Anyoption Doświadczenia 2019

Broker Anyoption

 • szeroki zakres instrumentów bazowych
 • Przyjazna dla użytkownika platforma handlowa
 • Handel mobilny
 • Wszystkie główne gatunki handlowe

 

Anyoption jest brokerem, z uznaną renomą na całym świecie i wysokim stopniem popularności w dziedzinie handlu opcjami binarnymi. Anyoption został założony już w 2008 i dzięki temu jest jednym z czołowych dostawców opcji na rynku.platforma anyoption

 

Anyoption ma swoją siedzibę na Cyprze, gdzie jest poddany kontroli  cypryjskich władz podatkowych, “Cyprus Securities and Exchange Commission” (CySEC). To co jest szczególnie godne uwagi, to profesjonalne doradztwo dzięki doskonałej obsłudze klienta, która dostępna jest również w języku polskim. Profesjonalne doradztwo za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej lub czatu na żywo pozwala klientom na dobry i sprawny kontakt z firmą Anyoption.

Plusy i minusy

 • Plusy

  • szeroki zakres instrumentów bazowych
  • Przyjazna dla użytkownika platforma handlowa
  • Wszystkie główne gatunki handlowe
  • Funkcja, która pozwala na przedłużenie okresu zapadalności transakcji bieżących
 • Minusy

  • Tylko jedna darmowa wypłata miesięcznie
  • Brak konta walutowego w jenach (JPY)

Platforma handlowa – Oferta

Platforma obrotu Anyoption zachwyca swoją jasną strukturą, łatwym manewrowaniem za pośrednictwem portalu internetowego i prostą konstrukcją. Platformą handlu internetowego działa w wersji przeglądarkowej, więc nie ma potrzeby, pobierania ani instalacji oprogramowania.

Poruszanie się po platformie handlowej przebiega z wykorzystaniem elementów menu Otwórz rachunek, handluj opcjami, bankowość, indeksy, spadające kursy, info, FAQ, kontakt, funkcji i dostęp mobilny. Przejrzystość i przyjazność dla użytkownika są tu bardzo duże. Ponieważ jest to wersja web-based, oferowana platforma jest bardzo prostej konstrukcji i przez to przyjazna dla użytkownika.

handlowy anyoption

To nie zdarza się często, że brokerzy rozwijają własną platformę handlową i używają tylko stworzony przez siebie produkt. Spowodowane jest to tym, że Anyoption jest tak długo na rynku i zawsze należał do innowatorów w branży.

Depozyt i premie w Anyoption

Aby założyć konto w Anyoption nie potrzeba dużo czasu, ponieważ jest to bardzo proste do zrobienia za pomocą platformy internetowej. Po przekazaniu danych personalnych, takich jak imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail, aby utworzyć konto, zostanie wykonana weryfikacja telefoniczna. Otwarcie konta jest bezpłatne, a depozyty w Anyoption mogą być wykonane na kilka sposobów. Należą do nich depozyty kartą kredytową, przelewem lub za pomocą różnych e-portfeli.

Minimalna kwota depozytu do otwarcia konta wynosi 200 euro, która jest stosunkowo mała w porównaniu do innych brokerów opcji. Tylko jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna, a opłata za każdą kolejną wynosi 25 Euro / USD / GBP w zależności od waluty, w której zdecydowano się uruchomić konto. Jeśli waluta konta zostanie raz ustawiona, nie można jej już zmienić. To co jeszcze można uznać za pozytywne w Anyoption, jest to, że można rozpocząć handel już za małą sumę – limit wynosi 25 euro na transakcję.

depozyt anyoption

Przed pierwszą wypłatą posiadacz rachunku musi najpierw zostać oficjalnie zidentyfikowane przez kopię paszportu lub innego dokumentu tożsamości. Jest to działanie zapobiegawcze przeciwko praniu pieniędzy. Pod względem Anyoption bezpieczeństwa jest liderem na rynku, więc wszelkie informacje na temat klientów, ale także dokonywanie przekazów pieniężnych są szyfrowane za pośrednictwem połączenia SSL.

Ocena i opinia o Anyoption

logo anyoptionNasza pozytywna opinia o Anyoption wynika głównie ze względu na szeroką ofertę handlową, która w połączeniu z doskonałą obsługą klienta pozwala osiągać dobre wyniki.

Anyoption jest nie tylko odpowiednim brokerem dla początkujących, ale także dla doświadczonych i zaawansowanych traderów w zakresie handlu opcjami. Broker posiada zarówno bonus dla nowych klientów do 75%, przygotowaną w pełni przez siebie platformę do handlu, jak również możliwość działania mobilnie na aplikacji na smartfonie.

Pozytywne doświadczenia Anyoption wynikają także z faktu, że broker jest regulowany urzędowo przez cypryjskie władze podatkowe “Cyprus Securities and Exchange Komisji” (CySEC), a zatem działa również w oparciu o prawo UE dotyczące obrotu opcjami binarnymi. Wysiłki zmierzające do ochrony danych w Anyoption mówią sama za siebie, ponieważ zaszyfrowane przekazy pieniężne zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo każdemu traderowi.

Ponadto zaletą jest również wiele aktywów, którymi można handlować, niewielki minimalny depozyt – 200 Euro oraz zapewniana ochroną straty w wysokości 200 Euro.