Euroloan DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Euroloan

 • Wysoka kwota pożyczki.
 • Długi czas spłacania kredytu.
 • Ekspresowa pożyczka.
 • Indywidualne ustalanie wysokości comiesięcznej raty.

 

W życiu dorosłego człowieka przychodzi taki moment, gdy ten potrzebuje zastrzyku gotówki. Wówczas przeszukuje Internet w poszukiwaniu banku, który zaoferuje mu najlepszą pożyczkę. Przy wyborze zazwyczaj kierujemy się wysokością dostępnych kwot, długim okresem kredytowania i elastycznymi warunkami spłacania. Dlatego warto przyjrzeć się bliżej ofercie portalu pożyczkowego Euroloan.Platform Euroloan

Zalety i Wady

 • Plusy

  • Wysoka kwota pożyczki
  • Pożyczka udzielana od 18 roku życia
  • Szybka i łatwa procedura całkowicie online
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Błyskawiczna wypłata gotówki
 • Minusy

  • Weryfikacja klientów w rejestrach dłużników
  • Płatne konto na portalu internetowym
  • Zmiana daty spłacenia wiąże się z dodatkowym kosztem

Za i przeciw

Tak jak wszystko w życiu, tak i serwisy pożyczkowe mają swoje zalety i wady. Nie inaczej jest w przypadku Eurolan. Z pewnością ogromnym plusem tego portalu pożyczkowego jest wysoka kwota pożyczki. Kredyt możemy wziąć na sumę od 300 zł do ponad 20 000 zł. Tym bardziej, że dług możemy uregulować już po 5 lub po 48 miesiącach. Górna granica jest dość wysoka, gdyż większość konkurencyjnych firm oferuje zazwyczaj kwoty do 10 tys. złotych. Podobnie z czasem spłaty. W przypadku większości pożyczkodawców termin spłaty wynosi 24 miesiące – widać więc, że oferta pod tym względem jest konkurencyjna i warto ją z pewnością rozważyć.

Dużym atutem tej firmy jest fakt, iż pożyczkę można wziąć od razu po ukończeniu 18 roku życia. W końcu jest to moment, gdy młody człowiek wkracza w dorosłe życie i potrzebuje nieco gotówki, by móc stanąć o własnych nogach. Trzeba pamiętać, że pełnoletniość jest tylko jednym z warunków otrzymania pożyczki. Trzeba być obywatelem Polski, mieć konto w banku oraz aktualny dowód osobisty.

To, co wpływa na popularność tego internetowego serwisu pożyczkowego jest tzw. pożyczka ekspresowa. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy w danym momencie potrzebują sporej gotówki. Tym bardziej, że klienci ubiegający się o tę pożyczkę nie zostają sprawdzani pod kątem zdolności kredytowej.

Firma na pierwszy miejscu stawia przede wszystkim klienta, o czym może świadczyć fakt, iż pozwala mu na ustalenie dnia spłacania raty i kwoty kredytu. Z kolei biuro obsługi klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, gdzie wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem pomogą rozwiązać każdy problem klienta.

Jeżeli ktoś ma problemy z wyliczeniem całkowitych kosztów spłaty długu oraz wysokość raty, to na stronie głównej firmy znajdzie specjalny kalkulator pożyczki. Dzięki niemu dowiemy się jaki będzie całkowity koszt pożyczki oraz ile każdego miesiąca będziemy musieli przeznaczać na spłatę długu.

Jednakże w przypadku Euroloan opinie nie są w 100 % pozytywne, a wiąże się to głównie z mnóstwem dodatkowych opłat oraz z tym, że klienci są weryfikowani w krajowych rejestrach dłużników. Dodatkowe usługi typu: opłata za identyfikacje odbiorcy, za szybki przelew, za miesięczny rachunek papierowy itp. kosztuje. Cóż, internetowe serwisy pożyczkowe są poszukiwane dla tego, aby uniknąć takich dodatkowych kosztów. W końcu chcemy wziąć pożyczkę, gdyż zabrakło nam pieniędzy, a nie wydawać je na prowadzenie konta na stronie Euroloanu.

