eXbino Doświadczenia 2019

Broker eXbino

 • 10% do 25% Bonus powitalny
 • ORYGINALNE Konto Demo
 • Dobre oprogramowanie dla platformy handlowej
 • Wysoki zwrot

 

eXbino jest dostawcą opcji binarnych, które według różnych źródeł są na rynku internetowym już od 2011. Oferuje różne rodzaje opcji dostępnych na najczęstsze aktywa, takie jak akcje, towary, pary walutowe i indeksy. Według zawartych informacji firma podlega oficjalnym regulacjom poprzez urząd finansowy. Na podstawie adresu należy wnosić, że siedziba firmy jest w Gibraltarze, podobnie jak obsługa klienta, nie ma jednak tutaj podanych precyzyjnych informacji. Wiadomo jednak, że strona  brokera jest obsługiwana przez Exclusive Ltd., europejską firmę z siedzibą w Gibraltarze.

platforma exbino

To co odróżnia eXbino od innych brokerów, to oferta językowa. Strona tego brokera jest dostępna w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim i polskim dzięki czemu jest dostępna dla traderów posługujących się różnymi językami. W naszym teście eXbino chcemy pokazać zalety i wady brokera, metody depozytów, atrakcyjność premii, platformę transakcyjną, czy również zwrócić uwagę na obsługę klienta w celu ocenienia eXbino i wystawienia ratingu dla brokera.eXbino nadaje się zarówno dla doświadczonych handlowców, ale również dla nowicjuszy w tej dziedzinie, jako, że na platformie transakcyjnej mogą być dodawane i wykorzystywane różne dodatkowe funkcje. Obejmują one analizę rynku i różnorodne materiały do nauki. Dlatego eXbino jest idealnym miejscem zarówno dla doświadczonych i niedoświadczonych handlowców, ponieważ wiele można się nauczyć na podstawie filmów lub samodzielnego wykonywania opcji.

Plusy i minusy

 • Plusy

  • 10% do 25% Bonus powitalny
  • ORYGINALNE Konto Demo
  • Dobre oprogramowanie dla platformy handlowej
  • Wysoki zwrot
  • Niska minimalna kwota depozytu w wysokości 200 EUR / USD / GBP
 • Minusy

  • Brak ochrony straty
  • Urzędowa regulacja

PLATFORMA HANDLOWA – OFERTA

Doświadczenia z eXbino są pozytywne, między innymi ze względu na znane oprogramowanie SpotOption na platformie transakcyjnej. Jest to platforma handlowa, która jest bardzo łatwa w obsłudze. Wynika to z prostego designu i konstrukcji platformy obrotu, w taki sposób, że nie pojawiają się problemy podczas przechodzenia przez stronę. Niestety nie ma aplikacji eXbino dla urządzeń mobilnych, ale mimo wszystko można handlować w podróży ze Smartphone’a lub iPhone. Ponieważ platforma handlowa jest bardzo prosta, więc może być również płynnie używana w normalnej przeglądarce internetowej mobilnego urządzenia, dlatego nie jest aż tak dużym problemem, że eXbino wciąż nie zapewnia dostępu do aplikacji. Ponieważ jest to wersja web-based (bez ściągania)nie trzeba wykonywać instalacji przez rozpoczęciem korzystania z platformy handlowej. Handel za pośrednictwem platformy internetowej odbywa się w całości w oknie przeglądarki i działa stabilnie i płynnie, nawet w mobilnych przeglądarkach internetowych podczas handlu w podróży.

exbino-handlowy

Oferta na eXbino jest bardzo szeroka. Ogólnie rzecz biorąc, można wybierać pomiędzy różnymi rodzajami aktywów, takich jak akcje, towary, pary walutowe i indeksy. Wśród surowców mamy do wyboru na przykład złoto, srebro, platynę, olej, kawę, czy pszenicę. Jeśli chodzi o pary walutowe, są do wyboru najczęściej sprzedawane pary walutowe, ale także inne waluty egzotyczne, patrz poniżej, które nie są jeszcze dostępne u wszystkich brokerów. Są również dostępne różne indeksy w tym oczywiście najbardziej znane, takie jak Dow Jones i Nasdaq. Również akcje spółek są zawarte w ofercie eXbino. Wśród nich są, na przykład, Google, Apple, Coca-Cola i Facebook – skupmy się tu tylko na tych największych.

Pozytywne doświadczenia związane z eXbino mamy również ze względu na duży wybór różnych stylów handlowych. Co oznaczają różne style handlowe?  Może się to odnosić do klasycznych opcji binarnych, a mianowicie opcji call/pull, w której spekulujemy wzrost lub spadek cen aktywów. Opcje above/below należy kupić, gdy trader ma zamiar określić, czy zaproponowana przez pośrednika cena docelowa składnika jest niedowartościowana czy przewartościowana. Ponadto można też korzystać z handlu OneTouch, w których cena składnika aktywów, w którym cena aktywa musi osiągnąć przynajmniej jednokrotnie wyznaczoną cenę w danych okresie. Opcje brzegowe to opcje, w którym spekuluje się na widełki, w ramach których porusza się poziom cen aktywów. Jeśli chodzi o termin zapadalności możemy wybierać między 60, 120 lub 300 sekundowym terminem. Ponadto czasy oczekiwania mogą trwać do 7 dni.

