnioskowana kwota.

Należy jednak zwrócić uwagę na to, że Klient, aby mógł przejść pozytywnie przez weryfikację, musi posiadać dobrą historię kredytową oraz jego dane nie mogą znajdować się w rejestrze długów takich jak m.in. Krajowy Rejestr Długów czy Biuro Informacji Kredytowej. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji Wnioskodawca musi regularnie spłacać wszystkie raty wcześniej i obecnie zaciągniętych zobowiązań finansowych względem banków i innych instytucji świadczących swoje usługi na polskim rynku usług finansowych oraz nie może mieć wobec nich żadnych zaległych płatności.

Wprowadzenie takich warunków nie tylko sprzyja firmie KredytZen udzielającej pożyczek gotówkowych, ale przede wszystkim ma na celu ochronę interesów Klienta. Zapobiega znacznemu zadłużaniu się Pożyczkobiorcy i stanowi zabezpieczenie przed jego wpadnięciem w tzw. pętle zadłużeniową, której skutki Klient może odczuwać przez wiele lat a nawet do końca życia.

Informacje o firmie

Marka KredytZen jest częścią grupy finansowej Zen Media International OÜ. Świadczy ona usługi finansowe w wielu krajach w Europie i na świecie takich jak m.in. Hiszpania, Argentyna, Brazylia i inne. Jej główna siedziba znajduje się w Estonii. W Polsce placówka tej firmy pożyczkowej znajduje się w Warszawie na ulicy Aleje Jerozolimskie 28. Został jej nadany numer REGON: 12892239. Firma została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000448749.

Wymagania przy pożyczce

Aby wniosek pomyślnie przeszedł proces weryfikacji Klient musi spełniać kilka podstawowych kryteriów, które zostały szczegółowo określone w wewnętrznych regulaminach i przepisach obowiązujących w firmie pożyczkowej KredytZen. Po pierwsze Klient musi być pełnoprawnym obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej oraz posiadać na jej obszarze stały adres zameldowania. Następnie, musi spełniać kryterium wiekowe tj. w chwili składania wniosku o dofinansowanie musi mieć ukończony 20 rok życia.

Górna granica, w której Pożyczkobiorca może otrzymać wsparcie, wynosi 65 lat. Wnioskodawca powinien także posiadać swój indywidualny rachunek prowadzony w wybranym przez siebie polskim banku. Kolejnym kryterium jest wykazanie stałego miesięcznego dochodu Wnioskodawcy oraz jego pozytywnej historii kredytowej (musi on być w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie finansowe oraz jego dane osobowe nie mogą znajdować się w żadnym rejestrze dłużników). Ostatnim warunkiem jest posiadanie przez Wnioskodawcę aktywnego numeru telefonu komórkowego.

Oferta

Jednym z najważniejszych atutów szerokiej gamy usług finansowych świadczonych przez firmę KredytZen jest to, że każdy Klient, może samodzielnie wybrać najważniejsze parametry swojej pożyczki, takie jak kwotę i okres spłaty, dzięki czemu może dopasować otrzymane dofinansowanie do swoich indywidualnych potrzeb i sytuacji, w której się obecnie znajduje. Nowi Klienci również będą zadowoleni, ponieważ pierwszą pożyczkę w wysokości od 200 do maksymalnie 500 złotych otrzymają za darmo, czyli bez ponoszenia dodatkowych opłat związanych z udzieleniem pomocy finansowej.

W praktyce oznacza to, że Wnioskodawca w przypadku pierwszej pożyczki musi oddać dokładnie tyle, ile pożyczył. Stali i lojalni Klienci, którzy regularnie i terminowo spłacają swoje zobowiązania, również traktowani są wyjątkowo. Nie tylko mogą otrzymać jednorazowo większą kwotę, ale także mogą korzystać z licznych przywilejów. Należą do nich m.in. wydłużenie okresu spłaty (nawet do 61 dni). Warto podkreślić, że firma KredytZen pozytywnie rozpatruje ponad 90% wniosków, które do nie napływają.

