Iridium Labs DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Iridium Labs

 • Przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów
 • Stosowanie akceptowane przez większość federacji sportowych
 • Stosowany przez wielu zawodowych kulturystów
 • Ceny dostosowane do jakości produktów

 

Iridium Labs to marka produktów około treningowych. Preparaty te zostały wyprodukowane z myślą o sportowcach na całym świecie, zarówno profesjonalistach, jak i amatorach. Z myślą o intensywnych treningach, powstały suplementy, których zadaniem jest dostarczanie organizmowi wszystkich niezbędnych składników, budowanie muskulatury, niwelowanie zmęczenia, podkręcanie koncentracji, oraz tempa ćwiczeń, podnoszenie wydajności i kondycji.Platforma Iridium Labs

W przypadku suplementów Irudium Labs opinie użytkowników wprost zasypały Internet. Marka znana na całym świecie szybko zyskała uznanie, także w Polsce. Szybko widoczne efekty przekonały nawet najbardziej zawziętych fanów sportu. Mężczyźni marzący o szybkim rozroście muskulatury, będą mogli wzbudzać pożądanie i podziw u płci przeciwnej o jakim od dawna marzą. Marka Iridium Labs została stworzona w trosce o bezpieczeństwo użytkowania, stosując zalecenia producenta wraz z odpowiednio intensywnym treningiem, szybko ukazuje osiągnięte rezultaty. Zwiększenie energii i szybsza regeneracja wpływają korzystnie na samozaparcie w dążeniu do idealnej sylwetki.

Wady i zalety

 • Plusy

  • 90 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia
  • Nie powoduje żadnych skutków ubocznych
  • Świetny pakiet startowy, przygotowany z myślą o klientach
  • Ceny dostosowane do jakości produktów
  • Pierwsze efekty widoczne podczas pierwszej kuracji
 • Minusy

  • Brak możliwości zakupu Extreme PowerPack przez stronę internetową producenta bez konieczności rejestracji
  • Zakup tylko na stronie producenta i ewentualnych partnerów

Zawartość

Przeprowadzony nad Iridium Labs test pokazał, że jest to seria zdrowych i bezpiecznych, a przede wszystkich skutecznych suplementów, cenionych przez kulturystów na całym świecie. Ci mityczni bohaterowie: Somatodrol, Cerberus, Kimera, Spartan’s Daily Pro Pack oraz Minotaur, na których wzorował się producent podczas tworzenia serii suplementów, stoją na straży ochrony sylwetek, kondycji, wytrzymałości, a przede wszystkim zdrowia obecnych i przyszłych użytkowników!

Produkty są bezpieczne, nie wywołują skutków ubocznych. Pełen skład produktów przedstawiony w tabelkach znajduje się na oficjalnej stronie producenta: http://iridiumlabs.pl – należy dokładnie sprawdzić przed zakupem, by mieć pewność w zniwelowaniu ryzyka wystąpienia alergii. Nawet naturalne składniki potrafią uczulać, więc lepiej sprawdzić wszystko dokładnie przed dokonaniem decyzji o zakupie. Jeśli chodzi o Irudium Labs doświadczenia użytkowników pokazują, że mogą być stosowane u każdego bez względu na płeć.

Wyniki wg producenta

Każdy kto pragnie zbudować imponującą muskulaturę, podwyższyć swoje wyniki, dodać energii do działania i poprawić koncentrację podczas treningu – powinien sięgnąć po produkty tej marki. Testy wydajności przeprowadzone na profesjonalistach, jak i amatorach zażywających suplementy Irudium Labs dowiodły, że produkt nie tylko wobec zapewnień producenta szybko zaczyna działać pozytywnie na nasz organizm. Zwiększenie mocy o około 20% następuje już w pierwszym tygodniu stosowania, połączonego z intensywnymi treningami. Podczas jednej kuracji można zbudować do 8 kilogramów beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Produkty spalając tkankę tłuszczową w ludzkim organizmie produkują więcej energii, bo jak wiadomo tłuszcz jest lepszym źródłem energii niż węglowodany. W czasie trwania cyklu suplementacji, nie ma konieczności rezygnacji z alkoholu i palenia papierosów, ale każdy zdecyduje sam. Lepiej na czas suplementacji odstawić używki, aby skupić się w 100% na rozbudowie muskulatury ciała. Doświadczenie w stosowaniu preparatu mają początkujący sportowcy, jak i profesjonalni kulturyści.

Z wypowiedzi profesjonalistów, którzy poprzez sprawdzenie marki na własnym ciele zaczęli być jej zwolennikami, szybko możemy wywnioskować, że produkty Irudium Labs naprawdę mają korzystny wpływ na organizm i rozbudowę masy mięśniowej. Zwolennikami marki są m.in.: Krzysztof Ferenc, Marta Gut, Fernando Rodrigues Jr,. Profesjonalni kulturyści potrzebują naturalnych sposobów na podbicie poziomu testosteronu, a produkty Iridium Labs zapewniają im to w 100%. Suplementy powodują maksymalny wzrost masy mięśniowej przy jednoczesnym redukowaniu tkanki tłuszczowej ,znajdującej się w naszym organizmie.

