Ibright DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Ibright

 • Zęby wyraźnie bielsze już po kilku dniach stosowania
 • Nie powoduje żadnych skutków ubocznych
 • Najnowsza formuła opracowana przez naukowców

 

Na rynku jest wiele środków na wybielanie zębów, lśniący uśmiech, pozbycie się żółtego osadu po kawie, czy na pozbycie się kamienia nazębnego. Osad na zębach powstaje głównie na skutek picia kawy, herbaty, czerwonego wina i soków lub palenia papierosów. Należy unikać wszystkiego, co uszkadza szkliwo zębów. Jeśli nie można zrezygnować z kawy czy papierosów, trzeba ograniczyć ich ilość. Tak naprawdę skuteczność rożnych środków do wybielania jest tylko skutecznością średnią, działająca na chwilę. Każdy kto chce mieć ładny uśmiech, powinien zainteresować się czymś bardziej nowoczesnym.Platforma Ibright

Kto kiedykolwiek szukał środków na wybielanie zębów, na pewno choć raz słyszał o iBright opinie. A jeśli są tacy co nie słyszeli, to warto poszerzyć horyzonty i poczytać co to takiego i Bright, gdyż jest to środek, który został opracowany na najlepszej formule nadboranu sodu. Powoduje pozbycie się brzydkiego, żółtego koloru oraz kamienia na zębach. Do tej pory ciężko było znaleźć środek, który będzie tani i skuteczny. Dla każdego, kto szuka skutecznego sposobu, żeby pozbyć się przebarwień na zębach i chce zmienić kolor swoich zębów na lśniącą biel, iBright będzie doskonałym wyborem, który zapewni najlepsze efekty.

Zalety i wady

 • Plusy

  • Powalający uśmiech i więcej pewności siebie
  • Widocznie bielsze zęby w kilka dni, na długo
  • Przejrzysta instrukcja obsługi i łatwość wykonania wybielania
  • Unikalne i bardzo nowoczesne składniki bezpieczne dla szkliwa
  • Przetestowany laboratoryjnie, polecany przez lekarzy z całego świata
 • Minusy

  • Wystarcza na maksymalnie 7 dni stosowania
  • Wysoka cena za jedynie dwa opakowania.

Zawartość

Składniki użyte do wykonania iBright są w 100% bezpieczne dla szkliwa, co potwierdza opinia Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków. Naturalne ph zmniejsza wrażliwość zębów, a Sodium Perborate daje niemal natychmiastowy efekt wybielania, dlatego jest tak szybki w działaniu. Stosowanie preparatu wzmacnia dodatkowo obecność hydroksyapatytowych kryształków zwiększających przyczepność żelu. Jak pokazał przeprowadzony nad iBright test w zestawie znajduje się między innymi gęsty żel, który wypełnia wszystkie szczeliny w celu dokładniejszego wybielenia, lampę ledową z niebieskim światłem, wzornik odcieni dla ułatwienia określenia oczekiwanego efektu, elastyczną nakładkę, którą łatwo dopasowuje się do swojej szczęki oraz przejrzystą instrukcję zastosowania.

Taki zestaw gwarantuje efekty zabiegu, porównywalnego do takiego, jaki przeprowadza się w gabinecie dentystycznym. Jak pokazały przeprowadzone nad Ibright doświadczenia na grupie stu osób z różnym stopniem przebarwienia zębów – połowa z nich stosująca iBright w ciągu siedmiu dni miała bielsze zęby. Następnie dla porównania podano podobny produkt, lecz o innym składzie. Niestety nie miał on takiego działania jak iBright. Zaobserwowano, że osoby, które stosowały iBright średnio już po pięciu dniach miały bielsze zęby o kilka odcieni, co potwierdziło skuteczność tego preparatu.

Czasem u stomatologa nie da się nic zrobić, gdyż zęby nie są genetycznie w kolorze bieli. Nie ma też na rynku, tak bardzo wybielającej pasty do mycia zębów, która uporałaby się z tym problemem. IBright jest przetestowany laboratoryjnie i polecany przez wielu dentystów z całej Europy. Dowiedziono, że osad na zębach powstaje głównie na skutek picia kawy, herbaty, czerwonego wina i soków lub palenia papierosów. Należy unikać wszystkiego, co uszkadza szkliwo zębów.

Produkt jest również bezpieczny dla szkliwa. Udowodniono, że nadboran sodu uznany został przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków FDA za substancję bezpieczną dla zdrowia. To dzięki niemu ibright działa cuda. Usuwa ona nie tylko powierzchniowe przebarwienia, ale także te znajdujące się w głębszych warstwach. Już wielu zadowolonych pacjentów cieszy się dzięki niemu pięknym uśmiechem. Każdy może do nich dołączyć, jeśli jego problemem jest nieładny uśmiech z powodu przebarwień.

