Fortuna Zakłady Bukmacherskie Doświadczenia 2019

Bukmacher Fortuna

 • Największa sieć salonów naziemnych
 • Bardzo szeroka oferta online
 • Rozbudowana oferta na sporty wirtualne
 • Aplikacja mobilna na IOS i Android
 • Atrakcyjne bonusy na start

 

Bukmacher Fortuna

Fortuna to w pełni legalnie działający bukmacher, który posiada największa w Polsce sieć punktów stacjonarnych – około 600 placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju. Firma należy do Fortuna Entertainment Group, międzynarodowego konsorcjum działającego m.in. w Czechach czy na Węgrzech. Głównym przedmiotem działalności Fortuny jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wydarzenia sportowe a także społeczne i polityczne.

Bukmacher posiada oczywiście serwis internetowy, gdzie możesz obstawiać 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. W eFortuna znajdziesz kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportowych ze sportami elektronicznymi włącznie a także szeroką ofertę zakładów na żywo. Fortuna oferuje również najwięcej możliwości, jeśli chodzi o sporty wirtualne, więc jeśli jesteś fanem zakładów wirtualnych, z pewnością powinieneś zapoznać się z propozycjami serwisu eFortuna.

Wady I zalety w skrócie

 • Plusy

  • Bonus powitalny nawet 400 złotych
  • Pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych
  • Zakład bez depozytu – 10 złotych
  • Szeroka oferta online
  • Różnorodna oferta sportów wirtualnych
 • Minusy

  • Kursy typowe dla legalnych bukmacherów
  • Brak pokera I gier hazardowych

Platforma

Mimo że ze wszystkich legalnie działających w naszym kraju bukmacherów Fortuna posiada najbardziej rozbudowaną sieć salonów naziemnych, to oś działalności firmy kręci się wokół serwisu internetowego. Ten prezentuje się nowocześnie i profesjonalnie. Nie będziesz mieć kłopotu z wykonaniem standardowych czynności, jak rejestracja konta, logowanie, obstawianie, zlecanie depozytu etc.

Oprócz tego możesz znaleźć tu przejrzyście opisane zasady korzystania z promocji wraz z regulaminami a także wiele dodatkowych informacji na temat funkcjonowania serwisu. W razie jakichkolwiek pytań, łatwo możesz znaleźć odpowiedzi w rozbudowanym dziale Pomoc lub po prostu przez kontakt z działem obsługi.

Fortuna aplikacja mobilna

Warto nadmienić, że Fortuna jako jeden z pierwszych bukmacherów przygotował aplikację mobilną, dzięki której masz dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji serwisu z poziomu smartfona lub tableta. Owszem, już wcześnie mogłeś korzystać z mobilnej wersji serwisu na tych urządzeniach, jednak dedykowana aplikacja jest o wiele bardziej komfortowa w użytkowaniu. Całe szczęście działający w naszym kraju bukmacherzy wreszcie zaczęli nadrabiać zaległości w tej kwestii, bo jeszcze nie dawno żaden z nich nie posiadał własnej apki. Niezależnie, czy korzystasz z systemu Android, czy IOS w eFortuna możesz pobrać i zainstalować odpowiednią wersję.

Fortuna funkcje aplikacji mobilnej

Dzięki aplikacji mobilnej możesz szybko i łatwo korzystać z oferty zakładów bukmacherskich Fortuny. Znajdziesz w niej wszystkie najważniejsze funkcje, dzięki którym komfortowo doładujesz konto, obstawisz dane wydarzenie, czy też sprawdzisz wyniki. Ponadto w aplikacji mobilnej Fortuna znajdziesz wiele zaawansowanych statystyk, które pomogą ci w przedmeczowej analizie.

Możesz także skorzystać z funkcji stream i oglądać w swoim telefonie wiele spotkań na żywo. Z pewnością warto wypróbować również opcję szybkich zakładów, szczególnie przydatnej w zakładach na żywo. Dzięki powiadomieniom PUSH zawsze będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zdarzeniach, jak wygrana czy dostępne bonusy.