Informacje o firmie

Euroloan jest częścią Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o. Firma swą działalność rozpoczęła w 2007 roku na terenie Szwecji i Finlandii. Koncern każdego dnia stara się zapewnić jak najwyższe standardy ochrony klienta na rynkach pożyczkowych. W 2013 roku Euroloan zadebiutował w Polsce, gdzie jego główna siedziba mieści się w Warszawie – ul. Aleje Jerozolimskie 172. Centrum Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

To dogodne godziny dla tych, którzy pracują i wolą wyjaśnić pewne sprawy po pracy. Jeżeli komuś nie odpowiada kontakt osobisty i nie ma najmniejszej ochoty przemieszczać się przez zakorkowane miasto, by załatwić jedną drobnostkę, wystarczy zadzwonić na infolinię pod następujący numer telefonu: 22 133 31 11. Z kolei dla tych, którzy uważają, że zdzwonienie do biura obsługi zajmie za dużo czasu, mogą napisać wiadomość elektroniczną na adres: cok@euroloan.pl.

Firma została wpisana do rejestru numer KRS: 0000422999 w Sądzie Rejonowym w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy wpłacony w wysokości 200 000 złotych, NIP 525-253-27-91, REGON 146157665.

Wymagania przy pożyczce

Każda firma, oferująca usługi pożyczkowe, ma pewne wymagania wobec klientów. Wiadomo, że aby zaciągnąć kredyt, trzeba być pełnoletnim, posiadać polskie obywatelstwo, aktualny dowód osobisty i rachunek oszczędnościowy w banku. W przypadku serwisu pożyczkowego Euroloanu granica wieku, który decyduje o tym czy możemy wziąć kredyt, jest niska.

Klient musi mieć ukończony osiemnasty rok życia. Firma bardzo uważnie sprawdza swoich potencjalnych kontrahentów pod kątem widnienia w takich rejestrach, jak: Biuro Informacji Gospodarczej, Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor, Biuro Informacji Krajowej oraz Krajowy Rejestr Długów. Będąc chociaż na jednej z tych list nie ma co liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Oferta firmy Euroloan

Oferta internetowego serwisu pożyczkowego Euroloan jest dosyć ciekawa. Kredyt można wziąć na sumę od 300 zł do ponad 20 000 zł. Jedną z usług firmy jest tzw. limit kredytowy. To rodzaj kredytu bankowego, który udzielany jest na specjalne potrzeby osób. Z kolei limit to maksymalna kwota, jaką bank może wypłacić kontrahentowi, jeśli spłaca on kwoty minimalne w terminie.

Zaś klient indywidualnie ustala z bankiem zasady i warunki uregulowania długu. Aby wziąć ten kredyt wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej Euroloan, gdzie czeka do wypełnienia formularz rejestracyjny. Potem zostanie tylko podjąć decyzję, dotyczącą wyboru sumy pieniędzy oraz okresu kredytowania. Kredyt można wziąć na kwotę od 300 zł do 20 000 zł na 4 lub 48 miesięcy. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pieniądze na naszym koncie pojawią się po 15 minutach.

Firma oferuje swoim klientom również szybkie pożyczki. To świetne rozwiązanie dla tych osób, które natychmiast potrzebują pewnej sumy pieniędzy, aby uregulować inne długi, zapłacić za wizytę u lekarza lub  po prostu chcą sobie sfinansować małą wycieczkę za granicę. W tym przypadku firma pozwala swoim kontrahentom ustalać samemu sposób spłacania pożyczki. To w naszych rękach pozostaje ustalić, w jakie dni będziemy spłacać dług oraz wybierzemy kwotę raty. Dzięki temu nie będziemy mieli problemów z uregulowaniem długu, a nasz budżet domowy nie zachwieje się przez niespodziewany wydatek.

