Credilo DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Credilo

 • Gotówka w 10 minut.
 • Serwisy dostępne przez 24h na dobę.
 • Pożyczka bez wychodzenia z domu.
 • Wystarczy dowód, numer telefonu oraz rachunek bankowy.

 

Credilo to firma udzielająca pożyczek online. Kiedy wyskoczy nieprzewidziany wydatek i szybko potrzebujesz gotówki Credilo jest tu idealnym rozwiązaniem. Firma sama o sobie pisze, że oferuje szybką gotówkę nawet w 10 minut. Credilo stawia przede wszystkim na prostotę, a potwierdza to chociażby fakt, że pożyczkobiorcom w trakcie wypełniania wniosku nie są potrzebne zbędne dokumenty jak, np.: zaświadczenie o zatrudnieniu. Credilo stawia także na komfort swoich klientów.

Platform Credilo

Dzięki temu, ci załatwią formalności w 100% online, nawet nie wychodząc z domu. W relacjach z klientami dla Credilo niezwykle istotna jest szybkość. Podanie niezbędnych danych i wypełnienie formalności zajmuje nie więcej niż 5 minut. Dostępność to jeden z kolejnych filarów firmy. Wszelkie serwisy oraz infolinia dostępne są dla klientów przez 24h nawet przez 7 dni w tygodniu. Dla Credilo liczy się także bezpieczeństwo klientów, co potwierdza chociażby szyfrowane logowanie do serwisów.

Wady i zalety

 • Plusy

  • Gotówka na koncie już w 10 minut;
  • Do wzięcia pożyczki wystarczy tylko dowód osobisty i własny rachunek w banku;
  • Serwisy dostępne są 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu;
  • Nawet 30 dni na spłatę pożyczki;
  • Średni czas obsługi trwa 5 min. i 45 sek.
 • Minusy

  • Pierwsza pożyczka jedynie do 1 600 zł;
  • Brak aplikacji mobilnej.

Za i przeciw

Credilo jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują szybkiej gotówki na nieprzewidziany wydatek. Jednym z dużych plusów firmy jest fakt, że oferuje ona gotówkę nawet w 10 minut! W porównaniu z innymi bankami oferującymi tzw. „chwilówki” ten czas oczekiwania jest naprawdę krótki. Dodatkowo klienci Credilo nie muszą martwić się o załatwianie wniosku potwierdzającego zatrudnienie lub zaświadczenia o dochodach. Firma nie potrzebuje tego rodzaju dokumentów. Wystarczy jej tylko dowód osobisty oraz własne konto bankowe.

Kolejnym plusem są serwisy firmy czynne nawet 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie ważne, czy jesteś na wakacjach, czy potrzebujesz szybkiej gotówki w weekend. Wszelkie formalności możesz załatwić wtedy, kiedy tylko chcesz. Co więcej, pożyczone pieniądze klienci mogą spłacać nawet przez 30 dni, co gwarantuje naprawdę niskie i dopasowane do potrzeb klienta raty. Z informacji znajdujących się na stronie internetowej możemy wyczytać, że wypełnienie wniosku i dopełnienie formalności trwa jedynie ok. 6 minut.

Sądzimy, że jest to rzeczywisty czas potrzebny na załatwienie wszelkich formalności, a świadczy o tym chociażby fakt, że strona internetowa firmy jest niezwykle przejrzysta i intuicyjna. Stanowi to niewątpliwie jeden z kolejnych dużych plusów firmy. Z racji tego, że serwis oferuje pożyczki wyłącznie online, wszystkie formalności załatwisz, więc bez wychodzenia z domu. Nie musisz czekać w długich kolejkach ze stosem papierów. Wystarczy kilka kliknięć, a gotówka pojawia się na Twoim koncie.

Dużym minusem Credilo jest ograniczenie pierwszej pożyczki wyłącznie do kwoty 1 600 zł. Mimo tego, że kolejne pożyczki można zaciągnąć również na większe kwoty, np.  2 500 zł, to jeśli potrzebujesz szybko dużej gotówki serwis nie spełni Twoich oczekiwań. Kolejnym minusem jest również to, że firma nie posiada własnej aplikacji mobilnej. Mimo dużej dostępności serwisów, potencjalni klienci Credilo muszą korzystać z wersji przeglądarkowej serwisu, aby skorzystać z pożyczki, bądź sprawdzić stan własnego konta.

