24option Doświadczenia 2017

Broker 24option

 • do 10% ochrony strat
 • mobilne działanie poprzez aplikację
 • Doskonała anglojęzyczna Obsługa Klienta
 • Bezpłatne konto demo

 

24Option ma swoją siedzibę, podobnie jak szereg innych dostawców opcji binarnych na Cyprze. Cypr jest członkiem Unii Europejskiej, także walutą rachunku, w którym będzie on prowadzony będzie Euro. 24Option zostało założone w 2010 roku, a zatem w pewnym sensie jest to już weteran wśród brokerów opcji binarnych.

platforma 24option

Poprzez siedzibę na Cyprze, 24Option jest nadzorowany przez cypryjskie władze podatkowe “Cyprus Securities and Exchange Commission”, w skrócie CySEC. Dzięki temu broker staje się bardziej wiarygodny i przekonuje nas, że zagwarantowane jest bezpieczeństwo naszych pieniędzy.

Plusy i minusy

 • Plusy

  • do 10% ochrony strat
  • mobilne działanie poprzez aplikację
  • Doskonała anglojęzyczna Obsługa Klienta
  • Bezpłatne konto demo
  • Wiele różnych aktywów
 • Minusy

  • Wpłaty powyżej 250E
  • 25 euro to minimalna kwota operacji

Platforma handlowa – Oferta

Platforma handlowa charakteryzuje się prostą konstrukcją i dobrą strukturą, dzięki czemu 24Option ma wysoki stopień przyjazności dla użytkownika. Nawigacja ta pokazuje jak proste może być handlowanie poprzez platformę do handlu internetowego, dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że jest to rozwiązanie przeglądarkowe nie wymagające pobrania ani instalacji żadnego oprogramowania.

By korzystać można się zalogować bezpośrednio przez przeglądarkę internetową na platformę internetową 24Option, gdzie można korzystać od razu ze wszystkich możliwości. Dodatkowo, co równie ważne nie jest nawet konieczne, aby usiąść przy biurku przed komputerem lub laptopem, można również korzystać z platformy mobilnie za pomocą aplikacji 24Option na smartfony. Ta aplikacja jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Android i iPhone, a zatem może być stosowana w różnych urządzeniach mobilnych. Nasza ogólna opinia o serwisie jest między innymi dlatego pozytywna, że można korzystać z serwisu zawsze mobilnie przez całą dobę.

Jest to dość rozbudowana aplikacja, ponieważ można przez nią korzystać ze wszystkich ważnych funkcji, ale jest także z kilku dodatkowych funkcji. Wybór różnych aktywów jest porównywalny do oferty konkurencji i jest z pewnością lepszy niż przeciętny w branży, więc z łatwością można znaleźć odpowiednie aktywa dla siebie. Porównując tę platformę handlową okazuje się, że usługi świadczone przez 24Option są bardzo wysokiej jakości.

24Option – depozyty i bonusy

depozyt 24optionMinimalna kwota depozytu wynosi 250 euro, a minimalna kwota dla każdej transakcji wynosi 25 euro. W przypadku opcji call/pul, istnieje też górny pułap, który wynosi 5000 Euro. Wpłaty można dokonać na różne sposoby. Możliwe jest, oprócz płatności kartą kredytową, dokonanie przelewu bankowego lub płatności za pomocą e-portfeli takich jak Moneybookers lub Giropay.

Jak w przypadku większości dostawców opcji binarnych tylko pierwsza wypłata w miesiącu jest bezpłatna. Za każdą dodatkową wypłatę, zostanie wypisany rachunek w wysokości 30 Euro. Minimalna wypłata na 24Option wynosi  zaledwie 10 euro, więc nawet małe zyski mogą być bezpośrednio wypłacane.
 

 

Ocena i opinia o 24Option

logo 24optionNie tylko dla początkujących, ale także dla zaawansowanych handlowców broker ten daje możliwość zdobywania nowych, interesujących doświadczeń. Normalne konto handlowe może być wykorzystywane przez nowicjuszy, a konto platynowe jest przeznaczone dla bardziej profesjonalnych handlowców. Chociaż w ofercie 24Option mogłoby znaleźć się więcej instrumentów bazowych, a także w optymalnym przypadku obsługa klienta w języku polskim, ogólna ocena brokera jest dość dobra.

24Option jest zatem dobrą platformą do zdobywania doświadczenia dla nowych traderów, ale również dobrym miejscem dla zaawansowanych. Minimalna kwota depozytu choć nie jest najmniejsza jest całkiem akceptowalna, natomiast minimalna kwota transakcji wynosząca 25 euro powoduje, że transakcje dokonywane przez początkujących są związane z mniejszym ryzykiem niż gdy minimalna kwota wynosi 50 lub 100 Euro.

W ofercie szkoleniowej jest coś zarówno dla początkujących jak i bardziej doświadczonych. Możemy tam znaleźć samouczki wideo i inne nauki on-line na temat opcji binarnych, zarządzania finansami, a nawet psychologii handlu. Ten serwis oferowany w połączeniu ze stosunkowo dobrej jakości obsługą klienta daje możliwość kontynuowania zdobywania wiedzy w zakresie handlowania i odnoszenia coraz większych sukcesów na tym polu.

Przejdź do strony brokera