Creditstar DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Creditstar

 • Wysoka kwota pożyczki dla stałych klientów
 • Brak karnych odsetek za opóźnienie w spłacie
 • Realizowanie polityki odpowiedzialnego pożyczania

 

Szybka pożyczka to termin znany już chyba każdemu, ze względu na bardzo dynamicznie rozwijający się rynek usług finansowych i agresywne kampanie marketingowe stosowane przez firmy z tej branży. Przeglądając oferty pożyczkodawców jak np. Kredito24 czy Creditstar opinie są w przeważającej części pozytywne, choć nie brak też głosów nieprzychylnych.Platforma Creditstar

Nie ważne, na jaki cel natychmiastowo potrzebne są pieniądze, czy chodzi o niespodziewaną naprawę sprzętu domowego lub samochodu, który służy jako codzienny transport do pracy, czy zaległe rachunki, które trzeba spłacić, by uniknąć przykrych odsetek karnych, wszystkie pożyczki mogą okazać się pomocne, zwłaszcza te darmowe, czyli zawierane na promocyjnych warunkach.

Plusy i minusy

 • Plusy

  • Możliwa pożyczka nawet 5000 złotych dla stałych klientów
  • Brak karnych odsetek za opóźnienie w spłacie
  • Postępowanie zgodnie z polityką odpowiedzialnego pożyczania
  • Szybkie decyzje i przelewy
  • Ładny i funkcjonalny serwis internetowy
 • Minusy

  • Brak darmowej pierwszej pożyczki
  • Niska kwota pierwszej pożyczki

Za i przeciw

Kredyt gotówkowy to narządzie, które może być pomocne praktycznie każdemu, stąd duże zapotrzebowanie na świadczenie tego typu usług, których najdogodniejszą formą są bezsprzecznie serwisy internetowe. Jedną z firm, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku pożyczek online jest Creditstar.

Firma ta oddaje do dyspozycji klientów bardzo ładną i prostą w obsłudze stronę internetową, dzięki której szybko i łatwo można zarejestrować się w serwisie i aplikować o pożyczkę a także znaleźć wszystkie niezbędne informacje na temat zawierania umowy, przedłużenia czasu spłaty zobowiązania, wszystkich opłat i kosztów dotyczących pożyczki a także na temat samej firmy oraz jej polityki.

To właśnie działanie oparte na odpowiedzialnym udzielaniu pożyczek stanowi drugi główny plus działalności firmy. Określenie to precyzuje, iż pożyczki udzielane są tylko tym klientom, którzy będą się w stanie z nich wywiązać. Ani firmie, ani klientowi nie zależy przecież na zobowiązaniu, którego nie sposób dotrzymać. Creditstar oferuje bezpłatne doradztwo z zakresu wszystkich form udzielania pożyczek z krótkim terminie spłaty.

Chęć świadczenia pomocy, przejrzyście opisane warunki współpracy w centrum pomocy na stronie internetowej oraz telefoniczne biuro obsługi klienta czynne przez cały tydzień z niedzielą włącznie w godzinach od 9 do 20 sprawia, że jeśli chodzi o Creditstar kontakt jest bezproblemowy i nie bez kozery można powiedzieć, iż firma jest naprawdę otwarta na klienta.

Kolejnym potwierdzeniem realizowania polityki odpowiedzialnego udzielania pożyczek i otwartego podejścia do klienta jest brak naliczania karnych odsetek w przypadku osób mających problem ze spłatą zobowiązania w terminie. Creditstar oferuje możliwość przedłużenia pożyczki o 5 do 30 dni, przy czym zobowiązanie nadal wynosi tyle, ile w momencie zawierania umowy.

Niewątpliwie ważnym i atrakcyjnym aspektem pożyczek w Creditstar jest wysokość pożyczki, sięgająca 5000 złotych, aczkolwiek jest dostępna wyłącznie dla stałych klientów, czyli takich, którzy spłacili już co najmniej jedno zobowiązanie finansowe.

Jeśli chodzi o minusy, to na pewno jest nim pożyczka za darmo, a raczej jej brak. Taka forma szybkiego kredytu gotwkowego jest bardzo popularnym narzędziem promocyjnym stosowanym na rynku przez wiele firm w celu przyciągnięcia nowych klientów. Jest to bardzo atrakcyjne dla osób, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej i nie chcą być obciążane dodatkowymi kosztami z tego powodu. Niestety Creditstar nie zdecydował się na taką formę promocji.

