BDSwiss Doświadczenia 2019

Broker BDSwiss

 • Tylko 100€ – Minimalna kwota depozytu
 • Wsparcie serwisu
 • Przejrzysta i bezpieczna platforma
 • Znany z reklamy TV

 

Informacje o Broker BDSwiss

BDSwiss zdecydował, że w najlepszym interesie firmy jest, aby przestać oferować usługi Opcje binarne i skupić się na rozwoju jego stale rosnącej oferty Forex/CFD.

Dostawca BDSwiss to obecny lider rynku w Niemczech. Codzienne używa go wielu traderów oraz wiele podmiotów gospodarczych w handlu opcjami binarnymi, można tu skorzystać z szerokiego zakresu handlu.

To sprawia, że BDSwiss jest tak popularne

Jeśli szukasz brokerów opcji binarnych szybko znajdziesz stronę BDSwiss. To nie jest zaskakujące. BDSwiss jednym z najlepszych dostawców brokerskich opcji binarnych. Świadczyć o tym może, na przykład, ilość wpisów przy podaniu BDSwiss na Wikipedii lub ilość reklam BDSWiss w telewizji które opisują, jak łatwo można zarobić pieniądze z BDSwiss.

Aby lepiej zrozumieć, jak działa BDSwiss, postanowiliśmy przetestować BDSwiss. Wynik tego testu możecie Państwo znaleźć poniżej.

Dla kogo adresowany jest BDSwiss

Broker jest kierowany zarówno dla niedoświadczonych handlowców i specjalistów. Profesjonaliści korzystają na przykład, z wariantu budowania opcji w dziedzinie handlu walutami, która jest bardzo zmienna dlatego trudno jest tam działać.

platforma bdswiss

O tym, że oferta jest przeznaczona również dla niedoświadczonych przedsiębiorców, świadczy dobrze, niska wysokość minimalnej wpłaty w wysokości 100 euro. Ponadto, oprogramowanie nie musi być pobrane w celu korzystania z niego. Innym powodem, dla którego BDSwiss Trading jest tak popularny, jest regulacja prawna działania brokera.

Czy BDSwiss jest wiarygodne?

Wiele osób zastanawiało się, czy BDSwiss jest godne zaufania. Przyczyna tego leży w przeszłości. Szczególnie w pierwszych dniach oferowania opcji binarnych pojawiały się zarzuty oszustwa. BDSwiss jest niewiarygodny lub BDSwiss jest oszustem, to podstawowe dwa przykłady, które łatwo znaleźć w Internecie. Tymczasem zarzuty te jednak okazały się być fałszywe i próba oszustwa okazała się nieprawdziwa.

 • Firma BDSwiss Holding Plc
 • Adres Makariou III Ulica 160, 3026 Limassol, Cypr
 • Numer rejestracji ¬nr HE 300153
 • Regulator CySEC, 199/13

Tego, że BDSwiss jest firmą godną zaufania, dowodzi na przykład kontrolowanie jej przez CySEC i BaFin. CySEC to Cypr Financial Services Authority (Cyprus Securities and Exchange Commission). Przez komisję tę, pośrednik jest upoważniony do prowadzenia działalności i posiada numer licencji 199/13. Dzięki nadzorowi CySEC, broker podlega automatycznie UE ze ścisłymi jej wytycznymi.

Te stanowią, na przykład, że fundusze z przedsiębiorców nie mogą być przechowywane na rachunku brokera. Przyczyna tego jest następującą: w przypadku upadłości brokera, windykacji podlegałyby również pieniądze przedsiębiorców. Poprzez oddzielenie, nie może się to zdarzyć. Ponadto, UE naciska na firmy brokerskie by te pokazywały ryzyka, która wiążą się z inwestowaniem. W ten sposób klienci mogą zdobyć  informacje o zagrożeniach, które istnieją, nie tylko w BDSwiss lecz we wszystkich firmach oferujących handel opcjami binarnymi. Czytaj więcej na temat “Jak mam rozpoznać renomowanego brokera?”.

