iForBET Doświadczenia 2019

Bukmacher forBET

 • Wysoki bonus powitalny nawet do 600 złotych
 • “Graj bez podatku”, czyli Forbet płaci podatek za Ciebie
 • Bardzo szeroka oferta zakładów
 • Cash back na otarcie łez
 • Szybkie i bezproblemowe wypłaty wygranych

 

Bukmacher i forBET

iforBET to jedna z najnowszych propozycji dla graczy na rynku bukmacherskim w Polsce. Firma działa od maja 2016 roku. By wzbudzić zainteresowanie i przyciągnąć do siebie klientów forBET wystartował z darmowym depozytem w wysokości 20zł, jednak, co zrozumiałe, bardzo szybko zastąpił to wysoką promocją od depozytu. i ForBET bukmacher jest firmą polską, która działa na podstawie licencji z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016.
Co ciekawe, firma została zarejestrowana w KRS w roku 2008, jednak dopiero w 2016 weszła na rynek zakładów bukmacherskich.

Zgodnie z raportem Forbes, kapitał firmowy wynosi 2 352 000 zł. Jedną trzecią akcji forBET należy do innego bukmachera – firmy Fortuna a dodatkowym wspólnikiem jest Alina Dzielińska (która znalazła się na liście 100 najbogatszych Polaków w 2013 roku) jako członkini rad nadzorczych obu firm. Siedziba Casino Games sp. z o.o., czyli firmy zarządzającej serwisem forBET znajduje się w centrum Warszawy przy ulicy Złotej.

Bukmacher udostępnia swoim klientom, czyli osobom, które dokonały rejestracji w serwisie i spełniają wszystkie warunki określone w regulaminie, ofertę kursową w postaci listy zdarzeń dostępnych do typowania wraz z odpowiednimi kursami dla typów na dane zdarzenie. Typ to wybór konkretnego rozstrzygnięcia wybranego wydarzenia sportowego. Do obliczania możliwej wygranej służy współczynnik kursu, który stanowi iloczyn stawki wniesionej do zakładu i kursu na wybrany typ na określone zdarzenie sportowe.

 

Wady i zalety w skrócie

 • Plusy

  • Wysokie bonusy (jedne z najwyższych o ile nie najwyższe na rynku)
  • Profesjonalny i łatwy w obsłudze serwis internetowy
  • Bardzo szeroka oferta zakładów na zdarzenia sportowe
  • Wysokie kursy na zdarzenia sportowe
  • Wysoki poziom obsługi klienta
 • Minusy

  • Brak możliwości obstawiania e-sportów w ofercie
  • Brak transmisji live

Platforma

Serwis bukmachera, a co za tym idzie wszelkie dane odnośnie prowadzonej działalności, cała aktualna oferta oraz regulaminy i zasady gry dostępne są na stronie internetowej pod adresem forbet.pl. Zaznaczyć należy, że omawiana firma bukmacherska prowadzi działalność wyłącznie w Internecie, więc w przeciwieństwie do konkurencji nie znajdzie się ich naziemnych stacjonarnych punktów obstawiania zakładów, mimo że zarejestrowana jest jako bukmacher naziemny bez stacjonarnych punktów zakładów. Taki sposób prowadzenia działalności i oszczędności z tym związane przekłada się między innymi na to, że forBET może oferować wyższe kursy i bonusy, czyniąc tym samym swoją ofertę bardziej atrakcyjną i konkurencyjną.

Platforma Forbet

Jak już wspomniano forBET prowadzi działalność wyłącznie za pomocą serwisu internetowego. Nic więc dziwnego, że firma zadała sobie wiele trudu na przygotowanie profesjonalnej, nowoczesnej i łatwej w obsłudze strony internetowej, która w niczym nie ustępuje podobnym serwisom działającym na Zachodzie. Dlatego też forBET opinie o swoim serwisie zbiera zazwyczaj pochlebne i wyróżnia się pod tym względem wśród konkurencji. Dzięki oszczędnościom, które wiążą się z wyłącznie internetowym charakterem działalności firmy, bukmacher może oferować wysokie kursy i bonusy.

Jedną z takich promocji jest w forBET kod promocyjny aktywujący wyższy bonus powitalny i dodatkowe promocje. W czasie rejestracji należy wpisać kod: EXTRABET. Ciekawostkę stanowi fakt, że Forbet Tarnobrzeg to producent betonu, a w odniesieniu do bukmachera nazwy „forbet” używa się zamiennie do iforBET, która jest właściwą nazwą serwisu.

