eKredycik DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca eKredycik

 • Wysoka kwota raty – do 7 000 zł
 • Kredyt dla osób od 20 do 80 roku życia
 • Długi okres spłaty – 30 miesięcy
 • Opcja wcześniejszej spłaty pożyczki

 

Pożyczki przez Internet stanowią swoistą alternatywę dla bankowych kredytów. Dzięki takiej opcji można uniknąć wychodzenia z domu i tym samym darować sobie podróż po zakorkowanym mieście lub wadliwą komunikacją miejską. Obecnie mamy do czynienia z wieloma portalami pożyczkowymi, które kuszą nas swoimi ofertami, niskimi oprocentowaniami i dodatkowymi pieniężnymi benefitami. Jednym z serwisów internetowych, który świadczy usługi kredytowe jest firma eKredycik opinie klientów są w dużej mierze pozytywne.Platform Ekredycik

Zalety i wady

 • Plusy

  • Wysoka kwota pożyczki do 7 000 zł
  • Długi okres spłaty – 30 miesięcy
  • Możliwość przesunięcia daty spłaty
  • Opcja wcześniejszej spłaty pożyczki
  • Doskonały kontakt z Biurem Obsługi Klienta
 • Minusy

  • Weryfikacja klientów w rejestrach dłużników
  • Umowa podpisywana w obecności kuriera
  • Odmowa pożyczki osobom, które mają zobowiązanie w SMS Kredyt

Za i przeciw

eKredycik z pewnością nie jest idealnym serwisem pożyczkowym. Wątpię, czy dałoby się znaleźć taki bank, którego oferta odpowiadałaby wszystkim klientom. Firma ma swoje wady i zalety, dzięki którym możemy lepiej ją poznać i sami zadecydować, czy chcemy skorzystać z jej usług.

Dużym atutem tego portalu pożyczkowego jest wysoka kwota pożyczki, wynosząca 7 000 zł. Z pewnością taka suma pieniędzy pomoże uregulować rachunki. Do tego dochodzi długi okres spłaty – 30 miesięcy. Jest to czas, który powinien wystarczyć nawet tym osobom, które mają zazwyczaj problemy z domowym budżetem i nie potrafią nim konsekwentnie zarządzać.

Jedną z zalet tej firmy jest możliwość przesunięcia daty spłaty. Nie oznacza to, że bez końca będziemy mogli odwlekać spłatę kredytu. eKredycik zdaje sobie sprawę z faktu, iż niektórzy mogą się nie wyrobić z uregulowaniem długu. Być może nastąpiła pewna niespodziewana sytuacja, która wymagała od nas poświęcenia pieniędzy przeznaczonych na spłatę raty i zainwestowania je w coś innego. Wystarczy wysłać do pożyczkodawcy odpowiedni wniosek z wyjaśnieniami, a nowy termin zostanie ustalony do Twoich potrzeb.

Kolejnym plusem internetowego portalu, świadczącego usługi pożyczkowe jest opcja wcześniejszej spłaty pożyczki. Co to oznacza? Klient, który odda pożyczkę przed terminem ustalonym w umowie, odzyska koszty za niewykorzystany okres kredytowania. Dlatego warto wybrać dłuższy okres spłaty, aby móc potem cieszyć się dodatkowymi benefitami.

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta jest szybki, łatwy i przyjemny. Oczywiście osoby, które chcą załatwić pewne sprawy osobiście, mogą wybrać się w tygodniu do siedziby firma. Konsultanci czekają na potencjalnych klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Internet ułatwia sprawę w kontaktowaniu się z drugim człowiekiem. Dlatego te osoby, dla których bezpośredni kontakt przyprawia o mdłości, mogą połączyć się z pracownikiem firmy, dzwoniąc na infolinię lub wysyłając wiadomość elektroniczną. Co więcej, na głównej stronie firmy znajduje się specjalne okienko czatowe, dzięki któremu można porozmawiać z konsultantem o każdej porze dnia.

Osoby, które widnieją już w rejestrach dłużników i chcą wziąć kredyt w eKredycie, nie mogą liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku. Firma chce uchronić potencjalnego klienta przed wzięciem kolejnego kredytu, którego nie byłby on w stanie spłacić. Portal internetowy sprawdza wszystkich kontrahentów w Krajowym Rejestrze Długów, Biurze Informacji Gospodarczej oraz w Biurze Informacji Kredytowej.

