Incredit Pl DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Incredit Pl

 • Wysoka kwota pożyczki – nawet do 10 000 złotych
 • Okres spłaty zobowiązania do 12 miesięcy
 • Pieniądze na koncie w błyskawicznym tempie
 • Składanie wniosku w całości odbywa się w Internecie

 

Działalność instytucji finansowej Incredit opiera się głównie na udzielaniu pożyczek o długim, a co za tym idzie, dogodnym dla Klienta okresie spłaty na preferencyjnych warunkach. O renomie marki świadczy między innymi to, że prosperuje ona w wielu krajach w Europie (Łotwa, Czechy Polska) i na świecie ( Meksyk, Rosja, Hiszpania). Międzynarodowy obszar działalności firmy jest dowodem nie tylko na jej stabilną pozycję na rynku usług finansowych, ale także o wysokim poziomie i konkurencyjności oferty firmy.Platforma Incredit-pl

Marka Incredit proponuje pożyczkę Konsumentom, którzy nagle znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej oraz natychmiast potrzebują pieniędzy, które mogą oddać w kilku lub nawet kilkunastu ratach ( jest to związane z ustalonym wcześniej terminem spłaty .Firma Incredit jest to spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 604092.

Wysoka pozycja w wielu rankingach pożyczek gotówkowych sprawia, że warto przeanalizować i skorzystać z oferty Incredit Opinie wielu zadowolonych pożyczkobiorców potwierdzają, że jest to pożyczkodawca uczciwy i godny zaufania, o czym również zaświadcza udział w programie Odpowiedzialne pożyczki.

Wady i zalety

 • Plusy

  • Wysoka kwota pierwszej pożyczki
  • Długi okres spłaty
  • Szybka weryfikacja danych i decyzja
  • Minimum formalności, składanie wniosku online
  • Błyskawiczna wpłata przyznanych środków
 • Minusy

  • Wymagane stałe źródło dochodów
  • Ograniczenia wiekowe Wnioskodawcy

Pro and contra

Osoby, które są zainteresowane zaciągnięciem pożyczki ratalnej na dowolny cel, powinny z uwagą przeanalizować przystępną ofertę marki Incredit. Jednym z jej głównych atutów jest wysoka kwota, jaką może jednorazowo otrzymać Wnioskodawca, który po raz pierwszy ubiega się o dofinansowanie z tej firmy. Wynosi ona aż 1 000 złotych. W niektórych przypadkach kwota ta może zwiększyć się nawet siedmiokrotnie.

Niewątpliwą zaletą, która zapewne zainteresuje wielu Pożyczkobiorców, jest długi okres spłaty zaciągniętego zobowiązania finansowego. Waha się on w przedziale od 3 do 12 miesięcy i jest zależny nie tylko od kwoty pożyczki, ale także indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Składanie wniosku, jak i weryfikacja wszystkich wprowadzonych danych odbywa się online, co w praktyce oznacza, że Wnioskodawca może wnioskować o dofinansowanie w dowolnym miejscu, z dostępem do Internetu.

Nie musi on tracić czasu ani pieniędzy na dojazdy czy stanie w długich kolejkach. Narzędziem służącym do weryfikacji jest przelew w wysokości 1 zł z osobistego konta bankowego Klienta. Wprowadzenie tak innowacyjnych rozwiązań pozwoliło na ograniczenie do minimum wszelkich formalności, które muszą być spełnione przez każdego Wnioskodawcę. Następnie pracownik firmy Incredit przygotowuje i przedstawia ofertę Klientowi.

Po jej akceptacji oraz podpisaniu wszelkich wymaganych dokumentów przyznana Pożyczkobiorcy kwota niezwłocznie jest mu przelewana na konto w banku. Należy jednak pamiętać, że wnioskodawca musi wykazać stałe źródło dochodów a jego wiek nie może przekraczać 70 lat.

Wymagania

Aby wniosek potencjalnego klienta mógł być rozpatrzony musi on spełniać kilka warunków. Przede wszystkim Pożyczkobiorca musi być obywatelem Polski w wieku od 21 do 70 lat, który posiada indywidualne rachunek bankowy prowadzony w kraju, aktywny numer telefonu komórkowego oraz adres poczty elektronicznej. Obowiązkiem pożyczkobiorcy jest wykazanie stałych (comiesięcznych) dochodów oraz pozytywnej historii kredytowej (braku zaległości w spłacie dotychczasowych zobowiązań finansowych).