Również kwota pierwszej pożyczki nie jest powalająca – nowy klient może wnioskować o maksymalnie 1500 złotych z okresem spłaty wynoszącym maksymalnie 90 dni. Nie jest to oferta zbyt wygórowana w odniesieniu do ofert innych firm działających w branży. Jak widać polityka odpowiedzialnego udzielania pożyczek w przypadku Creditstar to nie są puste słowa.

Dane firmy

Credistar Poland to część Creditstar Group, która swoją działalnością obejmuje oprócz Polski, m.in. Estonię, Finlandię, Szwecję czy Litwę. Internetowy serwis pożyczkowy znajduje się pod adresem creditstar.pl.

Szczegółowe dane:

Creditstar Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-113) przy ul. Emilii Plater 53, Regon: 146912819, NIP: 5213656885, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000479212. Kapitał zakładowy w wysokości 200 000 zł opłacony w całości.

 • Obsługa klienta: 22 307 51 53
 • Email: info@creditstar.pl
 • Czynne pon-ndz 09:00-20:00

Wymagania

Z oferty Creditstar może skorzystać każda osoba, która ukończyła 18 rok życia, co jest jednym z najniższych kryteriów na rynku, gdyż zazwyczaj dolny limit stanowi ukończenie 20 lat. Klient musi legitymować się ważnym dowodem tożsamości lub kartą stałego pobytu w Polsce, a także dysponować własnym numerem telefonu komórkowego. Firma konsekwentnie realizuje politykę udzielania odpowiedzialnych pożyczek, dlatego każdy klient poddawany jest drobiazgowej weryfikacji we wszelkich możliwych bazach danych dotyczących obsługi kredytów.

Na stronie internetowej znajduje się również ostrzeżenie, iż firma bardzo ceni sobie prawdomówność klientów, stąd wnioskować należy, iż zatajanie lub podawanie nieprawdziwych informacji spotka się z decyzją odmowną. Creditstar wymaga również przelewu w wysokości 1 grosza na jeden z rachunków firmowych w celu jednorazowej weryfikacji tożsamości oraz zapewnienia bezpiecznej obsługi.

Oferta

Nagły brak gotówki może przydarzyć się każdemu, przecież nie sposób przewidzieć takich niespodziewanych zdarzeń, jak awaria samochodu, który służy jako środek codziennego transportu do pracy lub sprzętu domowego niezbędnego w codziennym funkcjonowaniu (pralka, lodówka). Bywają również inne nieprzyjemne zdarzenia, których nie uwzględnia się w domowym budżecie.

Pomoc w takiej sytuacji można uzyskać pożyczając pieniądze od firmy pożyczkowej. Taką ofertę przygotował również Creditstar, gdzie można pożyczyć za pierwszym razem kwotę do 1500 złotych z terminem spłaty do 90 dni, a suma każdej kolejnej pożyczki może wynieść do 5000 złotych (termin spłaty również do 30 dni), co stanowi propozycję wyróżniającą się na rynku, wyższą niż chociażby w Kredito24. Jest to pożyczka bez zaświadczeń, gdyż firma sama weryfikuje klienta, co stanowi element polityki odpowiedzialnego udzielania pożyczek.

Sama procedura rejestracji w serwisie oraz składania formularza jest bardzo prosta i nie powinna zająć więcej niż 10 minut. Decyzja zawsze podejmowana jest indywidualnie w odniesieniu do danego wniosku. Jeśli formularz zostanie rozpatrzony pozytywnie, pieniądze powinny znaleźć się na koncie wnioskodawcy w ciągu piętnastu minut. Pożyczkodawca oferuje także możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania nawet o kolejne 30 dni bez naliczania karnych odsetek.

Ceny

W Creditstar nowi klienci mogą pożyczyć maksymalnie 1500 złotych, natomiast w przypadku klientów stałych maksymalna kwota wynosi 5000 złotych. Niezależnie od pożyczanej sumy, firma do zobowiązania spłaty dodaje swoje koszty i opłaty. Dla przykładowej pożyczki w wysokości 500zł zawartej na okres 30 dni, w przypadku spłaty terminowej koszt wynosi 139 złotych, czyli 27,8% pożyczonej sumy. RSOO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania wyniesie 1877%.