Informacje o firmie

Firma posiada infolinię czynną od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 i dostępną pod następującym numerem telefonu: 71 728 18 88. Oprócz tego klienci mogą napisać wiadomość poprzez formularz dostępny na stronie internetowej serwisu. Credilo niezwłocznie po jej otrzymaniu oddzwania, nie narażając pożyczkobiorców na dodatkowe koszta wynikające z prowadzenia rozmowy. Z firmą kontaktować się można również poprzez adres e-mail info@credilo.com. Jeśli jednak któryś z klientów potrzebuje adresu do korespondencji, to siedziba firmy mieści się w Krakowie przy ulicy Armii Krajowej 19.

Wymagania przy pożyczce

Jak już wyżej wspomniano, klienci serwisu nie są zobowiązani do przedstawiania firmie żadnych zbędnych dokumentów. Do wypełnienia wniosku online wystarczy jedynie dowód osobisty oraz numer telefonu kontaktowego. Z pożyczek Credilo mogą korzystać osoby posiadające obywatelstwo polskie, mające miejsce zamieszkania na jej terenie oraz będące pomiędzy 22, a 75 rokiem życia. Dodatkowo jeśli posiadasz zobowiązania kredytowe w innych bankach nie stanowi to przeszkody do skorzystania z usług tej firmy.

W takim przypadku pracownicy firmy biorą jedynie pod uwagę Twoją historię kredytową. Co więcej, jeśli pożyczyłeś pieniądze w Credilo, a niestety nie spłaciłeś rat w terminie, to serwis mimo to oferuje Ci kolejne pożyczki. Firma podczas załatwiania formalności wymaga od swoich klientów weryfikacji tożsamości. Można tego dokonać poprzez wykonanie przelewu na kwotę 1 zł lub zalogowanie się do własnego rachunku bankowego za pomocą bezpłatnej i bezpiecznej opcji Instantor. Należy jednak pamiętać o tym, że druga z wymienionych opcji jest stanowczo o wiele szybsza.

Oferta

Credilo to serwis oferujący szybkie pożyczki w 100% przez Internet. Jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka możesz pożyczyć wyłącznie do 1 600 zł i termin spłaty rozłożyć na 30 dni. Przy kolejnych pożyczkach możesz pożyczyć nawet do 2 500 zł, przy czym termin spłaty pozostaje taki sam. Sprawia to, że sam ustalasz jak wysokie będą Twoje raty wobec czego niemal każdy może sobie pozwolić na pożyczkę.

Klienci serwisu, w trakcie wykonywania formalności, muszą przejść przez weryfikację tożsamości. Można jej dokonać, wykonując przelew na kwotę 1 zł lub poprzez logowanie do własnego rachunku przez opcję Instantor. Należy dodać, że Credilo gwarantuje klientom bezpieczeństwo tego typu weryfikacji tożsamości. Dodatkowo jest on o wiele szybszy od pierwszego. Formalności jakich musisz dopełnić, aby pożyczyć pieniądze, to wypełnienie wniosku online.

Jak zapewniają pracownicy firmy całkowity czas ich wykonania to zaledwie niecałe 6 minut. Firma Credilo opinie ma w większości pozytywne. Klienci cenią sobie szybkie przelewy na konto, brak zbędnych dokumentów i formalności, jasną i przejrzystą stronę internetową, dostępną przez 24 h na dobę 7 dni w tygodniu infolinię oraz wygodę, ponieważ wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu.

Struktura cenowa

Przyjmijmy, że to twoja pierwsza pożyczka w Credilo, a kwota jaką chcesz pożyczyć to 1 600 zł rozłożone na 15 dni spłaty. Roczna stopa oprocentowania przy takiej kwocie wynosi 4462,36%. Należy również pamiętać o tym, że firma dolicza pewną prowizję w zależności od tego, jak wysoka jest pożyczka i na jaki okres spłaty została dokonana. Przy omawianym przykładzie prowizja wynosi jedynie 272 zł.