DEPOZYT W EXBINO I PREMIA

Oprócz darmowego konto demo, które początkowo może służyć do zaznajomienia się z platformą handlową i praktykami handlowymi, jest jeszcze konto w eXbino dla rzeczywistych traderów. Do konta u tego brokera, podobnie jak również u innych brokerów opcji binarnych potrzebne jest podanie informacji osobistych i danych kontaktowych. Zwykle użytkownik zostanie poproszony przez e-mail o potwierdzenie otwarcia jego otwarcie rachunku. Na początek handlu, trzeba wpłacić co najmniej 200 dolarów depozytu, euro lub funtów brytyjskich. Procedury wpłat i wypłat są naszym zdaniem w eXbino bardzo przyjazne, ponieważ dostawca zapewnia swoim klientom możliwość wpłat na różne sposoby. Można dokonać depozytu z karty kredytowej lub debetowej. Ponadto, płatności można również dokonywać za pomocą usługi e-portfel Moneybookers. W tym celu można korzystać również ze zwykłego przelewu.

depozyt exbino

Ponadto eXbino oferuje również program bonusowy dla nowych klientów. W zależności od tego ile pieniędzy zostanie zdeponowane na rachunku handlowym, zostanie przydzielona premia, która może wynieść nawet 25% kwoty depozytu. Za wpłacenie minimalnej sumy depozytu w wysokości 200 euro, dolarów lub funtów brytyjskich, zostaje przydzielona premia w wysokości 10%. Od depozytu 1000 euro, dolarów lub funtów brytyjskich, broker oferuje premię w wysokości 15 procent. Bonus w wysokości 25 procent, otrzymamy w przypadku depozytu kwoty 5000 euro, dolarów lub funtów. Aby móc dokonać wypłaty premii, kwota premii musi zostać obrócona trzydzieści razy. To może wydawać się dużo, ale trzeba pamiętać, że tutaj tylko kwota bonusu musi zostać obrócona trzydzieści razy, a nie cała kwota depozytu, od której naliczany jest bonus.

OBSŁUGA KLIENTA

Wykonany przez nas test wykazał jednoznacznie, że obsługa klienta w eXbino jest bardzo dobra. Po pierwsze, na większość pytań, które mogą mieć traderzy, można uzyskać odpowiedź poprzez FAQ. Także poprzez formularz kontaktowy można rozwiać wszelkie niejasności. Ponadto traderzy mogą kontaktować się z obsługą klienta także przez Skype lub darmowy telefon. Ale nie tylko obsługa klienta jest zadowalająca, ale także nauczanie i program rozwoju zawodowego dla handlu opcjami binarnymi eXbino. Ponieważ oprócz filmów instruktażowych są również darmowe e-książki, które mogą być interesujące dla początkujących, ale także dla doświadczonych handlowców, którzy wciąż chcą się czegoś nauczyć. Ponadto, można również uzyskać bezpłatne szkolenia poprzez Skype lub telefon. W ten sposób można uzyskać również wsparcie menedżera konta osobistego, który zawsze jest pomocny gdy pojawią się pytania. Chociaż zajmuje się on prawdopodobnie wieloma klientami, nie jest standardem u innych brokerów otrzymywanie osobistego opiekuna konta.

OCENAI OPINIA NA TEMAT EXBINO

logo broker exbinoChociaż pochodzenie maklera nie zostało w 100% potwierdzone w naszym teście, można mimo wszystko wykluczyć możliwość nadużyć, ponieważ co najmniej nazwa firmy jest znana. Innym argumentem jest to, że firmą hostującą stronę internetową jest Exclusive Ltd. czyli firma europejska, która ma swoją siedzibę w Gibraltarze. Dlatego pochodzenie eXbino nie jest do końca nieznane. Nie do końca znany jest również obszar regulacji przez organy finansowe, ale dobra obsługa klienta, którą broker udostępnia za darmo przez telefon, Skype i formularz on-line, jest dowodem, który może w znacznym stopniu potwierdzić, że w eXbino nie dojdzie do oszustwa. Jako, że nie tylko obsługa klienta i wsparcie są zostały w eXbino pozytywnie odebrane, ale także cały pakiet, który składa się z dobrej platformy handlowej i konta demo, szeregu różnych opcji handlu i dobrych praktyk rachunkowych. Minimalny depozyt wynosi 200 euro, od którego nalicza się bonus powitalny w wysokości 10 procent.

W zależności od tego, jak wysoka jest kwota depozytu, kwota premii może wynieść do 25 procent wpłaconej kwoty. Dla wpłat i wypłat można korzystać z karty kredytowej lub debetowej, ale możliwe jest również dokonanie wpłaty za pomocą usługi e-portfel Moneybookers. Ponadto są możliwe również normalne przelewy bankowe. Ogólnie rzecz biorąc, obszar handlu można wybierać spośród 82 różnych klas aktywów takich jak surowce, akcje, indeksy i pary walutowe. Do dyspozycji traderów w eXbino są najczęstsze opcje, takie jak klasyczny CALL/ PUT, opcje One Touch, kreator opcji o różnych terminach zapadalności, wynoszącym od 60 sekund do 7 dni. Niestety, aplikacja eXbino w dalszym ciągu nie została udostępniona, jednak platforma handlowa jest stabilna, skonstruowana w prosty sposób,  tak że możliwe jest również, używanie jej w przeglądarce internetowej na telefony komórkowe z popularnych urządzeń mobilnych. Ogólnie rzecz biorąc, jest to broker zarówno dla doświadczonych jak i niedoświadczonych handlowców!

Do strony brokera