Na serię Iridium Labs wliczają się:

 • Somatodrol – dostarcza do organizmu substancje, dzięki którym produkcja testosteronu i HGH staje się bardziej intensywna. Testosteron i HGH są niezbędne do przyrostu masy mięśniowej oraz skutecznego spalania pozostałej w organizmie tkanki tłuszczowej. Ta wyjątkowa formuła zawierająca aktywatory hormonalne gwarantuje szybsze osiągnięcie rezultatów treningowych niż kiedykolwiek można było się tego spodziewać. Pierwsze efekty stosowania są widocznie już po zaledwie jednym tygodniu.
 • Cerberus kolejny produkt serii w którego składzie znajdziemy mieszankę takich składników jak EstroBlock, który hamuje wytwarzanie estrogenu oraz blokuje aromatazę, pozostawiając poziom testosteronu wciąż na odpowiednim poziomie. Poziom testosteronu jest bardzo istotny w wydajności treningów ,a efekty są bardziej imponujące..
 • Kimera to najwyższej jakości składniki odżywcze, dobrane w tak, aby preparat poprawiał metabolizm oraz przyśpieszał spalanie tłuszczu. Warto wiedzieć, że to waśnienie węglowodany, a tłuszcz okazuje się być idealnym źródłem energii. Organizm, jednak, potrzebuje właściwego bodźca oraz stymulacji, aby zacząć pozyskiwać moc z tkanki tłuszczowej. Doskonałym aktywatorem okazuje się być Kimera, która nie dość, że przyśpiesza spalanie tłuszczu i poprawia przemianę materii, ale dodatkowo wzmacnia intensywność treningów i rzeźbi muskulaturę.
 • Kolejny produkt z serii Iridium Labs to potężna dawka witamin oraz minerałów, niezbędnych do harmonijnego i zrównoważonego rozwoju. Do prawidłowego funkcjonowania, a także osiągania zamierzonych rezultatów, organizm potrzebuje podstaw. Spartan’s Daily Pro Pack dostarcza wszelkich niezbędnych witamin, minerałów oraz substancji, które są niezbędne na drodze do wymarzonej sylwetki, zwiększa efektywność treningów i prowadzi do coraz lepszych wyników.
 • Minotaur to preparat przedtreningowy. Ta unikalna formuła zawarta w suplemencie zwiększa poziom energii, poprawia znacznie poziom koncentracji, eliminuje efekty zmęczenia i podnosi wydajność organizmu. Minotaur podkręca tempo i moc treningów, co korzystnie przekłada się na sylwetkę, muskulaturę oraz kondycję.
 • Extreme PowerPack to pakiet wszystkich produktów z serii Iridium Labs, idealny do zakupu na rozpoczęcie przygodny z marką. Pomaga wyzwolić moc i ogień podczas treningów. Najwyżej jakości preparaty, zagwarantują szybszą regenerację po treningu, energię, moc i imponujące rezultaty. W zestawie znajduje się plan diety oraz treningów przygotowany przez profesjonalistów w dziedzinie kulturystyki. Bardzo pomocny zestaw w szczególności dla amatorów, wszystko wyjaśnione krok po kroku wraz ze wsparciem po zakupowym.

W przypadku Irudium Labs cena jest adekwatne do jakości produktu. Opakowanie zawiera przeważnie 60 tabletek suplementu. Kształtuję się to następująco:

 • Somatodrol opakowanie 60 tabletek w cenie 89,99zł .
 • Cerberus opakowanie 60 tabletek w cenie 78,99zł.
 • Kimera opakowanie 60 tabletek w cenie 89,99zł.
 • Spartan’s Daily Pro Pack 60 tabletek 48,99zł.
 • Minotaur – dwa warianty smakowe bananowy lub grejpfrutowy 390g w cenie 108,99zł
 • Extreme PowerPack niestety nie ma bezpośredniej możliwości kupna na stronie producenta

Wszystkie zamówione produkty na stronie Ppoducenta Irudium Labs dostarczone są ZA DARMO, bez względu na wielkość czy wartość zamówienia. Zamówienia można także składać telefonicznie na numer telefonu: 48 386 13 33 w godzinach od 8 do 20. Na specjalnie stworzonym blogu: https://iridiumlabs.pl/blog/ można dowiedzieć się bardzo ciekawych informacji odnośnie suplementów Irudium Labs, jak i poczytać trochę więcej na temat np. ambasadorów wspierających markę.

Podsumowanie

PL Iridium Labs Logo 3Użytkownicy suplementów marki Irudium Labs wyniki mają imponujące. Bardzo szybko dostrzegają efekty stosowania. Produkty są w 100% bezpieczne i nie powodują żadnych skutków ubocznych, może je stosować każda osoba marząco o wyrzeźbionej sylwetce. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom podczas suplementacji organizmowi dostarczane są wszystkie niezbędne składniki i minerały sprzyjające: budowaniu muskulatury, niwelowaniu zmęczenia, zwiększenia koncentracji i tempa ćwiczeń, a także zmaksymalizowanie wydajności i kondycji.

Pierwsze wyniki stosowania preparatów widoczne są już w pierwszym tygodniu, należy oczywiście także pamiętać o intensywnych treningach. Nie ma takiej możliwości, aby osiągnąć maksymalne efekty stosowania suplementacji bez odpowiedniego treningu mięśniowego. Każdy produkt posiada wytyczne co do stosowania go, są one tak zmaksymalizowane, aby efekty były widoczne u każdego. Producent gwarantuje także zwrot poniesionych kosztów w przypadku braku zadowolenia, klient ma prawo w ciągu 90 dni zwrócić pełne opakowanie produktu jeżeli nie będzie zadowolony z osiąganych efektów.