W przypadku pożyczki ratalnej (w kwocie od 100 do 5000 złotych), którą można wziąć na okres 2 lub 3 miesięcy (spłata w ratach miesięcznych) koszt przykładowej pożyczki na sumę 1000 złotych na okres 3 miesięcy w przypadku terminowej spłaty wynosi 341 złotych, czyli oddać należy o 34,1% niż wynosi kwota pożyczki. Wysokość raty miesięcznej w tym przykładzie to 447 złotych a RRSO kształtuje się na poziomie 513%.

W przypadku, gdy nie ma możliwości całkowitej spłaty pożyczki w umówionym terminie firma oferuje opcję refinansowania na przystępnych warunkach, jednak te podawane są każdorazowo w odniesieniu do indywidualnego przypadku.

Dla formalności wspomnieć należy o jednorazowym przelewie, który klient musi dokonać w celu potwierdzenia prawdziwości i poprawności swoich danych osobowych. Jest to standardowa procedura dla większości firm pożyczkowych a kwota przelewu to 1 grosz.

Wsparcie klienta

Najważniejszą cechą obsługi klienta w Creditstar jest bezpłatna pomoc świadczona w zakresie pożyczek i zadłużania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, firma przygotowała bardzo przystępne warunki refinansowania. Z działem obsługi klientów można kontaktować się telefonicznie przez cały tydzień, również w niedzielę, w godzinach od 9 do 20 oraz drogą mailową.

Wspomnieć należy, iż wszystkie zasady udzielania pożyczek, koszty i opłaty związane z korzystaniem z usług Creditstar zostały bardzo czytelnie i przejrzyście opisane na stronie internetowej, co sprawia, że oferta jest bardzo przystępna i łatwa do zrozumienia a wszystkie niezbędne dane podawane są już przed zawarciem umowy. Świadczy to o rzetelnym podejściu pożyczkodawcy do świadczonych usług i szacunku do klientów. Widać, że podnoszenie jakości świadczonych usług jest jednym z najwyższych priorytetów Creditstar.

Podsumowanie

PL Creditstar Logo 3Niespodziewana sytuacja, w której pilnie potrzebna jest gotówka, może spotkać każdego, stąd wielkie zapotrzebowanie na usługi pożyczkowe. Rynek dynamicznie się rozwija, a firmy mocno ze sobą konkurują, by przyciągnąć jak największą ilość klientów do siebie. Taka sytuacja stwarza niestety duże pole do nadużyć i dlatego warto mieć sprawdzoną firmę, która w razie potrzeby zaoferuje korzystną ofertę bez ryzyka ponoszenia ukrytych kosztów czy dodatkowych zobowiązań.

Jedną z takich firm jest niewątpliwie Creditstar, która funkcjonuje w branży już od długiego czasu i chwali się liczbą ponad 160 tysięcy klientów. Bezsprzecznie jest to wynik konsekwentnie realizowanej polityki odpowiedzialnego udzielania pożyczek, przez co z usług firmy mogą korzystać wyłącznie osoby, co do których jest niskie ryzyko braku spłaty zobowiązania.

Jest to uczciwe zarówno dla pożyczkodawcy, jak i klienta, gdyż nikomu nie zależy na popadanie w jakiekolwiek problemy. Creditstar funkcjonuje według przejrzystych zasad opisanych w całości na ich stronie internetowej a wszelkie koszty i opłaty podawane są z góry, przez co nie ma żadnych wątpliwości, co do faktycznej wysokości zobowiązania.

Co więcej, możliwość przedłużenia okresu spłaty bez naliczania wysokich odsetek karny stanowi dodatkowy atut i świadczy o rzetelnych usługach i rozumieniu potrzeb klienta. Dlatego w każdej sytuacji, gdy wymagane jest rozważenie decyzji o wzięciu szybkiej pożyczki finansowej, oferta firmy Creditstar z pewnością powinna być brana pod uwagę, gdyż to właśnie ta propozycja może okazać się najkorzystniejsza.