Depozyty i premia

ForBET zakłady bukmacherskie to bukmacher naziemny bez punktów stacjonarnych. Jak powszechnie wiadomo kursy u firm działających legalnie są niższe niż u podmiotów konkurencyjnych, które działają nielegalnie. Wynika to z 12% podatku narzuconego na stawkę zakładu. Każdy legalnie działający podmiot w zakresie zakładów wzajemnych ma obowiązek pobierać wspomniany podatek zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Finansów. Doskonale widać to na przykładzie: jeśli gracz chce obstawić zakład za 100 złotych, po odliczenia podatku gra tak naprawdę za 88 złotych.

Tymczasem forBET przygotował promocję zatytułowaną „graj bez podatku”, w ramach której do każdej wygranej dolicza 12%, niwelując tym samym różnicę powstałą w wyniku opłacenia podatku. Dzięki temu gra w forBET staje się bardziej opłacalna (oczywiście przy tych samych kursach) niż u innych legalnie działających firmach bukmacherskich, jak STS, Fortuna czy Totolotek, przy czym dodać należy, że w większości przypadków forBET nie próbuje robić różnicy w wysokości kursów i są one porównywalne z konkurencją. Oczywiście jest to pewna generalizacja, ponieważ nie sposób wykluczyć przypadków, gdy jakieś poszczególne kursy będą wyższe w innych firmach.

W forBET bonus powitalny dla nowych klientów może wynieść od 20zł do 600zł. Wysokość uzależniona jest od kwoty, jaką wpłaca nowy gracz za pierwszym razem. Stawka bonusu wynosi 100%, co oznacza, że aby go otrzymać, należy postawić całą kwotę na dane zdarzenie sportowe. Następnie należy obrócić go 8 razy po kursie minimalnym 3, by można było go wypłacić. Warto dodać, że bonusy rozliczane są w dni pracujące od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Procedura otrzymania bonusu krok po kroku wygląda następująco:

 1. Zarejestruj konto w forBET i w formularzu podaj kod promocyjny
 2. Wpłać swój pierwszy depozyt za minimum 20 zł
 3. W ciągu 14 dni od rejestracji obróć kwotę depozytu na minimum dwóch kuponach, na których kursy będą wynosić przynajmniej 1.7
 4. Napisz maila z tematem „Bonus powitalny”, a w treści podaj swój ID oraz login

To wszystko! Po pozytywnej weryfikacji wiadomości bonus zostanie przekazany na konto gracza. Jak już wspomniano, aby wypłacić bonus, należy całą kwotę obrócić przynajmniej 8 razy po kursie minimalnym 3 w ciągu 30 dni od momentu otrzymania promocyjnych pieniędzy.

Nie jest to jednak jedyny bonus, na jaki mogą liczyć użytkownicy serwisu forBET. Na przykład na zakończenie sezonu piłkarskiego w Polsce bukmacher przygotował promocję, w ramach której jeśli na kuponie znajdzie się minimum 13 goli (czyli w meczach stanowiących przedmiot zakładu będzie tyle bramek) każdy gracz otrzyma dodatkowe 10zł na swoje konto.

Kolejną promocją oferowaną w forBET jest „Wakacyjny sprint”. Akcja skierowana dla graczy, którzy lubią obstawiać każdego dnia, polega na tym, że codziennie należy obstawić zakład za minimum 30 złoty w zakładach, gdzie kurs przynajmniej jednego zdarzenia wynosi 1.5. Dzięki temu typer otrzymuje udział w niedzielnej puli, która wynosi 10 000 złotych. Otrzymaną kwotę należy obrócić minimum 4 razy w zdarzeniach sportowych, w których kurs wynosi przynajmniej 2. Wtedy można wypłacić całą wygraną. Promocja trwa przez cały czas od 5 czerwca do 27 sierpnia, a więc w każdy poniedziałek rozpoczyna się kolejny sprint po wygraną.

Co ciekawe, w zakładach bukmacherskich forBET nagradzani są nie tylko ci gracze, którzy mają dobrą passę, ale również ci, którym w danym czasie gra zupełnie nie wychodzi. Mowa tu o promocji dla użytkowników lubujących się w zakładach akumulowanych, gdzie w ramach promocji AKO-Return po 10 nieudanych zakładach z rzędu użytkownik otrzymuje 10 złoty od bukmachera na otarcie łez. Aby wykorzystać tę możliwość należy obstawić 10 zakładów akumulowanych złożonych z minimum 3 zdarzeń sportowych za przynajmniej 10 złoty każdy a kurs całego kuponu nie może wynosić mniej niż 3.

