BETCLIC DOŚWIADCZENIA 2019

Bukmacher Betclic

 • Możliwe bonusy
 • Niski depozyt minimalny – tylko 50 Euro
 • Wiele różnych sportów
 • BetClic mobile działa bardzo sprawnie

 

BUKMACHER BETCLIC

BetClic to jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych bukamcherów na naszym rynku. Firma była sponsorem dużych klubów piłkarskich i zasłynęła ciekawymi akcjami marketingowymi na rynku polskim a także na rynkach zagraniczych. Dodatkowo ciekawa oferta i bardzo dobra propozycja bonusu powodują, że BetClic pl ma niezwykle wielu użytkowników, a opinie na temat bukmachera, które znajdziemy na forach i stronach piszących o bukmacherach i ich ofercie.

Oprócz BetClic. do grupy obsługującej tego bukmachera należy również Expect. Dzięki temu, ze w internecie mamy wiele opinii na temat tego bukmachera możemy być pewni, że nasze pieniadze zostaną szybko wypłacone a także, że bukmachar ten to zaufana marka, ktora z pewnością nie zniknie z dnia na dzień z polskiego rynku z naszymi pieniędzmi. Oczywiście pojawiają się w internecie opinie o tym, że BetClic to firma, ktora nie jest godna zaufania – jest to natomiast najcześciej efekt tego, że ludzie próbują zakładać konto na inne osoby by uzyskać bonus.

Oczywiście bukmacher robi wszystko by takie praktyki udaremnić – takie osoby nie mogą potem dokonać wypłaty i narzekają na bukmachera, który w rzeczywistości działa zgodnie z jasno przedstawionym regulaminem. Dopóki będziemy korzystać uczciwie nie powinniśmy mieć żadnych problemów z bukmacherem BetClic. Również warta podkreślenia jest BetClic na żywo – część zakłądów, które dotyzcą aktualnie toczących się zdarzeń – to bardzo ciekawa oferta, dostępnych tu jest wiele równych zdarzeń.

Bukmacher Betick to firma, która na naszym rynku jest od wielu lat i gwarantuje najwyższą jakość obsługi i usług. Bukmacher ten ma bardzo ciekawą ofertę oraz przyzwoite kursy. Znajdziemy tu także zakłady na wiele polskich lig. Nie ma także wielkich obaw jesli chodzi o limity – choć pewnie nie jest to bukmacher dla najbardziej profesjonalnych graczy to amatorzy raczej nie muszą się obawiać, że będą zlimitowani – może to dotyczyć jedynie najbardziej profesjonalnych graczy.

Natomiast standardem są limity na pojedyncze zdarzenia szczególnie w niższych ligach gdzie nie możemy po prostu obstawiać zbyt wiele – choć pewnie wystarczająco dużo dla większości graczy. Bardzo ważne w bukmacherze BetClic są też z pewnością bonusy. Bukmacher ten od dawna posiada jedną z najlepszych ofert bonusowych na rynku. Jest to bonus dla nowych graczy, z którego bez wątpienia warto skorzystać o szczegółach przeczytacie więcej w kolejnym dziale (BetClic bonus i depozyt)

PLUSY I MINUSY

 • Plusy

  • Wiele sportów do obstawiania
  • Dostęp takżę w języku polskim
  • Szeroka oferta zakładów na żywo
  • Bardzo dobra oferta powitalna
  • Przyjemny interfejs dla użytkownika
  • Wsparcie obsługi przez całą dobę
 • Minusy

  • Ilość transmisji live
  • Mała ilość zakładów na niższe polskie ligi

PLATFORMA

Platforma tego bukmachera jest bardzo dobrze przygotowana – bardzo łatwa w obsludze dla użytkowników. Dodatkowym atutem jest wiele możliwości jeśli chodzi o zakłady na żywo oraz inne sposoby na jakie można grać – poker i gry kasynowe. My zachęcamy szczególnie do korzystania z zakładów bukmacherskich, gdzie marża bukmachera jest stosunkowo niska natomiast bardzo zachęcający jest także bonus od pierwszej wplaty dla graczy. Sprawdźcie jak można skorzystać z tego bonusa w kolejnym dziale szczegółówo opisane są warunki bonusu i korzyści.

Platforma Betclic

BONUS I DEPOZYT

BetClic udostępnia niezwykle ciekawą ofertę bonusową. Jest to oferta 200 złotych cashback od pierwszego zakładu. Oznacza to w praktyce, że możemy zawrzeć zakład i w przypadku gdy będzie on przegrany otrzymamy zwrot. Dodatkowym – bardzo ważnym atutem tej oferty jest to, że otrzymany zwrot nie podlega żadnemu obrotowi. Możemy go po prostu od razu wypłacić nie obstawiając nic więcej jak to bywa u innych bukmacherów – jest to więc zupełnie typowa oferta bez żadnego ryzyka.

Wpłacamy 200 złotych, zawieramy pierwszy zakład i czekamy na jego rozstrzygnięcie. Jeśli będzie ono pozytywne to wygrywamy i otrzymujemy naszą wygraną, którą od razu możemy wypłacać. W przypadku gdy tego szczęścia nie mieliśmy, możemy wypłacić od razu kwotę zwrotu, którą otrzymamy od bukmachera. Oferta zwrot 200 złotych jest stosunkowo nowa i obowiązuje dla graczy zarejestrowanych po lutym 2017 – obowiązuje od pierwszego zakładu. Pamiętajmy oczywiście o tym, że oferta jest ograniczona i można z niej skorzystać tylko jeden raz. Może z niej korzystać niestety także tylko jedna osoba z gospodarstwa domowego (musi być podany adres zamieszkania), także jednak osoba w ramach tego samego IP.

Depozyt Metody Betclic

Przy wypłacie podane przy rejestarcji są dokładnie weryfikowane – przynajmniej dowód osobisty – czasem bardziej szczegółowa weryfikacja – myślę, że jest to jednak oczywiste zważywszy na fakt jak atrakcyjna jest oferta tego bukmachera – każdy chciałby skorzystać z niej wielokrotnie – niestety takie możliwości nie ma – a osoby które próbują często zgłaszają potem problemy przy wypłacie – które wynikają po prostu z tego, że chciały skorzystać z oferty bonusowej w sposób niezgodny z regulaminem bądź chciały nagiąć regulamin podając przy rejestracji nieprawidłowe dane. Na to bukmacher oczywiście się nie godzi i stara się eliminować tego typu zachowania.

OPINIA I OCENA

PL Betclic Logo 3Podsumowując uważamy, że BetClic jest niezwykle ciekawą platformą, na której warto spróbować przede wszystkim zakładów bukmacherskich. Szczególnie polecamy go graczom, którzy jeszcze nie grali na tej platformie. Niezwykle ciekawy jest bonus, który zachęca do rejestracji na tej platformie. Dodatkowym atutem jest to, że platforma jest łatwa w obsłudze zarówno dla bardziej zaawansowanych jak i poczatkujących graczy. Sprawdźcie sami – naszym zdaniem jest to coś z czego z pewnością warto skorzystać by samemu się upewnić czy ta platforma jest dla nas odpowiednia.