Alegotówka DOŚWIADCZENIA 2019

Dostawca Alegotówka

 • Atrakcyjne warunki pożyczki
 • Elastyczne warunki łatwe do spełnienia dla klientów
 • Infolinia czynna całą dobę

 

W życiu każdego człowieka przychodzi taki czas, gdy potrzebuje natychmiastowego zastrzyku gotówki. Jednak gdzie uzyskać potrzebne fundusze? Jest na to kilka sposobów. Można udać się do rodziców, poprosić najlepszego przyjaciela o wsparcie finansowe lub podpisać umowę o kredyt, której w ogóle się nie przeczytało i tym samym przez kilkanaście lat spłacać pożyczkę.Platforma Alegotówka

Nie ma co tracić głowy, gdyż na pomoc rusza jeden z internetowych portali pożyczkowych – Alegotówka. W dobie rosnącej konkurencji, gdy banki prześcigają się w zdobywaniu nowych klientów, a w Internecie można się natknąć na kilkanaście innych portali, które na niezbyt jasnych zasadach dają pożyczkę, strona alegotowka.pl od kilku lat utrzymuje swą silną pozycję na rynku.

Nic w tym dziwnego, skoro właścicielem tej strony jest firma Primus Finance Sp. z o.o. Jeden z najlepszych pośredników pożyczkowych, do którego należy także portal chwilówkomat.pl, a opinie klientów jedynie potwierdzają fachową obsługę firmy.

ZALETY I WADY

 • Plusy

  • Wysoka kwota pożyczki
  • Opcja przedłużenia terminu spłaty poprzez refinansowanie
  • Wysoka dolna i górna granica wieku
  • Szybka weryfikacja tożsamości klienta
  • Darmowa pożyczka dla nowych klientów
 • Minusy

  • Weryfikacja klienta we wszystkich bazach dłużników
  • Wysoka prowizja przy następnej pożyczce

PRO I CONTRA

Mimo, iż w przypadku Alegotówka Opinie klientów są zazwyczaj pozytywne, to nawet ona posiada pewne plusy, jak również i minusy. To, co spodoba się nowemu klientowi jest wysoka kwota pożyczki. Z pewnością 2 000 zł zadowoli te osoby, które potrzebują opłacić rachunki lub zapłacić pierwszą ratę za samochód. Niewątpliwym atutem jest opcja przedłużenia terminu spłaty poprzez refinansowanie.

Niektórzy nie radzą sobie z domowymi finansami i nie potrafią odłożyć pieniędzy, aby móc spłacić kolejną ratę. Z kolei ci, którzy sumiennie wypełniają swe obowiązki pożyczkobiorcy i na czas płacą raty, mogą się spotkać z sytuacją, która zmusi ich, aby pieniądze przeznaczone na spłatę wykorzystać na zapłacenie szpitalnego rachunku czy ubezpieczenia. Portal pożyczkowy oferuję następną pożyczkę, aby móc w stanie zapłacić poprzednią.

Osiemnaście lat to czas, w którym młodzi ludzie powoli wkraczają w dorosłe życie. Wiele firm pożyczkowych oraz banków wystrzega się dawania im pierwszej pożyczki. W końcu nie posiadają oni jeszcze odpowiedniego wykształcenia, ani stabilności finansowej.

Jednakże portal pożyczkowy alegotowka.pl zdaje sobie sprawę, że aby zacząć nowe życie, potrzebna jest gotówka. Dlatego swoją ofertę kieruje zarówno do tych ludzi, którzy ukończyli 18 rok życia, jak również i tych, będący w jesieni życia. Seniorzy mają swoje potrzeby, których skromna renta nie zawsze jest w stanie zaspokoić. Górna granica wieku to 75 lat.

Szybka weryfikacja klienta to coś o czym marzy każdy klient. W końcu nieraz rwano sobie włosy z głowy tylko dlatego, iż bank odmawiał informacji na temat osobistego konta tylko z powodu braku hasła i innego kodu. Ustalenie tożsamości danego klienta odbywa się poprzez przelew bankowy i tzw. usługę szybkiej identyfikacji.

Co to takiego? Jest to narzędzie, ostatnio najczęściej wykorzystywane przez popularne instytucje finansowe. Nie trzeba korzystać ze specjalnego oprogramowania, ani ściągać na telefon aplikacji. Wystarczy załogować się na stronie alegotowka.pl. Wystarczy login i hasło. Cały proces jest bezpieczny, dzięki nowatorskim metodom szyfrujących.