Instytucja ta udzieliła 14 tysięcy pożyczek na łączną sumę prawie 8 milionów złotych. Trudno więc się dziwić, że Pożyczkobiorcy mają zaufanie do firmy KredytZen Opinie, jakie zostawiają oni na różnych forach internetowych potwierdzają, że pieniądze o które wnioskowali, pojawiły się na ich koncie błyskawicznie. Nie musieli oni ponosić żadnych dodatkowych ani ukrytych kosztów – musieli spłacić dokładnie taką sumę, jaka była napisana w umowie, którą podpisali.

Dlatego firma ta może pochwalić się bardzo wysokim wskaźnikiem zadowolenia Klientów. Wynosi on aż 99%. Uzyskanie tak spektakularnego wyniku jest wielkim sukcesem tej instytucji pożyczkowej, ale jednocześnie zobowiązuje ją do ciągłego doskonalenia swojej oferty kierowanej przede wszystkim do Klientów indywidualnych, ale także do ciągłego dbania o jakość świadczonych usług i poziom obsługi Wnioskodawców.

Struktura cenowa

Firma KredytZen, która udziela pożyczek przez Internet, dołożyła wszelkich starań, aby nie tylko uprościć i skrócić całą procedurę związaną z otrzymaniem wnioskowanego dofinansowania, ale także zadbała o jasną i przejrzystą strukturę cenową oferowanych przez siebie usług. Pożyczkobiorca przy dobieraniu kwoty pożyczki i okresu spłaty od razu jest w pełni informowany o kosztach wynikających z zaciągnięcia zobowiązania. W trakcie trwania umowy, nie jest on zobowiązany do spłaty większej sumy, chyba że nie uregulował płatności w terminie, który był określony w podpisanej umowie.

Przykład: Wnioskowana kwota – 1 000 złotych na okres 30 dni. W tym przypadku koszty związane z udzieleniem pożyczki wynoszą tylko 190 złotych i 97 groszy, a więc kwota, jaką musi spłacić Klient wynosi 1 190.97zł.

Wsparcie Klienta

W trosce o poziom i jakość świadczonych usług oraz zadowolenia i bezpieczeństwa Pożyczkobiorców instytucja finansowa KredytZen zadbała o odpowiednią pomoc i wsparcie swoich Klientów. Do ich dyspozycji pozostaje cały czas adres e-mail do biura obsługi Klienta: klientela@kredytzen.pl. Natomiast, jeżeli Wnioskodawcy mają problem ze spłatą zaciągniętego przez nich zobowiązania finansowego do ich dyspozycji została specjalna infolinia. Należy podkreślić, że godziny, w których pracownicy firmy KredytZen odpowiadają na wszystkie pytania Klientów, są bardzo obszerne. Wsparcie Klienta działa nie tylko od poniedziałku do piątku, ale także w sobotę.

Podsumowanie

PL KredytZen Logo 3Marka KredytZen jest jedną z firm, działających w sektorze pożyczkowym na polskim rynku usług finansowych. Pomimo licznej konkurencji, ta instytucja pożyczkowa pozytywnie wyróżnia się na ich tle. Dzieje się tak dzięki przystępnej i atrakcyjnej ofercie, którą każdy Klient może dostosować do swoich indywidualnych oczekiwań i sytuacji, w której się znajduje. Wnioskodawca nie tylko samodzielnie decyduje o kwocie, którą chce pożyczyć od firmy KredytZen, ale także może wybrać bardziej dogodny dla niego okres spłaty zaciągniętego zobowiązania.

Nowi Klienci na pewno będą zadowoleni z tego, że pierwszą chwilówkę od 200 do 500 złotych otrzymają za darmo, bez ponoszenia żadnych kosztów z tytułu udzielenia pożyczki. W trosce o komfort Wnioskodawców firma ograniczyła do minimum ilość niezbędnych do skompletowania wniosku formalności. Zarówno jego złożenie, weryfikacja jak i decyzja oraz wypłacenie gotówki odbywa się bardzo szybko i sprawnie przez Internet.