Oznacza to, że całkowita kwota do zapłaty wynosi jedynie 1 872 zł. Co w przypadku kolejnych pożyczek? Załóżmy teraz, że klient chce pożyczyć kwotę 2 500 zł na okres 30 dni. Roczna stopa oprocentowania przy takim przykładzie wynosi 819,12%. Przewidywana prowizja to koszt 500 zł, a całkowita kwota do zapłaty to 3 000 zł.  Dodatkowo warto zaznaczyć, że firma nie nalicza żadnych ukrytych opłat. Sytuacja jednak zmienia się, gdy klient zalega ze spłatą raty. Wtedy odsetki naliczane są indywidualnie.

Wsparcie klienta

Firma Credilo dba o zadowolenie swoich klientów. Pracownicy placówki dokładają wszelkich starań, aby wszystkie formalności przebiegły niezwykle szybko i sprawnie nawet do 10 minut. Dodatkowo stawia na zaufanie, nie wymagając od potencjalnych pożyczkobiorców zaświadczenia o dochodach czy umów o pracę. Dla Credilo bardzo ważny aspekt działalności stanowi również bezpieczeństwo.

Informatycy firmy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby dane osobowe klientów były w 100% bezpieczne. Dodatkowo konsultanci, aby ich klienci byli w pełni zadowoleni, pracują na infolinii przez 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. Jeśli jednak to Ci nie wystarcza zawsze możesz skontaktować się z firmą poprzez e-mail lub formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej serwisu. Konsultanci niezwłocznie po otrzymaniu formularza oddzwaniają do swoich klientów, aby nie narażać ich na dodatkowe koszta.

Podsumowanie

PL Credilo Logo 3Firma Credilo oferuje pożyczki bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić wniosek online i gotowe. Dodatkowo nie będą Ci potrzebne dokumenty tj. zaświadczenie potwierdzające zatrudnienie czy dochód. Wszystko załatwisz, posiadając jedynie dowód osobisty numer telefonu i rachunku bankowego. Serwis kieruje swoje pożyczki do klientów posiadających obywatelstwo polskie i stały adres zamieszkania na terenie naszego kraju. Aby wziąć pożyczkę musisz być także pomiędzy 22, a 75 rokiem życia.

Firma w relacjach z klientami stawia przede wszystkim na prostotę, komfort, szybkość, dostępność oraz bezpieczeństwo. Do plusów firmy zaliczyć można również fakt, że po załatwieniu wszelkich formalności (które trwają niecałe 6 minut) gotówka na koncie pojawia się po zaledwie 10 minutach. Jest weekend, ale wyskoczył Ci nieprzewidziany wydatek? W Credilo nie ma znaczenia kiedy pożyczasz. Wszystkie serwisy są czynne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jeśli jesteś klientem Credilo i masz pytania serwisu jest kilka sposobów na to, aby skontaktować się z firmą. Można skorzystać z infolinii (dostępnej pod numerem telefonu  71 728 18 88), napisać e-mail lub wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Podczas pożyczania w Credilo należy pamiętać jednak o tym, że pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest możliwa wyłącznie do kwoty 1 600 zł. Wobec czego, jeśli nie byłeś wcześniej klientem firmy, a szybko potrzebujesz dużej gotówki radzimy skorzystać z innego serwisu.

Jeśli z kolei to Twoja druga lub następna pożyczka możesz pożyczyć nawet do 2 500 zł. Nie ważne ile pożyczasz, sam ustalasz okres spłaty, który może trwać aż 30 dni. Sprawia to, że niemal każdy może sobie pozwolić na pożyczkę w Credilo, ponieważ raty są niezwykle niskie i wygodneJeśli więc wyskoczył Ci nieprzewidziany wydatek i szukasz firmy, która: szybko prześle Ci gotówkę, nie wymaga wielu dokumentów, posiada dobre opinie na rynku pożyczek, to wybierz Credilo.