Wzięcie pierwszej pożyczki nie należy wcale do łatwych. Wiele osób boi się, że naliczane odsetki będą zbyt wysokie, a raty do spłaty, jakie zostałyby narzucone, przekroczyłby domowy budżet. Serwis pożyczkowy Alegotówka uspokaja potencjalnych klientów, oferując darmową pożyczkę na kwotę ponad 2 000 zł.

To, co kładzie się cieniem na działalność internetowego portalu pożyczkowego jest skrupulatne sprawdzanie historii kredytów klienta. Te osoby, które mają niepochlebną opinie w Biurze Informacji Kredytowej lub znalazły się na czarnej liście Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor, Krajowego Rejestru Długów, a także Rejestru Dłużników ERIF, nie mogą liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

WYMAGANIA

Formalności przy udzielaniu pożyczki nie są tak skomplikowane i czasochłonne, jak ma to miejsce w bankach. Wniosek o pożyczkę składa się poprzez stronę internetową, co jest sporym plusem dla tych, którzy nie posiadają własnego auta, a podróż komunikacją miejską przyprawia o mdłości i bóle głowy. Dokumenty, które klient musi sobie przygotować to dowód osobisty, telefon komórkowy i numer rachunku bankowego. Zaświadczenie o zarobkach nie jest wymagane.

OFERTA

Ale gotówka jest tym serwisem internetowym, oferującym swoim potencjalnym klientom pożyczki gotówkowe na krótki okres spłaty. Najdłuższy okres spłaty wynosi 30 dni. Z kolei najkrótszy to 7 dni. Warto być ich stałym klientem, gdyż mają oni możliwość wzięcia kredytu na wyższą kwotę.

Nowi klienci mogą zaciągnąć kredyt na wysokość ponad 2 000 zł. Stali klienci mogą podwyższać sobie pożyczkę do 5 000 zł. Przede wszystkim oferta jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb klienta. Wchodząc na główną stronę firmy, można znaleźć suwak, dzięki czemu klient dowie się ile wyniesie go całkowita spłata długu oraz roczna stopa oprocentowania.

STRUKTURA CENOWA

Do opisania struktury cenowej posłuży przykład reprezentatywny. Ceny dla pierwszej darmowej pożyczki wyglądają następująco: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, jeśli koszt pierwszej pożyczki wyniesie 1 000 zł, a spłata potrwa 30 dni. Wówczas całkowity koszt spłaty pożyczki wyniesie 1 000 zł.

Przykład drugi zobrazuje kolejną pożyczkę: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to 1983,1%. Koszt pożyczki wynosi 282,60 zł, a całkowita kwota do spłaty to 1 282,60 zł. Cena przelewu weryfikacyjnego wynosi 1 zł. Następnie ta kwota jest zwracana natychmiastowo pożyczkobiorcy. Z kolei usługa Szybka Identyfikacja jest bezpłatna.

WSPARCIE KLIENTA

Przejrzysta i stonowana szata graficzna to jeden z mocnych atutów portalu pożyczkowego Ale gotówka. Już na pierwszy rzut oka widać, na jaką sumę można zaciągnąć pierwszy kredyt oraz ile wynosi maksymalna kwota pożyczki. Suwak przekaże najważniejsze informacje, takie jak: koszt pożyczki, całkowita kwota spłaty oraz RRSO. Dzięki temu klient ma możliwość dopasowania sobie pożyczki do swoich możliwości finansowych.

W serwisie można znaleźć również zakładkę, dotyczącą najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. Jeżeli te informacje nie będą satysfakcjonujące, zawsze można udać się do biura obsługi klienta. Przy ul. Rodzin Hiszpańskich 8 we Warszawie znajduje się siedziba Alegotówka Kontakt odbywa się jednak przede wszystkim poprzez infolinię, czynną 24 godziny na dobę, dzwoniąc pod następujący numer telefonu: 22 201 27 26,

PODSUMOWANIE

Logo 3 Alegotówka PLNa rynku znajduje się wiele banków i serwisów pożyczkowych, które oferują swoje usługi potencjalnym klientom. Wśród nich bardzo korzystnie prezentuje się portal Alegotówka logowanie do którego jest proste i szybkie, a uzyskanie wszystkich informacji i podpisanie umowy o pożyczkę łatwe i intuicyjne.

Korzystanie z tego serwisu jest w pełni bezpieczne, dzięki najlepszym zabezpieczeniom szyfrowania strony oraz przejrzyste warunki spłaty, szybka weryfikacja oraz wysoka kwota pierwszej pożyczki sprawiają, że Alegotówka ma potencjał, by stać się liderem w branży pożyczek internetowych.