Fortuna oferta

Oferta Fortuny dostępna w punktach naziemnych oraz w Internecie obejmuje kilkadziesiąt dyscyplin sportowych oraz wybrane wydarzenia z życia społecznego i politycznego a także sporty wirtualne. Znajdziesz tu wiele ciekawych opcji na najpopularniejsze wydarzenia, jak również niemało opcji zupełnie niszowych. Jeśli chodzi o kursy, to trudno powiedzieć, że Fortuna równa się z bukmacherami zagranicznymi, jednakże obowiązującego w Polsce standardu na pewno nie zaniża. Wręcz przeciwnie, w wielu przypadkach Fortuna oferuje kursy wyższe niż konkurencja, co widać zwłaszcza w różnych promocjach.

Zakłady piłkarskie Fortuna

Najwięcej zdarzeń w ofercie Fortuny dotyczy oczywiście piłki nożnej. Nic w tym dziwnego, jest to najpopularniejszy sport tak na świecie, jak i w Polsce. W serwisie znajdziemy wiele ciekawych propozycji zarówno na najbardziej prestiżowe rozgrywki, jak Liga Mistrzów, Liga Europy, Mistrzostwa Świata i Europy a także ligi angielską, niemiecką, włoską czy hiszpańską. Oczywiście nie brakuje bogatej oferty na mecze rodzimej Ekstraklasy oraz niższych lig.

To jednak tylko wierzchołek góry lodowej, bo w Fortunie możesz obstawiać mecze wielu lig z całego świata włącznie z tak egzotycznymi z naszego punktu widzenia, jak np. liga singapurska, czy paragwajska. Znaleźć tu możesz nie tylko zakłady na rozgrywki ligowe, lecz także na pojedynki pucharowe. Obstawiać można zarówno przed meczem, jak i w trakcie.

Oprócz tradycyjnych zakładów na zwycięzce, dokładny wynik, strzelców goli, czy ilości bramek możesz obstawiać inne zdarzenia, jak np. ilość żółtych i czerwonych kartek, czy będzie karny, handicapy i wiele innych. Im bardziej prestiżowe wydarzenie, tym większej ilości zakładów możesz się spodziewać, zarówno w ofercie przedmeczowej, jak i na żywo.

Sporty wirtualne Fortuna

Coraz większą popularnością wśród typerów cieszą się tzw. sporty wirtualne, czyli obstawianie rozstrzygnięć w grach całkowicie generowanych przez programy komputerowe. W zasadzie każdy bukmacher ma już je w swojej ofercie. Jeśli jesteś fanem takich rozgrywek, lub chciałbyś się przekonać, czy to coś dla ciebie, Fortuna sporty wirtualne to naprawdę szeroki wachlarz propozycji dla ciebie. Do wyboru masz aż sześć dyscyplin: piłkę nożną, żużel, tenis, samochody, wyścigi konne i wyścigi psów. Rozgrywki zaczynają się co kilka minut i trwają przez całą dobę, więc obstawiać możesz o dowolnej porze. Gra jest bardzo emocjonująca, bo zawody trwają zaledwie kilka minut.

Fortuna opinie

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich Fortuna ma ugruntowaną pozycję. Firma jest jednym z największych, o ile nie największym graczem, który robi wszystko, by być postrzegano jako wyznaczający standardy lider. Największa w kraju sieć punktów stacjonarnych oraz nowoczesny sprawnie funkcjonujący serwis internetowy stanowią doskonałą infrastrukturę do promowania oferty, która w wielu aspektach wymyka się konkurencji. Mając za sobą olbrzymie konsorcjum Fortuna może pozwolić sobie na ciekawe i atrakcyjne promocje oraz żonglowanie kursami.

Niestety stawki i tak nie mogą równać się z propozycjami zagranicznych bukmacherów, którzy jednak po wejściu w życie ustawy hazardowej bądź zrezygnowali z działalności w naszym kraju, bądź funkcjonują nielegalnie. Mimo to Fortuna to solidny bukmacher, który zapewnia dość wysoki standard gry, na który składają się szeroka oferta, ciekawe bonusy i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Depozyty I premia

Każdy gracz oczekuje od bukmachera jak najwyższych kursów oraz wielu atrakcyjnych bonusów. Nic więc dziwnego, że również Fortuna prowadzi różnego rodzaju promocje, by zaspokoić oczekiwania użytkowników w tej kwestii. Możesz znaleźć tu atrakcyjny bonus powitalny, zakłady bez ryzyka, zakład bez depozytu, program lojalnościowy i program poleceń, dzięki którym gra staje się znacznie ciekawsza.

