24option Doświadczenia 2019

Broker 24option

 • Jeden z najpopularniejszych serwisów brokerskich na świecie
 • Możliwość założenia konta demo
 • Możliwość uzyskania wsparcia w języku polskim
 • Czytelny interfejs, łatwa nawigacja strony

 

Procedura związana z założeniem konta

Rejestracja i założenie konta odbywa się w kilku krokach na oficjalnej stronie brokera 24option. Osoby niezdecydowane mogą poprosić o założenie konta demo, jednakże jest ono dostępne dla Klienta dopiero po wpłacenie minimalnego wymaganego depozytu, którego wysokość wynosi 250 $, 250 €, 250 £, 25,000 ¥. Płatności można dokonać za pomocą m. in. karty kredytowej, przelewu bankowego czy licznych platform transakcyjnych ( PerfectMoney, cashU, Webmoney, Neteller, China Union Pay i innych).

O 24option

Broker 24opinion jest częścią firmy Rodeler Limited, która prowadzi swoją działalność nieprzerwanie od 2003 roku. Krajem, w którym znajduje się jej główna siedziba, jest Cypr. Firma zatem funkcjonuje według zasad tego kraju oraz podlega kontrolom z ramienia urzędu CySec (jest to cypryjska instytucja zbliżona nieco profilem działalności do polskiej Giełdy Papierów Wartościowych).

Platforma brokerska broker24opinion jest jednym z najbardziej uznanych tego typu portali na arenie międzynarodowej, ponieważ cechuje się stabilną pozycją na rynku usług brokerskich. Z tego powodu warto inwestować za pośrednictwem 24opinion opinie licznych zadowolonych użytkowników zarówno w kraju, jak i poza jego granicami, potwierdzają osiąganie wysokich zysków.

Platforma brokerska 24opinion

Na wstępie należy zwrócić uwagę na to, że zawartość merytoryczna strony napisana jest w języku angielskim, jednakże treść znajdująca się na oficjalnej witrynie została przetłumaczona na kilkanaście języków w tym także polski, dlatego rodzimi inwestorzy na pewno będą zadowoleni z wprowadzenia takiego rozwiązania. Po zalogowaniu użytkownik ma dostęp do przejrzystego i czytelnego interfejsu, co pozwala na wygodne przemieszczanie się po platformie brokerskiej 24opinion niemal od samego początku korzystania ze świadczonych przez nią usług.

platforma 24option

Dużym udogodnieniem dla wszystkich Polaków, którzy korzystają z tej platformy brokerskiej jest to, że mogą oni uzyskać wsparcie techniczne całkowicie w ojczystym języku, bez konieczności ponoszenia z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Klienci mają możliwość założenia nie tylko konta typu demo, ale także wykupu dostępu do konta VIP w wersji GOLD lub PLATINUM (różnią się one zakresem opcji dostępnych dla zarejestrowanego użytkownika serwisu 24option affiliate wchodzą w ich skład).

Firma ta jest jednym z liderów świadczących usługi w obszarze opcji biralnych. Miesięczne witrynę odwiedza i korzysta z niej ponad milion użytkowników z całego świata, co stawia ją w czołówce na arenie międzynarodowej.

Plusy i minusy w skrócie

 • Plusy

  • Polska wersja językowa serwisu
  • Działalność firmy jest regulowana i kontrolowana przez cypryjskie prawo
  • Możliwość wyboru różnych typów kont (demo, Gold, Platinum)
  • Prosty w obsłudze i czytelny interfejs
  • Obsługa Klienta po polsku
 • Minusy

  • Wysoka minimalna kwota depozytu
  • Nie obsługiwana jest polska waluta (nie można dokonywać w niej płatności)

Na szczególną uwagę brokerów zasługuje fakt, że platforma 24option podlega wszelkim regulacjom cypryjskiego systemu prawnego i jest kontrolowana przez specjalnie do tego celu powołany organ, czyli CySec (Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd). Jest to jedna z najbardziej skutecznych instytucji nadzorujących firmy brokerskie w Europie.