Oferta handlowa

Oferta handlowa BDSwiss jest bardzo zróżnicowana i obejmuje łącznie 171 produktów bazowych. Te aktywa bazowe są podzielone na cztery kategorie, a mianowicie: akcje, towary, waluty i indeksy. Jeśli zdecydujesz się działać w obszarze akcji, otrzymasz na przykład możliwość zakupu akcji Coca Cola, Apple, Microsoft czy Gazpromu.

Jeśli nie jesteś pewien, które produkty wybrać, możesz wyświetlić więcej informacji klikając na nazwę firmy. Informacja ta dotyczy, na przykład, siedziby i działalności spółki. W praktyce jednak to nie tylko te dodatkowe informacje o firmie. Inne przydatne funkcje obejmują szczegóły dotyczące godzin handlu, zasady ważności i kod Reuters. Dzięki temu ostatniemu, wyszukiwanie jest znacznie uproszczone natomiast znajomość godzin handlu umożliwia planowanie obrotu. Na przykład, akcje IBM mogą być przedmiotem obrotu od poniedziałku do piątku od 14:30 do 20:00, podczas gdy akcje spółki Gazprom mogą być przedmiotem obrotu od poniedziałku do piątku od 08:30 do 14:30.

Podobna sytuacja ma miejsce przy wymianie walut. Tutaj również znajdziemy szeroki zakres różnych dostępnych par walut. Na przykład, dostępny jest handel na parze walutowe dolar amerykański i frank szwajcarski można też handlować na przykład parą walutową euro i dolar. Przy wymianie walut można znaleźć wszelkie informacje. Dla zainteresowanych także regułę ważności, godziny handlu i kod Reuters.

Traderzy, którzy chcą handlować surowcami mają między innymi następujące opcje: srebro, cukier lub ropa naftowa. Klikając na towary dostają dodatkowe informacje o surowcach. Ponadto, daje informację o godzinach handlowych dla poszczególnych surowców.

handlowy bdswiss

Ostatnia kategoria instrumentów bazowych obejmuje różne indeksy. Słowo “indeksy” obejmuje również indeksy giełdowe, a zatem m.in. amerykański Nasdaq i Dow. Niestety, nie ma możliwości handlowania indeksem DAX. Ponownie, można uzyskać dodatkowe informacje po kliknięciu na nazwę indeksu, a także reguły ważności: kod Reuters i godziny handlu.

Uwaga: Nie wszystkie informacje, można uzyskać klikając na nazwę. Dodatkowe informacje dotyczące kodu Reutera lub zasady ważności nie zawsze są wyświetlane.

Jak działa BDSwiss?

Aby lepiej zrozumieć BDSwiss Trading, warto jeszcze raz przyjrzeć się handlowi podstawowymi aktywami. Broker pokazuje na swojej stronie internetowej różne przykładów. Ten przykład pokazuje, przykład handlu komercyjnego długoterminowego:

Na tym zdjęciu widać parę walutową EUR / USD. Spójrz na zwrot, który może być osiągnięty, oraz wykres pokazujący aktualny kurs. Ważne jest, że masz te informacje pod ręką. Im więcej informacji, tym lepsza jest twoja decyzja. Tak, aby BDSwiss Trading stało się  jeszcze bardziej jasne, na zdjęciu widać także małe pudełko z napisem “Jak handlować”

W tym oknie każdorazowo następuje w 4 krokach handel poszczególnymi parami walut. Zaskakujące są potencjalne zyski, w przypadku każdej formy handlu jest to nawet 85%. Jest nawet możliwe, osiągnięcie do 500% zwrotu. Można to zrobić za pomocą tak zwanej “Opcji jednego dotknięcia”. Jednak te opcje są związane z większym stopniem trudności – to samo dotyczy handlu w 60 sekund (bardziej zaawansowany), ponieważ zyski mogą być szybciej realizowane – zakres czasowy jest jednak oczywiście bardzo niski. Dlatego handel 60 sekundowy zalecany jest tylko dla doświadczonych traderów.

Podana wydajność jest bardzo wysoka i może być jedną z przyczyn popularności tego brokera. Oprócz wydajności, należy również omówić koszty w BDSwiss. Chociaż nie istnieją żadne koszty prowadzenia rachunku, jednak konieczne jest ponoszenie opłaty, jeśli poprosisz o dokonanie wypłaty. Opłata ta naliczana jest w wysokości 25 USD za przelew bankowy i czek 10 USD za nadanie pocztą.

