Bet at home Doświadczenia 2019

Bukmacher Bet at Home

 • Jasne struktury platformy handlowej
 • Handel mobilny
 • Szybki przelew pieniędzy
 • Bardzo mało możliwości wpłat

 

Bukmacher Bet at home

Obsługę klienta w Bet at Home można osiągnąć przez trzy kanały. Albo za pośrednictwem poczty, telefonu lub wysłać zapytanie poprzez formularz elektronicznego kontaktu, przez który potem możemy uzyskać odpowiedź. Przy okazji: W naszym teście Bet at home nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź, a nasz kontakt był bardzo sprawny i przyjemny.

Zapraszamy do naszego testu bet at home. W tym sprawozdaniu zwracamy uwagę na najważniejsze punkty dzięki, którym można uzyskać dobry obraz, jak wygląda bukmacher Bet at home. Zaczynamy od siedziby firmy oraz kwestii, czy dostawca zakładów sportowych jest przedmiotem dyrektyw UE.   Przede wszystkim należy zauważyć, że bet at home Entertainment Ltd ma swoją siedzibę w najwyższym budynku na Malcie. Adresem jest zatem w Portomaso Business Tower. Ponadto bet at home jest regulowane przez Malta Gaming Authority (MAG). Jest zatem oczywiste, że usługodawca podlega dyrektywom UE.

Przy okazji: użytkownicy Bet at home mogą również korzystać z nowych kuponów bet at home. Możliwe jest, na przykład wykorzystanie w bet at home voucheru na 5 Euro, którego kod należy wprowadzić w punkcie menu “Zrealizuj kupon”. Użytkownicy nie powinni mieć wątpliwości – kupon bet at home może działać również jako kod podarunkowy. Aby jednak mieć pewność, warunki powinny być wcześniej starannie jeszcze raz zbadanie. Przedstawiliśmy już możliwości kuponu, teraz przejdźmy do platformy transakcyjnej.

 

Wady i zalety w skrócie

 • Plusy

  • Regulowany przez Malta Gaming Authority
  • Jasne struktury platformy handlowej
  • Bardzo mało możliwości wpłat
  • Możliwe zakłady mobilne
  • Szybki przelew pieniędzy
  • Bardzo przyjazna obsługa klienta
  • Szybka odpowiedź na nasze wątpliwości
 • Minusy

  • Problemy z działaniem aplikacji
  • Nie wszystkie strony są przetłumaczone na język polski

Platforma

Przede wszystkim należy zauważyć, że strona internetowa wykorzystuje te same kolory jak w logo bet at home. Powoduje to dużą wartość estetyczną. Ponadto użytkownicy są prowadzeni przez stronę bardzo intuicyjnie i w każdej chwili mogą zobaczyć, w którym miejscu na stronie się znajdują jeśli chcą znaleźć na przykład zakłady z niższej ligi konkretnego kraju. Jak już wspomniano, wystarczy nacisnąć przycisk myszy, aby wybrać sport. To jest podobne do innych bukmacherów, którzy również zapewniają szybkie dostępy do poszczególnych sportów po lewej stronie platformy handlowej.

bet-at-home platforma

Czy istnieje możliwość, stawiania zakładów również przez telefon? Tak, jest. Aplikacja została nazwana bet at home Mobile. Aby uzyskać informacje o Bet at home dla urządzeń mobilnych, można kliknąć jeden z dwóch przycisków, które znajdują się w prawym górnym rogu strony. Po tym użytkownik zostanie przekierowany do strony, gdzie może zobaczyć korzyści z aplikacji. Są one oczywiście przystosowane dla systemu Android, Windows, Apple oraz BlackBerry. W naszym teście bet at home przyjrzeliśmy się bliżej całej aplikacji i wyciągnęliśmy wniosek, że choć od czasu do czasu nie działa ona w stu procentach poprawnie, ale ogólnie stwarza wygodną możliwość korzystania z serwisu dla użytkownika.

Zatem, ten aspekt sprawił, że nasza ocena bet at home jest pozytywna. Po uruchomieniu strona jest automatycznie w języku angielskim. Użytkownicy mogą to jednak swobodnie zmieniać i przeglądać stronę w innym języku, także w języku polskim. Zaskakujące jest to, że wszystkie ważne dokumenty i regulaminy zostały przetłumaczone. To nie zawsze tak jest i jest i dlatego uważany to za bardzo pozytywny aspekt w bet at home. Niezależnie od tego, samo otwarcie rachunku również było pozytywnym doświadczeniem co, pokażemy w dalszej części naszego raportu o Bet at home.

Depozyty i premia w bet at home

Co muszą zrobić użytkownicy, kiedy chcą otworzyć konto u tego bukmachera? Teraz potrzebują adresu oraz adresu e-mail, a następnie można już otworzyć konto przez wybór opcji depozytowych. Ponieważ użytkownik ma do wyboru, między innymi, karty kredytowe Visa, bądź MasterCard, PayPal lub przelewy natychmiastowe. Niezależnie od tego, jaką metodę użytkownik wybierze, musi zostać wpłacone co najmniej 10 EUR.

bet-at-home depozyt metody

Jest to stosunkowo mało i oznacza dla potencjalnych użytkowników, że problemem nie powinna być zbyt wysoka kwota depozytu blokująca możliwość skorzystania z oferty. Jak więc jest z wypłatami w bet at home? Teraz posiadacze konta muszą jedynie zalogować się na swoje konto, a następnie kliknij w menu na “wypłata”. W skrócie: Wypłata przebiega bardzo prosto. Jak natomiast wygląda obsługa klienta?

 

Ocena i opinia o Bet at home

logo betathome1Wykazaliśmy w naszym teście Bet at home, że dostawca nie posiada w ofercie nietypowych sportów, ale może zdobyć uznanie w innych obszarach. Chociaż było kilka małych problemów z aplikacją oraz obsługą klienta, z która nie można było – skontaktować się poprzez chat, ale mimo tych małych problemów nasza ogólna ocena dla tego bukmachera jest bardzo pozytywna.