Można sobie dostosować i wybrać spośród dwóch sposobów prowadzenia kuracji. W kuracji trwającej 5 dni, sesje wybielające odbywają się tylko pierwszego, po 30 minut i piątego dnia 20 minut. W kuracji trwającej 7 dni, sesje mają miejsce pierwszego dnia po 30 minut oraz czwartego i siódmego dnia po 10 minut. Zasada stosowania iBright jest bardzo prosta. Przed rozpoczęciem sesji należy nałożyć chusteczkę wybielającą na palec, spryskać ją sprayem przygotowującym i czyścić zęby przez 1 minutę.

Następnie przymocowujemy nakładkę do lampy LED, nakładamy żel do wybielania na górną i dolną część nakładki i umieszczamy ją w jamie ustnej. Włączamy lampę LED i pozostawiamy na czas trwania sesji. Lampa wyłączy się automatycznie po 10 minutach. Jeżeli sesja ma trwać dłużej, należy ponownie włączyć urządzenie. Bardzo proste, i bardzo skuteczne. Czy warto się zastanawiać? Raczej nie, należy kupić bez zastanawiania!

Wyniki wg producenta

Producent twierdzi, że jest całkowicie pewny skuteczności swoich produktów – do tego stopnia, że daje 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że każdy w dowolnej chwili może zwrócić nieotwarty produkt, jeśli z jakiegoś powodu uzna, że nie spełnia oczekiwań. Jego preparaty dostępne są na domowej stronie internetowej, jak również w serwisie aukcyjnym Allegro. Bez żadnych pośredników może producent zaoferować wyjątkowo niskie ceny za produkty najwyższej jakości, jeśli są akurat w promocji. Jednocześnie producent pod kontrolą ma cały proces dystrybucji, a kupujący pewność, że dostanie oryginalny produkt.

iBright nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i jest polecany dla osób dorosłych o dobrym stanie zdrowia. Jeśli jednak dana osoba ma mniej niż 18 lat lub przechodzi jakieś choroby, należy pamiętać, że konsultacja z lekarzem jest konieczna przed rozpoczęciem stosowania każdego produktu zdrowotnego. IBright nie jest przeznaczony dla dzieci i kobiet w ciąży.

Według raportu przygotowanego przez stomatologów i naukowców z całego świata, hydroksyapatytowe kryształki są niezastąpione, gdyż wpływają na skuteczność preparatów na wybielanie zębów. Sodium Perborate uznany został za substancję bezpieczną dla zdrowia. Usuwa ona nie tylko powierzchniowe przebarwienia, ale także te znajdujące się w głębszych warstwach. Już wielu zadowolonych pacjentów cieszy się dzięki niemu pięknym uśmiechem. Jeśli chodzi o ibright cena za jedno opakowanie, czyli zestaw startowy to 199 złotych (zależnie od promocji, które gwarantuje producent), albo zestaw polecany w tym dwa opakowania za 339 złotych. Przesyłka jest darmowa.

Podsumowanie

PL Ibright Logo 3W przypadku ibright wyniki pokazały, że to atomy tlenu są uwalniane przez składniki zawarte w produkcie i to one powodują wybielanie przebarwień na zębach. Preparat jest jednakowo skuteczny w przypadku rozjaśniania całych zębów, pojedynczych zębów, jak i fragmentów zęba. Działa tak dzięki zaawansowanej formule iBright – stosowanie tego preparatu w pierwszym dniu przez 30 minut, a w kolejne od 10 do 20 minut pozwala na uzyskanie takiego samego efektu jak w przypadku wielogodzinnego noszenia nakładek. Wystarczy przeczytać spokojnie instrukcje obsługi, zastosować się do niej i poczekać niedługo na efekty.

Zespół Ibright, który opracował formułę specyfiku składa się z wybitnych naukowców, dentystów i ekspertów w dziedzinie higieny jamy ustnej. Dołożyli oni wszelkich starań, by stworzyć preparat gwarantujący uzyskanie jaśniejszego i zdrowszego uśmiechu w zaledwie kilka dni, eliminując jednocześnie wady preparatów poprzedniej generacji. Są to osoby, które przez lata doświadczeń nabyły sporo wiedzy o zębach i szkliwie człowieka, które tak łatwo ulega zniszczeniu, chorobom, i które tak trudno odbudować.

W zależności od sposobu prowadzenia kuracji, jedno opakowanie wystarcza na pięć lub siedem dni. Samo przeprowadzenie kuracji jest bardzo proste – wystarczy kilka chwil, by cieszyć się doskonałymi rezultatami działania tego produktu. Większość zamawiających klientów jest zadowolona z efektów, jakie osiągnęli po takim czasie stosowania iBright. Co więcej, nie dostrzegli oni żadnych skutków ubocznych.