IQ Option Doświadczenia 2019

Broker IQOption

 • Darmowe konto demo
 • Ceny pochodzące
 • Handel mobilny
 • Licencjonowany przez CySEC


Twój kapitał podlega ryzyku

 

Usługodawca iQOption

Chociaż broker opcji binarnych iQOption istnieje dopiero od około dwóch lat, ale zdążył już zdobyć kilka wyróżnień, w tym w 2014 roku zdobył nagrodę dla najbardziej wiarygodnego brokera, co stanowi bardzo dobrą rekomendację. Ponadto broker oferuje całkowicie bezpłatne konto demo aby można się o tym było przekonać na własnej skórze.

Niestety, ogólne warunki są dostępne tylko w języku angielskim. Podobnie jak warunki płatności. Tu jest dużo miejsce na poprawę. Fakt, że warunki są dostępne tylko w języku angielskim, jest dość istotną wadą, ponieważ to jest ważne, aby zrozumieć dokładnie wszystkie warunki przed rozpoczęciem handlu opcjami binarnymi. To chroni przed rozczarowaniem szczególnie w kontekście premii od pierwszej wpłaty.

Ostrzeżenie o ryzyku: inwestowanie pociąga za sobą znaczne ryzyko

Plusy i minusy

 • Plusy

  • Licencjonowany przez CySEC
  • Ceny pochodzące
  • Intuicyjna obsługa platformy
  • Darmowe konto demo
  • Kotno VIP
 • Minusy

  • Platforma wciąż częściowo w języku angielskim
  • Brak oferty bonusowe

 

Platforma handlowa – Oferta

Platforma handlowa jest przejrzysta i stabilna. Jednak niektóre teksty i linki są tylko w języku angielskim. Jest to lekkim minusem z punktu widzenia dla ogólnego wrażenia. Przyjazność dla użytkownika jest wysoka, częściowo dlatego, że konstrukcja stron jest podobna na różnych podstronach. Trading może odbywać się także na tabletach lub smartphonach.

Depozyt w iQOption

Otwarcie konta w iQOption jest bardzo proste. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i wprowadzić hasło. Aby zweryfikować swoją tożsamość, należy również przesłać do iQOption swój dokument tożsamości. Przy otwieraniu konta można wybrać, czy chcemy, otworzyć konto demo czy konto rzeczywiste. Konto demo jest całkowicie za darmo, umożliwia handel pięcioma aktywami.

Minimalna kwota depozytu wynosi 10 dolarów. W porównaniu do konkurencji jest ona stosunkowo niska. Ogólnie rzecz biorąc, otwarcie rachunku oceniono bardzo pozytywne, ponieważ jest bardzo proste, a także bardzo niska jest wspomniana kwota depozytu, co jest zawsze korzystne dla użytkowników.

depozyt iqoption

Oprócz bezpłatnego konta demo i rachunku rzeczywistego, istnieje również konto VIP. Konto VIP jest dostępne w przypadku dokonania minimalnego depozytu w wysokości  3000$. Daje dostęp do ponad 70 aktywów i ochrone. Konto VIP pozwala także na kontakt z osobistym doradcą i miesięczną analizę Twojego handlu. W skrócie: różne typy kont odpowiadają różnym potrzebom, jednak oferta jest ciekawa i dobrze przemyślana.

Broker oferuje wymianę 24 godziny na dobę. W weekend obrót odbywa się poza giełdą. Traderzy mogą handlować złotem, 22 parami walut i sześcioma indeksami. Do akcji, którymi można handlować zalicza się na przykład, Cisco, Facebook czy Amazon. Rentowność jest stosunkowo wysoka i wynosi do 92%. Kwota uznania na konto w przypadku udanej transakcji. Ogólnie handel należy ocenić bardzo pozytywnie ze względu na to, że odbywa się 24 godziny na dobę, oferowane jest relatywnie dużo aktywów a także używane są notowania z Reuters. Interesujące są konkursy, w których można osiągnąć wysoką premię w przypadku sukcesu. Są na przykład premie, dla najlepszych traderów w wysokości 250 USD.

Broker oferuje różnorodne materiały edukacyjne. Traderzy mogą, na przykład, dowiedzieć jak handlować przy użyciu linii trendu i oporu. Jednakże, materiały są w języku angielskim, co może być problematyczne dla niektórych traderów. Obsługa klienta może również być problematyczna, ponieważ można się z nią kontaktować wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej. To może prowadzić do nieporozumień i jest ogólnie trudniej dostępna w porównaniu do telefonicznej obsługi klienta. Ponieważ komunikacja nie jest obustronna tak jak w rozmowie telefonicznej.

Ostrzeżenie o ryzyku: inwestowanie pociąga za sobą znaczne ryzyko

Ogólna ocena iQ Option

logo iqiQOption jest regulowany przez CySEC i podlega wytycznym UE. Platforma handlowa jest dobrze zorganizowana i stabilna. Negatywną opinię może powodować to, że niektóre teksty są napisane w języku angielskim. Materiały do nauki również są tylko w języku angielskim. To może zniechęcać traderów, ponieważ głębokie zrozumienie materiałów jest kluczowe do odniesienia sukcesu w handlu opcjami binarnymi.

Co ważne otwarcie konta jest bardzo proste, a konto demo jest całkowicie darmowe. Minimalny depozyt jest bardzo niski i wynosi 10 dolarów. Niestety, obsługa klienta jest dostępna jedynie poprzez e-mail. To wydaje się niekorzystnie w porównaniu z innymi brokerami. Ponieważ często Trader potrzebowałby skontaktować się z pracownikiem brokera przez e – mail, czat live bądź przez telefon. Podsumowując: iQ opcja jest odpowiedni zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych handlowców. Jednak powinno się posiadać dobrą znajomość języka angielskiego.

Do strony brokera

Ogólne Ostrzeżenie o Ryzyku:

  • Usługi finansowe, zapewniane przez tę stronę internetową niosą za sobą wysoki poziom ryzyka, a ich efektem może być utrata wszystkich środków. Nie powinieneś nigdy inwestować pieniędzy, na utratę których nie możesz sobie pozwolić. iQ opcja jest odpowiedni zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych handlowców