Otwarcie konta

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą tego brokera musisz się tam zarejestrować. Jest to bardzo proste i jest wyjaśnione w skrócie poniżej. Na przykład, po kliknięciu na link “Własne konto traderskie w zaledwie kilku krokach.”

Spowoduje to przejście do strony BDSwiss. Należy następnie wprowadzić swoje dane osobowe i kliknij na przycisk “Zapisz”. Zwróć szczególną na atrakcyjnie oferty bonusowe, które broker ma dla swoich nowych klientów.

Gdy już to zrobisz, otrzymasz e-maila z linkiem weryfikacyjnym. Na tym linku trzeba kliknąć i dzięki temu udało się zakończyć rejestrację w BDSwiss. Poza tym, jeśli klikniesz na link “Własne konto firmowe w kilku krokach” zostaniecie zaproszeni również do aktualnej promocji. Możesz wpisać również do BDSwiss kod promocyjny. Praktycznie prawda? Teraz możesz korzystać z różnych platform transakcyjnych.

Platforma handlowa

Opcja Spot zapewnia platformę handlową. Ta platforma transakcyjna, zapewnia wyjątkową łatwość obsługi i jasną strukturę. Zawiera również inne funkcje, takie jak Double – Up. Jest to szczególnie interesujące dla transakcji, które Twoim zdaniem są szczególnie prawdopodobne aby przynieść zysk. Można użyć również funkcji Double-Up aby podwoić warunki wyjściowe i tak zwiększyć zyski. Należy jednak pamiętać, że istnieje przy tym również zwiększone ryzyko. W opcji rollover można wydłużyć czas obowiązywania transakcji. Tak więc, jeśli założymy, że cena będzie rozwijać się w sposób pozytywny, ale potrzeba na to trochę więcej czasu, można użyć funkcji Rollover.

Te różne funkcje znowu pokazują jakość BDSwiss. Dodatkowo, można również skorzystać z aplikacji BDSwiss. Ta aplikacja jest dostępna dla iOS i Android i można łatwo pobrać za pośrednictwem App Store lub Play Store. Oczywiście aplikacja BDSwiss została również przetestowana i mieliśmy pozytywne doświadczenia. Oferuje wszystkie funkcje potrzebne do dokonywania obrotu powoduje, że nasze ogólne wrażenie jest jeszcze lepsze. W następnej sekcji w tym teście o BDSwiss dowiesz się o zasadach depozytu i wypłaty w BDSwiss.

Aby wpłacać środki serwis jest otwarty na różne możliwości. Możesz wpłacić, na przykład za pomocą karty kredytowej lub przelewem bankowym, możliwe są także wpłaty za pomocą Ukash lub GiroPay. Jeśli chcesz, wypłacić pieniądze, to można to zrobić za pośrednictwem przelewu bankowego lub karty kredytowej. Proszę zwrócić uwagę na obowiązujące opłaty. Równie ważna jest minimalna kwota wypłaty. Stanowi ona podobnie jak minimalna wpłata 100 euro lub 100 dolarów. W zależności od waluty, która została wybrana na koncie.

Oczywiście, istnieje również maksymalna kwota wypłata. Wynosi ona 5000 USD dla karty kredytowej i 10000 USD dla Western Union. Nie ma natomiast wypłaty maksymalne w przypadku korzystania z przelewu bankowego. Aby sprawdzić wypłaty w BDSwiss został wykonany test. Wynik był jasny. Wypłata poszło gładko i szybko.

Nasze wypłaty były w ciągu kilku dni na rachunku. Odchylenia nie zostały wykryte i dlatego wywarły one również pozytywny wpływ na doświadczenia z BDSwiss. Gdy chodzi o pieniądze bardzo ważne jest również pytanie o środki bezpieczeństwa, dlatego kolejna sekcja zajmuje się środkami bezpieczeństwa.

