Hapi Pożyczki DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Hapi Pożyczki

 • Wysoka kwota pierwszej pożyczki – nawet 15 000 złotych
 • Długi okres spłaty zobowiązania – do 36 miesięcy
 • Prosty i przejrzysty proces wnioskowania
 • Szybka decyzja i błyskawiczna wypłata pieniędzy

 

Właścicielem marki Hapi Pożyczki jest firma IPF, która obsługuje blisko 3 miliony klientów na całym. W Polsce firma pozycjonuje się jako serwis oferujący pożyczki szyte na miarę, czyli idealnie dopasowane do potrzeb klientów. W ofercie znajdują się pożyczki na okres od 3 do 36 miesięcy na kwotę od 800 zł do 15 000 złotych. Dzięki tej propozycji marka Hapi Pożyczki jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych pożyczkodawców na polskim rynku pozabankowych usług finansowych.Platforma Hapi Pożyczki

Zajmuje ona wysokie miejsca w rankingach pożyczek, które są przygotowywane przez niezależnych ekspertów związanych z branżą finansową. Oceniają oni wielu pożyczkodawców, wśród nich jest firma Hapi Pożyczki Opinie licznego grona zadowolonych Klientów potwierdzają, że jest to uczciwy pożyczkodawca.

Wady i zalety

 • Plusy

  • Wysoka kwota pierwszej pożyczki – nawet 15 000 złotych
  • Małe wymagania dla wnioskodawcy
  • Składanie wniosku całkowicie on-line
  • Szybka decyzja i wpłata gotówki
  • Dogodny i długi okres spłaty – do 36 miesięcy
 • Minusy

  • Wysokie koszty pożyczki
  • Wymagany stały adres zamieszkania

Pro and contra

Hapi Pożyczki wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, poprzez świadczenie usług o charakterze pożyczkowym. Niewątpliwym atutem firmy jest wysoka maksymalna kwota pierwszej pożyczki (do 15 000 zł). Kolejnym plusem oferty jest długi okres spłaty zaciągniętego zobowiązania, który znajduje się w przedziale od 3 do 36 miesięcy a sama procedura spłaty długu może być rozłożona na niskie raty.

Niewątpliwą zaletą tego pożyczkodawcy jest to, że daje on swoim Klientom możliwość skorzystania z przerwy w spłacie pożyczki. Warto to podkreślić, ponieważ niewiele firm pożyczkowych może pochwalić się taką propozycją dla wnioskodawców. Wnioskodawca nie musi być właścicielem nieruchomości, ponieważ firma nie zabezpiecza swoich należności pod zastaw.

Wnioskodawcy muszą liczyć się z tym, że udzielenie pożyczki wiąże się z dodatkowymi kosztami, a oferta firmy skierowana jest wyłącznie do osób posiadających stały adres zamieszkania. Wpis potencjalnego Klienta do rejestrów dłużników nie jest jednoznaczne z negatywnym rozpatrzeniem wniosku, ponieważ w takich wypadkach każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Wnioskodawca może posiadać inne zobowiązania finansowe i jednocześnie ubiegać się o pomoc, lecz ostateczna decyzja zależy od badania zdolności kredytowej każdego Pożyczkobiorcy.

Wymagania

Aby wniosek osoby ubiegającej się o dofinansowanie mógł zostać zweryfikowany musi on określone kryteria. Przede wszystkim wnioskodawca musi być osobą, która ukończyła 18 r. ż oraz posiada obywatelstwo polskie. Potencjalny Klient musi także posiadać ważny dokument tożsamości oraz stały adres zamieszkania. Warunkiem koniecznym, który należy spełnić żeby ubiegać się o dofinansowanie jest aktywny adres poczty elektronicznej, numer telefonu komórkowego oraz numer rachunku bankowego, który musi być prowadzony na terenie naszego kraju.

Warto podkreślić, że każdy potencjalny Klient podczas składania wniosku o dofinansowanie musi wykazywać stałe źródło dochodu, ponieważ Pożyczkodawca nie udziela pożyczek osobom bezrobotnych, ponieważ chce zapewnić bezpieczeństwo wszystkim ubiegającym się o pomoc finansową.

Oferta

Pożyczka, którą oferuje marka Hapi Pożyczki jest niezwykle elastyczna a jej najważniejsze parametry, takie jak okres spłaty, wysokość miesięcznej raty czy kwota dofinasowania mogą być niemal bez ograniczeń dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. To, co charakteryzuje Hapi Pożyczki to także bardzo przejrzysta struktura, co w praktyce oznacza, że wnioskodawca od samego początku widzi, jaką kwotę będzie trzeba oddać (na stronie internetowej widoczny jest niezwykle prosty w obsłudze kalkulator).

