Follixin DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Follixin

 • Działanie potwierdzone przez specjalistów
 • Atrakcyjne warianty cenowe, gwarancja skuteczności
 • Zapobiega wypadaniu włosów czy siwiźnie

 

Follixin to innowacyjny środek do leczenie łysienia drogą suplementacji. Składniki tego środka działają kompleksowo, zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz, dostarczając niezbędnych mikroelementów potrzebnych do kształtowania i utrzymania nowo powstałych włosów. Działanie Follixin powoduje właściwe odżywienie mieszków i cebulek włosów, przez co wzmacnia cebulki oraz pogrubia pochewkę włosa. Stosowanie preparatu nie powoduje żadnych skutków ubocznych a producent w pełni przekonany o znakomitych rezultatach, jakie zapewnia stosowanie jego preparatu, udziela na niego atrakcyjnej gwarancji. A czy pośród osób stosujących Follixin opinie również są pozytywne?Platforma Follixin

Wady i zalety

 • Plusy

  • Potwierdzone badaniami dermatologów i dietetyków pozytywne działanie składników Folixin na włosy i skórę głowy
  • W pełni bezpieczny skład nie powodujący żadnych negatywnych skutków ubocznych
  • Zdrowsze, mocniejsze i gęstsze włosy
  • Różne atrakcyjne warianty cenowe oraz gwarancja skuteczności
  • Zapobiega wypadaniu, siwieniu włosów, a także łupieżowi, łojotokowi i przesuszaniu skóry głowy
 • Minusy

  • Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w cięży oraz matek karmiących dzieci
  • Stosunkowo długi czas osiągnięcia najlepszych rezultatów

Zawartość

Działanie Follixin oparte jest na unikalnej formule Bioactiv Hair Regrowth Blend, która zawiera cenne witaminy i ekstrakty kompleksowo odżywiające cebulki i mieszki włosowe, przez co wzmacnia je i zapewnia właściwą kondycję. Specjalnie dobrane składniki suplementu Follixin zapobiegają wypadaniu włosów, powstawaniu łupieżu a nawet przed siwizną a jednocześnie sprawiają, że włosy są mocne i gęste. Co więcej środek pielęgnuje również skórę głowy zapobiegając zapaleniom, powstawaniu łojotoków, łupieżu a także przesuszeniu. Wszystkie składniki zawarte są we właściwej dziennej dawce.

W skład Follixin wchodzą następujące produkty:

 • Ekstrakt ze skrzypu polnego – którego działanie zapobiega powstawaniu łupieżu oraz wypadaniu włosów. Ma również wpływ na elastyczność włosów i ich witalność. Zawiera w sobie bardzo wartościową łatwo przyswajalnej krzemionki a także potasu, magnezu, kwercetyny oraz witaminy C. Działa także przeciwbakteryjnie i poprawia regenerację
 • Witamina E – nazywana często witaminą młodości. Jej działanie ma pozytywny wpływ na prawidłowy stan skóry, włosów i paznokci. Dodaje włosom blasku. Działa również przeciwutleniająco, przez co chroni cebulki włosów przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Witamina E wspomaga także przyspieszenie podziału komórkowego macierzy oraz poprawia ukrwienie skóry głowy.
 • Cynk – niedobór tego pierwiastka może często stanowić powód wypadania włosów. Ma on bardzo istotny wpływ na proces podziału komórek a także syntezę białek. Jego właściwy poziom w organizmie pozwala na utrzymanie zdrowych i mocnych włosów.
 • Ekstrakt z pokrzywy – odpowiada za utrzymanie prawidłowego stanu nie tylko włosów, ale także i skóry. Skutecznie zapobiega powstawaniu dihydrotestosteronu, którego działanie sprawia, że mężczyźni łysieją. Ekstrakt z pokrzywy pomaga również w walce z chorobami skóry głowy, m.in. zapobiega powstawaniu łupieżu, łojotokowi a także spowalnia wypadanie włosów. Ekstrakt z pokrzywy pozytywnie wpływa również na ukrwienie skóry głowy oraz wzmacnia i regeneruje łodygę włosa
 • Hydrolizat białek kolagenowych – dostarcza włosom odpowiedniej ilości kolagenu, dzięki czemu pozostają one zdrowe, gęste i silne. Kolagen odpowiedzialny jest za dobra kondycję skóry głowy i zapobiega łuszczeniu oraz powstawaniu łupieżu. Największe korzyści stosowania kolagenu to opóźnienie procesu łysienia, regeneracja cebulek i mieszków włosowych oraz właściwe nawilżenie i polepszenie regeneracji.

Właściwa dawka wymienionych wyżej składników zamknięta w unikalnej formule sprawia, że Folixin test na skuteczność przechodzi rewelacyjnie, o czym świadczą liczne opinie szerokiego grona zadowolonych klientów. Receptura tego suplementu była bowiem tworzona a następnie udoskonalana i testowana przez wiele lat. Przez ten czas producent chętnie czerpał ze wszystkich informacji zwrotnych, jakie do niego docierały, gdyż dla właściciela marki Folixin doświadczenia jego użytkowników są najważniejsze, ponieważ mają realny wpływ na dalsze ulepszanie produktu.

