Eurobank DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Eurobank

 • Szeroka i atrakcyjna oferta dla Klientów Indywidualnych
 • Niskooprocentowane kredyty i pożyczki
 • Długie okresy spłaty zaciągniętych zobowiązań
 • Profesjonalne wsparcie Klienta dostępne 24/7

 

Każdy człowiek potrzebuje pieniędzy. Współcześnie życie nie jest bez nich możliwe, ponieważ to one pozwalają na zaspokojenie podstawowych potrzeb jak i tych, które wykraczają poza absolutnie niezbędne minimum. Choć teoretycznie mamy zapewniony darmowy i ogólny dostęp do bezpłatnej opieki medycznej i edukacji, to w praktyce sytuacja nie jest tak jednoznaczna. Koszty związane z utrzymaniem rodziny systematycznie rosną, a wynagrodzenia nie zmieniają się. Przeciętnej rodzinie coraz trudniej jest związać koniec z końcem.Platform Eurobank

Jej członkowie nie mają możliwości oszczędzania czy odkładania nawet drobnych sum na przysłowiową „czarną godzinę”. Gdy zdarzą się nieprzewidziane wydatki, bardzo często ostatnią deską ratunku dla nich są pożyczki lub kredyty. Niestety, systematycznie pojawiające się w Internecie pogłoski o lichwiarskich praktykach firm pożyczkowych sprawiają, że ludzie tracą do nich zaufanie. Najbezpieczniejszym i najlepszym wyjściem w takim przypadku jest zaciągnięcie zobowiązania w tradycyjnym banku. Na szczególną uwagę klientów zasługuje oferta jednego z nich – Eurobanku.

Wady i zalety

 • Plusy

  • Ciekawa i przystępna oferta
  • Stali Klienci mogą wnioskować o pożyczkę online
  • Długi okres spłaty
  • Możliwość połączenia uzyskiwanych dochodów z bliską osobą
  • Jakość usług nagrodzona licznymi wyróżnieniami
 • Minusy

  • Aby skorzystać z usług należy założyć konto
  • Niska maksymalna kwota pożyczki

Za i przeciw

Głównym atutem Eurobanku jest bardzo ciekawa i konkurencyjna oferta. Bank oferuje swoim klientom nie tylko niskooprocentowane pożyczki, ale także możliwość uzyskania kredytów (gotówkowych, hipotecznych, ratalnych), skorzystania z opcji leasingu a także wykupienia ubezpieczeń. Klienci mogą także pomnażać tam swoje oszczędności na lokatach lub inwestować je.

Następną zaletą Eurobanku jest to, że jego stali klienci mogą wnioskować o pożyczkę za pośrednictwem Internetu, co jest bardzo szybkie, łatwe i wygodne. Na stronie internetowej Eurobank logowanie nie wyróżnia się niczym od podobnych operacji w innych serwisach. Wszyscy ubiegający się o dofinansowanie wnioskodawcy będą zadowoleni z faktu, że będą mieli dużo czasu na zwrócenie zaciągniętego zobowiązania, ponieważ oferta Eurobanku przewiduje długi okres spłaty kredytu lub pożyczki.

Wprowadzenie takiego rozwiązania sprawia, że klienci tej instytucji nie są zbytnio obciążani wysokością miesięcznych rat, co nie wpływa negatywnie na ich sytuacje finansową. Ten bank wprowadził także możliwość połączenia dochodów pożyczkobiorcy z bliską jemu osobą. Dzięki temu, zdolność kredytowa wnioskodawcy może znacząco wzrosnąć, co skutkuje tym, że ma on większe szanse na spełnienie wszystkich warunków zawartych w umowie i otrzymanie wnioskowanego dofinansowania.

Wysoka jakość świadczonych przez Eurobank usług finansowych została doceniona nie tylko przez członków środowiska bankowego ale także i samych Klientów. Zaowocowało to tym, że Eurobank otrzymał liczne wyróżnienia i nagrody. Ostatnio został przyznany mu prestiżowy tytuł „Instytucja Roku 2016”.

Wszyscy, którzy chcą skorzystać z oferty Eurobanku, powinni pamiętać o tym, że przed złożeniem wniosku o pożyczkę lub kredyt, muszą założyć konto w tym banku. Jednakże sama procedura z tym związana jest niezwykle prosta, a dzięki temu każdy klient zyskuje także wygodny dostęp do swoich finansów w Eurobank online. Minusem może być także niska kwota maksymalnie udzielonych pożyczek, choć to zależy oczywiście od oczekiwań danej osoby.

