Fast Invest DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Fast Invest

 • Łatwy sposób inwestowania online.
 • W pełni bezpieczny serwis internetowy.
 • Możliwość generowania dużych zysków.
 • Gwarancja Odkupu i Gwarancja Dotrzymania Umowy.

 

Fast Invest to innowacyjny serwis inwestycyjny, który umożliwia zarabianie i rozwijanie portfela inwestycyjnego. Ta opcja umożliwia klientom na inwestowanie pieniędzy w kredyty w całej Unii Europejskiej. Platforma nie wymaga wsparcia bankowego, a wszystkie pożyczki są w pełni ubezpieczone. Nie trzeba mieć jakiegoś wielkiego doświadczenia czy też odpowiednej wiedzy, żeby zacząć zarabiać na tej stronie. Wszystko jest tutaj proste, a zasady są przejrzyste i dobrze opisane.Dzięki tej platformie pieniądze tak naprawdę pracują same na siebie. Każdy, kto rozpocznie przygodę z inwestowaniem w serwisie Fast Invest z pewnością odczuje tutaj wiele korzyści. Świetną opcją, jaką oferuje ta platforma, jest Gwarancja Odkupu oraz Gwarancja Dotrzymania Umowy, które bez względu na to, czy klient zrezygnuje z dalszej współpracy, czy też pożyczkobiorca przestanie płacić – zawsze inwestor odzyska swoje pieniądze.

Platform Fast Invest

Fast Invest dąży do najnowszych i najskuteczniejszych rozwiązań, które mają na celu stworzeniu nowoczesnego systemu bankowego Fin Tech. Dzięki strukturze firmy klient może zarobić o wiele więcej inwestując w pożyczki niż na przykład na lokacie. Fast Invest działa jawnie w pełni legalnie i oferuje współpracę wszystkim, którzy chcą skutecznie zarabiać na kredytach. Wszystkie czynności od rejestracji po funkcjonowanie są całkowicie darmowe na tym serwisie.

Dodatkowo i zarazem ciekawą opcją jest również narzędzie Auto Invest, które daje możliwość na automatyczne inwestowanie na podstawie wyznaczonych przez klienta kryteriów. Fast Invest jest firmą otwartą na wszystkich ludzi i jej celem jest ciągły rozwój, który ma przynosić jak największe zyski oraz osiągnięcia. Firma daje możliwość każdemu na zbudowanie czegoś indywidualnego i pomaga na każdym kroku dostarczając wszelkich niezbędnych narzędzi. Fast Invest może stać się dla niektórych osób swoistym odkryciem, ponieważ tutaj każdy klient może w prosty sposób pomnożyć swoje pieniądze, dzięki wysokiemu oprocentowaniu jakie oferuje firma.

PLUSY I MINUSY

 • Plusy

  • Przejrzyste i kompletne informacje na temat portfeli inwestycyjnych
  • Zapewnia prywatność i bezpieczeństwo danych
  • Brak opłat za rejestrację oraz darmowa wymiana walut
  • Możliwość inwestowania niskich kwot, bez żadnego ryzyka i ograniczeń
  • Wysoka jakość obsługi klienta
 • Minusy

  • Inwestor otrzymuje dochód dopiero, gdy pożyczkobiorca zapłaci ratę
  • Do otrzymania wypłaty należy potwierdzić swoje dane osobowe odpowiednim dokumentem

ZA I PRZECIW

Fast Invest to nowoczesny sposób na zarabianie, które polega na inwestowaniu w kredyty. Na początku osoba zainteresowana tą formą zarabiania musi się zarejestrować i przeleć pieniądze na rachunek jako inwestor. Następnie kolejnym krokiem jest znalezienie kredytu, w który kredytodawca chce zainwestować. Wszystkie opcje, jakie oferuje platforma, są całkowicie darmowe.

Pierwsze pieniądze otrzyma się wówczas kiedy pożyczkobiorca zapłaci ratę zgodnie z harmonogramem. Środki są naliczane bezpośrednio na konto inwestora z otrzymanego kapitału i odsetek. Gwarancja Odkupu i Gwarancja Dotrzymania Umowy przez Fast Invest to opcje, które ochronią inwestora przed jakimikolwiek stratami. Gwarancja Dotrzymania Umowy, umożliwia spłatę należności wówczas gdy, pożyczkobiorca spóźni się z płatnością w danym terminie.