Firma ta nie zajmuje się udzielaniem tzw. pożyczek chwilówek. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi aż 1 500 złotych. Jeżeli Pożyczkobiorca będzie spłacał swoje poprzednie zobowiązania zgodnie z zamieszczonym w umowie harmonogramem spłat, może uzyskać pożyczkę do 7 500 złotych. Kwota, jaka zostanie przyznana zależy od przeprowadzonego wcześniej badania zdolności kredytowej potencjalnego Klienta. Kolejną zaletą Hapi Pożyczki jest składanie wniosku za pomocą strony internetowej. Wnioskodawca może złożyć stosowne dokumenty on-line.

Weryfikacja wprowadzonych danych odbywa się bardzo szybko, a po podpisaniu stosownych dokumentów kwota przyznanego wsparcia jest niemal natychmiast przelewana na konto Klienta. Okres spłaty zobowiązania jest zróżnicowany i waha się w przedziale od 3 do 36 miesięcy oraz odbywa się w systemie ratalnym. Pożyczkobiorca może także skorzystać z oferty obejmującej wakacje od spłaty. Więcej informacji na temat oferty firmy można znaleźć na oficjalnej witrynie Hapi pożyczki.

Struktura cenowa

Hapi Pożyczka została uznana za najlepszą pożyczkę w wielu rankingach, informacje na ten temat można znaleźć w Internecie. Klient podczas składania wniosku o dofinansowanie korzysta z kalkulatora pożyczki, gdzie od razu informowany jest o wszystkich kosztach związanych ze skorzystaniem z oferty Hapi Pożyczki Kontakt z pracownikiem pożyczkodawcy zwykle odbywa się w ciągu kilku minut od momentu przesłania zgłoszenia w odpowiednim miejscu na stronie internetowej.

Koszty przykładowej pożyczki dla 3 000 złotych Odsetki: 242,30 zł. Prowizja wynosi 2 084,40 zł; Wysokość oprocentowania w skali roku: 10%. Wysokość jednej z miesięcznych rat 296,30 zł; RRSO: 122,57%; Okres spłaty to 18 miesięcy zaś całkowita kwota, którą Klient musi spłacić jest równa 5 326,70 zł;. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywne przejście Klienta przez badanie zdolności kredytowej, Jego pozytywny wynik jest konieczny do uzyskania dofinansowania.

W przypadku braku spłaty raty zobowiązania firma nalicza pożyczkobiorcy karne odsetki oraz informuje o zaistniałej sytuacji pracowników Biura Informacji Gospodarczej. Na postawie pełnomocnictwa udzielonego przez Pożyczkobiorcę Pożyczkodawca może przekazać do Biura Informacji Kredytowej dane osobowe dotyczące Pożyczkobiorcy oraz dane dotyczące jego zobowiązań wobec Pożyczkodawcy w celu ich gromadzenia, przetwarzania i udostępniania przez Biuro Informacji Kredytowej.

Pożyczkobiorca, któremu została udzielona pożyczka z liczbą co najmniej 7 miesięcznych rat do spłaty, po spełnieniu warunków określonych w umowie pożyczki, ma prawo do przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki. Przedłużenie spłaty pożyczki nie odbywa się automatycznie i jest zależne od woli klienta.

Wsparcie klienta

Klienci poszukujący informacji na temat oferty marki Hapi Pożyczki powinni skontaktować się z biurem obsługi klienta. Należy wiedzieć, że każdy wnioskodawca zobowiązany jest do założenia własnego indywidualnego konta na stronie Hapi Pożyczki Logowanie jest bardzo proste i odbywa się na podstawie danych podanych podczas rejestracji.

Podsumowanie

Logo 3 Hapi Pożyczki PLNie bez przyczyny Hapi Pożyczki zajmują bardzo wysoką pozycje w wielu rankingach. To, co wyróżnia tę firmę spośród licznej konkurencji jest na pewno wysoka kwota pierwszej pożyczki. Atutem oferty jest także długi okres spłaty należnego zobowiązania finansowego oraz wysokość miesięcznej raty. Warto podkreślić, że widnienie Klienta w rejestrze dłużników nie we wszystkich wiąże się z wydaniem negatywnej decyzji.

Firma ta podchodzi do każdego wnioskodawcy. Zaletą jest także możliwość skorzystania z przerwy w spłacie pożyczki. Te wszystkie parametry sprawiają, że oferta Hapi Pożyczki jest niezwykle atrakcyjna i przystępna dla wielu Klientów. Należy jedynie pamiętać o regularnym spłacaniu rat w terminie.