Środki bezpieczeństwa

Broker BDSwiss wykorzystuje system SSL. SSL to skrót od Secure Sockets Layer. Płatności za pomocą karty kredytowej za pośrednictwem Internetu są szyfrowane. Sprawdź, czy twoja przeglądarka korzysta z tego systemu, najłatwiej to ustalić, na przykład, przez S w adresie na końcu protokołu HTTP. Nawiasem mówiąc, system ten jest często stosowany w bankowości internetowej. Trzeba również upewnić się, że nikt nie może uzyskać dostępu do haseł lub sprawdzić komputer pod kątem wirusów. Jest zatem oczywiste, że BDSwiss podejmuje różne działania mające na celu ochronę swoich klientów. Jeśli masz jakieś pytania na temat środków bezpieczeństwa w BDSwiss, można również skontaktować się z obsługą klienta.

Obsługa klienta

Dotrzeć do obsługi klienta można na przykład za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej BDSwiss. Jeśli wolisz rozmawiać z agentem, można skorzystać z obsługi telefonicznej, która jest dostępna w okresie od 12:00 do godziny 20:00. Nawiasem mówiąc, telefoniczną obsługę klienta można wywołać za pośrednictwem bezpłatnego numeru 0800.

Oczywiście można również wysłać zapytanie faksem lub wysłać list na adres we Frankfurcie. Ostatecznie, jest jeszcze możliwość obsługi klienta poprzez Live – Chat działającego nawet 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dostępność BDSwiss można zatem bez wątpienia określić jako dobrą i jest oczywiste, że ma ona udział w całościowej pozytywnej ocenie dla brokera BDSwiss.

 • Telefon 0800 0710 730, od 12:00 do 20:00
 • Czat na żywo 24/7, niemiecki
 • support@bdswiss.com

Ale serwis dla klientów oferuje również dużo więcej niż kilka sposobów kontaktu. Obsługa klienta zapewnia również możliwość, w ramach której klienci mogą kontynuować naukę handlu. Odpowiedź na pytanie czy  tak jest również w przypadku BDSwiss, znajdziecie Państwo poniżej. Patrząc na stronę można zobaczyć, że w stopce jest słowniczek, w którym wyjaśnione są wszystkie ważne pojęcia. Słowniczek jest z pewnością bardzo przydatny dla niedoświadczonych handlowców, ale także dla specjalistów. Bezpośrednio nad słowniczkiem znajduje się FAQ. W FAQ znajdziemy odpowiedź nie tylko jeśli chodzi o aspekty handlu, można tam również znaleźć wszelką potrzebną pierwszą pomoc w przypadku problemów.

Na górze strony jest zakładka “Dowiedz się więcej” link do tak zwanego “Centrum Edukacji”. Centrum Edukacji obejmuje kilka kategorii. Na przykład, podstawy handlu, analiza techniczna, czy niezmiernie ważne zarządzanie pieniędzmi. Za pomocą kliknięcia na poszczególne strefy można uzyskać cenne informacje, które mogą pomóc skutecznie działać w BDSwiss.

W tej samej zakładce można znaleźć link “Wiadomości rynkowe”. W tej kategorii są aktualne i istotne wiadomości. Odnoszą się one, na przykład, par walutowych lub do różnych tematów w zakresie polityki fiskalnej.

Oczywiście BDSwiss oferuje również kalendarz wydarzeń gospodarczych. Kalendarz gospodarczy przedstawia terminy, w których publikowane są dane dotyczące poszczególnych wskaźników ekonomicznych. Dane te powinny być zawsze dostępne dla  klientów, dzięki czemu ich wiadomości są zawsze aktualne, i mogą dopasować swoje decyzje do najnowszych informacji. Kalendarz ekonomiczny jest zorganizowany w ten sposób aby był bardzo łatwy w obsłudze. Poprzez filtr można również wybrać kraje, z których będą wyświetlane wiadomości. Jeśli chcesz handlować na przykład, tylko w Niemczech, to przede wszystkim istotne dla Ciebie będą informacje gospodarcze z tego kraju.

Jeśli nadal jesteś na początku swojej kariery tradera i słabo umiesz ocenić istotność poszczególnych informacji, należy zwrócić uwagę na wiadomości oznaczone wykrzyknikiem. Im więcej wykrzykników znajduje się przy wiadomości, tym ważniejsza jest ona dla rynków. Oczywiście, można zobaczyć nie tylko, podstawową informację na temat tego, że dane zdarzenie miało miejsce. Można również znaleźć dodatkowe informacje, a także linki do dalszych informacji. W ten sposób można uzyskać wiele informacji, jeśli chodzi o rozwój sytuacji gospodarczej.