Co więcej dermatolodzy oraz dietetycy potwierdzają, iż witaminy z grupy B i C oraz minerały, takie jak cynk, które znajdują się w recepturze Folixin, sprawiają, że włosy są mocne i przede wszystkim zdrowe. Bez tych elementów nie sposób uniknąć problemu, jakim są coraz rzadsze, cienkie i łamliwe włosy. Trzeba także podkreślić, że całkowicie naturalny skład Folixin oparty wyłącznie na witaminach i minerałach, nie powoduje żadnych negatywnych skutków ubocznych. Każdy mężczyzna może zacząć z powodzenie stosować ten suplement i cieszyć się z korzyści, jakie on daje. Jednakże produkt ten nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących matek a także dla dzieci. Część osób zainteresuje na pewno fakt, że Folixin to produkt bezglutenowy.

Wyniki wg producenta

Działanie suplementu Folixin ma charakter procesu, który zachodzi stopniowo. Dlatego efekty będą coraz bardziej widoczne wraz z czasem stosowania. W części przypadków rezultaty pojawią się już po miesiącu. Najczęściej jednak optymalne wyniki zauważalne są po 6 miesiącach właściwego stosowania produktu. Zażywając Folixin nie trzeba stosować żadnej specjalistycznej diety czy rezygnować ze swoich uprzednich przyzwyczajeń. Jednakże stosowanie zróżnicowanej zdrowej diety na pewno pozytywnie wpływa na zdrowie i dodatkowo wzmacnia działanie Folixin.

Nie należy również obawiać się przedawkowania suplementu ani też stosować przerw w jego zażywaniu. Dostarcza on bowiem witamin i minerałów niezbędnych do porostu i utrzymania zdrowych i mocnych włosów. Wiele jest czynników wpływających negatywnie na włosy: brud, słońce, niezrównoważona dieta, produkty do pielęgnacji włosów, pot, nakrycia głowy, stres czy wysiłek fizyczny mają wpływ na kondycję włosów. Dlatego warto stosować Folixin nawet po osiągnięciu zamierzonych rezultatów w celu dostarczania do organizmu wszystkich niezbędnych witamin i minerałów.

Aby zoptymalizować proces przywrócenia właściwej kondycji włosom rekomenduje się zażywanie dwóch kapsułek środka Folixin dziennie. Czasami zdarza się, że zalecana dawka jest większa, lecz lepiej jest to wpierw skonsultować z dermatologiem, endokrynologiem lub dietetykiem, którzy na pewno będą potrafić dobrać właściwą ilość produktu do indywidualnego przypadku. Każde opakowanie zawiera 60 kapsułek, a więc w standardowych sytuacjach wystarcza na dwa miesiące stosowania.

Warto również wiedzieć, że w przypadku Folixin cena również przemawia za zakupem produktu. Dzieje się tak z trzech powodów:

Po pierwsze wypełniając krótką ankietę można otrzymać opakowanie gratis bez żadnych zobowiązań.

Po drugie, produkt dostępny jest w trzech wariantach cenowych:

 • Pakiet podstawowy to jedno opakowanie zawierające 60 tabletek w cenie 179 złotych wystarczające na jeden miesiąc stosowania produktu, w trakcie którego zatkane pory zostaną odmłodzone a cebulki włosów wzmocnione
 • Pakiet optymalny to dwa opakowania Folixin oraz trzecie zupełnie gratis, które wystarczą na 3-miesięczną kurację. Cena to 358 złotych
 • Pakiet Maksymalny Efekt to to aż 6 opakowań suplementu, ale klient płaci tylko za trzy a kolejne trzy otrzymuje gratis. Koszt to 537 złotych

Po trzecie, producent jest przekonany o rewelacyjnym działaniu swojego produktu do tego stopnia, że zapewnia 90 dni gwarancji zwrotu produktu. Jeżeli w tym czasie, po stosowaniu produktu zgodnie z wytycznymi zawartymi na opakowaniu, klient będzie niezadowolony z osiągniętych efektów, może otrzymać całkowity zwrot zainwestowanych pieniędzy, bez żadnych dodatkowych pytań.

Podsumowanie

PL Follixin Logo 3Doświadczenia klientów pokazały, że stosując regularnie środek Folixin wyniki są kwestią czasu, gdyż ich włosy na powrót stały się mocne, zdrowe i gęste. Liczne badania naukowe a także opinie dermatologów i dietetyków potwierdzają, że witaminy i minerały znajdujące się w kapsułkach tego suplementu diety mają zbawienny wpływ nie tylko na kondycję włosów, lecz także na skórę głowy. Oprócz wzmacniania cebulek i łodyg włosów działanie Folixin charakteryzuje się zapobieganiem występowaniu stanów chorobowych takich jak łupież czy łojotok. Środek został przetestowany i zatwierdzony w ponad 20 krajach na świecie.