Banc de Binary Doświadczenia 2019

 

Dostawca Banc De Binary

Banc De Binary jest jednym z najbardziej znanych i popularnych brokerów opcji binarnych – został założony w roku 2009. Zatem Banc de Binary jest więc już doświadczonym brokerem opcji binarnych.

platforma banc de binary

Broker został obdarzony przez swoich klientów pełnym zaufaniem nie tylko ze względu na to, że Banc de Binary posiada oficjalną licencję UE, ponieważ spółka jest regulowana przez “Cyprus Securities and Exchange Commission” (CySEC) , podobnie jak to było w przypadku OptionFair oraz 24Option

Odwiedź stronę   Otwórz konto  

Zalety i wady

 • Plusy

  • Bardzo niska – na co trzeba zwrócić uwagę – minimalną wielkość transakcji 1 Euro
  • Darmowe konto demo – ograniczone czasowo
  • Możliwość handlu mobilnego za pośrednictwem aplikacji Android i iPhone
  • Bezpłatne eBooki i Audiobooki do pobrania w celu szkolenia
  • Dostęp do informacji publikowanych przez zespół analityków oraz codziennych opinii rynkowych i raportów
 • Minusy

  • Dodatkowe usługi tylko po otwarciu lepszych rodzajów rachunków
  • Dział obsługi klienta poprzez czat zawsze dostępny w języku niemieckim

Platforma handlowa – Oferta

Ze względu na bardzo przyjazną konstrukcję oraz intuicyjność w nawigowaniu platforma transakcyjna Banc de Binary wywarła na nas bardzo pozytywne wrażenie – jest ona skonstruowana tak aby można było poruszać się po interfejsie bez problemów. Wiele dodatkowych przydatnych funkcji jest również dostępnych.

handlowy banc de binary

Dotyczy to, na przykład faktu, że każdy klient posiada dostęp do regularnie aktualizowanych codziennych raportów rynkowych i ma możliwość ich przeglądania. Ponadto zaletą jest również szeroka oferta szkoleń, jakie można podjąć w zakresie opcji binarnych – e-booki oraz audiobooki, w których znajdziemy wiedzę nie tylko dla początkujących, ale również dla doświadczonych traderów, którzy mogą poszerzyć swoją wiedzę.

Specyficzne w Bank de Binary jest to, że broker umożliwia również tworzenie własnych opcji poprzez kreator co nie jest możliwe u wszystkich oferentów opcji binarnych.

Bank de Binary – depozyt i premia

Premia wypłacana jest, jeśli otworzymy tak zwany rachunek standardowy, dla którego wymagany jest depozyt w wysokości 2500 euro. Jeśli wpłacisz 500 euro otrzymasz dostęp do wewnętrznych analiz rynkowych przygotowanych przez zespół Banc de Binary a także do konkretnych sygnałów transakcyjnych. Otwarcia konta można dokonać w ciągu kilku minut ponieważ nie jest trudne.

Będzie to wymagało minimalnej kwoty wpłaty 250 euro w Banc de Binary, która jest dość z standardową kwotą w tej branży i nie odbiera od branżowej średniej. Depozyty mogą być wykonywane na różne sposoby. Możliwe jest dokonanie wpłaty kartą kredytową, przelewem lub depozytem za pomocą internetowych e-portfeli. Pozytywnie na opinię o Banc de Binary wpływa również specjalna funkcja, a mianowicie możliwość przeprowadzenia pojedynczej transakcji już przy wartości 1 Euro.

Jest to kuszące nie tylko dla początkujących, którzy po raz pierwszy chcą nabierać doświadczenia handlowego bez konieczności ponoszenia ryzyka utraty zbyt wysokich kwot. Jeśli chcesz zapoznać się z platformą transakcyjną możesz również oczywiście skorzystać z konta demo, które również jest oferowane przez tego brokera jednak może być używane tylko przez określony czas zanim będziesz musiał korzystać z konta na realne pieniądze.

Odwiedź stronę   Otwórz konto  

Ocena i opinia o Banc de Binary

logo bancdebinaryBanc de Binary prowadzi działalność brokerską w zakresie opcji binarnych już od długiego czasu i zapewnia swoim klientom dostęp do doskonałej platformie handlowej. Platforma ta odznacza się nie tylko przejrzystym wyglądem i funkcjonalnością, a także działaniem przyjaznym dla użytkownika, a tym samym korzystanie z niej sprawia, że mamy tylko pozytywne doświadczenia związane z tym brokerem.

Kto chce przyjrzeć się ofercie Banc de Binary bliżej na pewno doceni atrakcyjną minimalną kwotę transakcji wynoszącą zaledwie 1 euro. Zwłaszcza dla początkujących traderów opcji binarnych to doskonały sposób na zarobek tym bardziej cenne jest to, że broker umożliwia prowadzenie handlu o niskim ryzyku utraty kapitału dzięki tak niskiej minimalnej kwocie pojedynczej transakcji.

Dla zaawansowanych traderów, broker oferuje dodatkowe usługi przy lepszych typach rachunków – dostaje się dostęp do informacji pochodzących od zespołu audytu wewnętrznego brokera, takich jak przeglądy rynku i raporty. Ponadto, Banc de Binary oferuje wysokie standardy bezpieczeństwa i politykę prywatności. 265-bitowe szyfrowanie SSL zabezpiecza informacje klientów i ich depozyty, które dodatkowo są ubezpieczone do kwoty 250.000 Euro.