Po 10 przegranym zakładzie, należy wysłać maila do serwisu (promocje@iforbet.pl) o temacie AKO RETURN, podając w treści ID klienta. Po weryfikacji pieniądze są przekazywane na konto gracza w serwisie. Na tę chwilę promocja nie ma żadnego ograniczenia czasowego, ani ograniczenia dla gracza, czyli można z niej skorzystać dowolną ilość razy.

To nie jedyna promocja w zakładach akumulowanych. ForBET przygotował propozycję, którą można nazwać nagrodą pocieszenia, dla graczy, którym kupon zepsuło tylko jedno zdarzenie. Zasady są podobne jak we wspomnianej Ako-Return. Na kuponie za min. 10 złotych i kursem całkowitym min. 3 musi znaleźć się przynajmniej 5 zdarzeń z kursem minimalnym 1.12 każde. Jeżeli kupon zepsuje tylko jedno zdarzenie, to w ciągu siedmiu dni należy wysłać wiadomość do serwisu z tematem AKO CASHBACK podając swój login i numer kuponu. Wartość promocji wynosi 5zł, jeśli na kuponie było do 8 zdarzeń spełniających warunki promocji oraz 10 złotych, jeśli zakład obejmował więcej niż 8 zdarzeń sportowych.

Kolejny bonus w forBET to tzw. 500+. Nazwa nie jest tu przypadkowa, bo źródło inspiracji do tej akcji jest oczywiste i powszechnie znane. Wbrew pozorom jednak, akcja skierowana jest dla każdego gracza, który dokona wpłaty depozytu w wysokości minimum 500 złotych a następnie obróci całą kwotę depozytu jednokrotnie po kursie przynajmniej 1.7. Należy zgłosić fakt spełnienia warunków promocji do serwisu w terminie od 1 do 10 dnia miesiąca kalendarzowego. Wtedy w ramach promocji gracz otrzyma dodatkowe 10%, które, by wypłacić, należy wpierw obrócić 4 razy w zakładach, których kurs wynosi każdorazowo przynajmniej 2.

Jak widać forBET przygotował wiele różnych promocji zarówno dla nowych, jak i stałych klientów, dzięki czemu jego oferta jest bardzo konkurencyjna na rynku i cieszy się stałym zainteresowaniem graczy. Niestety na tę chwilę forBET aplikacja mobilna nie została przygotowana, co stanowi niewątpliwy minus usług oferowanych przez tę firmę bukmacherską.

Dotyczy to zarówno użytkowników urządzeń z systemem Android, jak i IOS. Oczywiście z serwisu można w dalszym ciągu korzystać na tabletach i smartfonach z poziomu przeglądarki. Jednak bez przesadnej złośliwości można uznać, że firma, która całą swoją działalność opiera na funkcjonowaniu serwisu internetowego, powinna oddać użytkownikom aplikację dedykowaną na urządzenia mobilne.

Omawiając działalność firmy bukmacherskiej funkcjonującej w internecie nie sposób nie wspomnieć o wpłatach a przede wszystkim wypłatach. ForBET realizuje je bardzo sprawnie w ciągu kilku dni roboczych. Firma prowadzi rachunek w banku Raiffeisen, zatem gracze posiadający konto w tym banku mogą liczyć na szybsze wypłaty. Proces weryfikacji użytkowników przebiega podczas rejestracji, a nie jak w przypadku zagranicznych bukmacherów podczas wypłat, stąd też wypłaty realizowane są szybciej niż u zagranicznej konkurencji, która prowadzi weryfikację dopiero, gdy klient chce dokonać wypłaty zgromadzonych środków.

Ocena

PL Forbet Logo 3Podsumowując, forBET to nowa propozycja na rodzimym rynku działająca w pełni legalnie na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Firma skutecznie konkuruje z innymi legalnie działającymi w Polsce bukmacherami oferując wiele ciekawych akcji promocyjnych zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Mimo takich niedociągnięć jak brak transmisji live czy brak dedykowanej aplikacji mobilnej, dzięki profesjonalnemu serwisowi internetowemu i ciekawej ofercie firma notuje rozwój i stanowi niewątpliwie jedną z najciekawszych propozycji na rynku.