Bet365 Doświadczenia 2019

Bukmacher Bet365

 • Możliwe bonusy
 • Niski depozyt minimalny – tylko 100 Euro
 • Wiele różnych sportów
 • Bet365 mobile działa bardzo sprawnie

Otwórz konto u Bet365  

 

Bukmacher Bet365

Bet 365 jest dostawcą zakładów sportowych, który oferuje swoim użytkownikom szeroką gamę różnych dyscyplin sportowych i możliwości obstawiania. Możemy obstawiać różnorodne sporty, między innymi piłkę nożną, tenisa i koszykówkę. W niektórych sparingach, użytkownicy mogę wybierać pomiędzy 40 różnymi zakładami na żywo.

Ale ten dostawca ma do zaoferowania nie tylko zakłady sportowe. Nawet gra w blackjacka, ruletkę lub pokera jest możliwa na tej stronie.  Rząd Gibraltaru udziela licencji Bet365 i jest on regulowany przez Gibraltar Gambling Commissioner. Ponieważ Gibraltar jest częścią Europy, są tam powszechnie stosowane w UE – wytyczne. Po przedstawieniu podstawowych cech tego bukmachera przejdźmy do dalszej części oceny tej platformy.

*W odniesieniu do oferty. Prosimy nie zapomnieć o zapoznaniu się z regulaminem.

 

Odwiedź stronę   Otwórz konto  

Plusy i minusy

 • Plusy

  • Wiele różnych sportów
  • wiadomości sportowe w różnych językach
  • Świetna oferta zakładów na żywo
  • Możliwe bonusy
  • Bet365 mobile działa bardzo sprawnie
  • Wsparcie techniczne dostępne przez całą dobę
  • Bardzo niskie depozyty minimalne.Z Ukash minimalny depozyt wynosi 1 Euro.
 • Minusy

  • Różne metody płatności elektronicznych oraz kartami kredytowymi
  • Transmisje audio tylko dla piłki nożnej i krykieta

*W odniesieniu do oferty. Prosimy nie zapomnieć o zapoznaniu się z regulaminem.

Platforma

Zakłady można składać za pośrednictwem różnych urządzeń. Obejmuje to smartfony iPhone, iPad, tabletów i urządzenia z system Android. W obu głównych typach systemów operacyjnych smartfonów aplikacja musi być pobrana aby można było zawierać zakłady. Oczywiście, zakłady w przeglądarce również są możliwe. Forma ta jest nawet preferowana przez niektórych użytkowników, ponieważ mogą oni w tym przypadku zobaczyć wiele różnych zakładów jednym rzutem oka, co czasem nie jest takie łatwe w przypadku smartfona. Ten aspekt jest jednak subiektywny, a więc nie wpływa na naszą opinię o Bet365.

Nasz test wykazał również, że Bet365 zapewnia swoim użytkownikom dostęp do najświeższych informacji. Niestety jednak, nie dla wszystkich sportów. Wiadomości dotyczące najbardziej popularnych sportów takie jak piłka nożna czy tenis są jednak dość szczegółowe i łatwo dostępne. Za pomocą jednego kliknięcia, użytkownicy mogą znaleźć statystyki dotyczące sportów, w tym na przykład tabelę polskie ligi. Ponadto, wydarzenia sportowe mogą być oferowane w postaci streamu w czasie rzeczywistym.

Należy zauważyć, że platforma handlowa jest bardzo dobrze zorganizowana i użytkownicy mogą szybko i intuicyjnie się na niej odnaleźć. Platforma handlowa działa płynnie, a zakłady są przetwarzane szybko. Odnosi się to również do zakładów na żywo.

Bet365 Bonus i depozyt

Do otwarcia konta, użytkownicy muszą spełniać pewne warunki, takie jak minimalny wiek 18 lat i mieszkać w miejscu, które jest dopuszczone jest korzystanie z serwisu. To nie jest dozwolone, między innymi w Stanach Zjednoczonych.

Dodatkowo, osoby zainteresowane muszą dostarczyć informacje, między innymi: imię i nazwisko, adres, datę urodzenia i inne szczegóły osobowe. Następnie istotna jest również kwestia depozytów. Mogą być one wykonane przede wszystkim za pośrednictwem kart kredytowych, takich jak Maestro lub Mastercard. Co jest zauważalne, istnieją różne minimalne kwoty depozytu. Najniższe użytkownicy otrzymują na Ukash. Tam kwota ta wynosi 1 euro. Najwyższe użytkownicy mają z Bankiem Wire. Tam kwota ta wynosi 200 euro.

Oznacza to, że minimalny depozyt wynosi od jednego do 200 euro. To nie jest dużo pieniędzy i ustawia początkowy próg wejścia dość nisko. Ta niska minimalna kwota depozytu przyczyniła się również do naszych pozytywnych doświadczeń z bet365. Powstaje również pytanie czy pieniądze na bet365 można wpłacać również przez Paypal?

Jest to także możliwe. Również Neteller i Skrill są dostępnymi metodami depozytowymi. Również wypłata z bet365 przebiega sprawnie. W przeprowadzonym teście znalazła się na koncie w ciągu kilku dni. Tutaj, wypłata jest dozwolona tylko na rachunek, który jest powiązany z graczem, ale także był używany do dokonania wpłaty.

Obsługa klienta bet365 jest łatwa do osiągnięcia za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej lub telefonicznie. Rzadko zdarza się by wszystkie kanały były zajęte. Jeśli użytkownik chce korzystać z telefonu, może użyć bezpłatnego numer 0800.

*W odniesieniu do oferty. Prosimy nie zapomnieć o zapoznaniu się z regulaminem.

 

Odwiedź stronę   Otwórz konto  

Opinia i ocena bet365

logo1 bet365Jaki jest Bet365? Ten dostawca zakładów sportowych oprócz licznych zakładów na sporty ma w swojej ofercie też gry kasynowe, takie jak ruletka. Pozytywne w tym teście Bet365 jest to, że pokazywane na żywo relacje działają sprawnie oraz obsługa klienta, która bardzo szybko przedstawiła rozwiązanie naszego problemu. Więc podsumowując ten test mamy wiele pozytywnych doświadczeń z Bet365.