Oferta

Firma InCredit udziela długoterminowych pożyczek gotówkowych o długim okresie spłaty. Stali Klienci mogą jednorazowo otrzymać kwotę w wysokości do 10 000 złotych. Oferta firmy skierowana jest do osób w szerokim przedziale wiekowym wynoszącym od 21 do 70 lat. Niewątpliwym atutem usług świadczonych przez tę markę jest niezwykle elastyczna oferta.

W praktyce oznacza to, że wnioskodawca może samodzielnie wybrać kwotę, której potrzebuje oraz dobrać dostosowany do jego indywidualnych potrzeb okres spłaty zobowiązania. Procedura składania wniosku jest bardzo prosta i przejrzysta oraz odbywa się drogą internetową. Takie rozwiązanie zostało wprowadzone w trosce o komfort Klienta. Z tego samego względu do niezbędnego minimum zostały ograniczone formalności, które osoba ubiegająca się o wsparcie finansowe musi koniecznie spełnić.

Decyzja dotycząca złożonego wniosku wydawana jest bardzo szybko a po akceptacji i podpisaniu stosownych dokumentów przyznana kwota zostaje niezwłocznie przelana na rachunek bankowy Klienta. Należy podkreślić, że oferta tej firmy skierowana jest do tych Klientów, którzy potrafią wykazać stałe źródła dochodów oraz nie są wpisani w żaden rejestr dłużników. Znakiem rozpoznawalnym firmy Incredit jest udział w projekcie Odpowiedzialne Pożyczki.

Struktura cenowa

Nowi Klienci, którzy nie korzystali wcześniej z usług firmy Incredit mogą skorzystać z wyjątkowej promocji obejmującej pierwszą ratę bez żadnych kosztów, jest ona dostępna jedynie przy terminowej spłacie. Na oficjalnej stronie internetowej pożyczkobiorcy do dyspozycji wnioskodawców jest prosty w obsłudze kalkulator, przy pomocy którego po wybraniu kwoty i okresu pożyczkowania od razu dowiaduje się on o kwocie miesięcznej raty oraz całkowitej sumie do spłacenia.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowanie to 255,55% a stałe oprocentowanie pożyczki jest równe 10%. Dla kwoty 2900 złotych prowizja wynosi 1159,98 zł a odsetki 85,14 zł. Klient jest zobowiązany do spłaty pięciu rat wynoszących po 690,85 złotych każda i ostatniej w wysokości 690,87 zł. Całkowita kwota do spłaty jest równa 4145,12 zł.

Wsparcie Klienta

Bezpieczeństwo i komfort wszystkich Pożyczkobiorców to jeden z głównych priorytetów firmy Incredit Kontakt z obsługą Klienta jest możliwy zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną. Pracownicy zatrudnieni w firmie Incredit odpowiedzą na każde pytanie dotyczące oferty.

Dane kontaktowe dostępne są na oficjalnej stronie internetowej pożyczkodawcy jakim jest ciesząca się renomą firma Incredit Logowanie na założone podczas procesu rejestracji konto umożliwia także wygodne sprawdzenie wszystkich najważniejszych informacji na temat zaciągniętego zobowiązania. Kontakt z biurem obsługi Klienta jest możliwy od poniedziałku do soboty w godzinach pracy biura. Główna siedziba spółki znajduje się w Warszawie na ulicy Al. Jana Pawła II 27.

Podsumowanie

Logo 3 Incredit-pl PLMarka Incredit przygotowała niezwykle atrakcyjną i przystępną ofertę dla Klientów indywidualnych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują wsparcia finansowego. Wysoka kwota pierwszej pożyczki sprawia, że warto dokładnie przyjrzeć się ofercie tej firmy. Świadczone przez nią usługi finansowe charakteryzują się długim okresem spłaty i niską miesięczną ratą, co pozwala na regularną spłatę zaciągniętego zobowiązania.

Tym co wyróżnia firmę Incredit jest ciekawa oferta zarówno dla nowych klientów, jak i tych, którzy już korzystali z usług tej instytucji finansowej i nie mieli opóźnień w spłacie pożyczki. Nowi pożyczkobiorcy mogą skorzystać z promocji pierwsza rata bez żadnych kosztów a stali Klienci mogą wnioskować o jednorazową pożyczkę w wysokości do 10 000 złotych. Firma bierze udział w akcji Odpowiedzialne Pożyczki.