W kolumnie “Najczęściej komentowane” w zakładce “Opcje binarne” można znaleźć jeszcze raz szczegółowiej omówione poszczególne wydarzenia. Zawsze znajdują się tam 3 najbardziej interesujące wydarzenia. W czasie tego testu, na przykład, omawiano tam kwartalne wyniki Bank of America i Netflix. Na stronie znajdziemy również blog BDSwiss. Na blogu BDSwiss głównymi autorami są Tobias Hartmann i Wolfgang Klein. Obaj mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie handlu i blogów, na przykład w zakresie prawidłowego doboru par walutowych. Tam też znajduje się artykuł na temat opcji binarnych. Ten artykuł wyjaśni ponownie podstawy opcji binarnych i zajmuje się możliwości ewentualnego zwrotu z inwestycji.

Interesujące dla traderów są również informacje zawarte w nagłówku. Pozycję “Dlaczego BDSwiss” można znaleźć w rubryce “Więcej informacji”. W tej części są dostępne materiały, które opisują, na przykład, pierwsze kroki w BDSwiss lub w czterech bazowych klasach produktów. Materiał szkoleniowy uzupełniają seminaria dla traderów, którzy mogą zarejestrować się w nich za darmo. Również ta funkcja jest bardziej dla początkujących. Niemniej jednak w znacznym stopniu przyczynia się do pozytywnej opinii o BDSwiss, która została wydana po tym teście.

Czy nazywa się BDSwiss czy Banc de Swiss?

Do pewnego zamieszania doszło jeśli chodzi o nazwę brokera. Przez długi czas nie było jasne, czy broker nazywa się Banc de Swiss czy BDSwiss. Teraz jest to już jasne. Broker nazywa się BDSwiss. Banc de Swiss to nazwa, która funkcjonowała kiedyś. Ponadto, dla wielu traderów nie było jasne, czy istnieje konto Test BDSWiss.

Konto demo może być używane do testowania strategii oraz do zapoznania się z  instrumentami bazowymi jeżeli nie ma się jeszcze doświadczenia w handlu. Sprawdziliśmy to w naszym teście i okazało się, że nie ma kont demo u tego brokera. Niemniej nie uznaliśmy, że wpływa to bardzo negatywnie na doświadczenie z BDSwiss, ponieważ pod innymi względami to doświadczenie było znakomite. Zamiast tego BDSwiss umożliwia dokonywanie niskiego wkładu własnego, co jest ważne dla niedoświadczonych traderów. Ponieważ nie można korzystać z konta demo BDSwiss, powinniśmy się uczyć korzystając z niskich inwestycji kapitałowych. W ten sposób traderzy mogą uczyć się zarabiać w BDSwiss.

Wnioski

PL Logo 3 BDSwissTen test sprawdził BDSwiss uważanego za lidera rynku w Niemczech. Przeprowadzono odpowiedni przypadek testowy, sprawdzono platformę handlową, używaną przez BDSWiss aplikację, wypłaty i demo BDSwiss konta. Na początku badania, została zbadana szeroka oferta handlowa. Należy również wspomnieć, że możliwe są wysokie zwroty może to być nawet 85%, a handel One Touch może nawet przynieść zyski w wysokości do 500%. Są to ogromne korzyści oferowane przez brokerów regulowanych z siedzibą Cyprze. Jeśli chcesz zażądać wypłaty w BDSwiss nie trzeba długo czekać, aż pieniądze znajdą się na koncie.

BDSwiss zatwierdził wypłatę w zaledwie kilka dni. Krótki jest również czas oczekiwania na wsparcie. Support jest łatwy do osiągnięcia. Tylko dostępność suportu przez telefon niekorzystnie wpłynęła na całkowity obraz. Niemniej jednak, przeprowadzenia działań testowych na BDSwiss wykazały dlaczego broker jest tak popularny. Jest to obecnie zapewne słusznie zdecydowanie najbardziej popularny broker na rynku niemieckim lub europejskim.