Informacje o firmie

Eurobank działa nieprzerwanie od 2003 roku. Jest to jeden z nielicznych banków w Polsce, który swoją ofertę kieruje wyłącznie do Klientów indywidualnych. Należy on do grupy finansowej Societe Generale. Eurobank posiada osobowość prawną – spółka akcyjna. Bank od lat charakteryzuje się niezachwianą stabilnością i wiarygodnością finansową. W rantingu tworzonym przez agencję Fitch Ratings, otrzymał ocenę A (perspektywa długoterminowa).

Oznacza to, że finanse Klientów Eurobanku są bezpieczne. Bank został wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000025313. Numer Identyfikacji Podatkowej to 521-008-25-38 a REGON 006234590 (szczegółowe informację znajdują się na stronie: www.eurobank.pl).

Oferta

Eurobank świadczy bardzo szeroką gamę usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych. W jego ofercie znajdują się niskooprocentowane kredyty i pożyczki gotówkowe. Wszyscy wnioskujący o dofinansowanie powinni być zadowoleni z tego, że Eurobank oferuje długi okres spłaty zaciągniętych zobowiązań finansowych. Pożyczkobiorcy i kredytobiorcy w celu podniesienia swojej zdolności kredytowej mogą połączyć uzyskiwane przez siebie dochody z bliską osobą, dzięki czemu ich szansę na otrzymanie dofinansowania znacząco wzrastają.

Wszystkie dane znajdują się na oficjalnej witrynie Eurobank Kontakt. Wszyscy zainteresowani mogą otworzyć rachunek bankowy dostosowany do ich oczekiwań (m.in. konto active, prestige – dla wszystkich, którzy pragną usług bankowych na najwyższym poziomie, na co dzień – połączenie tradycyjnego konta z bankowością elektroniczną, junior – rachunek bankowy przeznaczony dla dzieci i młodzieży). Bank przygotował dla swoich Klientów także specjalny program lojalnościowy „Rodzina i Przyjaciele”, dzięki któremu dodatkowo zyskują.

Eurobank oferuje swoim Klientom szeroki wachlarz kredytów (gotówkowe, hipoteczne, ratalne). Istnieje także możliwość z skorzystania z udzielanego na preferencyjnych warunkach kredytu konsolidacyjnego. Mogą oni także pomnażać tam swoje oszczędności i bezpiecznie inwestować – w Eurobank lokaty wyróżniają się wysokim oprocentowaniem – czy nawet ubezpieczyć się. Łatwy i wygodny dostęp do bankowości elektronicznej także pozytywnie wyróżnia ten bank.

Tak szeroki wachlarz świadczonych usług oraz wysoka jakość obsługi klienta sprawia, że oferta Eurobanku spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Decyzje o przyznaniu pożyczki/ kredytu wydawane są bardzo szybko, w porównaniu z innymi instytucjami o podobnym profilu działalności, a przyznane dofinansowanie jest błyskawicznie wysyłane na indywidualny rachunek bankowy wnioskodawcy. Eurobank cały czas dba o jakość świadczonych usług i atrakcyjność swojej oferty i dlatego przygotowuje nowe promocje i oferty.

Wymagania przy pożyczce/ kredycie

Każdy wnioskodawca ubiegający się o dofinansowanie musi spełnić kilka podstawowych kryteriów. Przede wszystkim musi być pełnoletnim oraz pełnoprawnym obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej. Warunkiem do otrzymania wsparcia finansowego jest także posiadanie przez klienta dowodu osobistego, adresu zameldowania, aktywnego numeru telefonu oraz osobistego indywidualnego konta w Eurobanku. Decyzja o udzieleniu pożyczki/ kredytu zależy od wyniku przeprowadzonego badania dotyczącego zdolności kredytowej.

Struktura cenowa

Przykład dotyczący kredytu gotówkowego. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,96%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 600 zł, całkowita kwota do zapłaty 30 858,88 zł, oprocentowanie stałe 5,00%, całkowity koszt kredytu 10 258,88 zł (w tym: opłata przygotowawcza 100 zł, prowizja 2 821,99 zł, odsetki 3 550,60 zł, ubezpieczenie podstawowe 3 786,29 zł), 58 miesięcznych równych rat w wysokości 523,03 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 523,14 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.06.2016 r. na przykładzie reprezentatywnym.