Na samą umowę również trzeba poczekać, gdyż zostanie ona nam dostarczona wraz z kurierem. Może to trwać do 7 dni roboczych. Wówczas, po podpisaniu umowy zostaną nam przelane pieniądze na konto, albo można je odebrać na poczcie lub w banku. Zła wiadomość dla tych, którzy zaciągnęli pożyczkę w SMS Kredyt. Niestety, dla takich osób, którzy już mają pierwszą pożyczkę w tej firmie i ubiegają się o następną w eKredycie nie mogą liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Informacje o firmie

Te osoby, które wzięły już pożyczkę w SMS Kredyt nie mogą wziąć pożyczki w eKredyciku. Ma to związek z tym, iż Ekredycik to tak naprawdę nowa marka firmy SMS Kredyt. Nie można zaciągnąć pożyczek w dwóch takich samych firmach. To polska firma, która swą działalność rozpoczęła w 2007 roku, a od 2011 roku znalazła się na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Osoby mieszkające we Wrocławiu w razie kłopotów lub dodatkowych pytań mogą udać się do siedziby firmy, która znajduje się na ul. Św. Mikołaja 8/11. Te osoby, mieszkające w innej części kraju, mogą skorzystać z telefonicznego połączenia, wybierając następujący numer: 71 719 33 13. Nie chcąc tracić cennego czasu, można wysłać wiadomość do formy przez popularny portal społecznościowy Facebook.

NIP: 8971781903
REGON: 21847384
KRS: 415423

Wymagania przy pożyczce

Aby wziąć pożyczkę w banku należy mieć ukończone osiemnaście lat, być obywatelem Polski, posiadać aktualny dowód osobisty oraz rachunek oszczędnościowy. Jakie są wymagania przy pożyczce w eKredyciku? Firma przeznaczyła swoją ofertę dla osób między 25 a 80 rokiem życia, które posiadają polskie obywatelstwo, nie zostali wpisani na listy Biura Informacji Kredytowej, Krajowej Rejestracji Długów oraz nie widnieją w rejestrze Biura Informacji Gospodarczej.

Kolejnym warunki do spełnienia, który umożliwi dostanie pożyczki, jest posiadanie dowodu na comiesięczne stałe dochody. Minimalna kwota pożyczki wynosi 2 000 zł, zaś maksymalna 7 000 zł. Dług można uregulować po 6 lub 30 miesiącach. Wszystkie niezbędne formularze znajdują się na głównej stronie internetowej firmy. Decyzje o pozytywnym czy negatywnym rozpatrzeniu wniosku dostaniemy SMS-em. Zawarcie umowy odbędzie się telefonicznie lub poprzez kuriera, który dostarczy nam umowę. Po podpisaniu zobowiązania, pieniądze zostaną przelane na konto lub będzie je można odebrać na poczcie lub w banku.

Oferta firmy eKredycik

eKredycik jest jedną z tych firm, oferującą szybką pożyczkę na raty na wysoką kwotę. Kredyt możemy wziąć na sumę od 2 000 zł do 7 000 zł. Takie sumy można spłacić po 12, 18 lub 24 miesiącach. Te osoby, które nie wywiążą się z wcześniejszych zobowiązań, zostaną umieszczone na listach dłużników. Co więcej zostaną obciążone odsetkami, a sprawa może wylądować w sądzie i skończyć się egzekucją komorniczą. Spłaty nie można też odraczać. Jednakże istnieje możliwość przesunięcia dnia spłaty. Wystarczy wysłać do banku odpowiedni wniosek. eKredycik oferuje swoje usługi tym osobom, które ukończyły 20 rok życia i nie posiadają negatywnej historii kredytowej.

Struktura cenowa

eKredycik pozwala na skorzystanie ze swoich usług osobom między 20 a 80 rokiem życia. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 7 000 zł i można ja spłacić po 30 miesiącach.