Wprowadzenie takich regulacji zapewnia bezpieczeństwo wszystkim inwestującym. Mają oni gwarancję, że firma działa zgodnie z europejskimi standardami, a więc nie są dokonywane tam żadne nieuczciwe operacje, które mogłyby narazić klienta na poniesienie dodatkowych kosztów finansowych. Ta platforma brokerska spełnia także wszystkie wymogi prawa Unii Europejskiej.

Marka brokerska 24option jest platformą o stabilnym działaniu. Ma również zapewnioną wysoką oraz pewną pozycje na międzynarodowym rynku usług brokerskich. Potwierdzają to nie tylko liczne opinie zadowolonych Klientów z całego świata, ale także niezależnie sporządzane rankingi przez różne instytucje finansowe. Oceny firmy brokerskiej 24option we wszystkich zestawieniach są bardzo dobre, co powinno zadowolić i zachęcić do inwestowania za ich pośrednictwem nawet najbardziej roszczeniowych i wymagających klientów, którzy cenią sobie standardy na najwyższym światowym poziomie.

Należy podkreślić także fakt, że osoby inwestujący za pośrednictwem platformy 24option mają możliwość zarobienia naprawdę dużych sum pieniędzy. Ta cecha pozytywnie wyróżnia spośród licznej konkurencji markę brokerską 24option wypłaty dokonywane są również bardzo szybko w porównaniu z innymi instytucjami o porównywalnym profilu działalności. Wprowadzenie takich udogodnień sprawia, że od lat platforma transakcji brokerskich 24option jest jednym z liderów takich usług transakcyjnych na rynku o zasięgu międzynarodowym. Miesięcznie za pośrednictwem właśnie tej firmy swój kapitał pomnaża ponad 1 000 000 klientów, zamieszkujących różne kontynenty na kuli ziemskiej.

Kolejnym niekwestionowanym atutem platformy transakcyjnej 24option jest to, że witryna internetowa firmy dostępna jest dla wszystkich użytkowników w kilkunastu różnych wersjach językowych, dzięki czemu obsługa i nawigacja systemu są jeszcze bardziej przystępne dla każdego klienta, który pomnaża swój majątek przy pomocy serwisu 24option.

Inwestorzy mogą skorzystać z dedykowanego dla ich kraju wsparcia technicznego. Pracownicy biura obsługi klienta oferują swoją pomoc już od momentu zalogowania się w serwisie (należy mieć na uwadze to, że żeby rejestracja przebiegła pomyślnie a konto zostało aktywowane należy wpłacić na specjalnie do tego przeznaczony rachunek bankowy określoną sumę, która stanowi równoważność sumy przewidzianej jako minimalny depozyt). Obsługa Klienta oferowana jest także w polskiej wersji językowej, co stanowi duże ułatwienie dla wszystkich rodzimych brokerów, którzy chcą inwestować właśnie za pośrednictwem brokerskiej platformy transakcyjnej 24option.

Następny plus wynikający z oferty tego internetowego serwisu brokerskiego polega na tym, że jego Klienci mają możliwość wyboru z jakich opcji chcą korzystać podczas inwestycji. Mogą poprosić oni administrację serwisu o założenia konta demo. Mają oni możliwość także rejestracji w postaci konta standardowego lub w wersji ekskluzywnej czyli VIP (konta GOLD i PLATINUM).

Niestety, podczas dokonywania wpłaty pokrywającej należność wynikającą z minimalnego depozytu ani innych opłat, nie można dokonywać płatności w polskiej walucie, ponieważ nie jest ona na dany moment obsługiwana a sam minimalny depozyt opiewa na dość dużą sumę, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt przewalutowania polskiego złotego na inne waluty, takie jak chociażby euro, dolar czy funt brytyjski. Co ciekawe, płatności obsługiwane są także w jenach japońskich czy rosyjskich rublach.

Platforma handlowa – szczegóły oferty

Broker 24option świadczy bardzo szeroką gamę usług na rynku usług brokerskich. Użytkownicy tej platformy transakcyjnej mogą pomnażać swój kapitał na wielu rynkach m.in. akcji, towarów, indeksów i Forex, co stanowi niezwykle atrakcyjną propozycję dla wszystkich inwestorów.