Druga opcja polega na tym, że wówczas gdy inwestor będzie chciał zrezygnować z tej formy zarabiania, a włożył już pieniądze w kredyt, firma odkupi inwestycję bez ponoszenia żadnych strat (w ciągu nawet jednego dnia). To jest największy atut tego systemu. Tutaj klient nie zostaje sam i zawsze może liczyć na pełne wsparcie ze strony Fast Invest.

Fast Invest działa na jasnych i prostych zasadach, daje tym samym możliwość inwestorom podejmowanie świadomych decyzji w stosunku do zarządzania swoim portfelem. Dużym plusem jest fakt, że firma pozwala klientom inwestować nawet te najmniejsze kwoty. Każdy może zacząć zarabiać z wkładem nawet o wielkości 1 zł –  nie ma tutaj żadnych ograniczeń.

Platforma Fast Invest posiada certyfikaty bezpieczeństwa SSL, które zapewniają szyfrowane połączenia między serwerem www, a przeglądarką. Inwestor może być pewien, że wszelkie jego dane są w pełnie bezpieczne i należycie chronione zgodnie z najwyższymi standardami. Minusem możemy być fakt, że jeżeli klient chce wypłacić pieniądze, to musi wtedy złożyć odpowiedni wniosek, który dopiero po akceptacji przez Departament Obsługi Klienta w ciągu kliku dni przelew zostanie zrealizowany.

Dodatkowo do otrzymania danej kwoty inwestor musi potwierdzić swoje dane, wysyłając skan swojego dokument tożsamości (paszport lub dowód osobisty). Oczywiście z dochodu na tej platformie klient musi rozliczać się w formie podatku zgodnie z panującymi przepisami.

Ten sposób zarabiania całkiem niezłych pieniędzy jest nowością na polskim rynku i może dlatego może początkowo wiązać się z brakiem zaufania co do tej formy. Wszystko co nowe wzbudza przecież pewną dozę niepewności. Inwestowanie w pożyczki jest to jednak naprawdę skuteczne i bezpieczne rozwiązanie, które stało się już dość popularne w innych krajach Europy – pewnie dlatego, że wszystkie zasady są proste i jawne.

Może dlatego w przypadku Fast Invest opinie coraz częściej wychwalają ofertę i możliwości firmy. Co więcej, zanim klient podejmie decyzję o inwestycji w dany kredyt, otrzymuje rzetelną ocenę zdolności finansowej pożyczkobiorcy. Pożyczka wówczas trafia na platformę, gdzie potencjalni inwestorzy mogą w nią zaangażować swoje własne środki.

INFORMACJE O FIRMIE – FAST INVEST

DANE FIRMY:

Fast Invest LTD
Kao Hockham Building,
Edinburgh Way, Harlow, Essex
CM20 2NQ, United Kingdom

1. Twarda 18,
00-105 Warszawa
Polska
Www: http://fastinvest.com/pl

KONTAKT

Telefon: +48 22 350 77 78
E-mail: info@fastinvest.com
poland@fastinvest.com

WYMAGANIA

Inwestorem może zostać praktycznie każdy, kto ma już ukończone 18 lat i mieszka w naszym kraju. Klient powinien posiadać ważny dowód osobisty, paszport lub kartę stałego pobytu w Polsce. Wszystkie te elementy są niezbędne do prawidłowej rejestracji i korzystania z platformy. Każdy klient musi, działać zgodnie z regulaminem i wymaganiami Fast Invest.

OFERTA

Fast Invest jest platformą, na której każda osoba może rozpocząć przygodę z bezpiecznym inwestowaniem bez żadnego ryzyka. Serwis umożliwia klientom na zaangażowanie swoich pieniędzy w kredyty konsumenckie z wielu krajów europejskich. Ile dany inwestor zarobi? Jest to trudne pytanie, ponieważ wszystko zależy od danej oferty wykupu pożyczki. Dodatkowo jest różnica zarobkowa między walutami – inaczej jest w przypadku złotówek, a jeszcze inaczej, gdy mowa o kredycie w euro.

Jak wiadomo, im więcej dana osoba zainwestuje pieniędzy w pożyczki, tym uzyska większe osiągnięcia. Mimo wszystko platforma umożliwia na rozwinięcie pieniędzy również tych najmniejszych, dlatego w tym systemie można zainwestować nawet symboliczną złotówkę. Jeżeli chodzi o lokowanie swoich oszczędności w kredyty, na tym serwisie nie trzeba wkładać całej kwoty w daną pożyczkę. Można zainwestować część na to przeznaczonej sumy w konkretny kredyt i cieszyć się całkiem niezłym zyskiem.