Pożyczka na kwotę 2 000 zł

 • Czas spłaty: 6 miesięcy
 • Wysokość comiesięcznej raty: 476,43 zł
 • Całkowita kwota do zapłaty: 2 858,03 zł

Pożyczka na kwotę 2 000 zł

 • Czas spłaty: 30 miesięcy
 • Wysokość comiesięcznej raty: 142,27 zł
 • Całkowita kwota do zapłaty: 4 267,54 zł

Pożyczka na kwotę 4 500 zł

 • Czas spłaty: 6 miesięcy
 • Wysokość comiesięcznej raty: 1 071,97 zł
 • Całkowity koszt do zapłaty: 6 430,56zł

Pożyczka na kwotę 4 500 zł

 • Czas spłaty: 30 miesięcy
 • Wysokość comiesięcznej raty: 320,09 zł
 • Całkowity koszt do zapłaty: 9 602, 06 zł

Pożyczka na kwotę 7 000 zł

 • Czas spłaty: 6 miesięcy
 • Wysokość comiesięcznej raty: 1 667,51 zł
 • Całkowity koszt do zapłaty: 10 003,09zł

Pożyczka na kwotę 7 000 zł

 • Czas spłaty: 30 miesięcy
 • Wysokość comiesięcznej raty: 497,92 zł
 • Całkowita kwota do zapłaty: 14 936,51 zł

Przykład reprezentatywny:

 • Maksymalna kwota pożyczki: 3 000 zł
 • Czas spłaty: 24 miesiące
 • Wysokość comiesięcznej raty: 244,65 zł
 • Wysokość stałego rocznego oprocentowania 10,00%
 • Odsetki od pożyczki: 322,86 zł
 • Prowizja: 2 550,00 zł
 • Całkowity koszt do zapłaty: 5 871, 15 zł

Wsparcie klienta

eKredycik udziela pożyczek na jasnych zasadach. Dba o sowich klientów, co wiąże się z tak długim czynnym Biurem Obsługi klienta. Osoby pracujące do 16:00 z pewnością znajdą czas, aby udać się do głównej siedziby firmy, by podzielić się z nimi swoją opinia na temat funkcjonowania serwisu, załatwić pewne sprawy lub dowiedzieć się więcej na temat oferowanej pożyczki. Niewątpliwą zaletą jest telefoniczny kontakt z firmą lub przez portal społecznościowy (Facebook).

Na internetowej stronie firmy znajduje się małe okienko czatowe, dzięki któremu możemy skontaktować się z konsultantem o każdej porze dnia. Co więcej, strona internetowa jest jasna i przejrzysta. Znajduje się na niej kalkulator pożyczki. Pokaże on nam wysokość comiesięcznej raty, jak również RRSO, dodatkowe opłaty i całkowity koszt pożyczki. Z kolei wszystkie niezbędne informacje zostały umieszczone na stronie portalu pożyczkowego.

Podsumowanie

PL Ekredycik Logo 3W przypadku eKredycik opinie są w większości pozytywne. Firma ceniona jest przede wszystkim za wysoką kwotę pożyczki oraz długi okres spłaty – do 30 miesięcy. Datę spłaty można przesunąć tylko jeden raz, wysyłając odpowiedni wniosek do pożyczkodawcy. Z  kolei spłata przed umówionym terminem spłaty wiąże się z odzyskaniem pieniędzy za niewykorzystany okres kredytowania. Sporym atutem jest okienko czatu na głównej stronie portalu, dzięki któremu skontaktujemy się z pracownikiem z Biura Obsługi Klienta. Dlatego, mając nawet zablokowane połączenia w telefonie komórkowym, z łatwością zdobędziemy potrzebne informacje.

Większość osób narzeka na problemy z uzyskaniem pożyczki. Wiąże się to głównie z tym, iż zostali oni wcześniej wpisani w rejestry dłużników kredytowych. Taki osoby z góry maja problemy z wzięciem kolejnej pożyczki. W ten sposób firma pragnie ocalić potencjalnego klienta przed pieniężnym zobowiązaniem się, z którego nie da rady się wywiązać. Negatywne opinie dotyczą także wysokich comiesięcznych rat.

Fakt, czas spłaty długu wynosi ponad 30 miesięcy, lecz dla niektórych raty mogą być za wysokie, by w tym okresie móc spłacić dług. Co więcej, posiadając pożyczkę w SMS Kredyt nie ma co liczyć na pożyczkę w tym serwisie. eKredycik jest po prostu nową marką tej firmy. Czy mimo tego warto skorzystać z usług, oferowanych przez firmę eKredycik? Cóż, mimo wymieniowych wad i zalet, firma wciąż jest jednym z najbardziej polecanych pożyczkodawców na polskim rynku.