Do dyspozycji Klientów zostały przeznaczone różne typy kont od wersji demo do VIP. To ostatnie dzieli się na dwa podtypy: GOLD i PLATINUM. W skrócie, konta te różnią się od siebie dostępnymi opcjami. Wiadomym jest, że opcje te mają znaczący wpływ na możliwości brokera a co za tym idzie na wysokość osiąganych przez niego zysków. W ramach oferty dostępne są następujące opcje Boundary, High /Low, Short Term oraz One Touch. Nie można przekroczyć limitu 130 aktywów.

Czasy, po których upływie wygasa sesja, są także zróżnicowane i wynoszą od minuty do nawet tygodnia. Każdy inwestujący ma możliwość skorzystania z przewodników, szkoleń on-line czy innych materiałów, takich jak na przykład słownik pojęć czy filmy instruktażowe. Są to udogodnienia, które pomagają rozpocząć działalność brokerską tym osobom, które jeszcze nie inwestowały w ten sposób lub nie mają jeszcze dużego doświadczenia. Dla początkujących brokerów na ich specjalne życzenie otwierane jest konto demo (jednocześnie ze standardowym).

Wykonywane na tym koncie operacje związane z tradingiem są bezpłatne i nie pociągają za sobą żadnych wiążących konsekwencji. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestycjami brokerskimi powinny najpierw wypróbować wersję demo serwisu. W miarę nabierania doświadczenia, samodzielnie mogą zmienić rodzaj konta na standardowy lub nawet VIP.

Inwestujący mogą także inwestować za pośrednictwem swoich przenośnych urządzeń mobilnych, ponieważ dla ich wygody udostępniono specjalną wersję serwisu W ofercie przewidziane są także wygodne sposoby wpłaty i wypłaty środków pieniężnych za pomocą kart kredytowych, przelewów bankowych czy innych serwisów służących do transakcji finansów. Tak szeroka gama możliwości pozytywnie wyróżnia 24option polska klientela może dokonywać płatności poprzez witrynę Przelewy24.

Broker 24option depozyt

depozyt 24optionAby skorzystać z usług platformy transakcyjnej należy wpłacić depozyt w jednej z obsługiwanych walut wysokości 250 $, 250 €, 250 £, 25,000 ¥. Nie podlega on zwrotowi – minimalna kwota inwestycji wynosi 24 $, a maksymalna aż 50 000 €. Jednakże należy zwrócić uwagę na to, że platforma brokerska 24option nie pobiera od swoich użytkowników żadnych prowizji z tytułu przeprowadzanych operacji finansowych obejmujących wpłaty i wypłaty.

Kolejnym atutem tej oferty jest bardzo wysoki procent zwrotu z poczynionych inwestycji. Jego wartość waha się od 85% dla kont standardowych aż do 89% w przypadku kont o charakterze VIP. Jest to bardzo atrakcyjna i przystępna propozycja dla wszystkich brokerów. Wysokość otrzymywanych bonusów ustalana jest indywidualnie z osobą zarządzającą i może wynieść do 100%.

Oceny i opinia o brokerze 24option

logo 24optionNie ulega żadnej wątpliwości fakt, że platforma brokerska 24option posiada ciekawą, atrakcyjną i przystępną ofertę zarówno dla początkujących inwestorów, jak i ekspertów w swojej dziedzinie. Wprowadzenie takich możliwości sprawia, że serwis ten spełni oczekiwania wymagających użytkowników. Platforma ta posiada silną i stabilną pozycję na rynku i spełnia wszystkie wymogi określone w prawie Unii Europejskiej.

Broker 24option podlega kontroli z CySec, czyli Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd). Inwestycje użytkowników serwisu wyróżniają się wysokim zwrotem a wszelkie bonusy od transakcji są negocjowalne. Dlatego zdecydowanie warto przyjrzeć się bliżej temu brokerowi, chociażby na kocie demo.

Przejdź do strony brokera