Przykład z oferty „Kredyt dla Każdego”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 23,16%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 19 769,20 zł, oprocentowanie stałe 7,00%, całkowity koszt kredytu 6 769,20 zł (w tym: opłata przygotowawcza 100 zł, prowizja 1 912,73 zł, odsetki 2 712,19 zł, ubezpieczenie podstawowe 2 044,28 zł), 50 miesięcznych równych rat w wysokości 387,63 zł  oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 387,70 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.06.2016 r. na przykładzie reprezentatywnym.

Wsparcie Klienta

Zarówno zarząd, jak i szeregowi pracownicy Eurobanku dokładają wszelkich starań, aby dbać o zadowolenie Klientów. Ich działania skierowane są wyłącznie w stronę wnioskodawców indywidualnych. W trosce o jakość świadczonych usług zostało wprowadzonych kilka sposobów wsparcia. Do dyspozycji klientów pozostaje całodobowa infolinia, która działa 7 dni w tygodniu. Kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta możliwy jest po wysłaniu wiadomości na adres: info@eurobank.pl.

Istnieje także możliwość skontaktowania się z pracownikami banku za pomocą internetowego komunikatora Skype, chatu online lub specjalnego formularza dostępnego na oficjalnej stronie internetowej Eurobanku. Klienci, którzy preferują tradycyjną formę kontaktu mogą osobiście przyjść do placówek, w których usługi świadczy Eurobank Wrocław jest miastem gdzie znajduje się główna siedziba tego banku, jednakże ma on swoje filie na terenie całej Polski.

Zatrudnieni tam pracownicy wykonują swoją pracę z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Bardzo chętnie wyczerpująco i w zrozumiały sposób odpowiedzą oni na wszystkie Państwa pytania, postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości, a także w razie potrzeby pomogą Państwu w wyborze najkorzystniejszej oferty oraz pomogą w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności. Wsypka jakość obsługi w Eurobanku została zauważona, doceniona i nagrodzona.

Podsumowanie

PL Eurobank Logo 3Eurobank działa w naszym kraju od 2003 roku i przyciąga klientów swoją niezwykle szeroką i atrakcyjną ofertą. Wszyscy zainteresowani mogą nie tylko otrzymać niskooprocentowany kredyt lub pożyczkę ale także korzystać z usług bankowych świadczonych na najwyższym światowym poziomie. Eurobank oferuje swoim Klientom bogaty wybór kont osobistych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Klienci Eurobanku mogą za pośrednictwem tego banku także inwestować i pomnażać swoje oszczędności na atrakcyjnych lokatach czy nawet ubezpieczyć się. Mogą skorzystać także z opcji  dotyczącej leasingu. Do ich dyspozycji są także różne karty kredytowe i debetowe. Warto podkreślić, że Eurobank ma swoje placówki na terenie całego kraju. Klienci mają łatwy dostęp do bankomatów i wpłatomatów rozmieszczonych w różnych zakątkach Polski. Eurobank udziela swoim Klientom niskooprocentowanych kredytów m.in. gotówkowych, hipotecznych, konsolidacyjnych, ratalnych o wyjątkowo długim okresie spłaty.

Decyzja o dofinansowaniu udzielana jest bardzo szybko a w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku pieniądze błyskawicznie przelewane są na osobisty rachunek bankowy wnioskodawcy. Klienci Eurobanku mają nieograniczony dostęp do całodobowego wsparcia. Pracownicy banku pozostają do ich dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Należy dodać, że kolejnym atutem oferty Eurobanku jest to, że wszyscy, którzy korzystają z jego usług mają wygodny i prosty dostęp do wszystkich możliwości, jakie daje bankowość elektroniczna.

Jest to możliwe za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Eurobanku lub w specjalnej aplikacji przeznaczonej dla urządzeń mobilnych. Logowanie do systemu zajmuje tylko kilka sekund a jedyne czego Klient potrzebuje to dostęp do Internetu. Za kompleksowość oferty skierowanej do Klientów indywidualnych i wysoką jakość świadczonych usług bankowych Eurobank został uhonorowany licznymi nagrodami, tytułami, certyfikatami i wyróżnieniami m.in. „Instytucja Roku 2016”,