W ofercie firmy znajduje się pożyczka ekspresowa. Jak sama nazwa wskazuje, pieniądze zostaną nam przelane na konto błyskawicznie, gdy wypełnimy formularz. Na szczęście możemy przy tym pominąć część wymaganych danych, które zazwyczaj są potrzebne do wypełnienia internetowych dokumentów. Resztę formalności można wypełniać już po otrzymaniu pieniędzy na konto.

Struktura cenowa

Pożyczka po fińsku pozwala nam wziąć pieniądze na sumę od 300 zł do 20 000 zł. Wystarczy wypełnić specjalny formularz, który znajduje się na stronie internetowej firmy oraz spełnić pewne warunki: mieć ukończone osiemnaście lat, posiadać polskie obywatelstwo, mieć konto w banku i odpowiednią zdolność kredytową oraz aktualny dowód osobisty. Czas spłaty kredytu wynosi od 4 do 48 miesięcy. Dzień, jak i kwota spłaty raty wyznaczana jest przez samego klienta.

Jeżeli chodzi o koszty pożyczki, to kształtują się one następująco: minimalne RRSO wynosi 47.15%, a maksymalne to 154,14%. Minimalny okres spłaty wynosi 5 miesięcy, a maksymalny okres spłaty to 48 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu (limit odnawialny w wysokości 2 000 złotych) wynosi 128,64% a całkowity koszt wynosi 1 043,33 złotych, całkowita kwota do zapłaty 3 043,33 złotych. Oprócz tych kosztów, korzystanie z Euroloan wiąże się także z innym opłatami, jak chociażby opłata za wypłatę środków, za zmianę limitów, czy opłata za miesięczne utrzymanie konta.

Wsparcie klienta

Euroloan ceni sobie każdego klienta. Dba o jego konto i jego zdolność kredytową, sprawdzając go w rejestrach dłużników. Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku. Od godziny 8:00 do 18:00 doświadczeni pracownicy czekają na Ciebie, by pomóc rozwiązać Twoje problemy, doradzić w wyborze odpowiedniej pożyczki lub podpowiedzieć, w jak dogodny sposób spłacić dług.

Warto dodać, iż wszystkie ważne informacje znajdują się na stronie internetowej firmy. Euroloan umieścił na niej kalkulator pożyczki, dzięki któremu będzie można się dowiedzieć ile wyniesie koszt całkowitej spłaty pożyczki. Grafika jest nowoczesna i estetyczna. Korzystając po raz pierwszy z pożyczek online ma się wiele pytań. Dlatego firma zamieściła na stronie spis odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania kontrahentów.

Podsumowanie

PL Euroloan Logo 3Opinie o Euroloan są zazwyczaj dobre. Jest to jeden z tych internetowych serwisów pożyczkowych, który dba o klienta, oferując mu świetne pożyczki. Kwota pożyczki jest bardzo wysoka, a okres spłacania rat wynosi od 4 do 48 miesięcy. To bardzo długi czas uregulowania długu. Dlatego osoby, które mają trudności z domowym budżetem, dadzą radę spłacić dług na czas. Kredytem można zarządzać z profilu na stronie internetowej.

Niezadowolenie z usług firmy, wiąże się z comiesięcznymi kosztami utrzymania dostępu do konta na portalu. Opcję pożyczki można zawsze zmieniać, lecz to dodatkowy koszt. Jeśli weźmie się już kredyt, trzeba oczekiwać na kod odblokowujący limit, które zostanie nam przysłany tradycyjną pocztą. Niestety, w przypadku chęci odstąpienia od umowy ma się tylko 14 dni. Jeżeli klient widnieje w rejestrach krajowych dłużników, nie ma co liczyć na pozytywną odpowiedź na składany wniosek.

Co jeszcze można powiedzieć o tej firmie? Czy warto, mimo tych dodatkowych opłat, skorzystać z ich usług? Cóż, jeśli te dodatkowe opłaty nie przeszkadzają to warto zainteresować się pożyczką w Euroloanie. Wysoka kwota pożyczki i długi okres spłacania to niezwykle atrakcyjna oferta. Decyzje są podejmowane szybko, a pieniądze na koncie, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pojawiają się zazwyczaj po 15 minutach. Co więcej, szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.