CENY/KOSZTA

Osoba chcąca zostać inwestorem musi się zarejestrować na stronie Fast Invest. Serwis nie niesie za sobą żadnych kosztów związanych z rejestracją, korzystania z platformy czy też wymiany walut. Nie zostają również pobierane opłaty za otwarcie konta inwestycyjnego, rocznego abonamentu oraz związanych z gromadzeniem pieniędzy. Firma zarabia na zasadzie spreadu, czyli na różnicy między stawką oferowaną przez klienta, a naliczaną od pożyczki stopy procentowej. Kredyty jakie oferuje Fast Invest są udzielane na okres od 1 do 12 miesięcy, rocznie każdy może zarobić do 13% – jest to o wiele więcej jak przy inwestycji w lokaty.

Jak to wygląda w praktyce? Załóżmy, że klient inwestuje 1 000 euro w kredyt o wartości 4 000 euro o terminie 11 miesięcy i wielkości odsetek 10% może zyskać 78.83 euro. Innym przykładem już w polskiej walucie może być np. wpłacenie sumy 1 000 zł na pożyczkę o wartości 2 300 zł na okres 4 miesięcy przy odsetkach na 12% klient zyska 37.67 zł. Przy wkładzie 1 000 zł w kredyt o wartości 4 100 zł na okres 11 miesięcy i przy odsetkach 13% inwestor zarobi 83.78 zł. Inwestując 1 000 zł w kredyt 5 000 zł na okres 9 miesięcy i oprocentowaniu 13%, klient zarobi 97.14 zł. Jak widać wszystko jest proste i zrozumiałe.

WSPARCIE KLIENTA

Wsparcie klienta jest bardzo istotnym elementem. Fast Invest zapewnia swoim inwestorom najwyższej jakości obsługę klienta w formie online i offline. Firma dba o prawidłową i efektywną współpracę oraz monitoruje przestrzeganie wymogów partnerskich. Fast Invest jest otwarty na wszystkich ludzi, którzy chcą zarabiać inwestując w kredyty i dbają o to, żeby ich efekty były jak najlepsze. Starają się nieustannie poszerzać swoje horyzonty i kładą nacisk na coraz to lepsze rozwiązania.

Każdego dnia przeprowadzana jest analiza efektywności platformy i ich działań, dążąc do poprawy wszelkich negatywów. Jak wcześniej było napisane, klient nigdy nie zostaje sam. To znaczy, że jeżeli nastąpiłby problemy ze spłatą kredytu przez pożyczkobiorcę – inwestor otrzyma odpowiednią pomoc w postaci Gwarancji (wcześniej wymienionej) i odzyska swoje pieniądze bez jakichkolwiek strat. Tym bardziej opłaca się angażować swoje oszczędności na stronie Fast Invest.

PODSUMOWANIE

PL Fast Invest Logo 3Jest wiele sposobów na inwestowanie pieniędzy. Ciekawą opcją w ostatnim czasie stało się inwestowanie w pożyczki, które przynosi realne zyski. Taką formę zarabiania oferuje między innymi firma Fast Invest. Inwestowanie w kredyty może stanowić niezłe zabezpieczenie pieniężne na przyszłość. Tutaj wszystkie zasady są jawne i proste, wszystko odbywa się bez żadnego ryzyka. Klient inwestuje tyle ile chce w dany kredyt bez żadnych ograniczeń. W każdej chwili może również zrezygnować nie tracąc swoich pieniędzy.

W każdej chwili inwestor może wypłacić swoje środki składając odpowiedni wniosek, potwierdzając swoją tożsamość i wybierając dowolny sposób. W ciągu 2 dni roboczych od wniosku pieniądze powinny wpłynąć na konto. To nowoczesny i unikalny sposób na pomnożenie swoich oszczędności w prosty i szybki sposób. Wkładając pieniądze w lokaty bankowe podmiot nie jest w stanie zdobyć takich zysków jak na tej stronie. Ta forma zarabiania ma w sobie ogromny potencjał i pozwala na poszerzenie portfela w bardzo komfortowy i bezpieczny sposób.