Fortuna bonus powitalny

Największe zainteresowanie wzbudza zawsze bonus powitalny, od którego wielu graczy uzależnia rozpoczęcie przygody z danym bukmacherem. Nierzadko zdarzają się promocje pozwalające na zdobycie niezłego kapitału na dalszą grę. Również w Fortuna bonus na start stwarza taką okazję. Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie tego bukmachera, teraz jest dobry moment, by wykorzystać promocję dla nowych klientów, w ramach której możesz otrzymać nawet 400 złotych w ramach bonusa.

Aby go otrzymać wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie internetowym, co można zrobić wypełniając prosty formularz swoimi danymi osobowymi (imię, nazwisko, adres e-mail itp.). Pamiętaj jednak, by koniecznie zaznaczyć pole „chcę otrzymać bonus powitalny”, gdyż bez tej opcji twoje konto nie zostanie zaliczone do promocji.

Bonus powitalny krok po kroku

Aby wziąć udział w promocji bonus powitalny dla nowych klientów Fortuna należy:

 • Założyć konto w serwisie I zaznaczyć w formularzu opcję „chcę otrzymać bonus”
 • W ciągu dziesięciu dni od rejestracji musisz wpłacić depozyt. Pamiętaj, że wysokość pierwszej wpłaty ma ogromne znacznie, gdyż to na jej podstawie wyliczany jest bonus.
 • W ciągu 60 dni musisz zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty (jeśli wpłacisz 100 złotych, to masz 2 miesiące by zagrać za 400 złotych)
 • Po spełnieniu 20% warunku obrotu otrzymasz pierwszą ratę w wysokości 20% bonusa
 • Po spełnieniu 100% warunku obrotu na twoje konto zostanie przelane pozostałe 80% bonusa

Jak naliczany jest bonus powitalny

Najważniejszy moment to pierwsza wpłata, na podstawie której indywidualnie zostanie naliczona wysokość bonusa. Maksymalna premia wynosi 400 złotych, więc pomyśl wpierw, czy zależy ci żeby zgarnąć całą pulę. Jeżeli tak, pierwszy depozyt musi wynieść 400 złotych. Pamiętaj jednak, że jeżeli wpłacisz więcej np. 1 000 złotych, to w ramach promocji możesz zgarnąć tylko 400 złotych. Jeśli natomiast wpłacisz mniej, np. 250 złotych, to maksymalny bonus powitalny Fortuna dla ciebie wyniesie 250 złotych.

Warunki obrotu bonusa na start Fortuna

Nie tylko wysokość premii ma znaczenie – ważne jest także spełnienie wszystkich warunków opisanych szczegółowo w regulaminie promocji. Bez tego bonusy nie są naliczane. Aby zgarnąć bonus powitalny Fortuna musisz wpierw obrócić czterokrotność swojego pierwszego depozytu. Jeśli więc chcesz otrzymać maksymalny bonus 400 złotych, musisz wcześniej zrobić obrót w wysokości 1 600 złotych. Ważne, by pamiętać, że jest na to 60 dni liczone od momentu dokonania pierwszej wpłaty.

Co więcej, nie wszystkie zakłady brane są pod uwagę przy okazji naliczania premii. Zaliczane są tylko te kupony, na których obstawisz przynajmniej 3 zdarzenia a kurs całego kuponu nie będzie niższy niż 1.90. Z promocji wyłączone są sporty wirtualne, więc nawet jeśli na kuponie znajdzie się tylko jedno wydarzenie dotyczące tej dyscypliny, kupon nie zostanie zaliczony do promocji. Nie mniej istotną kwestią jest limit maksymalny zaliczany na poczet obrotu bonusem.

Jego wysokość to 10%, co oznacza, że jeśli zrobiłeś pierwszy przelew na kwotę 100 złotych, to wysokość obrotu wynosi 400 złotych (przypomnijmy, wysokość obrotu równa się czterokrotność pierwszej wpłaty). 10% z 400 wynosi 40 i taka maksymalna kwota dzienna stanowi limit zaliczany do obrotu. Oczywiście możesz w ciągu dnia grać dalej, jednak wszystko powyżej 40 złotych nie zostanie zaliczone do wymaganego obrotu.

Fortuna zakład bez ryzyka

Bonus powitalny to oczywiście nie jedyna promocja, która czeka na ciebie w Fortuna. Bukmacher przygotował również inne akcje mające na celu zachęcenie do gry jak największej ilości osób. Taką ciekawą propozycją jest w Fortuna zakład bez ryzyka, który wynosi 100 złotych. Nie trzeba spełniać tu żadnych dodatkowych warunków – po prostu każdy pierwszy zakład jest rozliczany jako freebet pod warunkiem, że w formularzu rejestracyjnym zaznaczysz opcję „chcę wziąć udział w promocji”.

Aby wykorzystać maksymalną pulę, musisz swój pierwszy zakład obstawić na kwotę 114 złotych (pamiętaj, że polscy legalnie działający bukmacherzy pobierają 12% podatku od gry, dlatego kwota jest wyższa niż 100 złotych). Jeżeli nie dopisze ci szczęście i przegrasz, Fortuna zwróci ci koszt zakładu do 100 złotych. Oczywiście nie oznacza to, że twój pierwszy zakład nie może być wyższy, nie ma tu ograniczeń, limit dotyczy wyłącznie wysokości bonusa.

Pamiętaj jednak, że udział w tej promocji pokrywa się z bonusem powitalnym Fortuna, co oznacza, że pierwszy depozyt powinieneś przekalkulować w oparciu o warunki promocji na start. Pamiętaj także, że po otrzymaniu zwrotu za zakład bez ryzyka nie możesz go wypłacić od razu ani zamienić na równoważność pieniężną. Środki te zostaną przypisane do twojego konta i możesz przeznaczyć je wyłącznie na dalszą grę.

Fortuna darmowy depozyt na grę

Kolejną ciekawą promocją w Fortuna, która czeka na wszystkich nowych graczy, jest zakład bez depozytu. Oznacza to, że rejestrując konto w eFortuna nie musisz wpłacać pieniędzy, by zacząć grać. Dzieje się tak za sprawą promocji, w ramach której do każdego nowo zarejestrowanego konta z automatu dopisywane jest 10 złotych depozytu na start. Jeśli więc jeszcze nigdy nie korzystałeś z usług Fortuny i zarejestrujesz konto, otrzymasz w promocji 10 złotych do wykorzystania na zakłady w serwisie.

Fortuna przyprowadź kumpla

Jeśli masz już swoje konto w eFortuna, możesz skorzystać z programu poleceń. Wystarczy, że zalogujesz się na swój profil w serwisie internetowym i użyjesz opcji „wyślij zaproszenie”. Jeśli twój znajomy zarejestruje konto używając linka, którego mu wysłałeś, otrzymasz bonus w ramach akcji Przyprowadź kumpla. Wysokość premii zależy od obrotu, jaki wygeneruje twój znajomy. Możesz otrzymać nawet 100 złotych, jeśli kumpel zrobi obrót powyżej 600 złotych, co jest całkowicie realne zważywszy na fakt, że przysługuje mu przecież zakład bez ryzyka Fortuna bonus powitalny.

W przypadku mniejszego obrotu możesz również spodziewać się benefitów z programu poleceń. Szczegóły dokładnie opisane zostały na stronie internetowej. Pamiętaj jednak, że do obrotu zaliczane są tylko zakłady zawarte w ciągu pierwszych 60 dni w serwisie. Kurs na kuponie nie może być niższy niż 3.0 a sporty wirtualne, podobnie jak przy innych bonusach, nie zaliczają się w ogóle. Bonus zostanie dopisany do twojego konta po 60 dniach, liczonych od momentu rejestracji znajomego.

Fortuna klub plus

Nie tylko nowi klienci mogą liczyć na bonusy. Fortuna również dla stałych klientów przygotowała ciekawe propozycje, dzięki którym gra w serwisie jest bardziej atrakcyjna. Do sztandarowych akcji należy Fortuna klub plus, gdzie za każdy zakład otrzymujesz punkty, które możesz wymienić później na darmowe zakłady albo dodatkowe bonusy. Wystarczy, że założysz konto w serwisie eFortuna lub dostarczysz wypełniony formularz pracownikowi w punkcie stacjonarnym.

Za każdy postawiony zakład otrzymujesz jeden punkt (2 złote to jeden punkt). W ciągu jednego dnia możesz zdobyć maksymalnie 300 punktów. Po uzyskanie odpowiedniej ilości punktów możesz je przeznaczyć na bonusy znajdujące się w aktualnym katalogu, darmowe zakłady, a także bonusy kursowe. Oprócz tego Fortuna prowadzi cykliczne promocje dla wszystkich członków klubu.

Fortuna bukmacher

Nie bez przesady można powiedzieć, że Fortuna jest największym graczem na naszym rynku. Bukmacher posiada największą sieć naziemnych punktów przyjmowania zakładów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Również oferta dostępna w serwisie internetowym eFortuna jest bardzo szeroka i zróżnicowana, co sprawia, że można znaleźć tu możliwość obstawienia zdarzeń nie dostępnych u innych bukmacherów. Dość ciekawy system promocji, dobrze zorganizowana obsługa klienta i sprawnie działający serwis internetowy sprawiają, że Fortuna jest solidnym legalnie działającym bukmacherem, który zgłasza najpoważniejsze aspiracje do bycia liderem na naszym rynku.

Ocena I opinia

W ocenie wielu typerów Fortuna jest najlepszym bukmacherem oferującym legalne zakłady na terenie naszego kraju. Nowoczesny serwis internetowy może być wzorem dla konkurencji a szeroka i rozbudowana oferta powinna zaspokoić oczekiwania również bardzo wymagających graczy. Co więcej, również aplikacja mobilna dostępna na urządzenia zarówno z systemem Android, jak i IOS sprawia, że korzystanie z propozycji Fortuny jest proste, intuicyjne i łatwo dostępne.

Mimo to bukmacher posiada cechy, które niekoniecznie muszą odpowiadać klientom. System naliczania bonusa powitalnego jest dość skomplikowany i trzeba się dobrze postarać, aby otrzymać go w całej maksymalnej kwocie. Osobną kwestię stanowią kursy, które specjalnie nie wybijają się ponad przyjęty w Polsce niski standard. Za przyczynę wskazuję się tu obowiązującą w naszym kraju ustawę hazardową, która narzuca wysokie podatki na graczy i bukmacherów (firmy bukmacherskie są zmuszane do płacenia podatku od całości obrotu a nie od obrotu brutto).

Fortuna zakłady

Zakłady w eFortuna dostępne są przez całą dobę zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Do wyboru masz zarówno zakłady bukmacherskie na rozstrzygnięcia wydarzeń sportowy, jak również społecznych i kulturalnych. Obstawiać możesz także w formule na żywo, co jest szczególnie emocjonujące i proste dzięki aplikacji mobilnej.

Nie musisz już siedzieć przed komputerem, dostęp do oferty Fortuna aplikacja mobilna zapewnia w całości. Ostatnią kategorię stanowią tzw. sporty wirtualne. Tutaj również znajdziesz wiele ciekawych propozycji na wydarzenia rozgrywane co kilka minut przez całą dobę. Pamiętaj jednak, że to nie sporty elektroniczne, gdzie gracze rywalizują w danej grze np. CS. W sportach wirtualnych za wszystko odpowiada program komputerowy.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Fortuna jest jednym z największych bukmacherów działających na naszym rynku, co przekłada się na szeroką ofertę, rozbudowany system bonusów a także możliwość skorzystania z oferty. Do wyboru masz jeden z prawie 600 punktów naziemnych w całym kraju, serwis internetowy działający 24h oraz aplikację mobilną. Fortuna oferuje wiele możliwości dokonywania wpłat i wypłat a korzystanie z oferty jest proste i bezproblemowe.

Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji korzystać z usług tego bukmachera, warto zapoznać się z jego ofertą i sprawdzić aktualne promocje, w ramach których można znaleźć między innymi zakład bez ryzyka Fortuna bonus powitalny. Dzięki temu można wypróbować możliwości serwisu i zdobyć kapitał na dalszą grę.